80. MČR v terčové - Mixed Teams

Střelnice
Czech Republic
Střelnice Koželužská, Cheb, Czech Republic
Počet střelců
52

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 25, 2014

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
1
0 after 0 0000 644 644 0
2
0 after 0 0000 625 625 0
3
0 after 0 0000 619 619 0
4
0 after 0 0000 600 600 0
5
0 after 0 0000 593 593 0
6
0 after 0 0000 588 588 0
7
0 after 0 0000 579 579 0
8
0 after 0 0000 570 570 0
9
0 after 0 0000 570 570 0
10
0 after 0 0000 563 563 0
11
0 after 0 0000 556 556 0
12
Petr Duba (11B) kvalifikace
0 after 0 0000 552 552 0
13
0 after 0 0000 550 550 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round
1
0 after 0 0000 614 614 0
2
0 after 0 0000 585 585 0
3
0 after 0 0000 559 559 0
4
0 after 0 0000 558 558 0
5
0 after 0 0000 557 557 0
6
0 after 0 0000 538 538 0
7
0 after 0 0000 538 538 0
8
0 after 0 0000 531 531 0
9
0 after 0 0000 504 504 0
10
0 after 0 0000 487 487 0
11
0 after 0 0000 447 447 0
12
0 after 0 0000 442 442 0
13
0 after 0 0000 416 416 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 60m round
1
0 after 0 0000 617 617 0
2
0 after 0 0000 579 579 0
3
0 after 0 0000 551 551 0
4
0 after 0 0000 547 547 0
5
0 after 0 0000 544 544 0
6
0 after 0 0000 499 499 0
7
0 after 0 0000 449 449 0
8
0 after 0 0000 440 440 0
9
0 after 0 0000 410 410 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 60m round
1
0 after 0 0000 618 618 0
2
0 after 0 0000 616 616 0
3
0 after 0 0000 583 583 0
4
0 after 0 0000 543 543 0
5
0 after 0 0000 543 543 0
6
0 after 0 0000 538 538 0
7
0 after 0 0000 507 507 0
8
0 after 0 0000 460 460 0
9
0 after 0 0000 432 432 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round
1
0 after 0 0000 686 686 0
2
0 after 0 0000 682 682 0
3
0 after 0 0000 643 643 0
4
0 after 0 0000 634 634 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - 50m round
1
0 after 0 0000 631 631 0
2
0 after 0 0000 579 579 0
3
0 after 0 0000 577 577 0
4
0 after 0 0000 574 574 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - 60m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RCX)
1197 / 1440
Lucie Šindlerová 00 618/720
Filip Vach 00 579/720
2
SK Start Praha (RCX)
1160 / 1440
Vojtěch Chochola 00 617/720
Sára Ditrichová 00 543/720
3
1. LK Plzeň 1935 "A" (RCX)
1089 / 1440
Jiří Buňata 00 551/720
Eliška Beránková 00 538/720
4
LK Votice (RCX)
1087 / 1440
David Štamfr 00 544/720
Monika Březinová 00 543/720
5
LK Votice "B" (RCX)
1032 / 1440
Barbora Kramperová 00 583/720
Martin Jelenecký 00 449/720
6
LK Arcus (RCX)
1026 / 1440
Marie Horáčková 00 616/720
Matěj Vojáček 00 410/720
7
LK ESKA Cheb (RCX)
1007 / 1440
Tomáš Bouda 00 547/720
Adéla Jalovcová 00 460/720
8
1. LK Plzeň 1935 "B" (RCX)
1006 / 1440
Kristýna Kališová 00 507/720
Matěj Jech 00 499/720
9
1. LK Plzeň 1935 "C" (RCX)
872 / 1440
David Halouska 00 440/720
Aneta Winkelhöferová 00 432/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - 70m round
1
LK Votice "A" (RXO)
1258 / 1440
Petr Heinrich 00 644/720
Monika Vančurová 00 614/720
2
SK Start Praha "A" (RXO)
1204 / 1440
Radek Beránek 00 619/720
Jindřiška Vaněčková 00 585/720
3
1. LK Plzeň 1935 "A" (RXO)
1163 / 1440
Tadeáš Kalvas 00 625/720
Tereza Nádeníková 00 538/720
4
LK Votice "B" (RXO)
1150 / 1440
Michal Novotný 00 593/720
Eva Aisbrychová 00 557/720
5
SK Start Praha "B" (RXO)
1138 / 1440
Vojtěch Novotný 00 600/720
Babeta Wünschová 00 538/720
6
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RXO)
1122 / 1440
Karel Böhm 00 563/720
Miroslava Kulhavá 00 559/720
7
Lukostřelba Prostějov (RXO)
1114 / 1440
Petra Indráková 00 558/720
Kamil Kovář 00 556/720
8
1. LK Plzeň 1935 "B" (RXO)
1081 / 1440
Jan Vožech 00 550/720
Veronika Kalvasová 00 531/720
9
Patriot Brno (RXO)
1075 / 1440
Jiří Salajka 00 588/720
Lucie Šedová 00 487/720
10
LK Rokycany (RXO)
1074 / 1440
Martin Kreutzer 00 570/720
Lucie Tymkivová 00 504/720
11
SK Start Praha "C" (RXO)
1012 / 1440
Štěpán Vlček 00 570/720
Daria Drozdenko 00 442/720
12
LK CERE (RXO)
999 / 1440
Petr Duba 00 552/720
Klára Nechutná 00 447/720
13
SK Start Praha "D" (RXO)
995 / 1440
Martin Vaněk 00 579/720
Zuzana Jirkalová 00 416/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - 50m round
1
Patriot Brno (CXO)
1265 / 1440
Vít Dvořák 00 634/720
Veronika Švestková 00 631/720
2
LO TJ Start Brno (CXO)
1263 / 1440
Michal Sivák 00 686/720
Lucie Halová 00 577/720
3
I. KLK (CXO)
1261 / 1440
Vladimír Brada 00 682/720
Martina Bradová 00 579/720
4
Spastic Handicap (CXO)
1217 / 1440
Jaroslav Zelenka 00 643/720
Stepanka Kleisnerova 00 574/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL