Finále 1. ligy dospělých v hale 2015

Střelnice
Czech Republic
SOUE Plzeň, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
46

Základní informace

Úroveň
National Tournaments
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 28, 2015

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
9.25 after 60 2722832527 555 555 0
2
8.32 after 60 2372621220 499 499 0
3
7.95 after 60 2482291717 477 477 0
4
7.72 after 60 2232401114 463 463 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
9.52 after 60 2832883817 571 571 0
2
9.48 after 60 2822873323 569 569 0
3
9.37 after 60 2772853023 562 562 0
4
9.32 after 60 2772823123 559 559 0
5
9.23 after 60 2762782527 554 554 0
6
9.22 after 60 2782752427 553 553 0
7
9.18 after 60 2712802425 551 551 0
8
9.17 after 60 2772732622 550 550 0
9
9.17 after 60 2742761933 550 550 0
10
9.1 after 60 2802662423 546 546 0
11
9.07 after 60 2772672525 544 544 0
12
9.07 after 60 2782662524 544 544 0
13
9.05 after 60 2762672622 543 543 0
14
9.05 after 60 2742692027 543 543 0
15
8.98 after 60 2622772323 539 539 0
16
8.9 after 60 2642702029 534 534 0
17
8.85 after 60 2602711627 531 531 0
18
8.83 after 60 2682622020 530 530 0
19
8.8 after 60 2602682315 528 528 0
20
8.73 after 60 2552691323 524 524 0
21
8.72 after 60 2562671326 523 523 0
22
8.68 after 60 2672541526 521 521 0
23
8.67 after 60 2552651522 520 520 0
24
8.62 after 60 2542631922 517 517 0
25
8.53 after 60 2602521520 512 512 0
26
8.52 after 60 249262732 511 511 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
9.4 after 60 2822822730 564 564 0
2
9.18 after 60 2762752326 551 551 0
3
9.1 after 60 2752712321 546 546 0
4
8.82 after 60 2652641424 529 529 0
5
8.18 after 60 250241423 491 491 0
6
7.92 after 60 244231820 475 475 0
7
7.63 after 60 2202381013 458 458 0
8
7.3 after 60 217221714 438 438 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
9.37 after 60 2772853121 562 562 0
2
9.05 after 60 2632802125 543 543 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
8.97 after 60 2782601826 538 538 0
2
8.3 after 60 2582401125 498 498 0
3
8.22 after 60 2512421517 493 493 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
9.57 after 60 2902843524 574 574 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
8.83 after 60 2622682217 530 530 0
2
8.78 after 60 2532741823 527 527 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
Start Praha RM
1695 / 1800
Vojtěch Chochola 290284 574/600
Martin Vaněk 277285 562/600
Jan Zapletal 277282 559/600
2
LK Votice RM
1674 / 1800
Petr Heinrich 283288 571/600
Michal Novotný 278275 553/600
Milan Andreas 277273 550/600
3
SLAVIA Praha RM
1660 / 1800
Ladislav Svoboda 272283 555/600
Tomáš Jusko 276278 554/600
Jakub Laciga 271280 551/600
4
Sokol Praha Vršovice RM
1646 / 1800
Jaromír Termer 282287 569/600
Martin Štěpánek 276267 543/600
Jan Poslušný 264270 534/600
5
Lukostřelba Prostějov RM
1636 / 1800
Michal Hlahůlek 277285 562/600
Dominik Chlachula 263280 543/600
Kamil Kovář 260271 531/600
6
1. LK Plzeň 1935 RM
1620 / 1800
Václav Papež 280266 546/600
Tadeáš Kalvas 278266 544/600
Jan Vožech 268262 530/600
7
Start Brno RM
1578 / 1800
Jakub Hendrych 274276 550/600
Jakub Prax 254263 517/600
Jiří Salajka 249262 511/600
8
ARCUS Plzeň RM
1570 / 1800
Ondřej Kníže 274269 543/600
Michal Heřman 260268 528/600
Pavel Vlček 237262 499/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
LK Votice RW
1627 / 1800
Eva Aisbrychová 276275 551/600
Monika Vančurová 275271 546/600
Barbora Kramperová 262268 530/600
2
Start Praha RW
1584 / 1800
Jindřiška Vaněčková 282282 564/600
Babeta Wünschová 265264 529/600
Monika Košťáková 250241 491/600
3
1. LK Plzeň 1935 RW
1506 / 1800
Jana Cimická 278260 538/600
Eliška Beránková 251242 493/600
Tereza Nádeníková 244231 475/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

  • Sledujte výsledky živě:
  • Uložit zveřejněná PDF:
    NEW!
Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL