Přebor Prahy v halové lukostřelbě - 1. skupina (ranní)

Střelnice
Czech Republic, Czech Republic
Default Shooting Place, , Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
20

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
March 21, 2018

Kontaktní informace

Webová stránka

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 566 566 0
2
0 after 0 0000 511 511 0
3
Matěj Šitra (2A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 490 490 0
4
Richard Krejčí (5A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 489 489 0
5
Šimon Bárta (4A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 477 477 0
6
0 after 0 0000 380 380 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Rozálie Vlachová (4C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 505 505 0
2
Meda Čapková (2B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 494 494 0
3
Pavla Kořínková (4B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 481 481 0
4
Sandra Prokopová (3D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 190 190 0
5
Anežka Mašková (5C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 55 55 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
Tereza Veverková (1B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 528 528 0
2
0 after 0 0000 469 469 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
Eliáš Borč (6A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 508 508 0
2
Ondřej Dlouhý 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 473 473 0
3
Vojtěch Veselý (6D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 419 419 0
4
Tomáš Hasman (7C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 397 397 0
5
Daniel Morkes (7B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 344 344 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
Edita Dufková (6B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 464 464 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Zita Sommerová (3C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 487 487 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL