81. Mistrovství ČR dospělých a dorostu v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
TJ Dynamo ZČE Plzeň, Plzeň, Plzensky, Czech Republic
Počet střelců
167

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 9, 2015

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři, WA 720
1
8.35 after 72 30629518 601 601 0
2
8.33 after 72 293307511 600 600 0
3
8.28 after 72 31827868 596 596 0
4
8.25 after 72 29529936 594 594 0
5
8.24 after 72 30029335 593 593 0
6
8.19 after 72 298292410 590 590 0
7
8.18 after 72 29729275 589 589 0
8
8.11 after 72 30028448 584 584 0
9
7.92 after 72 28228838 570 570 0
10
7.82 after 72 27528805 563 563 0
11
7.67 after 72 27627626 552 552 0
12
7.65 after 72 26928236 551 551 0
13
7.63 after 72 27627334 549 549 0
14
7.61 after 72 28126745 548 548 0
15
7.6 after 72 27527225 547 547 0
16
7.58 after 72 25928717 546 546 0
17
7.42 after 72 26227217 534 534 0
18
7.31 after 72 29423225 526 526 0
19
7.29 after 72 25427123 525 525 0
20
7.14 after 72 24027421 514 514 0
21
6.88 after 72 23226302 495 495 0
22
6.39 after 72 25920105 460 460 0
23
6.36 after 72 23622201 458 458 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Seniorky, WA 720
1
7.29 after 72 26526032 525 525 0
2
7.29 after 72 26026505 525 525 0
3
6.54 after 72 21525620 471 471 0
4
6.13 after 72 22921223 441 441 0
5
5.69 after 72 19721313 410 410 0
QUALIFICATION
1 / 32
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži, WA 720
1
8.9 after 72 325316613 641 641 0
2
8.81 after 72 320314315 634 634 0
3
8.72 after 72 318310420 628 628 0
4
8.68 after 72 311314710 625 625 0
5
8.64 after 72 308314311 622 622 0
6
8.56 after 72 30431227 616 616 0
7
8.53 after 72 30930539 614 614 0
8
8.42 after 72 294312116 606 606 0
9
8.42 after 72 30630068 606 606 0
10
8.4 after 72 29131499 605 605 0
11
8.38 after 72 30829539 603 603 0
12
8.36 after 72 31328937 602 602 0
13
8.35 after 72 30429766 601 601 0
14
8.35 after 72 31129047 601 601 0
15
8.32 after 72 29630318 599 599 0
16
8.19 after 72 30928149 590 590 0
17
8.17 after 72 304284010 588 588 0
18
8.15 after 72 303284013 587 587 0
19
8.1 after 72 29928427 583 583 0
20
8.07 after 72 28629539 581 581 0
21
8.07 after 72 30227926 581 581 0
22
8.04 after 72 30127828 579 579 0
23
8.04 after 72 29028927 579 579 0
24
8.03 after 72 28529385 578 578 0
25
8.03 after 72 29728129 578 578 0
26
8 after 72 28429218 576 576 0
27
7.88 after 72 27828924 567 567 0
28
7.78 after 72 287273011 560 560 0
29
7.78 after 72 28527527 560 560 0
30
Petr Duba (1B) Kvalifikace
7.76 after 72 28127817 559 559 0
31
7.75 after 72 28127709 558 558 0
32
7.75 after 72 28227606 558 558 0
33
7.74 after 72 26928826 557 557 0
34
7.74 after 72 28227515 557 557 0
35
7.71 after 72 27128417 555 555 0
36
7.71 after 72 27028503 555 555 0
37
7.69 after 72 27927515 554 554 0
38
7.68 after 72 29026304 553 553 0
39
7.67 after 72 27228013 552 552 0
40
7.64 after 72 27527542 550 550 0
41
7.44 after 72 27026623 536 536 0
42
7.43 after 72 25927634 535 535 0
43
7.43 after 72 27226316 535 535
2
0
44
7.42 after 72 28125345 534 534 0
45
7.31 after 72 27525125 526 526 0
46
7.28 after 72 26825614 524 524 0
47
7.26 after 72 25227126 523 523 0
48
7.24 after 72 26225906 521 521 0
49
7.14 after 72 26425016 514 514 0
50
7.07 after 72 26524421 509 509 0
51
6.75 after 72 24124525 486 486 0
52
6.69 after 72 23424814 482 482 0
53
6.63 after 72 25921802 477 477 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy, WA 720
1
8.65 after 72 319304613 623 623 0
2
8.64 after 72 316306412 622 622 0
3
8.39 after 72 29231246 604 604 0
4
8.21 after 72 29829319 591 591 0
5
8.07 after 72 29528637 581 581 0
6
7.51 after 72 29524656 541 541 0
7
6.96 after 72 26323812 501 501 0
8
6.93 after 72 25024937 499 499 0
9
6.33 after 72 23721914 456 456 0
10
6.21 after 72 24220521 447 447 0
11
6 after 72 20522711 432 432 0
12
5.86 after 72 22319923 422 422 0
13
5.86 after 72 19422801 422 422 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři, WA 720
1
8.53 after 72 31130325 614 614 0
2
8.49 after 72 29831358 611 611 0
3
8.32 after 72 30229738 599 599 0
4
7.67 after 72 27527705 552 552 0
5
Daniel Mohr (16D) Kvalifikace
6.99 after 72 22627718 503 503 0
6
6.94 after 72 27622415 500 500 0
7
6.82 after 72 22826344 491 491 0
8
6.49 after 72 23223521 467 467 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky, WA 720
1
8.46 after 72 30830158 609 609 0
2
7.63 after 72 28026917 549 549 0
3
7.22 after 72 26026022 520 520 0
4
7.15 after 72 24626902 515 515 0
5
6.72 after 72 24923552 484 484 0
6
6.4 after 72 23322815 461 461 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti, WA 720
1
8.94 after 72 324320921 644 644 0
2
8.79 after 72 321312512 633 633 0
3
8.53 after 72 302312710 614 614 0
4
David Vítovec (31A) Kvalifikace
8.42 after 72 30130548 606 606 0
5
8.28 after 72 30329349 596 596 0
6
8.21 after 72 278313213 591 591 0
7
8.11 after 72 28330155 584 584 0
8
8.07 after 72 28929245 581 581 0
9
8.04 after 72 30527474 579 579 0
10
8.03 after 72 291287212 578 578 0
11
7.75 after 72 27828025 558 558 0
12
7.6 after 72 28226525 547 547 0
13
7.26 after 72 27225164 523 523 0
14
7.26 after 72 26725608 523 523 0
15
7.22 after 72 26725303 520 520 0
16
David Vostřez (34A) Kvalifikace
7.21 after 72 24427516 519 519 0
17
Jiří Štefan (33A) Kvalifikace
7.03 after 72 26823815 506 506 0
18
6.74 after 72 24623914 485 485 0
19
6.65 after 72 22725213 479 479 0
20
6.6 after 72 23723813 475 475 0
21
6.21 after 72 21423313 447 447 0
22
Jan Šmejkal (30A) Kvalifikace
5.64 after 72 21718900 406 406 0
23
Jan Cihlář (29A) Kvalifikace
5.43 after 72 19519611 391 391 0
24
5.29 after 72 19718400 381 381 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky, WA 720
1
8.76 after 72 330301712 631 631 0
2
8.6 after 72 313306413 619 619 0
3
8.38 after 72 30030365 603 603 0
4
8.33 after 72 29230832 600 600 0
5
8.11 after 72 30128335 584 584 0
6
8.04 after 72 28129827 579 579 0
7
7.71 after 72 28527023 555 555 0
8
7.63 after 72 27027947 549 549 0
9
7.58 after 72 27527104 546 546 0
10
7.56 after 72 27826631 544 544 0
11
7.19 after 72 27224613 518 518 0
12
6.86 after 72 24624821 494 494 0
13
6.79 after 72 24324604 489 489 0
14
6.61 after 72 22525141 476 476 0
15
4.39 after 72 17913702 316 316 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži, WA 720
1
9.53 after 72 3413451329 686 686 0
2
9.46 after 72 3403411325 681 681 0
3
9.43 after 72 3363431026 679 679 0
4
9.25 after 72 3313351019 666 666 0
5
9.17 after 72 333327620 660 660 0
6
9.14 after 72 329329621 658 658 0
7
9.1 after 72 329326516 655 655 0
8
9.03 after 72 322328716 650 650 0
9
9.01 after 72 332317913 649 649 0
10
8.92 after 72 3183241013 642 642 0
11
8.88 after 72 318321818 639 639 0
12
8.85 after 72 318319511 637 637 0
13
8.83 after 72 319317614 636 636 0
14
8.81 after 72 314320613 634 634 0
15
8.75 after 72 31931188 630 630 0
16
8.5 after 72 31729559 612 612 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy, WA 720
1
8.97 after 72 319327216 646 646 0
2
7.72 after 72 28627016 556 556 0
3
7.69 after 72 28826621 554 554 0
4
6.96 after 72 23127027 501 501 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
SK SLAVIA Praha RMM
1677 / 2160
Ladislav Svoboda 300293 593/720
František Preclík 282288 570/720
Jan Toul 240274 514/720
2
Kostelec RMM
1663 / 2160
Zdeněk Smolka 275288 563/720
Oldřich Malý 269282 551/720
Jiří František 276273 549/720
3
LK ARCUS RMM
1661 / 2160
Štefan Cehelský 306295 601/720
Vladislav Ševčák 293307 600/720
Pavel Vlček 259201 460/720
4
Prostějov RMM
1620 / 2160
Milan Hajduk 281267 548/720
Ivo Macenauer 259287 546/720
Zdeněk Zapletal 294232 526/720
5
LK Votice RMM
1582 / 2160
Bohumil Spálenka st. 298292 590/720
Zdeněk Kocura 262272 534/720
Milan Matěja 236222 458/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
TJ Sokol Vrsovice (RXO)
1109 / 1440
Milan Reich 0300
284
584/720
Anna Licehamrová 0260
265
525/720
2
LK Litvínov (RXO)
1037 / 1440
Josef Stejskal 0318
278
596/720
Eva Zelená 0229
212
441/720
3
SK SLAVIA Praha (RXO)
1003 / 1440
Ladislav Svoboda 0300
293
593/720
Alice Korbelová 0197
213
410/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muži - 60m round
1
Start Praha RCM
1771 / 2160
Vojtěch Chochola 324320 644/720
Aleš Změlík 321312 633/720
Sára Ditrichová 246248 494/720
2
Mar. hory Ostrava RCM "B"
1769 / 2160
Filip Vach 302312 614/720
Michaela Hříbková 292308 600/720
Eva Kuhejdová 285270 555/720
3
LK CERE "1" RCM
1756 / 2160
Barbora Kramperová 330301 631/720
David Vítovec 301305 606/720
David Vostřez 244275 519/720
4
1. LK Plzeň "B" RCM
1726 / 2160
Matěj Jech 303293 596/720
Dominik Kalvas 283301 584/720
Barbora Soukupová 275271 546/720
5
ESKA Cheb RCM
1716 / 2160
Tomáš Bouda 278313 591/720
Pavel Smažík ml. 289292 581/720
Adéla Jalovcová 278266 544/720
6
Mar. hory Ostrava RCM "A"
1644 / 2160
Klára Grapová 281298 579/720
David Krajíček 282265 547/720
Zuzana Škarková 272246 518/720
7
1. LK Plzeň "A" RCM
1490 / 2160
Petr Holický 272251 523/720
Petr Noháč 267253 520/720
Libor Rückauf 214233 447/720
8
LK CERE "2" RCM
1303 / 2160
Jiří Štefan 268238 506/720
Jan Šmejkal 217189 406/720
Jan Cihlář 195196 391/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK CERE (RXO)
1237 / 1440
David Vítovec 0301
305
606/720
Barbora Kramperová 0330
301
631/720
2
Mar. hory Ostrava (RXO)
1214 / 1440
Filip Vach 0302
312
614/720
Michaela Hříbková 0292
308
600/720
3
1 LK Plzen (RXO)
1142 / 1440
Matěj Jech 0303
293
596/720
Barbora Soukupová 0275
271
546/720
4
SK Start Praha (RXO)
1138 / 1440
Vojtěch Chochola 0324
320
644/720
Sára Ditrichová 0246
248
494/720
5
LK ESKA Cheb (RXO)
1135 / 1440
Tomáš Bouda 0278
313
591/720
Adéla Jalovcová 0278
266
544/720
6
LK ARCUS (RXO)
1128 / 1440
Matěj Vojáček 0305
274
579/720
Veronika Klápová 0270
279
549/720
7
Lukostrelba Prostejov (RXO)
955 / 1440
Josef Křesala 0227
252
479/720
Anna Hetmanová 0225
251
476/720
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
Start Praha RM
1858 / 2160
Radek Beránek 318310 628/720
Vojtěch Novotný 304312 616/720
Jan Zapletal 309305 614/720
2
Prostějov RM
1798 / 2160
Michal Hlahůlek 311303 614/720
František Hajduk 311290 601/720
Kamil Kovář 299284 583/720
3
LK Votice RM
1797 / 2160
Petr Heinrich 320314 634/720
Milan Andreas 294312 606/720
Petr Kotík 269288 557/720
4
1. LK Plzeň "A" RM
1782 / 2160
Jan Vožech 291314 605/720
Tadeáš Kalvas 309281 590/720
Jan Bartovský 303284 587/720
5
Liberec RM
1782 / 2160
Martin Bulíř 313289 602/720
Vít Vaníček 296303 599/720
Pavel Jurák 286295 581/720
6
ESKA Cheb RM "B"
1766 / 2160
Martin Hámor 325316 641/720
Vít Vejražka 302297 599/720
Michal Prosba 275251 526/720
7
Chrást RM
1765 / 2160
Pavel Mudra 306300 606/720
Petr Rada ml. 302279 581/720
Petr Polanský 297281 578/720
8
Mar. hory Ostrava RM
1756 / 2160
Karel Böhm 311314 625/720
David Jaroch 298313 611/720
Lucie Šindlerová 260260 520/720
9
Patriot RM
1756 / 2160
Karel Pejčoch 304297 601/720
Václav Bednář 301278 579/720
Karel Sedláček 284292 576/720
10
Rokycany RM
1722 / 2160
Michal Hodač 304284 588/720
Martin Kreutzer 290289 579/720
Pavel Stejskal 271284 555/720
11
SK SLAVIA Praha RM
1710 / 2160
Jakub Laciga 308295 603/720
Tomáš Jusko 270285 555/720
Jan Preclik 272280 552/720
12
TJ Sokol Vršovice RM
1669 / 2160
Jaromír Termer 308314 622/720
Martin Štěpánek 268256 524/720
Pavel Habásko 252271 523/720
13
I. KLK Praha RM
1604 / 2160
Martin Ládyš 279275 554/720
Vojtěch Hloušek 270266 536/720
Nikola Tadial 264250 514/720
14
ESKA Cheb RM "A"
1581 / 2160
František Lněnička 287273 560/720
Pavel Smažík st. 259276 535/720
Vlastimil Petrůj 241245 486/720
15
1. LK Plzeň "B" RM
1576 / 2160
Milan Šustr 275275 550/720
Marek Janout 272263 535/720
Jiří Buňata 228263 491/720
16
LK CERE RM
1563 / 2160
Petr Duba 281278 559/720
Daniel Mohr 226277 503/720
Eliška Künzelová 263238 501/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
Mar. hory Ostrava RW
1826 / 2160
Zuzana Páníková 319304 623/720
Gabriela Pytlíková 316306 622/720
Miroslava Kulhavá 295286 581/720
2
Start Praha RW
1601 / 2160
Jindřiška Vaněčková 292312 604/720
Babeta Wünschová 295246 541/720
Monika Košťáková 237219 456/720
3
1. LK Plzeň 1935 RW
1548 / 2160
Jana Cimická 280269 549/720
Veronika Jonáková 246269 515/720
Tereza Boudová 249235 484/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
Mar. hory Ostrava (RXO)
1248 / 1440
Karel Böhm 311314 625/720
Zuzana Páníková 319304 623/720
2
SK Start Praha (RXO)
1232 / 1440
Radek Beránek 318310 628/720
Jindřiška Vaněčková 292312 604/720
3
LK Votice (RXO)
1225 / 1440
Petr Heinrich 320314 634/720
Eva Aisbrychová 298293 591/720
4
LK CERE (RXO)
1060 / 1440
Petr Duba 281278 559/720
Eliška Künzelová 263238 501/720
5
Patriot (RXO)
1033 / 1440
Karel Pejčoch 304297 601/720
Lenka Jenny Řičánková 205227 432/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
I. KLK CM
1996 / 2160
Filip Reitmeier 340341 681/720
Vladimír Podhajský 331335 666/720
Pavel Pícha 332317 649/720
2
Patriot CM
1961 / 2160
Petr Verner 336343 679/720
Veronika Švestková 319327 646/720
Vít Dvořák 319317 636/720
3
Prostějov CM
1957 / 2160
Vladislav Michejda 341345 686/720
Jiří Sedláček 318319 637/720
Petr Musil 314320 634/720
4
Start Brno CM
1803 / 2160
Michal Sivák 333327 660/720
Petr Nesvadba 318324 642/720
Stepanka Kleisnerova 231270 501/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - Teams compound C
1
Patriot (CXO)
1325 / 1440
Petr Verner 336343 679/720
Veronika Švestková 319327 646/720
2
REXBOW (CXO)
1214 / 1440
Ondřej Peroutka 329329 658/720
Jana Peroutková 286270 556/720
3
LK ESKA Cheb (CXO)
1193 / 1440
Vladislav Podracký 318321 639/720
Zdeňka Smažíková 288266 554/720
4
LO TJ Start Brno (CXO)
1161 / 1440
Michal Sivák 333327 660/720
Stepanka Kleisnerova 231270 501/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL