Čarodějnická WA, 1. kolo ligy dospělých 2022, WA STAR závod a závod Českého poháru - sobota

Shooting places
Czech Republic
Default Shooting Place, Votice, Stredocesky, Czech Republic
Number of archers
80

Základné informácie

Trieda
Other Events
Asociácia
WA - World Archery Federation
Obmedzenie
Open

Info o dátume

Začiatok
Ukončenie
finálna prihláška
April 25, 2022

Kontaktné informácie

Attached File

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Reflexní luk Muži WA720 70m
1
9.13 after 72 329328917 657 657 0
2
8.97 after 72 325321615 646 646 0
3
8.86 after 72 327311515 638 638 0
4
8.85 after 72 312325215 637 637 0
5
8.78 after 72 314318514 632 632 0
6
8.78 after 72 319313212 632 632 0
7
8.69 after 72 320306511 626 626 0
8
8.6 after 72 307312411 619 619 0
9
8.58 after 72 314304311 618 618 0
10
8.57 after 72 308309412 617 617 0
11
8.54 after 72 31330257 615 615 0
12
8.5 after 72 31230027 612 612 0
13
8.44 after 72 30530337 608 608 0
14
8.36 after 72 30329987 602 602 0
15
8.33 after 72 284316311 600 600 0
16
8.29 after 72 29430336 597 597 0
17
8.28 after 72 29929757 596 596 0
18
8.28 after 72 29630046 596 596 0
19
7.96 after 72 27230148 573 573 0
20
7.94 after 72 28129147 572 572 0
21
7.79 after 72 27428735 561 561 0
22
7.74 after 72 27128633 557 557 0
23
6.56 after 72 22924307 472 472 0
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Reflexní luk Ženy WA720 70m
1
9.22 after 72 334330823 664 664 0
2
8.57 after 72 305312411 617 617 0
3
8.42 after 72 30030679 606 606 0
4
8.35 after 72 29430768 601 601 0
5
8.1 after 72 29229146 583 583 0
6
7.79 after 72 27528616 561 561 0
7
7.47 after 72 27626213 538 538 0
8
7.1 after 72 23627542 511 511 0
9
6.94 after 72 25524533 500 500 0
10
6.57 after 72 23423914 473 473 0
11
5.92 after 72 21621013 426 426 0
12
4.94 after 72 15919710 356 356 0
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Reflexní luk Junioři WA720 70m
1
9.21 after 72 336327923 663 663 0
2
8.63 after 72 309312313 621 621 0
3
8.35 after 72 305296411 601 601 0
4
8.19 after 72 29329738 590 590 0
5
8.18 after 72 28930037 589 589 0
6
8.1 after 72 28929438 583 583 0
7
7.99 after 72 28429149 575 575 0
8
7.9 after 72 29427517 569 569 0
9
7.82 after 72 27728627 563 563 0
10
7.47 after 72 26527335 538 538 0
11
7.21 after 72 24527402 519 519 0
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Reflexní luk Juniorky WA720 70m
1
8.43 after 72 301306511 607 607 0
2
8.03 after 72 28829037 578 578 0
3
7.99 after 72 28828752 575 575 0
4
7.51 after 72 27426764 541 541 0
5
6.79 after 72 25723214 489 489 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Kladkový luk Senioři WA720 50m
1
9.43 after 72 3393401228 679 679 0
2
9.06 after 72 330322616 652 652 0
3
8.74 after 72 320309612 629 629 0
4
8.67 after 72 31331196 624 624 0
5
8.63 after 72 308313412 621 621 0
6
8.6 after 72 310309513 619 619 0
7
8.53 after 72 309305810 614 614 0
8
8.53 after 72 307307513 614 614 0
9
8.25 after 72 29130356 594 594 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Kladkový luk Muži WA720 50m
1
9.65 after 72 3473481830 695 695 0
2
9.6 after 72 3423492919 691 691 0
3
9.56 after 72 3423462120 688 688 0
4
9.44 after 72 3443362019 680 680 0
5
9.42 after 72 3383401821 678 678 0
6
9.36 after 72 3303441815 674 674 0
7
9.32 after 72 334337923 671 671 0
8
9.26 after 72 336331820 667 667 0
9
9.21 after 72 3393241917 663 663 0
10
9.14 after 72 330328715 658 658 0
11
9 after 72 328320914 648 648 0
12
8.99 after 72 324323916 647 647 0
13
8.99 after 72 327320615 647 647 0
14
8.96 after 72 320325615 645 645 0
15
8.86 after 72 315323613 638 638 0
16
8.22 after 72 293299711 592 592 0
17
8.04 after 72 28529406 579 579 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Kladkový luk Ženy WA720 50m
1
9 after 72 3233251111 648 648 0
2
8.44 after 72 297311510 608 608 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Kladkový luk Junioři WA720 50m
1
8.74 after 72 315314711 629 629 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 70m70m Sum Finále
Outdoor - Recurve - Dospelí - Muž - 70m round
1
PRO RM
1916 / 2160
Michal Hlahůlek 329328 657/720
Josef Křesala 327311 638/720
Michael Roba 309312 621/720
2
PLZ RM
1863 / 2160
Jan Vožech 325321 646/720
Erik Ebermann 308309 617/720
Milan Šustr 284316 600/720
3
STA RM
1836 / 2160
Richard Krejčí 336327 663/720
František Heřmánek 293297 590/720
Jonáš Čábelka 289294 583/720
4
ZNO RM
1811 / 2160
Karel Neuwirth 314304 618/720
Adam Čapoun 294303 597/720
Martin Zahradník 299297 596/720
5
CHE RM
1801 / 2160
Martin Hámor 320306 626/720
Vít Vejražka 303299 602/720
Michal Prosba 272301 573/720
6
VRS RM
1798 / 2160
Jaromír Termer 312325 637/720
Jakub Kopřiva 289300 589/720
Pavel Jurák 281291 572/720
7
PAT RM
1750 / 2160
Daniel Kraváček 307312 619/720
Michael Pohl 312300 612/720
Ondřej Martinek 245274 519/720
8
OST RM
1746 / 2160
David Jaroch 305303 608/720
Jan Ohnoutek 284291 575/720
Vojtěch Chyla 277286 563/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 70m70m Sum Finále
Outdoor - Recurve - Dospelí - Žena - 70m round
1
ARC RW
1853 / 2160
Marie Horáčková 334330 664/720
Iveta Zahrádková 300306 606/720
Johana Horáčková 292291 583/720
2
PRO RW
1723 / 2160
Nikola Lettlová 301306 607/720
Eliška Novotná 288287 575/720
Eliška Koleňáková 274267 541/720
3
OST RW
1668 / 2160
Klára Grapová 294307 601/720
Aneta Venhudová 288290 578/720
Aneta Wágnerová 257232 489/720
4
PLZ RW
1610 / 2160
Klára Nechutná 275286 561/720
Jana Cimická 276262 538/720
Eliška Beránková 236275 511/720
5
STA RW
1399 / 2160
Jindřiška Vaněčková 305312 617/720
Helena Jeřábková 216210 426/720
Petra Šínová 159197 356/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 50m50m Sum Finále
Outdoor - Compound - Dospelí - Universal - 50m round
1
KLK CM
2047 / 2160
Vladimír Brada 342346 688/720
Filip Reitmeier 344336 680/720
Oskar Kišš 339340 679/720
2
PAT CM
2016 / 2160
Michal Sivák 338340 678/720
Jakub Habásko 334337 671/720
Zdeněk Mejzlík 336331 667/720
3
HRK CM
2002 / 2160
Pavel Zaoral 342349 691/720
David Drahonínský 339324 663/720
Dagmar Šátková 323325 648/720
4
STA CM
1988 / 2160
Martin Vaněk 347348 695/720
František Hadaš ml KL 328320 648/720
Jaroslav Humpál 320325 645/720
5
TEP CM
1950 / 2160
Leos Bartoš 330344 674/720
Ivan Králik 330322 652/720
Miroslav Miča 313311 624/720
6
KLE CM
1904 / 2160
Martin Dufek 330328 658/720
Jakub Ečer 315323 638/720
Marcela Blailová 297311 608/720
7
BRN CM
1897 / 2160
Zdeněk Gamba 324323 647/720
Ivo Solnický 320309 629/720
Miroslav Háva KL 308313 621/720
8
RAP CM
1890 / 2160
Petr Polívka 327320 647/720
Michal Filip 315314 629/720
Václav Luňáček 309305 614/720
Niesú tu už žiadne ďalšie statusy

  Competition admin

  Actions

Advertise on rcherz.com
Please select discipline
Please select format
Please select age category
Please select gender
Please select bow type



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL