• Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Dospelí - Muž - 18m round
    1
    2D
    CZE
    9.22 after 60 arrows
    553
    2
    2C
    Martin Zahradník
    CZE
    9.17 after 60 arrows
    550
    3
    2B
    Jan Kohoutek
    CZE
    8.92 after 60 arrows
    535
    4
    1D
    Martin Ondra
    CZE
    8.82 after 60 arrows
    529
    5
    1C
    Jaroslav Hon
    CZE
    8.75 after 60 arrows
    525
    6
    1B
    Michal Dufek
    CZE
    8.45 after 60 arrows
    507
    7
    3C
    Jan Lengál
    CZE
    8.38 after 60 arrows
    503
    8
    3A
    Pavel Lettl
    CZE
    8.03 after 60 arrows
    482
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Dospelí - Žena - 18m round
    1
    5D
    Alena Dostálová
    CZE
    8.48 after 60 arrows
    509
    2
    4A
    Adéla Trochtová
    CZE
    8.05 after 60 arrows
    483
    3
    3B
    Tereza Kočí
    CZE
    7.87 after 60 arrows
    472
    4
    4B
    Ivana Vozdecká
    CZE
    5.6 after 60 arrows
    336
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Juniori - Muž - 18m round
    1
    1A
    Karel Neuwirth
    CZE
    9.1 after 60 arrows
    546
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Juniori - Žena - 18m round
    1
    6A
    Denisa Chaloupková
    CZE
    7.5 after 60 arrows
    450
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Kadeti - Muž - 18m round
    1
    3D
    Adam Čapoun
    CZE
    8.58 after 60 arrows
    515
    2
    2A
    Ivo Stibůrek
    CZE
    6.98 after 60 arrows
    419
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 18m round
    1
    5B
    Zuzana Škarková
    CZE
    8.53 after 60 arrows
    512
    2
    4D
    Iveta Zifčáková
    CZE
    7.78 after 60 arrows
    467
    3
    4C
    Eliška Opálková
    CZE
    7.42 after 60 arrows
    445
    4
    6D
    Leontina Zagorová
    CZE
    6 after 60 arrows
    360
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Starší žiaci - Muž - 18m round
    1
    7A
    Matěj Fučík
    CZE
    8.32 after 60 arrows
    499
    2
    8D
    Patrik Bilka
    CZE
    7.47 after 60 arrows
    448
    3
    7B
    Martin Pekárek
    CZE
    7.22 after 60 arrows
    433
    4
    8C
    Vojtěch Reichl
    CZE
    6.37 after 60 arrows
    382
    5
    7D
    Jan Pluhař
    CZE
    6.27 after 60 arrows
    376
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Starší žiaci - Žena - 18m round
    1
    8B
    Nikola Lettlová
    CZE
    8.73 after 60 arrows
    524
    2
    7C
    Adéla Šibalová
    CZE
    5.83 after 60 arrows
    350
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Bowman - Muž - 18m round
    1
    9A
    Noe Fabian Bernard
    CZE
    5.33 after 60 arrows
    320
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Bowman - Žena - 18m round
    1
    9D
    Simona Lettlová
    CZE
    8.18 after 60 arrows
    491
    2
    9B
    Eliška Larvová
    CZE
    7.28 after 60 arrows
    437
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Chrobáci - Muž - 2x10m
    1
    10B
    Tadeáš Paleček
    CZE
    8.82 after 60 arrows
    529
    2
    10D
    Petr Stehlík
    CZE
    8.35 after 60 arrows
    501
    3
    11D
    Patrik Weiser
    CZE
    7.75 after 60 arrows
    465
    4
    11A
    Tomáš Šibal
    CZE
    7.68 after 60 arrows
    461
    5
    11C
    CZE
    7.53 after 60 arrows
    452
    6
    12B
    Daniel Kovář
    CZE
    7.22 after 60 arrows
    433
    7
    12A
    Samuel Weiser
    CZE
    6.92 after 60 arrows
    415
    8
    11B
    Vladislav Bárta
    CZE
    4.88 after 60 arrows
    293
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Chrobáci - Žena - 2x10m
    1
    10A
    Michaela Adámková
    CZE
    8.57 after 60 arrows
    514
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Žáci do 8 let - Muž - 2x10m
    1
    12C
    Kamil Klepáček ml.
    CZE
    6.87 after 60 arrows
    412
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Žáci do 8 let - Žena - 2x10m
    1
    12D
    Alena Miková
    CZE
    5.27 after 60 arrows
    316
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Dospelí - Muž - 18m round
    1
    5A
    CZE
    8.1 after 60 arrows
    486
    2
    5C
    Josef Kutina
    CZE
    5.25 after 60 arrows
    315
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Dospelí - Žena - 18m round
    1
    6B
    Jindřiška Stehlíková
    CZE
    5.78 after 60 arrows
    347