26. Mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Havířov, Czech Republic
skupina 3, havirov, Czech Republic
Počet střelců
102

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 10, 2016

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
9.52 after 60 2832883521 571 571 0
2
9.18 after 60 2762752031 551 551 0
3
8.6 after 60 2632531324 516 516 0
4
7.72 after 60 227236717 463 463 0
5
7.6 after 60 2072491113 456 456 0
6
7.57 after 60 2162381319 454 454 0
7
7.47 after 60 2412071114 448 448 0
8
7.35 after 60 226215717 441 441 0
9
6.97 after 60 2102081314 418 418 0
10
6.38 after 60 244139515 383 383 0
11
Daniel Mohr (8C) II. skupina
5.78 after 60 179168410 347 347 0
12
5.2 after 60 15515734 312 312 0
13
2.73 after 15 41002 41 41 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
9.3 after 60 2752833022 558 558 0
2
9.05 after 60 2672762518 543 543 0
3
8.43 after 60 2542521422 506 506 0
4
8.35 after 60 2512501813 501 501 0
5
8.17 after 60 239251917 490 490 0
6
8.07 after 60 237247920 484 484 0
7
7.6 after 60 2362201218 456 456 0
8
7.28 after 60 237200139 437 437 0
9
4.57 after 60 1789645 274 274 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
9.05 after 60 2822612917 543 543 0
2
9.02 after 60 2722692418 541 541 0
3
8.85 after 60 2582731724 531 531 0
4
8.8 after 60 2612671625 528 528 0
5
8.78 after 60 2642631628 527 527 0
6
8.73 after 60 2702541921 524 524 0
7
8.68 after 60 2602611326 521 521 0
8
8.62 after 60 2502671720 517 517 0
9
8.6 after 60 2622541126 516 516 0
10
8.5 after 60 2702401625 510 510 0
11
8.45 after 60 2552521322 507 507 0
12
8.43 after 60 2572491321 506 506 0
13
8.33 after 60 250250819 500 500 0
14
8.25 after 60 245250919 495 495 0
15
8.17 after 60 2552351216 490 490 0
16
7.97 after 60 230248818 478 478 0
17
7.85 after 60 2452261019 471 471 0
18
7.78 after 60 232235818 467 467 0
19
7.58 after 60 220235817 455 455 0
20
7.55 after 60 247206721 453 453 0
21
6.83 after 60 211199513 410 410 0
22
6.82 after 60 199210813 409 409 0
23
6.7 after 60 1972051111 402 402 0
24
6.68 after 60 215186512 401 401 0
25
6.6 after 60 209187212 396 396 0
26
6.53 after 60 20219068 392 392 0
27
6.47 after 60 201187316 388 388 0
28
6.27 after 60 152224316 376 376 0
29
5.82 after 60 18316668 349 349 0
30
5.47 after 60 17515349 328 328 0
31
5.27 after 60 14617066 316 316 0
32
5.25 after 60 165150312 315 315 0
33
5.23 after 60 17513929 314 314 0
34
5.18 after 60 13917268 311 311 0
35
5.05 after 60 13217118 303 303 0
36
4.65 after 60 12915028 279 279 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
9.2 after 60 2702822525 552 552 0
2
9.12 after 60 2722752126 547 547 0
3
8.83 after 60 2642661919 530 530 0
4
8.72 after 60 2582651424 523 523 0
5
8.48 after 60 2592501620 509 509 0
6
8.3 after 60 2532451318 498 498 0
7
7.8 after 60 221247716 468 468 0
8
7.65 after 60 220239415 459 459 0
9
7.42 after 60 233212916 445 445 0
10
7.32 after 60 215224612 439 439 0
11
7.3 after 60 213225613 438 438 0
12
7.25 after 60 201234422 435 435 0
13
7.02 after 60 196225119 421 421 0
14
6.77 after 60 206200313 406 406 0
15
Hana Grohová (2C) II. skupina
6.72 after 60 1942091010 403 403 0
16
6.57 after 60 197197711 394 394 0
17
6.53 after 60 19120188 392 392 0
18
6.05 after 60 178185411 363 363 0
19
6.03 after 60 18817477 362 362 0
20
5.38 after 60 15117216 323 323 0
21
4.62 after 60 12015747 277 277 0
22
4.23 after 60 14111345 254 254 0
23
3.63 after 60 8912934 218 218 0
24
3.48 after 60 10810112 209 209 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
8.72 after 60 263260730 523 523 0
2
8.02 after 60 249232327 481 481 0
3
7.45 after 60 210237320 447 447 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Kadetky
1
9.05 after 60 2742691732 543 543 0
2
8.18 after 60 236255429 491 491 0
3
8.15 after 60 248241430 489 489 0
4
7.98 after 60 240239230 479 479 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Junioři
1
6.82 after 60 201208511 409 409 0
2
5.18 after 60 15215915 311 311 0
3
4.8 after 60 12915935 288 288 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadeti
1
7.23 after 60 232202510 434 434 0
2
6.33 after 60 19418665 380 380 0
3
4.93 after 60 13416233 296 296 0
4
4.37 after 60 15011214 262 262 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadetky
1
7.23 after 60 224210513 434 434 0
2
7.15 after 60 207222410 429 429 0
3
5.83 after 60 18216836 350 350 0
4
5.27 after 60 15016625 316 316 0
5
5.12 after 60 15215536 307 307 0
6
3.83 after 60 12610424 230 230 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Muži - 18m round
1
Prostějov RJM
1595 / 1800
Dominik Chlachula 276275 551/600
Anna Hetmanová 258265 523/600
Josef Křesala 260261 521/600
2
Patriot Brno RJM
1527 / 1800
Petra Morávková 267276 543/600
Eliška Killerová 264266 530/600
Tomáš Raška 216238 454/600
3
1. LK Plzeň RJM
1523 / 1800
Jiří Buňata 263253 516/600
Tereza Boudová 254252 506/600
Eliška Beránková 251250 501/600
4
Ostrava "A" RJM
1468 / 1800
David Jaroch 283288 571/600
Michalis Joannidis 207249 456/600
Daniel Seidel 226215 441/600
5
TJ Sokol Vršovice RJM
1408 / 1800
Tomáš Hoffmann 255252 507/600
Tomáš Kovář 227236 463/600
Lenka Obdržálková 213225 438/600
6
ESKA Cheb RJM
1394 / 1800
Tomáš Bouda 255235 490/600
Adéla Jalovcová 236220 456/600
Pavel Smažík ml. 241207 448/600
7
Ostrava "B" RJM
1283 / 1800
Lucie Šindlerová 237247 484/600
Michaela Jakubčíková 237200 437/600
Tereza Dudkevičová 188174 362/600
8
SK Přerov RJM
1117 / 1800
Jakub Hložek 210208 418/600
Tomáš Bucher 201187 388/600
Vojtěch Šubrt 139172 311/600
9
LK Litvínov RJM
1096 / 1800
Ondřej Koubek 215186 401/600
Dominik Knytl 244139 383/600
Martin Sigmund 155157 312/600
10
LK CERE RJM
843 / 1800
Jan Šmejkal 220235 455/600
Daniel Mohr 179168 347/600
Jiří Štefan 410 41/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Muži - 18m round
1
1. LK Plzeň "A" RCM
1571 / 1800
Matěj Jech 282261 543/600
Dominik Kalvas 261267 528/600
Patrik Dimov 250250 500/600
2
LK CERE RCM
1532 / 1800
Barbora Kramperová 270282 552/600
David Vítovec 264263 527/600
David Vostřez 247206 453/600
3
Ostrava "B" RCM
1517 / 1800
Filip Vach 262254 516/600
Dominik Petr Orel 257249 506/600
Boris Vojnar 245250 495/600
4
LK ARCUS RCM
1456 / 1800
Matěj Vojáček 270240 510/600
Jakub Bešta 230248 478/600
Johana Horáčková 221247 468/600
5
RAPID Praha RCM
1340 / 1800
Vojtěch Cibulka 270254 524/600
Ondřej Merth 232235 467/600
Matyáš Kaněv 183166 349/600
6
Ostrava "A" RCM
1265 / 1800
David Krajíček 272269 541/600
Daniel Slavík 209187 396/600
Dalibor Košař 175153 328/600
7
1. LK Plzeň "B" RCM
1257 / 1800
Jan Vlachovský 245226 471/600
Ondřej Šípek 211199 410/600
Jaroslav Čada 152224 376/600
8
LO Opava RCM
1058 / 1800
Jiří Herák 250267 517/600
Petra Leksová 151172 323/600
Nela Kašpárková 89129 218/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 18m round
1
Ostrava RCW
1451 / 1800
Klára Grapová 272275 547/600
Aneta Venhudová 220239 459/600
Eva Kuhejdová 233212 445/600
2
1. LK Plzeň RCW
1262 / 1800
Kristýna Kališová 201234 435/600
Kateřina Špalková 196225 421/600
Barbora Soukupová 206200 406/600
3
LK CERE RCW
1072 / 1800
Hana Grohová 194209 403/600
Monika Němcová 191201 392/600
Lenka Novysedláková 120157 277/600
4
ESKA Cheb RCW
1070 / 1800
Tereza Franzeová 253245 498/600
Zuzana Jalovcová 178185 363/600
Kateřina Peltrámová 108101 209/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL