80. Mistrovství České republiky v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Střelnice Koželužská, Cheb, Czech Republic
Počet střelců
137

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 25, 2014

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 60m round
1
8.39 after 72 297307112 604 604 0
2
8.38 after 72 301302015 603 603 0
3
8.25 after 72 30329167 594 594 0
4
8.24 after 72 305288011 593 593 0
5
8.07 after 72 28629516 581 581 0
6
8.04 after 72 29228764 579 579 0
7
8.04 after 72 29128815 579 579 0
8
8.01 after 72 27929868 577 577 0
9
7.92 after 72 27129936 570 570 0
10
7.79 after 72 29326805 561 561 0
11
7.72 after 72 28726923 556 556 0
12
7.71 after 72 27128413 555 555 0
13
7.63 after 72 27827108 549 549 0
14
7.6 after 72 26528220 547 547 0
15
7.57 after 72 27227355 545 545 0
16
7.57 after 72 26627914 545 545 0
17
7.44 after 72 26127517 536 536 0
18
6.69 after 72 24224005 482 482 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Senioři - Ženy - 60m round
1
7.79 after 72 26429725 561 561 0
2
7.67 after 72 27427826 552 552 0
3
5.82 after 72 21220722 419 419 0
4
5.29 after 72 20217903 381 381 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
1
8.94 after 72 326318319 644 644 0
2
8.86 after 72 321317915 638 638 0
3
8.74 after 72 31231769 629 629 0
4
8.69 after 72 305321311 626 626 0
5
8.68 after 72 312313312 625 625 0
6
8.6 after 72 293326217 619 619 0
7
8.57 after 72 307310218 617 617 0
8
8.5 after 72 32229099 612 612 0
9
8.33 after 72 294306111 600 600 0
10
8.33 after 72 29330746 600 600 0
11
8.28 after 72 300296411 596 596 0
12
8.25 after 72 29829649 594 594 0
13
8.24 after 72 29429945 593 593 0
14
8.22 after 72 29030254 592 592 0
15
8.22 after 72 29529727 592 592 0
16
8.18 after 72 29429505 589 589 0
17
8.17 after 72 29229627 588 588 0
18
8.08 after 72 291291110 582 582 0
19
8.04 after 72 28129846 579 579 0
20
7.99 after 72 27530051 575 575 0
21
7.97 after 72 28628852 574 574 0
22
7.94 after 72 28129116 572 572 0
23
7.92 after 72 28228828 570 570 0
24
7.92 after 72 29127926 570 570 0
25
7.92 after 72 28528534 570 570 0
26
7.92 after 72 28428616 570 570 0
27
7.9 after 72 28628316 569 569 0
28
7.88 after 72 27029717 567 567 0
29
7.82 after 72 26729626 563 563 0
30
7.81 after 72 28028207 562 562 0
31
7.78 after 72 27029026 560 560 0
32
7.74 after 72 28327426 557 557 0
33
7.72 after 72 26629027 556 556 0
34
7.72 after 72 27128526 556 556 0
35
7.71 after 72 28626927 555 555 0
36
Petr Duba (11B) kvalifikace
7.67 after 72 27627615 552 552 0
37
7.64 after 72 27727337 550 550 0
38
7.57 after 72 27527056 545 545 0
39
7.5 after 72 27226823 540 540 0
40
7.5 after 72 24429604 540 540 0
41
7.47 after 72 26327518 538 538 0
42
7.39 after 72 28324912 532 532 0
43
7.26 after 72 27724614 523 523 0
44
6.92 after 72 23826035 498 498 0
45
6.85 after 72 23825534 493 493 0
46
6.54 after 72 24222915 471 471 0
47
6.42 after 72 22723500 462 462 0
48
6.08 after 72 21322512 438 438 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round
1
8.53 after 72 31030476 614 614 0
2
8.22 after 72 29629646 592 592 0
3
8.13 after 72 28530008 585 585 0
4
7.82 after 72 27428934 563 563 0
5
7.76 after 72 27228726 559 559 0
6
7.75 after 72 27728125 558 558 0
7
7.74 after 72 27927825 557 557 0
8
7.63 after 72 26428528 549 549 0
9
7.51 after 72 25728404 541 541 0
10
7.47 after 72 27626213 538 538 0
11
7.47 after 72 25728113 538 538 0
12
7.38 after 72 26326864 531 531 0
13
7.28 after 72 26825615 524 524 0
14
7 after 72 25025430 504 504 0
15
6.81 after 72 23425624 490 490 0
16
6.76 after 72 25323416 487 487 0
17
6.21 after 72 21023713 447 447 0
18
6.14 after 72 20723522 442 442 0
19
5.78 after 72 21420212 416 416 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 70m round
1
8.93 after 72 324319617 643 643 0
2
8.69 after 72 311315811 626 626 0
3
8.31 after 72 286312311 598 598 0
4
8.24 after 72 306287210 593 593 0
5
7.58 after 72 26927713 546 546 0
6
7.43 after 72 26926616 535 535 0
7
4.92 after 72 16718710 354 354 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 70m round
1
7.82 after 72 28028317 563 563 0
2
7.58 after 72 27227439 546 546 0
3
6.22 after 72 22622203 448 448 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 60m round
1
8.57 after 72 306311511 617 617 0
2
8.46 after 72 305304215 609 609 0
3
David Vítovec (30B) kvalifikace
8.29 after 72 29430329 597 597 0
4
8.04 after 72 290289410 579 579 0
5
0 after 0 0000 556 556 0
6
7.65 after 72 27827344 551 551 0
7
7.6 after 72 26528206 547 547 0
8
7.56 after 72 26727714 544 544 0
9
7.47 after 72 25728102 538 538 0
10
7.36 after 72 27125933 530 530 0
11
6.93 after 72 24325613 499 499 0
12
6.93 after 72 26323612 499 499 0
13
6.85 after 72 23625725 493 493 0
14
6.81 after 72 24924123 490 490 0
15
Jan Cihlář (28B) kvalifikace
6.71 after 72 23125203 483 483 0
16
6.61 after 72 23124506 476 476 0
17
6.24 after 72 21223702 449 449 0
18
6.21 after 72 21623104 447 447 0
19
David Vostřez (31B) kvalifikace
6.14 after 72 21223010 442 442 0
20
6.11 after 72 22022004 440 440 0
21
6.04 after 72 21422114 435 435 0
22
5.69 after 72 20220802 410 410 0
23
Jiří Štefan (29B) kvalifikace
5.46 after 72 23415901 393 393 0
24
3.74 after 72 2086102 269 269 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 60m round
1
8.58 after 72 314304513 618 618 0
2
8.56 after 72 301315611 616 616 0
3
8.1 after 72 29029349 583 583 0
4
7.99 after 72 28429139 575 575 0
5
7.75 after 72 27328545 558 558 0
6
7.63 after 72 26928033 549 549 0
7
7.54 after 72 27227106 543 543 0
8
7.54 after 72 27027332 543 543 0
9
7.47 after 72 26327526 538 538 0
10
7.22 after 72 25926127 520 520 0
11
7.04 after 72 25625103 507 507 0
12
6.44 after 72 23023414 464 464 0
13
6.39 after 72 25420601 460 460 0
14
6 after 72 21521703 432 432 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
LK Arcus Plzeň (RMM)
1790 / 2160
Robert Reichl st. 301302 603/720
Štefan Cehelský 303291 594/720
Zdeněk Horáček 305288 593/720
2
TJ Sokol Kostelec na Hané (RMM)
1676 / 2160
Zdeněk Smolka 271299 570/720
Oldřich Malý 293268 561/720
Jiří František 272273 545/720
3
Lukostřelba Prostějov (RMM)
1673 / 2160
Zdeněk Zapletal 286295 581/720
Ivo Macenauer 265282 547/720
Jaroslav Malošík 266279 545/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muži - 60m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RCM)
1717 / 2160
Lucie Šindlerová 314304 618/720
Filip Vach 290289 579/720
Klára Grapová 259261 520/720
2
1. LK Plzeň 1935 "B" (RCM)
1596 / 2160
Jiří Buňata 278273 551/720
Eliška Beránková 263275 538/720
Kristýna Kališová 256251 507/720
3
LK Votice "A" (RCM)
1575 / 2160
Barbora Kramperová 290293 583/720
Monika Březinová 270273 543/720
Martin Jelenecký 212237 449/720
4
LK Votice "B" (RCM)
1564 / 2160
David Štamfr 267277 544/720
Filip Štamfr 271259 530/720
Michal Musil 249241 490/720
5
LK CERE (RCM)
1522 / 2160
David Vítovec 294303 597/720
Jan Cihlář 231252 483/720
David Vostřez 212230 442/720
6
LK Acus Plzeň (RCM)
1519 / 2160
Marie Horáčková 301315 616/720
Ondřej Havlíček 236257 493/720
Matěj Vojáček 202208 410/720
7
1. LK Plzeň 1935 "A" (RCM)
1415 / 2160
Dominik Kalvas 263236 499/720
Petr Vališ 231245 476/720
David Halouska 220220 440/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
SK Start Praha "B"
1845 / 2160
Jan Zapletal 311315 626/720
Radek Beránek 293326 619/720
Vojtěch Novotný 294306 600/720
2
I. Královský LK
1807 / 2160
Petr Horníček 321317 638/720
Jakub Laciga 293307 600/720
Vojtěch Hloušek 286283 569/720
3
LK Votice
1804 / 2160
Petr Heinrich 326318 644/720
Michal Novotný 294299 593/720
Milan Andreas 270297 567/720
4
Patriot Brno
1796 / 2160
Karel Sedláček 305321 626/720
Jiří Salajka 292296 588/720
Karel Pejčoch 291291 582/720
5
TJ Dynamo Liberec
1762 / 2160
Pavel Jurák 307310 617/720
Jakub Ečer 275300 575/720
Vít Vaníček 284286 570/720
6
Lukostřelba Prostějov
1754 / 2160
Michal Hlahůlek 324319 643/720
Kamil Kovář 271285 556/720
Miroslav Hudec ml. 286269 555/720
7
LK Eska Cheb
1750 / 2160
Vít Vejražka 286312 598/720
Martin Hámor 290302 592/720
Pavel Smažík st. 270290 560/720
8
TJ Spartak Chrást
1726 / 2160
Lukáš Král 300296 596/720
Pavel Mudra 286288 574/720
Petr Rada ml. 266290 556/720
9
SK Start Praha "A"
1719 / 2160
Martin Vaněk 281298 579/720
Štěpán Vlček 285285 570/720
František Hadaš ml KL 282288 570/720
10
LK Rokycany
1704 / 2160
Michal Hodač 294295 589/720
Martin Kreutzer 291279 570/720
Adam Východský 275270 545/720
11
1. LK Plzeň 1935
1698 / 2160
Tadeáš Kalvas 312313 625/720
Jan Vožech 277273 550/720
Daniel Machatý 277246 523/720
12
TJ Sokol Praha Vršovice
1685 / 2160
Jaromír Termer 312317 629/720
Jan Poslušný 298296 594/720
Jan Filip 227235 462/720
13
LK Litvínov
1562 / 2160
Václav Košťál 295297 592/720
Michal Skramlík 283249 532/720
Vlastimil Hošek 213225 438/720
14
LK CERE
1489 / 2160
Petr Duba 276276 552/720
Kateřina Černá 234256 490/720
Klára Nechutná 210237 447/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RW)
1714 / 2160
Zuzana Páníková 296296 592/720
Gabriela Šudřichová 274289 563/720
Miroslava Kulhavá 272287 559/720
2
Lukostřelba Prostějov (RW)
1623 / 2160
Petra Indráková 277281 558/720
Magda Robová 257284 541/720
Hana Majarová 268256 524/720
3
1. LK Plzeň 1935 (RW)
1615 / 2160
Jana Cimická 272274 546/720
Tereza Nádeníková 276262 538/720
Veronika Bárová 263268 531/720
4
SK Start Praha (RW)
1565 / 2160
Jindřiška Vaněčková 285300 585/720
Babeta Wünschová 257281 538/720
Daria Drozdenko 207235 442/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

  • Sledujte výsledky živě:
  • Uložit zveřejněná PDF:
    NEW!
Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL