24. Mistrovství ČR v terčové lukostřelbě žactva 2015

Střelnice
Czech Republic, Czech Republic
Střelnice na Strahově, Praha 6, Czech Republic
Počet střelců
73

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Předběžné přihlášky
March 1, 2015
Konečné přihlášky
August 10, 2015

Kontaktní informace

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m30m X10 Celkem
Starší žáci - Reflexní luk, WA 720 - 50, 30m
1
8.5 after 72 300312412 612 612 0
2
8.31 after 72 29430457 598 598 0
3
8.06 after 72 27730338 580 580 0
4
8.03 after 72 28329555 578 578 0
5
7.85 after 72 269296311 565 565 0
6
7.72 after 72 26828803 556 556 0
7
7.51 after 72 25328807 541 541 0
8
7.51 after 72 26427714 541 541 0
9
7.43 after 72 26127415 535 535 0
10
7.08 after 72 25725324 510 510 0
11
7.04 after 72 25325423 507 507 0
12
6.86 after 72 23126309 494 494 0
13
6.83 after 72 259233010 492 492 0
14
6.65 after 72 22425513 479 479 0
15
6.46 after 72 22024500 465 465 0
16
6.28 after 72 19126102 452 452 0
17
6.13 after 72 20024122 441 441 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m30m X10 Celkem
Starší žákyně - Reflexní luk, WA 720 - 50, 30m
1
7.76 after 72 26729236 559 559 0
2
7.5 after 72 25728315 540 540 0
3
7.43 after 72 26726826 535 535 0
4
7.03 after 72 23826834 506 506 0
5
6.96 after 72 23926205 501 501 0
6
6.65 after 72 23124821 479 479 0
7
6.39 after 72 23023003 460 460 0
8
6.36 after 72 21624213 458 458 0
9
6.33 after 72 21124513 456 456 0
10
6.32 after 72 20225311 455 455 0
11
6.03 after 72 20622811 434 434 0
12
5.18 after 72 17519810 373 373 0
13
5.18 after 72 17719600 373 373 0
14
3.63 after 72 13812310 261 261 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žáci - Reflexní luk, WA 720 - 30, 20m
1
9.13 after 72 321336621 657 657 0
2
8.93 after 72 32431999 643 643 0
3
8.67 after 72 311313610 624 624 0
4
8.32 after 72 311288210 599 599 0
5
8.24 after 72 29829537 593 593 0
6
8.19 after 72 298292013 590 590 0
7
8.04 after 72 28229737 579 579 0
8
8.04 after 72 28929017 579 579 0
9
7.94 after 72 28828447 572 572 0
10
7.67 after 72 26628644 552 552 0
11
7.46 after 72 27526256 537 537 0
12
7.42 after 72 26726713 534 534 0
13
7.33 after 72 25627215 528 528 0
14
7.29 after 72 27724833 525 525 0
15
7.29 after 72 26625924 525 525 0
16
6.94 after 72 23226832 500 500 0
17
6.9 after 72 24824925 497 497 0
18
6.44 after 72 23622804 464 464 0
19
5.83 after 72 20221803 420 420 0
20
5.82 after 72 19422510 419 419 0
21
4.88 after 72 20714401 351 351 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žákyně - Reflexní luk, WA 720 - 30, 20m
1
8.71 after 72 321306020 627 627 0
2
8.53 after 72 308306210 614 614 0
3
8.5 after 72 30231039 612 612 0
4
8.31 after 72 28631246 598 598 0
5
8.28 after 72 30429235 596 596 0
6
8.01 after 72 277300511 577 577 0
7
8.01 after 72 28529258 577 577 0
8
7.89 after 72 29127738 568 568 0
9
7.4 after 72 25627713 533 533 0
10
7.15 after 72 25526026 515 515 0
11
7.08 after 72 27323711 510 510 0
12
6.89 after 72 23026614 496 496 0
13
6.89 after 72 22427203 496 496 0
14
6.83 after 72 25224004 492 492 0
15
6.64 after 72 23524312 478 478 0
16
6.56 after 72 23623603 472 472 0
17
6.22 after 72 23021822 448 448 0
18
6.03 after 72 22021404 434 434 0
19
5.47 after 72 18720713 394 394 0
20
5.35 after 72 20817703 385 385 0
21
4.36 after 72 17513900 314 314 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
LO Ostrava MM
1849 / 2160
Bartoloměj Žák 321336 657/720
Vojtěch Chyla 311288 599/720
Miroslav Přeček 298295 593/720
2
LK Znojmo MM
1738 / 2160
Nikola Lettlová 308306 614/720
Patrik Bilka 288284 572/720
Darek Vaníček 266286 552/720
3
Vršovice MM
1641 / 2160
Matyáš Halamásek 289290 579/720
Kryštof Kříž 267267 534/720
Tomáš Janoušek 256272 528/720
4
ARCUS MM
1631 / 2160
Radka Štádlerová 286312 598/720
Samuel Švinger 275262 537/720
Tereza Sýkorová 224272 496/720
5
LK Votice MM
1444 / 2160
Zdeněk Kužel ml. 232268 500/720
Terezie Votavová 230266 496/720
Klára Svobodová 230218 448/720
6
Sokol Šanov MM
1433 / 2160
Matěj Fučík 282297 579/720
Sára Machálková 220214 434/720
Jan Menger ml. 202218 420/720
7
Bystřice MM
1295 / 2160
Šimon Bárta 277248 525/720
Jan Berenda 194225 419/720
Jiří Vyhnal 207144 351/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
Prostějov MW
1800 / 2160
Eliška Novotná 321306 627/720
Bára Machalíková 304292 596/720
Terezie Moudrá 285292 577/720
2
LO Ostrava MW
1655 / 2160
Kateřina Juřicová 277300 577/720
Zuzana Cholevová 291277 568/720
Adéla Macháčová 273237 510/720
3
Bystřice MW
1562 / 2160
Alžběta Vašáková 302310 612/720
Jana Klápová 235243 478/720
Eliška Novotná 236236 472/720
4
LK Votice MW
1419 / 2160
Nikola Svobodná 256277 533/720
Lucie Štamfrová 252240 492/720
Natálie Trojášková 187207 394/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
LO TJ MH Ostrava (RXO)
1234 / 1440
Bartoloměj Žák 0321
336
657/720
Kateřina Juřicová 0277
300
577/720
2
LK Znojmo (RXO)
1186 / 1440
Patrik Bilka 0288
284
572/720
Nikola Lettlová 0308
306
614/720
3
SK RAPID (RXO)
1139 / 1440
Jakub Kalaš 0311
313
624/720
Veronika Švestková ml. 0255
260
515/720
4
ŠLK Bystřice (RXO)
1137 / 1440
Šimon Bárta 0277
248
525/720
Alžběta Vašáková 0302
310
612/720
5
LK ARCUS (RXO)
1135 / 1440
Samuel Švinger 0275
262
537/720
Radka Štádlerová 0286
312
598/720
6
LK Votice (RXO)
1033 / 1440
Zdeněk Kužel ml. 0232
268
500/720
Nikola Svobodná 0256
277
533/720
7
TJSokol Šanov (RXO)
1013 / 1440
Matěj Fučík 0282
297
579/720
Sára Machálková 0220
214
434/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Muži - WA 720 50m 30m
1
LO Ostrava SM
1733 / 2160
Dominik Petr Orel 300312 612/720
Boris Vojnar 277303 580/720
Daniel Slavík 264277 541/720
2
1.LK PLzeň SM
1616 / 2160
Patrik Dimov 269296 565/720
Jaroslav Slovák 253288 541/720
Ondřej Šípek 257253 510/720
3
LK Votice SM
1570 / 2160
Radek Trojášek 268288 556/720
Adam Homola 261274 535/720
Natalie Kronusová 231248 479/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Ženy - WA 720 50m 30m
1
LO Ostrava SW
1472 / 2160
Aneta Venhudová 267292 559/720
Hana Baková 257283 540/720
Anna Talácková 175198 373/720
2
Sokol Vršovice SW
1371 / 2160
Eva Daniela Rudyjová 230230 460/720
Klára Charvátová 211245 456/720
Michaela Žihlová 202253 455/720
3
LK ARCUS SW
1135 / 2160
Johana Horáčková 239262 501/720
Petra Bednářová 177196 373/720
Markéta Bednářová 138123 261/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
LO TJ MH Ostrava (RXO)
1171 / 1440
Dominik Petr Orel 0300
312
612/720
Aneta Venhudová 0267
292
559/720
2
1 LK Plzeň (RXO)
1100 / 1440
Patrik Dimov 0269
296
565/720
Martina Vojtová 0267
268
535/720
3
LK Votice (RXO)
1035 / 1440
Radek Trojášek 0268
288
556/720
Natalie Kronusová 0231
248
479/720
4
TJ Sokol Vršovice (RXO)
939 / 1440
Tobiáš Tiele 0224
255
479/720
Eva Daniela Rudyjová 0230
230
460/720
5
LK Znojmo (RXO)
899 / 1440
Ivo Stibůrek 0200
241
441/720
Eliška Opálková 0216
242
458/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

  • Sledujte výsledky živě:
  • Uložit zveřejněná PDF:
    NEW!
Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL