Vánoční turnaj v Humpolci "2019"

Střelnice
Vysocina, Czech Republic
HUMPOLEC - sportovní hala, Humpolec, Czech Republic
Počet střelců
52

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Předběžné přihlášky
November 1, 2019
Konečné přihlášky
December 17, 2019

Kontaktní informace

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Rudolf Bilka (18C) ježíškovská základní
8.23 after 60 2412531410 494 494 0
2
Ján Švantner (18A) ježíškovská základní
8.18 after 60 247244916 491 491 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Ondra (20B) ježíškovská základní
9.17 after 60 2772733015 550 550 0
2
Karel Pejčoch (20A) ježíškovská základní
8.8 after 60 2702581727 528 528 0
3
Josef Podnecký (20D) ježíškovská základní
8.5 after 60 2662441422 510 510 0
4
Luboš Vachl (19D) ježíškovská základní
8.32 after 60 2492501117 499 499 0
5
Tomáš Hladík (18B) ježíškovská základní
8.17 after 60 2522381217 490 490 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Kateřina Vrchovecká (19A) ježíškovská základní
8.72 after 60 2632601230 523 523 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Matěj Špinar (9C) ježíškovská základní
9.3 after 60 2752833518 558 558 0
2
Šimon Bárta (11A) ježíškovská základní
8.95 after 60 2722652120 537 537 0
3
Zdeněk Kužel ml. (9A) ježíškovská základní
8.15 after 60 235254930 489 489 0
4
Jakub Kopřiva (11C) ježíškovská základní
8.03 after 60 2332491023 482 482 0
5
Patrik Bilka (9B) ježíškovská základní
7.82 after 60 2482211421 469 469 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
Nikola Svobodná (11D) ježíškovská základní
8.5 after 60 2582521420 510 510 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
Jakub Pobořil (7A) ježíškovská základní
8.6 after 60 2562601321 516 516 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Anna Peterková (7D) ježíškovská základní
7.55 after 60 22023359 453 453 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
Antonín Peterka (5C) ježíškovská základní
8.27 after 60 2422541023 496 496 0
2
Štěpán Hladík (5A) ježíškovská základní
7.43 after 60 215231618 446 446 0
3
Filip Veselý (5D) ježíškovská základní
6.13 after 60 20116719 368 368 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
8.73 after 60 2522721425 524 524 0
2
Viktorie Budínová (6D) ježíškovská základní
8.45 after 60 259248624 507 507 0
3
Alžběta Tichá (6B) ježíškovská základní
8.27 after 60 2432531514 496 496 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
Vít Pavlas (3A) ježíškovská základní
9.08 after 60 2782672422 545 545 0
2
Tomáš Veselý ml. (3D) ježíškovská základní
8.77 after 60 2672591230 526 526 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Petr Paščenko (17D) ježíškovská základní
9.27 after 60 2802761841 556 556 0
2
Jiří Sedláček (17A) ježíškovská základní
8.88 after 60 2622711637 533 533 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Pavel Tvarůžek (17C) ježíškovská základní
-
7.9 after 60 228246330 474 474 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Jaroslav Frantál (14A) ježíškovská základní
7.2 after 60 216216213 432 432 0
2
Michal Vogel (14C) ježíškovská základní
6.03 after 60 16120135 362 362 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Ženy - 18m round
1
Blanka Kratochvílová (15D) ježíškovská základní
5.77 after 60 18116517 346 346 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Vavřička (15A) ježíškovská základní
8.32 after 60 2462531315 499 499 0
2
Tomáš Budín (14B) ježíškovská základní
7.82 after 60 234235518 469 469 0
3
Petr Gerhard (13B) ježíškovská základní
-
7.33 after 60 21522567 440 440 0
4
Milan Kratochvíl (16D) ježíškovská základní
6.75 after 60 20819717 405 405 0
5
Jan Lojda (13C) ježíškovská základní
6.42 after 60 17920649 385 385 0
6
6.33 after 60 20217854 380 380 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Petra Tetivová (15C) ježíškovská základní
7.42 after 60 225220516 445 445 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Junioři - Muži - 18m round
1
Adam Chvalkovský (12B) ježíškovská základní
5.87 after 60 18916318 352 352 0
2
Václav Krupička (13A) ježíškovská základní
5.07 after 60 16613814 304 304 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
Klára Erdingerová (12A) ježíškovská základní
6.42 after 60 20318266 385 385 0
2
Lucie Čechová (12C) ježíškovská základní
4.97 after 60 14515355 298 298 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
René Okapal (8C) ježíškovská základní
4.3 after 60 14111721 258 258 0
2
Vojtěch Kalina (8B) ježíškovská základní
3.53 after 60 9511722 212 212 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
Anna Frantálová (8A) ježíškovská základní
3.87 after 60 13110135 232 232 0
2
Anna Kratochvílová (8D) ježíškovská základní
3.63 after 60 10611213 218 218 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
Mikuláš Kment (4A) ježíškovská základní
5.02 after 60 17013114 301 301 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
Eva Kalinová (4C) ježíškovská základní
6.35 after 60 20517618 381 381 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
Oliver Mužík (2B) ježíškovská základní
7.25 after 60 222213413 435 435 0
2
Pavel Staněk (2A) ježíškovská základní
6.45 after 60 21117635 387 387 0
3
Václav Krupička st. (2F) ježíškovská základní
4.8 after 60 14114727 288 288 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
Barbora Červenková (3C) ježíškovská základní
5.02 after 60 12717444 301 301 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Žáci do 8 let - Muži - 2x10m
1
Matyáš Vavřička (2D) ježíškovská základní
4.87 after 60 14414843 292 292 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Dospělí - Mixed-tým - 18m round
1
HUM A
1376 / 1800
Martin Vavřička 246253 499/600
Petra Tetivová 225220 445/600
Jaroslav Frantál 216216 432/600
2
HUM C
834 / 1800
Václav Krupička 166138 304/600
Lucie Čechová 145153 298/600
Anna Frantálová 131101 232/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL