Halové závody KROMĚŘÍŽ 2019/2020

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala Štěchovice (Domov mládeže tělocvična), Kroměříž, Czech Republic
Počet střelců
54

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
National level only
Řazení výsledků
Pouze podle nejvyšší hodnoty

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
January 29, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
8.8 after 60 26626217 528 528 0
2
8.72 after 60 26326014 523 523 0
3
8.6 after 60 26025612 516 516 0
4
8.55 after 60 25825512 513 513 0
5
8.3 after 60 24924911 498 498 0
6
7.98 after 60 23824112 479 479 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
8.95 after 60 26826917 537 537 0
2
8.93 after 60 27126518 536 536 0
3
8.78 after 60 26426319 527 527 0
4
8.45 after 60 25225514 507 507 0
5
8.27 after 60 24425210 496 496 0
6
7.78 after 60 2352328 467 467 0
7
7.62 after 60 22922811 457 457 0
8
7.27 after 60 2222147 436 436 0
9
7.02 after 60 2132085 421 421 0
10
6.82 after 60 2082011 409 409 0
11
6.67 after 60 2011996 400 400 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
7.75 after 60 2422238 465 465 0
2
6.17 after 60 1881824 370 370 0
3
5.12 after 60 1621454 307 307 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
5.42 after 60 1541713 325 325 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
7.65 after 60 2382215 459 459 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
8.28 after 60 24824912 497 497 0
2
7.73 after 60 2322325 464 464 0
3
6.85 after 60 2112001 411 411 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
8.78 after 60 25527217 527 527 0
2
6.03 after 60 1582041 362 362 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
9.1 after 60 27826823 546 546 0
2
8.25 after 60 2432529 495 495 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 8 let - Ženy - 2x10m
1
6.72 after 60 2041996 403 403 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
9.57 after 60 28728734 574 574 0
2
9.08 after 60 27227318 545 545 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Zdeněk Vaňhara (3A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.65 after 60 2182416 459 459 0
2
Jan Koutný (4A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.38 after 60 2362075 443 443 0
3
Milan Lutonský (3B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.68 after 60 1942073 401 401 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Lukáš Lattenberg (7B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
8.65 after 60 2642559 519 519 0
2
Petr Hartl (6B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
8.58 after 60 24926619 515 515 0
3
Pavel Kučera (8A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
8.43 after 60 2562509 506 506 0
4
Michal Hoffman HL (7A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
8 after 60 2372437 480 480 0
5
Bohuslav Kadrnka (8B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.75 after 60 2142518 465 465 0
6
Vít Cahlík (4B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.43 after 60 2242227 446 446 0
7
Michal Čech (5A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.2 after 60 2022303 432 432 0
8
Jakub Sypták (10A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.03 after 60 2152076 422 422 0
9
Daniel Cindler (5B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.95 after 60 2181994 417 417 0
10
Jiří Glassl (6A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.22 after 60 1881852 373 373 0
11
Pavel Odložilík (10B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
5.65 after 60 1811581 339 339 0
12
Pavel Rajňačok (9B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
5.58 after 60 1781571 335 335 0
13
Roman Mazankievic (9A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
4.53 after 60 1551171 272 272 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Jarmila Kučerová (11B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.2 after 60 2092234 432 432 0
2
7.2 after 60 2232093 432 432 0
3
Zuzana Vojtěchová (11A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.9 after 60 2151993 414 414 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Žáci do 8 let - Muži - 2x10m
1
3.48 after 60 761331 209 209 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Žáci do 8 let - Ženy - 2x10m
1
5.05 after 60 1441593 303 303 0
2
4.35 after 60 1221390 261 261 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL