• Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Seniori - Muž - 18m round
    1
    6A
    Oto Habrdle
    CZE
    9.02 after 60 arrows
    541
    2
    7B
    Ján Švantner
    CZE
    8.83 after 60 arrows
    530
    3
    6B
    Rudolf Bilka
    CZE
    8 after 60 arrows
    480
    4
    7A
    Jiří Šusta
    CZE
    7.7 after 60 arrows
    462
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Dospelí - Muž - 18m round
    1
    2C
    Karel Souček
    CZE
    8.95 after 60 arrows
    537
    2
    1D
    Martin Zahradník
    CZE
    8.88 after 60 arrows
    533
    3
    1A
    Jan Lengál
    CZE
    8.45 after 60 arrows
    507
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Juniori - Žena - 18m round
    1
    2B
    Eva Šebestová
    CZE
    9.2 after 60 arrows
    552
    2
    13A
    Zuzana Škarková
    CZE
    8.47 after 60 arrows
    508
    3
    4D
    Iveta Zifčáková
    CZE
    7.67 after 60 arrows
    460
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Kadeti - Muž - 18m round
    1
    4B
    Martin Pekárek
    CZE
    7.95 after 60 arrows
    477
    2
    3C
    Matěj Fučík
    CZE
    7.9 after 60 arrows
    474
    3
    3B
    Patrik Bilka
    CZE
    7.37 after 60 arrows
    442
    4
    3D
    Vojtěch Reichl
    CZE
    7.15 after 60 arrows
    429
    5
    14A
    CZE
    3.37 after 60 arrows
    202
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 18m round
    1
    2D
    Nikola Lettlová
    CZE
    9.05 after 60 arrows
    543
    2
    5A
    Adéla Šibalová
    CZE
    7.48 after 60 arrows
    449
    3
    5C
    Barbora Solnická
    CZE
    5.83 after 60 arrows
    350
    4
    5B
    Sára Machálková
    CZE
    4.12 after 60 arrows
    247
    5
    14B
    Eliška Staňková
    CZE
    2.37 after 60 arrows
    142
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Starší žiaci - Muž - 18m round
    1
    16A
    Patrik Weiser
    CZE
    8.75 after 60 arrows
    525
    2
    8A
    Tibor Kovaljov
    CZE
    8.55 after 60 arrows
    513
    3
    8B
    Adam Paulenka
    CZE
    8.5 after 60 arrows
    510
    4
    8C
    Daniel Kovář
    CZE
    7.38 after 60 arrows
    443
    5
    15A
    Viktor Vašut
    CZE
    7.32 after 60 arrows
    439
    6
    15C
    Noe Fabian Bernard
    CZE
    7.3 after 60 arrows
    438
    7
    15B
    CZE
    6.8 after 60 arrows
    408
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Starší žiaci - Žena - 18m round
    1
    16B
    Lucie Klepáčková
    CZE
    8.53 after 60 arrows
    512
    2
    11A
    Kristýna Hýblová
    CZE
    7.77 after 60 arrows
    466
    3
    16C
    Lucie Staňková
    CZE
    5 after 60 arrows
    300
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Mladší žiaci - Muž - 18m round
    1
    12A
    Tadeáš Paleček
    CZE
    8.83 after 60 arrows
    530
    2
    17B
    Tomáš Šibal
    CZE
    8.57 after 60 arrows
    514
    3
    17A
    Samuel Weiser
    CZE
    7.28 after 60 arrows
    437
    4
    12B
    Marek Peroutka
    CZE
    6.48 after 60 arrows
    389
    5
    18B
    CZE
    6.1 after 60 arrows
    366
    6
    17C
    Kamil Klepáček ml.
    CZE
    6 after 60 arrows
    360
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Mladší žiaci - Žena - 18m round
    1
    12D
    Natali Bulínová
    CZE
    8.03 after 60 arrows
    482
    2
    18C
    Klára Cedidlová
    CZE
    6.17 after 60 arrows
    370
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Chrobáci - Žena - 2x10m
    1
    10A
    Inka Stehlíková
    CZE
    7.33 after 60 arrows
    440
    2
    10B
    Sofie Reischlová
    CZE
    7.03 after 60 arrows
    422
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Žáci do 8 let - Muž - 2x10m
    1
    9C
    Petr Škarek ml.
    CZE
    7.67 after 60 arrows
    460
    2
    9B
    Lukáš Křapa
    CZE
    7.12 after 60 arrows
    427
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Žáci do 8 let - Žena - 2x10m
    1
    9A
    Gabriela Škarková
    CZE
    7.08 after 60 arrows
    425
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Compound - Seniori - Muž - 18m round
    1
    4C
    Pavel Kučera
    CZE
    9.25 after 60 arrows
    555
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Dospelí - Muž - 18m round
    1
    13B
    Ivan Kahánek
    CZE
    6.73 after 60 arrows
    404
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Dospelí - Žena - 18m round
    1
    5D
    Jindřiška Stehlíková
    CZE
    8.03 after 60 arrows
    482
    2
    7C
    Ivana Milbachová
    CZE
    6.92 after 60 arrows
    415
    3
    13D
    Marie Miková
    CZE
    3.25 after 60 arrows
    195
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Starší žiaci - Muž - 18m round
    1
    11C
    Adam Velička
    -
    CZE
    7.15 after 60 arrows
    429
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Starší žiaci - Žena - 18m round
    1
    11D
    Nela Kumštová
    -
    CZE
    5.22 after 60 arrows
    313
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Mladší žiaci - Muž - 18m round
    1
    18A
    Vladislav Bárta
    CZE
    5.82 after 60 arrows
    349