Vánoční turnaj v Humpolci "2019" - eliminace o Vánoční poháry :-)

Střelnice
Vysocina, Czech Republic
HUMPOLEC - sportovní hala, Humpolec, Czech Republic
Počet střelců
50

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Předběžné přihlášky
November 1, 2019
Konečné přihlášky
December 17, 2019

Kontaktní informace

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Ondra (18C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 550 550 0
2
Karel Pejčoch (18A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 528 528 0
3
Kateřina Vrchovecká (19B) ježíškovská základní
0 after 0 0000 523 523 0
4
Josef Podnecký (18D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 510 510 0
5
Luboš Vachl (19D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 499 499 0
6
Rudolf Bilka (19C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 494 494 0
7
Ján Švantner (19A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 491 491 0
8
Tomáš Hladík (18B) ježíškovská základní
0 after 0 0000 490 490 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Matěj Špinar (10C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 558 558 0
2
Vít Pavlas (3A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 545 545 0
3
Šimon Bárta (11A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 537 537 0
4
Tomáš Veselý ml. (3D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 526 526 0
5
0 after 0 0000 524 524 0
6
Jakub Pobořil (7A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 516 516 0
7
Nikola Svobodná (11D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 510 510 0
8
Viktorie Budínová (6D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 507 507 0
9
Antonín Peterka (5C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 496 496 0
10
Alžběta Tichá (6B) ježíškovská základní
0 after 0 0000 496 496 0
11
Zdeněk Kužel ml. (10A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 489 489 0
12
Jakub Kopřiva (11C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 482 482 0
13
Patrik Bilka (10B) ježíškovská základní
0 after 0 0000 469 469 0
14
Anna Peterková (7D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 453 453 0
15
Štěpán Hladík (5A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 446 446 0
16
Filip Veselý (5D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 368 368 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Petr Paščenko (17D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 556 556 0
2
Jiří Sedláček (17A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 533 533 0
3
Pavel Tvarůžek (17C) ježíškovská základní
-
0 after 0 0000 474 474 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Vavřička (15A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 499 499 0
2
Tomáš Budín (14B) ježíškovská základní
0 after 0 0000 469 469 0
3
Petra Tetivová (15C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 445 445 0
4
Petr Gerhard (13B) ježíškovská základní
-
0 after 0 0000 440 440 0
5
Jaroslav Frantál (14A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 432 432 0
6
Milan Kratochvíl (13D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 405 405 0
7
Pavel Staněk (2A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 387 387 0
8
Klára Erdingerová (12A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 385 385 0
9
Jan Lojda (13C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 385 385 0
10
0 after 0 0000 380 380 0
11
Michal Vogel (14C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 362 362 0
12
Blanka Kratochvílová (15D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 346 346 0
13
Václav Krupička (13A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 304 304 0
14
Barbora Červenková (3C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 301 301 0
15
Lucie Čechová (12C) ježíškovská základní
0 after 0 0000 298 298 0
16
0 after 0 0000 288 288 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Oliver Mužík (2B) ježíškovská základní
0 after 0 0000 435 435 0
2
Eva Kalinová (4B) ježíškovská základní
0 after 0 0000 381 381 0
3
Mikuláš Kment (4A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 301 301 0
4
Matyáš Vavřička (2D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 292 292 0
5
Anna Frantálová (8A) ježíškovská základní
0 after 0 0000 232 232 0
6
Anna Kratochvílová (9D) ježíškovská základní
0 after 0 0000 218 218 0
7
Vojtěch Kalina (8B) ježíškovská základní
0 after 0 0000 212 212 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL