8. Akademické mistrovství České republiky

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Praha, Czech Republic
Počet střelců
34

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Karel Neuwirth (9C) Kvalifikace
9.57 after 60 2842904016 574 574 0
2
Tomáš Beneš (8A) Kvalifikace
9.33 after 60 2872733317 560 560 0
3
Michal Hlahůlek (8C) Kvalifikace
9.2 after 60 2732792527 552 552 0
4
Vít Vejražka (7D) Kvalifikace
9.1 after 60 2702762127 546 546 0
5
Matěj Jech (9A) Kvalifikace
9.05 after 60 2802632320 543 543 0
6
Lukáš Král (6A) Kvalifikace
8.93 after 60 2672691627 536 536 0
7
Petr Polanský (9D) Kvalifikace
8.87 after 60 2782542221 532 532 0
8
Jan Žegklitz (7A) Kvalifikace
8.85 after 60 2672641427 531 531 0
9
Ondřej Grošaft (7C) Kvalifikace
8.75 after 60 2662591720 525 525 0
10
Marek Dostál (5D) Kvalifikace
8.55 after 60 2592541623 513 513 0
11
Adam Li (6C) Kvalifikace
8.23 after 60 2562381419 494 494 0
12
Martin Novák (7B) Kvalifikace
8.18 after 60 2412501813 491 491 0
13
Tomáš Raška (9B) Kvalifikace
8.17 after 60 2392511224 490 490 0
14
7.97 after 60 2392391416 478 478 0
15
David Bárta (6B) Kvalifikace
7.83 after 60 249221919 470 470 0
16
Jiří Buňata (8B) Kvalifikace
7.57 after 60 248206915 454 454 0
17
Son Hai Nguyen (6D) Kvalifikace
6.43 after 60 196190613 386 386 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Jana Cimická (5A) Kvalifikace
9.25 after 60 2742812921 555 555 0
2
9.1 after 60 2732732324 546 546 0
3
Tereza Boudová (3A) Kvalifikace
8.67 after 60 2612591228 520 520 0
4
8.63 after 60 2632551422 518 518 0
5
8.58 after 60 2652501817 515 515 0
6
8.57 after 60 2522621420 514 514 0
7
8.43 after 60 2512551216 506 506 0
8
8.3 after 60 2462521317 498 498 0
9
7.6 after 60 2062501113 456 456 0
10
Diana Ritterová (5B) Kvalifikace
7.38 after 60 217226313 443 443 0
11
7.27 after 60 223213617 436 436 0
12
7.02 after 60 228193511 421 421 0
13
6.65 after 60 204195910 399 399 0
14
Adéla Mlčáková (2C) Kvalifikace
6.65 after 60 203196614 399 399 0
15
Jana Novotná (1D) Kvalifikace
6.43 after 60 18120539 386 386 0
16
Jana Holásková (2B) Kvalifikace
6.37 after 60 19918307 382 382 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
8.5 after 60 257253831 510 510 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Družstvo - 18m round
1
ČVUT 1
1091 / 1200
Tomáš Beneš 287273 560/600
Jan Žegklitz 267264 531/600
2
ČVUT 2
1079 / 1200
Matěj Jech 280263 543/600
Lukáš Král 267269 536/600
3
ZČU 3
1078 / 1200
Karolína Řezáčová 273273 546/600
Petr Polanský 278254 532/600
4
UP
1077 / 1200
Michal Hlahůlek 273279 552/600
Ondřej Grošaft 266259 525/600
5
VUT
1064 / 1200
Karel Neuwirth 284290 574/600
Tomáš Raška 239251 490/600
6
ČZU
1021 / 1200
Monika Březinová 265250 515/600
Aneta Bolehovská 251255 506/600
7
ZČU 2
988 / 1200
Eliška Beránková 263255 518/600
David Bárta 249221 470/600
8
MU
969 / 1200
Marek Dostál 259254 513/600
Kateřina Vrchovecká 206250 456/600
9
UK
967 / 1200
Vít Vejražka 270276 546/600
Kateřina Šabatová 228193 421/600
10
VUT 2
957 / 1200
Denisa Chaloupková 252262 514/600
Diana Ritterová 217226 443/600
11
ZČU
945 / 1200
Martin Novák 241250 491/600
Jiří Buňata 248206 454/600
12
UP II.
930 / 1200
Adam Li 256238 494/600
Terezie Sedláková 223213 436/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL