Nove Mesto 2015 - Para Archery World Ranking Event

Střelnice
Czech Republic
NMM Venue 1, Nove Město nad Metuji, Czech Republic
NMM Venue 2, Nove Mesto nad Metuji, Czech Republic
Počet střelců
146

Základní informace

Úroveň
World Cup Events
Svaz
WA Para Archery
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
July 1, 2015

Kontaktní informace

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 24
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Compound open - SeniorS - Muži - 50m round para
1
Marcel Pavlík (4A) Morning Venue 1
-
9.74 after 72 3493522330 701 701 0
2
John Stubbs (16A) Morning Venue 1
-
9.6 after 72 3413502123 691 691 0
3
Martin Imboden (3A) Morning Venue 1
-
9.56 after 72 3453432121 688 688 0
4
Jere Forsberg (1A) Morning Venue 1
-
9.54 after 72 3423451724 687 687 0
5
Aleksander Zubar (14B) Morning Venue 1
-
9.5 after 72 3383461525 684 684 0
6
Gabriel Marcozzi (5B) Morning Venue 1
-
9.43 after 72 3413381523 679 679 0
7
Jeff Sena (6B) Morning Venue 1
-
9.42 after 72 3403381521 678 678 0
8
Leoš Bartoš (2B) Morning Venue 1
-
9.39 after 72 3363401420 676 676 0
9
Michael HALL (15A) Morning Venue 1
-
9.38 after 72 3423331421 675 675 0
10
Jiří Klich (4B) Morning Venue 1
-
9.38 after 72 3393361322 675 675 0
11
Philippe Horner (7A) Morning Venue 1
-
9.38 after 72 3353401022 675 675 0
12
Bryan LELOUP (9A) Morning Venue 1
-
9.35 after 72 3273461426 673 673 0
13
Erdogan Aygan (10B) Morning Venue 1
-
9.35 after 72 3363371321 673 673 0
14
Bulent Korkmaz (11B) Morning Venue 1
-
9.35 after 72 337336825 673 673 0
15
Eric Pereira (8A) Morning Venue 1
-
9.31 after 72 3343361124 670 670 0
16
Murat TURAN (12B) Morning Venue 1
-
9.25 after 72 330336917 666 666 0
17
Alec Denys (16B) Morning Venue 1
-
9.24 after 72 3293361119 665 665 0
18
Pierre Claesson (5A) Morning Venue 1
-
9.22 after 72 331333423 664 664 0
19
Ivan Dziadyk (7B) Morning Venue 1
-
9.22 after 72 3263381213 664 664 0
20
Pavlo Nazar (8B) Morning Venue 1
-
9.21 after 72 329334824 663 663 0
21
Alexandr MEDVEDEV (18B) Morning Venue 1
-
9.15 after 72 3273321317 659 659 0
22
John Olav Johansen (17A) Morning Venue 1
-
9.13 after 72 322335719 657 657 0
23
Adam Dudka (14A) Morning Venue 1
-
9.1 after 72 316339718 655 655 0
24
Ruslan RAMAZANOV (13B) Morning Venue 1
-
9.06 after 72 325327816 652 652 0
25
Usmaew LOM-ALI (10A) Morning Venue 1
-
9.03 after 72 325325717 650 650 0
26
Michael Muller (2A) Morning Venue 1
-
9.03 after 72 327323811 650 650 0
27
Kevin Evans (15B) Morning Venue 1
-
9.01 after 72 322327916 649 649 0
28
Friedrich Ziegler (11A) Morning Venue 1
-
9 after 72 324324617 648 648 0
29
Bob HUDSON (17B) Morning Venue 1
-
9 after 72 334314515 648 648 0
30
Jaroslav Zelenka (3B) Morning Venue 1
-
8.94 after 72 331313216 644 644 0
31
Morten Johannessen (18A) Morning Venue 1
-
8.82 after 72 3073281220 635 635 0
32
Dogan Hanci (9B) Morning Venue 1
-
8.81 after 72 317317514 634 634 0
33
Nikola Kato (25B) Morning Venue 1
-
8.63 after 72 306315615 621 621 0
34
Tofig Rahimov (13A) Morning Venue 1
-
8.63 after 72 32030169 621 621 0
35
Vusal Kazimov (12A) Morning Venue 1
-
8.42 after 72 310296711 606 606 0
36
Mathias ANDERSSON (6A) Morning Venue 1
-
7.94 after 72 27929337 572 572 0
37
Hadi Nori (1B) Morning Venue 1
-
6.47 after 72 31415244 466 466 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Compound open - SeniorS - Ženy - 50m round para
1
Stepanida Artakhinova (48B) Morning Venue 2
-
9.43 after 72 3353441719 679 679 0
2
Somajeh ABBASPOUR (43A) Morning Venue 2
-
9.33 after 72 3383341421 672 672 0
3
Zandra Reppe (37B) Morning Venue 2
-
9.24 after 72 3393261018 665 665 0
4
Karen Van Nest (42A) Morning Venue 2
-
9.21 after 72 3333301021 663 663 0
5
Jodie GRINHAM (39A) Morning Venue 2
-
9.19 after 72 329333718 662 662 0
6
Karina Granitza (40B) Morning Venue 2
-
9.01 after 72 319330920 649 649 0
7
Marina Lyzhnikova (46B) Morning Venue 2
-
8.94 after 72 318326416 644 644 0
8
Nona Alexandrova (44B) Morning Venue 2
-
8.94 after 72 317327514 644 644 0
9
Ksenija Markitantova (38A) Morning Venue 2
-
8.93 after 72 318325512 643 643 0
10
Iuliia ALEKSEEVA (43B) Morning Venue 2
-
8.9 after 72 314327418 641 641 0
11
Handan BIROGLU (47A) Morning Venue 2
-
8.89 after 72 317323812 640 640 0
12
Valentina Pavlova (47B) Morning Venue 2
-
8.85 after 72 324313314 637 637 0
13
Lucia Kupczyk (42B) Morning Venue 2
-
8.81 after 72 319315810 634 634 0
14
Julie CHUPIN (39B) Morning Venue 2
-
8.81 after 72 324310711 634 634 0
15
Larysa Mikhnieva (37A) Morning Venue 2
-
8.75 after 72 31431649 630 630 0
16
Vanessa Bui (41B) Morning Venue 2
-
8.74 after 72 3213081014 629 629 0
17
Farzaneh Asgari (45A) Morning Venue 2
-
8.74 after 72 31531439 629 629 0
18
Burcu Dag (46A) Morning Venue 2
-
8.71 after 72 318309511 627 627 0
19
Olga Polegaeva (45B) Morning Venue 2
-
8.67 after 72 309315710 624 624 0
20
Gulbin Su (48A) Morning Venue 2
-
8.44 after 72 300308716 608 608 0
21
Martha Chavez (41A) Morning Venue 2
-
8.44 after 72 307301414 608 608 0
22
Stepanka Kleisnerova (38B) Morning Venue 2
-
7.96 after 72 26930475 573 573 0
23
Carrie Burge (40A) Morning Venue 2
-
0 after 0 0000 0 0 0
QUALIFICATION
1 / 24
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Recurve open - SeniorS - Muži - 70m round para
1
Ebrahim Ranjbarkivaj (13A) Afternoon Venue 1
-
8.81 after 72 318316418 634 634 0
2
Phillip Bottomley (14A) Afternoon Venue 1
-
8.78 after 72 320312617 632 632 0
3
Anton Zaypaev (27A) Afternoon Venue 1
-
8.78 after 72 318314411 632 632 0
4
Gholamreza Rahimi (31B) Afternoon Venue 1
-
8.76 after 72 317314711 631 631 0
5
Sergey Khutakov (26A) Afternoon Venue 1
-
8.76 after 72 31731449 631 631 0
6
Bato Tsydendorzhiev (28A) Afternoon Venue 1
-
8.68 after 72 312313411 625 625 0
7
Eric Bennett (19B) Afternoon Venue 1
-
8.64 after 72 308314310 622 622 0
8
Min Su KIM (26B) Afternoon Venue 1
-
8.63 after 72 300321614 621 621 0
9
Maik Szarszewski (29A) Afternoon Venue 1
-
8.63 after 72 312309315 621 621 0
10
Mario Oehme (30A) Afternoon Venue 1
-
8.57 after 72 303314212 617 617 0
11
Paul Browne (16B) Afternoon Venue 1
-
8.49 after 72 316295411 611 611 0
12
Timothy O. Palumbo (20B) Afternoon Venue 1
-
8.47 after 72 312298410 610 610 0
13
Piotr Sawicki (24A) Afternoon Venue 1
-
8.46 after 72 306303115 609 609 0
14
David Phillips (17B) Afternoon Venue 1
-
8.43 after 72 30630128 607 607 0
15
Ozgur Ozen (30B) Afternoon Venue 1
-
8.42 after 72 304302113 606 606 0
16
Dambadondog Baatarjav (23B) Afternoon Venue 1
-
8.36 after 72 297305312 602 602 0
17
Abdullah YORULMAZ (28B) Afternoon Venue 1
-
8.35 after 72 292309210 601 601 0
18
Ireneusz Kapusta (25A) Afternoon Venue 1
-
8.33 after 72 29730355 600 600 0
19
Simon Powel (15B) Afternoon Venue 1
-
8.32 after 72 302297013 599 599 0
20
Michael Lukow (18B) Afternoon Venue 1
-
8.29 after 72 29929826 597 597 0
21
Ariunbold TSERENDOLGOR (21B) Afternoon Venue 1
-
8.28 after 72 300296310 596 596 0
22
Zafer Korkmaz (29B) Afternoon Venue 1
-
8.26 after 72 29929627 595 595 0
23
Gints Jonasts (16A) Afternoon Venue 1
-
8.14 after 72 288298412 586 586 0
24
Taras Chopyk (23A) Afternoon Venue 1
-
8.13 after 72 29429147 585 585 0
25
Sadik Savas (27B) Afternoon Venue 1
-
8.13 after 72 29628905 585 585 0
26
Stephane Gilbert (14B) Afternoon Venue 1
-
8.01 after 72 29228535 577 577 0
27
Václav Košťál (17A) Afternoon Venue 1
-
7.96 after 72 29328035 573 573 0
28
Jahan Musayev (20A) Afternoon Venue 1
-
7.94 after 72 28029225 572 572 0
29
Martin Chaloupský (19A) Afternoon Venue 1
-
7.86 after 72 28727906 566 566 0
30
Roy Klaassen (15A) Afternoon Venue 1
-
7.83 after 72 27429046 564 564 0
31
Yong Ok Kim (24B) Afternoon Venue 1
-
7.78 after 72 28527545 560 560 0
32
Maxime GUERIN (13B) Afternoon Venue 1
-
7.72 after 72 27528147 556 556 0
33
Jun Beom PARK (25B) Afternoon Venue 1
-
7.72 after 72 271285110 556 556 0
34
Dejan Forgo (31A) Afternoon Venue 1
-
7.64 after 72 28526584 550 550 0
35
Roman Chayka (22A) Afternoon Venue 1
-
7.63 after 72 27927005 549 549 0
36
Ankhbayar Amarbayasgalan (22B) Afternoon Venue 1
-
7.61 after 72 28726117 548 548 0
37
Aleksandar ZEPINIC (32A) Afternoon Venue 1
-
7.56 after 72 27926563 544 544 0
38
Milan Smondek (18A) Afternoon Venue 1
-
6.89 after 72 24325304 496 496 0
39
Natig Abbasov (21A) Afternoon Venue 1
-
6.42 after 72 23922310 462 462 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Recurve open - SeniorS - Ženy - 70m round para
1
Margarita Sidorenko (9B) Afternoon Venue 1
-
8.72 after 72 316312611 628 628 0
2
Milena Olszewska (12B) Afternoon Venue 1
-
8.5 after 72 29731569 612 612 0
3
Svetlana Barantseva (11B) Afternoon Venue 1
-
8.5 after 72 311301210 612 612 0
4
Kinga Kiss-Johnson (5A) Afternoon Venue 1
-
8.25 after 72 29430038 594 594 0
5
Roksolana Dzoba-Balyan (1A) Afternoon Venue 1
-
8.22 after 72 29429858 592 592 0
6
Ieva Melle (9A) Afternoon Venue 1
-
8.07 after 72 29628526 581 581 0
7
Irina Rossiyskaya (7B) Afternoon Venue 1
-
8.01 after 72 305272112 577 577 0
8
Brigitte DUBOC (6A) Afternoon Venue 1
-
7.9 after 72 27629305 569 569 0
9
Hazel Chaisty (12A) Afternoon Venue 1
-
7.85 after 72 29527035 565 565 0
10
Jennifer Hess (8A) Afternoon Venue 1
-
7.78 after 72 28527566 560 560 0
11
Magali Comte (4A) Afternoon Venue 1
-
7.71 after 72 279276010 555 555 0
12
Tatiana Zhalsobon (10B) Afternoon Venue 1
-
7.64 after 72 27727325 550 550 0
13
Karmella MONGUSH (8B) Afternoon Venue 1
-
7.58 after 72 29225439 546 546 0
14
Lenka Kuncová (4B) Afternoon Venue 1
-
7.5 after 72 28225837 540 540 0
15
Hatice Bayar (2B) Afternoon Venue 1
-
7.5 after 72 28725326 540 540 0
16
Irina Batorova (6B) Afternoon Venue 1
-
7.44 after 72 274262310 536 536 0
17
Razieh Shir Mohammadi (7A) Afternoon Venue 1
-
7.35 after 72 26726227 529 529 0
18
Iryna Volynets (2A) Afternoon Venue 1
-
7.26 after 72 26226142 523 523 0
19
Ran Sook Kim (10A) Afternoon Venue 1
-
7.17 after 72 26225424 516 516 0
20
Ozlem Kalay (1B) Afternoon Venue 1
-
7.13 after 72 26924426 513 513 0
21
Markéta Sidková (3B) Afternoon Venue 1
-
7.01 after 72 25824714 505 505 0
22
Kate Murray (11A) Afternoon Venue 1
-
6.9 after 72 22926824 497 497 0
23
Nataliia Pavuk (3A) Afternoon Venue 1
-
6.49 after 72 22724032 467 467 0
24
Miroslava Černá (5B) Afternoon Venue 1
-
6 after 72 22520723 432 432 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - W1 open - SeniorS - Muži - 50m round para
1
David Drahonínský (22A) Morning Venue 1
-
9.29 after 72 3333361025 669 669 0
2
John Walker (20A) Morning Venue 1
-
9.22 after 72 328336523 664 664 0
3
Jean Pierre Antonios (19A) Morning Venue 1
-
9.07 after 72 326327918 653 653 0
4
Peter Kinik (21B) Morning Venue 1
-
9.06 after 72 328324719 652 652 0
5
John Cavanagh (21A) Morning Venue 1
-
9 after 72 325323716 648 648 0
6
Naci YENIER (28B) Morning Venue 1
-
8.94 after 72 316328616 644 644 0
7
Majid Kakoosh (22B) Morning Venue 1
-
8.83 after 72 317319616 636 636 0
8
Uwe Herter (23B) Morning Venue 1
-
8.76 after 72 311320515 631 631 0
9
Konstantin DONSKOI (27A) Morning Venue 1
-
8.67 after 72 312312814 624 624 0
10
Omer ASIK (27B) Morning Venue 1
-
8.58 after 72 308310510 618 618 0
11
Charles Lear (20B) Morning Venue 1
-
8.39 after 72 30629869 604 604 0
12
Hong Jo PARK (24B) Morning Venue 1
-
8.32 after 72 304295313 599 599 0
13
Jerry Shields (19B) Morning Venue 1
-
8.07 after 72 29029127 581 581 0
14
Denis TEN (28A) Morning Venue 1
-
8.01 after 72 28928805 577 577 0
15
Karel Davídek (25A) Morning Venue 1
-
7.85 after 72 29027506 565 565 0
16
Petr Bartoš (24A) Morning Venue 1
-
7.83 after 72 27928524 564 564 0
17
Alexander DOROFEEV (26A) Morning Venue 1
-
7.75 after 72 28027817 558 558 0
18
Vladimír Čáp (23A) Morning Venue 1
-
6.39 after 72 23722313 460 460 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - W1 open - SeniorS - Ženy - 50m round para
1
Jo Frith (35B) Morning Venue 2
-
8.79 after 72 317316514 633 633 0
2
Vicky JENKINS (36B) Morning Venue 2
-
8.54 after 72 309306113 615 615 0
3
Jessica STRETTON (34B) Morning Venue 2
-
8.44 after 72 305303410 608 608 0
4
Elena KRUTOVA (36A) Morning Venue 2
-
8.06 after 72 294286011 580 580 0
5
Šárka Musilová (35A) Morning Venue 2
-
6.93 after 72 23826144 499 499 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound Open - SeniorS - Muži - 50m round para
1
GBR (CMO)
2030 / 2160
John Stubbs 341350 691/720
Michael HALL 342333 675/720
John Walker 328336 664/720
2
FRA (CMO)
2018 / 2160
Philippe Horner 335340 675/720
Bryan LELOUP 327346 673/720
Eric Pereira 334336 670/720
3
TUR (CMO)
2012 / 2160
Erdogan Aygan 336337 673/720
Bulent Korkmaz 337336 673/720
Murat TURAN 330336 666/720
4
CZE (CMO)
1995 / 2160
Leoš Bartoš 336340 676/720
Jiří Klich 339336 675/720
Jaroslav Zelenka 331313 644/720
5
CAN (CMO)
1962 / 2160
Alec Denys 329336 665/720
Kevin Evans 322327 649/720
Bob HUDSON 334314 648/720
6
USA (CMO)
1961 / 2160
Gabriel Marcozzi 341338 679/720
Jeff Sena 340338 678/720
Charles Lear 306298 604/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound Open - SeniorS - Ženy - 50m round para
1
RUS (CWO)
1967 / 2160
Stepanida Artakhinova 335344 679/720
Nona Alexandrova 317327 644/720
Marina Lyzhnikova 318326 644/720
2
GER (CWO)
1912 / 2160
Karina Granitza 319330 649/720
Lucia Kupczyk 319315 634/720
Vanessa Bui 321308 629/720
3
GBR (CWO)
1910 / 2160
Jodie GRINHAM 329333 662/720
Jo Frith 317316 633/720
Vicky JENKINS 309306 615/720
4
TUR (CWO)
1875 / 2160
Handan BIROGLU 317323 640/720
Burcu Dag 318309 627/720
Gulbin Su 300308 608/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound Open - SeniorS - Mixed-tým - Team Mix C
1
RUS (CXO)
1363 / 1440
Aleksander Zubar 338346 684/720
Stepanida Artakhinova 335344 679/720
2
GBR (CXO)
1353 / 1440
John Stubbs 341350 691/720
Jodie GRINHAM 329333 662/720
3
SWE (CXO)
1329 / 1440
Pierre Claesson 331333 664/720
Zandra Reppe 339326 665/720
4
CAN (CXO)
1328 / 1440
Alec Denys 329336 665/720
Karen Van Nest 333330 663/720
5
TUR (CXO)
1313 / 1440
Erdogan Aygan 336337 673/720
Handan BIROGLU 317323 640/720
6
FRA (CXO)
1309 / 1440
Philippe Horner 335340 675/720
Julie CHUPIN 324310 634/720
7
UKR (CXO)
1307 / 1440
Ivan Dziadyk 326338 664/720
Ksenija Markitantova 318325 643/720
8
GER (CXO)
1299 / 1440
Michael Muller 327323 650/720
Karina Granitza 319330 649/720
9
USA (CXO)
1287 / 1440
Gabriel Marcozzi 341338 679/720
Martha Chavez 307301 608/720
10
CZE (CXO)
1249 / 1440
Leoš Bartoš 336340 676/720
Stepanka Kleisnerova 269304 573/720
11
IRI (CXO)
1138 / 1440
Hadi Nori 314152 466/720
Somajeh ABBASPOUR 338334 672/720
QUALIFICATION
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - W1 Open - SeniorS - Muži - 50m round para
1
CZE (W1M)
1798 / 2160
David Drahonínský 333336 669/720
Karel Davídek 290275 565/720
Petr Bartoš 279285 564/720
2
RUS (W1M)
1759 / 2160
Konstantin DONSKOI 312312 624/720
Denis TEN 289288 577/720
Alexander DOROFEEV 280278 558/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - W1 Open - SeniorS - Mixed-tým - Team Mix C
1
GBR (WXO)
1297 / 1440
John Walker 328336 664/720
Jo Frith 317316 633/720
2
RUS (WXO)
1204 / 1440
Konstantin DONSKOI 312312 624/720
Elena KRUTOVA 294286 580/720
3
CZE (WXO)
1168 / 1440
David Drahonínský 333336 669/720
Šárka Musilová 238261 499/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve Open - SeniorS - Muži - 70m round para
1
RUS (RMO)
1888 / 2160
Anton Zaypaev 318314 632/720
Sergey Khutakov 317314 631/720
Bato Tsydendorzhiev 312313 625/720
2
USA (RMO)
1829 / 2160
Eric Bennett 308314 622/720
Timothy O. Palumbo 312298 610/720
Michael Lukow 299298 597/720
3
GBR (RMO)
1817 / 2160
Paul Browne 316295 611/720
David Phillips 306301 607/720
Simon Powel 302297 599/720
4
TUR (RMO)
1802 / 2160
Ozgur Ozen 304302 606/720
Abdullah YORULMAZ 292309 601/720
Zafer Korkmaz 299296 595/720
5
MGL (RMO)
1746 / 2160
Dambadondog Baatarjav 297305 602/720
Ariunbold TSERENDOLGOR 300296 596/720
Ankhbayar Amarbayasgalan 287261 548/720
6
KOR (RMO)
1737 / 2160
Min Su KIM 300321 621/720
Yong Ok Kim 285275 560/720
Jun Beom PARK 271285 556/720
7
CZE (RMO)
1635 / 2160
Václav Košťál 293280 573/720
Martin Chaloupský 287279 566/720
Milan Smondek 243253 496/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve Open - SeniorS - Ženy - 70m round para
1
RUS (RWO)
1817 / 2160
Margarita Sidorenko 316312 628/720
Svetlana Barantseva 311301 612/720
Irina Rossiyskaya 305272 577/720
2
UKR (RWO)
1582 / 2160
Roksolana Dzoba-Balyan 294298 592/720
Iryna Volynets 262261 523/720
Nataliia Pavuk 227240 467/720
3
CZE (RWO)
1477 / 2160
Lenka Kuncová 282258 540/720
Markéta Sidková 258247 505/720
Miroslava Černá 225207 432/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve Open - SeniorS - Mixed-tým - Team Mix S
1
RUS (RXO)
1260 / 1440
Anton Zaypaev 318314 632/720
Margarita Sidorenko 316312 628/720
2
POL (RXO)
1221 / 1440
Piotr Sawicki 306303 609/720
Milena Olszewska 297315 612/720
3
USA (RXO)
1216 / 1440
Eric Bennett 308314 622/720
Kinga Kiss-Johnson 294300 594/720
4
GER (RXO)
1181 / 1440
Maik Szarszewski 312309 621/720
Jennifer Hess 285275 560/720
5
UKR (RXO)
1177 / 1440
Taras Chopyk 294291 585/720
Roksolana Dzoba-Balyan 294298 592/720
6
GBR (RXO)
1176 / 1440
Paul Browne 316295 611/720
Hazel Chaisty 295270 565/720
7
LAT (RXO)
1167 / 1440
Gints Jonasts 288298 586/720
Ieva Melle 296285 581/720
8
IRI (RXO)
1163 / 1440
Ebrahim Ranjbarkivaj 318316 634/720
Razieh Shir Mohammadi 267262 529/720
9
TUR (RXO)
1146 / 1440
Ozgur Ozen 304302 606/720
Hatice Bayar 287253 540/720
10
FRA (RXO)
1146 / 1440
Stephane Gilbert 292285 577/720
Brigitte DUBOC 276293 569/720
11
KOR (RXO)
1137 / 1440
Min Su KIM 300321 621/720
Ran Sook Kim 262254 516/720
12
CZE (RXO)
1113 / 1440
Václav Košťál 293280 573/720
Lenka Kuncová 282258 540/720
Marcel Pavlík
30. května 2015 6:38:46
Som prihlásený na tento pretek :)
Václav Luňáček (19. června 2015 10:45:23)
Počítám s Tebou. Václav
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

  • Sledujte výsledky živě:
  • Uložit zveřejněná PDF:
    NEW!
Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL