Přebor Prahy v halové lukostřelbě - 2. skupina (polední)

Střelnice
Czech Republic, Czech Republic
Default Shooting Place, , Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
24

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
March 21, 2018

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 517 517 0
2
Matyáš Davídek (4B) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 433 433 0
3
0 after 0 0000 429 429 0
4
Vít Pešaut (6B) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 397 397 0
5
Marek Holub (1C) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 392 392 0
6
0 after 0 0000 375 375 0
7
Jan Šmejkal (5C) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 345 345 0
8
Matěj Kulka (4C) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 314 314 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
Klára Stýblová (2D) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 506 506 0
2
Markéta Mikešová (3C) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 371 371 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 482 482 0
2
0 after 0 0000 481 481 0
3
0 after 0 0000 472 472 0
4
David Palyza (7D) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 463 463 0
5
Daniel Amler (2B) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 457 457 0
6
Adam Misar (6C) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 386 386 0
7
Vendelín Šotola (3D) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 383 383 0
8
Matyáš Vyskočil (5D) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 291 291 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
Rozálie Vlachová 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 432 432 0
2
Lenka Novysedláková (4D) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 406 406 0
3
0 after 0 0000 252 252 0
4
Eliška Holíková (1B) 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 193 193 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Junioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 539 539 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Tomáš Holub 2. skupina (polední)
0 after 0 0000 314 314 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL