16. mistrovství České republiky žactva v terénní lukostřelbě 2015

Střelnice
Stredocesky, Czech Republic
Default Shooting Place, Votice, Czech Republic
Počet střelců
47

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 5, 2015

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Starší žáci - Reflexní luk - WA Terénní
1
4.21 after 72 1441591313 303 303 0
2
4.08 after 72 143151815 294 294 0
3
3.75 after 72 1331371011 270 270 0
4
3.61 after 72 119141412 260 260 0
5
3.43 after 72 111136419 247 247 0
6
3.36 after 72 12311957 242 242 0
7
3.35 after 72 117124312 241 241 0
8
3.19 after 72 12110924 230 230 0
9
3.17 after 72 108120210 228 228 0
10
2.56 after 72 1028243 184 184 0
11
2.4 after 72 977625 173 173 0
12
2.33 after 72 8484111 168 168 0
13
2.06 after 72 589007 148 148 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Starší žákyně - Reflexní luk - WA Terénní
1
3.93 after 72 141142819 283 283 0
2
3.72 after 72 13013859 268 268 0
3
3.17 after 72 10712145 228 228 0
4
3.08 after 72 9712547 222 222 0
5
2.49 after 72 908924 179 179 0
6
2.15 after 72 728313 155 155 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Mladší žáci - Reflexní luk - WA Terénní
1
4.14 after 72 151147911 298 298 0
2
3.06 after 72 10611439 220 220 0
3
2.99 after 72 10411134 215 215 0
4
2.86 after 72 10610026 206 206 0
5
2.71 after 72 7911658 195 195 0
6
2.19 after 72 718704 158 158 0
7
1.99 after 72 677613 143 143 0
8
1.69 after 72 497323 122 122 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Mladší žákyně - Reflexní luk - WA Terénní
1
3.68 after 72 128137712 265 265 0
2
3.49 after 72 122129514 251 251 0
3
3.07 after 72 104117610 221 221 0
4
2.9 after 72 90119110 209 209 0
5
2.53 after 72 7810426 182 182 0
6
2.38 after 72 749707 171 171 0
7
2.36 after 72 818934 170 170 0
8
2.21 after 72 708927 159 159 0
9
2.15 after 72 4411138 155 155 0
10
1.99 after 72 608313 143 143 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Mladší žáci - Kladkový luk - WA Terénní
1
0.61 after 72 83611 44 44 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Starší žáci - Holý luk - WA Terénní
1
3.21 after 72 11311836 231 231 0
2
3.17 after 72 11611248 228 228 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Starší žákyně - Holý luk - WA Terénní
1
2.44 after 72 7510132 176 176 0
2
2.22 after 72 887224 160 160 0
3
1.51 after 72 694001 109 109 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Mladší žáci - Holý luk - WA Terénní
1
3.14 after 72 10312366 226 226 0
2
2.69 after 72 959947 194 194 0
3
2.15 after 72 797644 155 155 0
4
2.14 after 72 886607 154 154 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Starší žáci - Muži - FITA Field - 1 day
1
1 LK Plzen 1935 "B" SZ
814 / 1296
Patrik Dimov 144159 303/432
Martina Vojtová 141142 283/432
Ondřej Šípek 108120 228/432
2
LK Votice SZ
769 / 1296
Radek Trojášek 143151 294/432
Adam Homola 111136 247/432
Natalie Kronusová 107121 228/432
3
1 LK Plzen 1935 "A" SZ
685 / 1296
Josef Zalabák 119141 260/432
Jaroslav Slovák 117124 241/432
Matěj Bárta 10282 184/432
4
LK ARCUS Plzen SZ
677 / 1296
Johana Horáčková 130138 268/432
Jakub Bešta 121109 230/432
Petra Bednářová 9089 179/432
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Mladší žáci - Muži - FITA Field - 1 day
1
LK ARCUS Plzen MZ
655 / 1296
Radka Štádlerová 128137 265/432
Samuel Švinger 106114 220/432
Tereza Sýkorová 8189 170/432
2
SLK ZS Bystrice "B" MZ
604 / 1296
Alžběta Vašáková 122129 251/432
Jana Klápová 78104 182/432
Eliška Novotná 7497 171/432
3
LK Votice "A" MZ
563 / 1296
Terezie Votavová 90119 209/432
Zdeněk Kužel ml. 79116 195/432
Natálie Trojášková 7089 159/432
4
LK Votice "B" MZ
519 / 1296
Nikola Svobodná 104117 221/432
Johana Barrera 44111 155/432
Lucie Štamfrová 6083 143/432
5
SLK ZS Bystrice "A" MZ
480 / 1296
Šimon Bárta 104111 215/432
Jan Berenda 6776 143/432
Jiří Vyhnal 4973 122/432
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL