32. mistrovství České republiky žactva v terčové lukostřelbě 2023
1 / 2
FINAL
Outdoor - Barebow - Bowman - Muži - 20m round
2A
BU13M MKM Odolena Voda "B"
2
47
2
48
2
50
6
3A
BU13M TJ Jiskra Humpolec "B"
0
37
0
30
0
28
0
5A
BU13M MKM Odolena Voda "A"
0
37
2
39
0
45
2
47
4
(8, 7, 6)
6A
BU13M TJ Jiskra Humpolec "A"
2
42
0
38
2
51
0
41
5
(9, 9, 5)
2A
BU13M MKM Odolena Voda "B"
0
39
0
42
0
48
0
2B
BU13M TJ Jiskra Humpolec "A"
2
42
2
45
2
49
6
5A
BU13M TJ Jiskra Humpolec "B"
0
31
2
47
0
38
0
42
2
5B
BU13M MKM Odolena Voda "A"
2
33
0
40
2
45
2
43
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Bowman - Muži - WA 720 30m 20m
9A
RU13M LK ESKA Cheb
2
52
2
54
2
49
6
10A
RU13M LK ARCUS Plzeň
0
47
0
43
0
42
0
12A
RU13M LK CERE
0
47
0
37
2
46
0
39
2
13A
RU13M Lukostřelba Ostrava
2
48
2
55
0
45
2
49
6
15A
RU13M LK Votice "A"
2
46
1
47
0
47
2
52
5
16A
RU13M TJ Sokol Šanov
0
45
1
47
2
48
0
44
3
18A
RU13M LK Druztová
0
43
0
40
0
40
0
19A
RU13M SK Bystřice
2
45
2
53
2
42
6
15A
RU13M LK ESKA Cheb
2
54
2
55
2
47
6
16A
RU13M Lukostřelba Ostrava
0
52
0
51
0
44
0
18A
RU13M LK Votice "A"
2
47
0
42
2
53
2
51
6
19A
RU13M SK Bystřice
0
40
2
44
0
51
0
47
2
15A
RU13M LK ESKA Cheb
2
51
0
39
0
45
0
42
2
15B
RU13M LK Votice "A"
0
47
2
50
2
48
2
49
6
18A
RU13M Lukostřelba Ostrava
0
43
2
45
2
46
2
46
6
(8, 7, 5)
18B
RU13M SK Bystřice
2
44
0
44
0
39
0
38
2
(10, 10, 8)
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Bowman - Ženy - WA 720 30m 20m
9A
RU13W Lukostřelba Kroměříž "A"
2
52
2
53
2
49
6
10A
RU13W MKM Odolena Voda
0
43
0
36
0
44
0
12A
RU13W Lukostřelba Kroměříž "B"
2
50
0
40
2
50
0
43
5
(9, 8, 5)
13A
RU13W 1. LK Plzeň 1935
0
47
2
45
0
44
2
48
4
(7, 7, 6)
9A
RU13W Lukostřelba Kroměříž "A"
2
54
2
54
2
52
6
9B
RU13W Lukostřelba Kroměříž "B"
0
37
0
50
0
43
0
12A
RU13W MKM Odolena Voda
0
43
0
39
0
27
0
12B
RU13W 1. LK Plzeň 1935
2
46
2
47
2
37
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Bowman - Mixed-tým - Team Mix S
9A
LK ESKA Cheb (RU13X)
2
30
2
32
2
34
6
10A
LK CERE (RU13X)
0
29
0
24
0
29
0
12A
MKM Odolena Voda (RU13X)
0
32
1
35
0
28
1
13A
1. LK Plzeň 1935 (RU13X)
2
35
1
35
2
34
5
15A
LK ARCUS Plzeň (RU13X)
2
31
0
30
2
33
0
27
5
(9, 8)
16A
Lukostřelba Kroměříž (RU13X)
0
30
2
35
0
27
2
31
4
(8, 8)
18A
Lukostřelba Ostrava (RU13X)
2
34
2
34
2
36
6
19A
SK Bystřice (RU13X)
0
33
0
33
0
28
0
9A
LK ESKA Cheb (RU13X)
0
32
1
34
2
36
0
32
3
10A
1. LK Plzeň 1935 (RU13X)
2
34
1
34
0
35
2
39
5
12A
LK ARCUS Plzeň (RU13X)
2
35
2
34
2
38
6
13A
Lukostřelba Ostrava (RU13X)
0
30
0
33
0
33
0
9A
1. LK Plzeň 1935 (RU13X)
2
37
2
37
0
35
2
35
6
9B
LK ARCUS Plzeň (RU13X)
0
36
0
32
2
37
0
33
2
12A
LK ESKA Cheb (RU13X)
2
33
2
37
0
31
2
39
6
12B
Lukostřelba Ostrava (RU13X)
0
32
0
32
2
33
0
33
2
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Cub - Muži - WA 720 40m 30m
21A
RU15M Lukostřelba Ostrava A
0
35
2
43
2
48
2
44
6
22A
RU15M TJ Sokol Praha Vršovice
2
49
0
37
0
43
0
36
2
24A
RU15M LK Brno 05
2
46
2
46
0
43
0
34
4
(9, 8, 6)
25A
RU15M LK Votice
0
45
0
44
2
55
2
50
5
(X, 9, 8)
27A
RU15M Lukostřelba Ostrava B
0
46
2
52
0
42
0
42
2
28A
RU15M Lukostřelba Prostějov
2
52
0
50
2
50
2
45
6
30A
RU15M 1. LK Plzeň 1935
0
47
2
46
2
50
0
37
5
(X, 9, 8)
31A
RU15M LK ARCUS Plzeň
2
53
0
44
0
37
2
42
4
(X, X, 7)
21A
RU15M Lukostřelba Ostrava A
1
49
2
55
0
50
2
54
5
22A
RU15M LK Votice
1
49
0
49
2
51
0
47
3
24A
RU15M Lukostřelba Prostějov
0
48
0
49
2
51
0
48
2
25A
RU15M 1. LK Plzeň 1935
2
50
2
52
0
48
2
50
6
21A
RU15M Lukostřelba Ostrava A
2
52
2
50
2
49
6
21B
RU15M 1. LK Plzeň 1935
0
46
0
45
0
47
0
24A
RU15M LK Votice
0
44
0
45
0
41
0
24B
RU15M Lukostřelba Prostějov
2
47
2
50
2
51
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Cub - Ženy - WA 720 40m 30m
21A
RU15W SK Start Praha
2
54
2
56
2
55
6
22A
RU15W LK ESKA Cheb
0
51
0
44
0
48
0
24A
RU15W LK Znojmo
0
43
2
46
0
45
0
45
2
25A
RU15W Lukostřelba Kroměříž
2
48
0
43
2
47
2
46
6
27A
RU15W LK Votice
2
49
0
37
0
45
2
56
5
(8, 8, 7)
28A
RU15W JIM Archery club Kyšice
0
46
2
43
2
49
0
43
4
(8, 8, 7)
30A
RU15W LO TJ Opava
0
41
0
47
0
48
0
31A
RU15W Lukostřelba Olomouc
2
55
2
55
2
53
6
27A
RU15W SK Start Praha
1
52
1
53
2
56
2
54
6
28A
RU15W Lukostřelba Kroměříž
1
52
1
53
0
48
0
51
2
30A
RU15W LK Votice
0
42
0
52
0
54
0
31A
RU15W Lukostřelba Olomouc
2
56
2
54
2
56
6
27A
RU15W SK Start Praha
2
51
1
54
2
54
5
27B
RU15W Lukostřelba Olomouc
0
49
1
54
0
51
1
30A
RU15W Lukostřelba Kroměříž
2
49
2
53
0
45
0
49
5
(10, 8, 7)
30B
RU15W LK Votice
0
48
0
49
2
49
2
50
4
(9, 8, 8)
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Cub - Mixed-tým - Team Mix S
21A
SK Start Praha (RU15X)
2
39
2
37
2
32
6
22A
LK Brno 05 (RU15X)
0
32
0
31
0
24
0
24A
Lukostřelba Prostějov (RU15X)
2
38
0
33
0
26
1
33
3
25A
LK Votice (RU15X)
0
32
2
36
2
31
1
33
5
27A
Lukostřelba Ostrava (RU15X)
1
35
2
34
2
31
5
28A
LK CERE (RU15X)
1
35
0
33
0
24
1
30A
1. LK Plzeň 1935 (RU15X)
0
32
0
33
0
31
0
31A
LK ARCUS Plzeň (RU15X)
2
35
2
35
2
34
6
21A
SK Start Praha (RU15X)
0
33
0
33
0
31
0
22A
LK Votice (RU15X)
2
37
2
39
2
38
6
24A
Lukostřelba Ostrava (RU15X)
2
37
2
34
2
35
6
25A
LK ARCUS Plzeň (RU15X)
0
32
0
33
0
32
0
21A
LK Votice (RU15X)
2
36
2
34
2
36
6
21B
Lukostřelba Ostrava (RU15X)
0
33
0
31
0
32
0
24A
SK Start Praha (RU15X)
0
36
2
36
1
33
0
31
3
24B
LK ARCUS Plzeň (RU15X)
2
37
0
32
1
33
2
35
5