17. Akademické mistrovství České republiky v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic, Czech Republic
Štruncovy sady, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
32

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Předběžné přihlášky
June 20, 2019
Konečné přihlášky
September 1, 2019

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
1
Vít Vejražka (7B) kvalifikace
8.85 after 72 323314618 637 637 0
2
Michal Hlahůlek (3B) kvalifikace
8.83 after 72 319317712 636 636 0
3
Karel Neuwirth (7A) kvalifikace
8.83 after 72 320316611 636 636 0
4
Matěj Jech (5B) kvalifikace
8.49 after 72 30430747 611 611 0
5
Martin Novák (4A) kvalifikace
8.08 after 72 29029207 582 582 0
6
Jiří Buňata (2A) kvalifikace
7.85 after 72 27529026 565 565 0
7
7.78 after 72 28527535 560 560 0
8
Dominik Kalvas (4B) kvalifikace
7.69 after 72 27627842 554 554 0
9
Pavel Jurák (2B) kvalifikace
7.54 after 72 26727606 543 543 0
10
Petr Noháč (3A) kvalifikace
7.19 after 72 26725101 518 518 0
11
Marek Dostál (1C) kvalifikace
7.18 after 72 26225515 517 517 0
12
Adam Bárta (1B) kvalifikace
6.76 after 72 24024727 487 487 0
13
Jan Vlachovský (6A) kvalifikace
6.42 after 72 23322901 462 462 0
14
David Bárta (1A) kvalifikace
6.25 after 72 22322714 450 450 0
15
Jakub Šilhavý (6B) kvalifikace
3.65 after 72 12513800 263 263 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round
1
8.76 after 72 315316318 631 631 0
2
8.76 after 72 318313711 631 631 0
3
Klára Grapová (9B) kvalifikace
8.72 after 72 310318615 628 628 0
4
8.04 after 72 28029967 579 579 0
5
Jana Cimická (13A) kvalifikace
8.03 after 72 28928954 578 578 0
6
7.6 after 72 26927838 547 547 0
7
7.04 after 72 23727036 507 507 0
8
Tereza Boudová (9C) kvalifikace
6.94 after 72 23826224 500 500 0
9
6.93 after 72 23726211 499 499 0
10
6.89 after 72 24924712 496 496 0
11
Aneta Bolehovská (14B) kvalifikace
6.86 after 72 24325102 494 494 0
12
Jana Holásková (14A) kvalifikace
6.33 after 72 22822803 456 456 0
13
Jana Schořová (10B) kvalifikace
6.32 after 72 22323202 455 455 0
14
5.38 after 72 21017704 387 387 0
15
4.58 after 72 15018001 330 330 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round
1
Martin Vaněk (15A) kvalifikace
9.65 after 72 3453501335 695 695 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 30m round
1
Vojtěch Blahník (15B) kvalifikace
7.06 after 72 24526331 508 508 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - 70m round
1
UK 2
1265 / 1440
Vít Vejražka 323314 637/720
Klára Grapová 310318 628/720
2
ZČU 1
1191 / 1440
Marie Horáčková 318313 631/720
Valentin Papazian 285275 560/720
3
VUT
1132 / 1440
Karel Neuwirth 320316 636/720
Denisa Chaloupková 249247 496/720
4
ZČU 2
1112 / 1440
Jiří Buňata 275290 565/720
Eliška Beránková 269278 547/720
5
ZČU 3
1082 / 1440
Martin Novák 290292 582/720
Tereza Boudová 238262 500/720
6
ČZU 1
1073 / 1440
Monika Březinová 280299 579/720
Aneta Bolehovská 243251 494/720
7
ČVUT
1066 / 1440
Matěj Jech 304307 611/720
Jana Schořová 223232 455/720
8
MU
1016 / 1440
Marek Dostál 262255 517/720
Kateřina Vrchovecká 237262 499/720
9
ZČU 4
1005 / 1440
Petr Noháč 267251 518/720
Adam Bárta 240247 487/720
10
UK 1
999 / 1440
Pavel Jurák 267276 543/720
Jana Holásková 228228 456/720
11
ZČU 5
894 / 1440
Karolína Řezáčová 237270 507/720
Kamila Štruncová 210177 387/720
12
ČZU 2
817 / 1440
Dominik Kalvas 276278 554/720
Jakub Šilhavý 125138 263/720
13
ZČU 6
792 / 1440
Jan Vlachovský 233229 462/720
Kateřina Mrázková 150180 330/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL