7. akademické mistrovství České republiky v halové lukostřelbě - soutěže ČLS

Střelnice
Czech Republic
Štruncovy sady, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
38

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Předběžné přihlášky
January 11, 2018
Konečné přihlášky
February 2, 2018

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
7.3 after 60 227211614 438 438 0
2
Tuan Anh Le (1D) kvalifikace
6.45 after 60 17920848 387 387 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Michal Hlahůlek (4C) kvalifikace
9.32 after 60 2832762824 559 559 0
2
Ondřej Grošaft (3C) kvalifikace
8.92 after 60 2662691528 535 535 0
3
Dominik Chlachula (5B) kvalifikace
8.88 after 60 2722611825 533 533 0
4
Tomáš Beneš (2A) kvalifikace
8.87 after 60 2702621725 532 532 0
5
Petr Polanský (3B) kvalifikace
8.83 after 60 2632671626 530 530 0
6
Jan Žegklitz (5A) kvalifikace
8.77 after 60 2622641914 526 526 0
7
Son Hai Nguyen (4D) kvalifikace
8.7 after 60 2572651521 522 522 0
8
David Bárta (6A) kvalifikace
8.15 after 60 2482411413 489 489 0
9
Karel Neuwirth (3D) kvalifikace
8.12 after 60 248239714 487 487 0
10
Lukáš Král (4A) kvalifikace
8.02 after 60 223258721 481 481 0
11
Marek Dostál (4B) kvalifikace
7.87 after 60 2452271015 472 472 0
12
Jiří Buňata (2B) kvalifikace
7.82 after 60 228241915 469 469 0
13
Ondřej Paul (2C) kvalifikace
6.87 after 60 20620668 412 412 0
14
Tomáš Michalec (2D) kvalifikace
6.68 after 60 213188910 401 401 0
15
Matouš Jandek (3A) kvalifikace
3.78 after 60 10412311 227 227 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
9.17 after 60 2732773320 550 550 0
2
8.88 after 60 2662671823 533 533 0
3
8.83 after 60 2742561825 530 530 0
4
Jana Cimická (7C) kvalifikace
8.82 after 60 2632662020 529 529 0
5
Tereza Boudová (6C) kvalifikace
8.55 after 60 2492641416 513 513 0
6
Tereza Brandová (7D) kvalifikace
8.45 after 60 2562511324 507 507 0
7
Tereza Lausová (8A) kvalifikace
8.42 after 60 2462591324 505 505 0
8
8.32 after 60 2522471220 499 499 0
9
Klára Nechutná (8B) kvalifikace
8.17 after 60 2382521514 490 490 0
10
Aneta Bolehovská (10B) kvalifikace
7.25 after 60 216219614 435 435 0
11
7.02 after 60 2122091011 421 421 0
12
6.1 after 60 176190511 366 366 0
13
Aneta Jaroschyová (6B) kvalifikace
6.07 after 60 16320158 364 364 0
14
Jana Holásková (9B) kvalifikace
5.98 after 60 180179511 359 359 0
15
Adéla Mlčáková (9A) kvalifikace
5.3 after 60 19812016 318 318 0
16
5 after 60 16014036 300 300 0
17
Jana Novotná (10D) kvalifikace
4.53 after 60 13114147 272 272 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
Diana Ritterová (9D) kvalifikace
7.83 after 60 231239819 470 470 0
2
Terezie Sedláková (10A) kvalifikace
6.55 after 60 187206413 393 393 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Vaněk (1A) kvalifikace
9.48 after 60 2872822931 569 569 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
8.6 after 60 263253534 516 516 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
UP 1
1094 / 1200
Michal Hlahůlek 283276 559/600
Ondřej Grošaft 266269 535/600
2
ZČU 1
1079 / 1200
Marie Horáčková 273277 550/600
Jana Cimická 263266 529/600
3
ČVUT 1
1058 / 1200
Tomáš Beneš 270262 532/600
Jan Žegklitz 262264 526/600
4
MU 1
1040 / 1200
Dominik Chlachula 272261 533/600
Tereza Brandová 256251 507/600
5
UK A
1023 / 1200
Eliška Künzelová 266267 533/600
Klára Nechutná 238252 490/600
6
ZČU 3
1012 / 1200
Tereza Boudová 249264 513/600
Eliška Beránková 252247 499/600
7
ZČU 4
958 / 1200
David Bárta 248241 489/600
Jiří Buňata 228241 469/600
8
VUT 1
957 / 1200
Karel Neuwirth 248239 487/600
Diana Ritterová 231239 470/600
9
VUT 2
923 / 1200
Son Hai Nguyen 257265 522/600
Tomáš Michalec 213188 401/600
10
UP 2
898 / 1200
Tereza Lausová 246259 505/600
Terezie Sedláková 187206 393/600
11
VŠE
896 / 1200
Jindřiška Vaněčková 274256 530/600
Iveta Zahrádková 176190 366/600
12
MU 2
893 / 1200
Marek Dostál 245227 472/600
Kateřina Vrchovecká 212209 421/600
13
ČVUT 2
893 / 1200
Lukáš Král 223258 481/600
Ondřej Paul 206206 412/600
14
ZČU 2
830 / 1200
Petr Polanský 263267 530/600
Michaela Ivaničová 160140 300/600
15
UK B
723 / 1200
Aneta Jaroschyová 163201 364/600
Jana Holásková 180179 359/600
16
ČVUT 3
499 / 1200
Jana Novotná 131141 272/600
Matouš Jandek 104123 227/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL