14. akademické mistrovství České republiky v lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, PRostějov, Czech Republic
Počet střelců
23

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 5, 2016

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
1
8.81 after 72 321313517 634 634 0
2
8.75 after 72 313317414 630 630 0
3
0 after 0 30330900 612 612 0
4
8.46 after 72 30630339 609 609 0
5
8.38 after 72 313290513 603 603 0
6
0 after 0 27427700 551 551 0
7
7.46 after 72 27726019 537 537 0
8
7.43 after 72 27026538 535 535 0
9
7 after 72 25425024 504 504 0
10
5.01 after 72 18217930 361 361 0
11
Son Hai Nguyen (1B) default
-
0 after 0 12918600 315 315 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round
1
0 after 0 30630200 608 608 0
2
0 after 0 30029600 596 596 0
3
0 after 0 27428700 561 561 0
4
0 after 0 27327900 552 552 0
5
7.36 after 72 26226833 530 530 0
6
0 after 0 24727500 522 522 0
7
7.13 after 72 27224142 513 513 0
8
0 after 0 26225100 513 513 0
9
0 after 0 23626600 502 502 0
10
0 after 0 23025200 482 482 0
11
0 after 0 20924400 453 453 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round
1
0 after 0 32533000 655 655 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 70m round
1
OU
1226 / 1440
David Jaroch 313317 630/720
Lucie Šindlerová 300296 596/720
2
UK A
1220 / 1440
Vít Vejražka 303309 612/720
Jindřiška Vaněčková 306302 608/720
3
ZČU A
1155 / 1440
Tadeáš Kalvas 313290 603/720
Jana Cimická 273279 552/720
4
VUT
1146 / 1440
Karel Pejčoch 306303 609/720
Tomáš Raška 277260 537/720
5
ZČU B
1074 / 1440
Tereza Boudová 274287 561/720
Eliška Beránková 262251 513/720
6
ČVUT
1039 / 1440
Antonín Štěpán 270265 535/720
Jakub Klíma 254250 504/720
7
UK B
1035 / 1440
Daria Drozdenko 247275 522/720
Klára Nechutná 272241 513/720
8
ZČU C
983 / 1440
Veronika Jonáková 262268 530/720
Tereza Brandová 209244 453/720
9
MU
843 / 1440
Tereza Kočí 230252 482/720
Marek Dostál 182179 361/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL