České akademické hry - lukostřelba

Střelnice
Czech Republic
Lukostrelba Olomouc, Olomouc, Olomoucky, Czech Republic
Počet střelců
25

Základní informace

Úroveň
National Tournaments
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Muži - Reflexní luk, WA 720
1
Michal Hlahůlek (4A) kvalifikace
-
8.38 after 72 29530887 603 603 0
2
Tadeáš Kalvas (1C) kvalifikace
8.31 after 72 28231659 598 598 0
3
Jan Zapletal (2A) kvalifikace
8.28 after 72 29130567 596 596 0
4
Vít Vejražka (1B) kvalifikace
8.18 after 72 304285610 589 589 0
5
Marek Dubašák (3C) kvalifikace
8.15 after 72 29229556 587 587 0
6
Karel Pejčoch (4B) kvalifikace
7.97 after 72 28728745 574 574 0
7
7.92 after 72 29227828 570 570 0
8
Ondřej Grošaft (2C) kvalifikace
7.83 after 72 28527967 564 564 0
9
Martin Vaněk (4C) kvalifikace
7.72 after 72 28427237 556 556 0
10
Milan Šustr (2B) kvalifikace
7.64 after 72 27927124 550 550 0
11
Martin Ondra (3A) kvalifikace
7.24 after 72 26325801 521 521 0
12
Tomáš Raška (3B) kvalifikace
6.29 after 72 21024330 453 453 0
13
Viktor Mička (1A) kvalifikace
5.19 after 72 17519901 374 374 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Ženy - Reflexní luk, WA 720
1
8.51 after 72 299314211 613 613 0
2
8.47 after 72 30031039 610 610 0
3
8.14 after 72 286300011 586 586 0
4
Jana Cimická (6A) kvalifikace
7.75 after 72 28827049 558 558 0
5
Klára Nechutná (8B) kvalifikace
7.36 after 72 26526547 530 530 0
6
6.94 after 72 25424602 500 500 0
7
Lucie Šedová (5C) kvalifikace
6.53 after 72 22324713 470 470 0
8
6.43 after 72 22823512 463 463 0
9
Daria Drozdenko (8A) kvalifikace
6.14 after 72 21522713 442 442 0
10
5.29 after 72 16321801 381 381 0
11
Tereza Brandová (7A) kvalifikace
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Muži - Kladkový luk, WA 720
1
Petr Musil (9A) kvalifikace
0 after 0 0000 0 0 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 70m round
1
UK "A"
1182 / 1440
Jan Zapletal 291305 596/720
Jindřiška Vaněčková 286300 586/720
2
ZČU Plzeň
1156 / 1440
Tadeáš Kalvas 282316 598/720
Jana Cimická 288270 558/720
3
ČVUT
1106 / 1440
Martin Vaněk 284272 556/720
Milan Šustr 279271 550/720
4
VUT "A"
1095 / 1440
Karel Pejčoch 287287 574/720
Martin Ondra 263258 521/720
5
UK "B"
1089 / 1440
Vít Vejražka 304285 589/720
Eliška Künzelová 254246 500/720
6
VUT "B"
1040 / 1440
Marek Dubašák 292295 587/720
Tomáš Raška 210243 453/720
7
UK "C"
972 / 1440
Klára Nechutná 265265 530/720
Daria Drozdenko 215227 442/720
8
UP Olomouc
938 / 1440
Ondřej Grošaft 285279 564/720
Viktor Mička 175199 374/720
9
MU
851 / 1440
Lucie Šedová 223247 470/720
Lenka Jenny Řičánková 163218 381/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

  • Sledujte výsledky živě:
  • Uložit zveřejněná PDF:
    NEW!
Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL