82. Mistrovství ČR dospělých reflexní luk

Střelnice
Czech Republic
Strahov - SK Start Praha, Praha, Czech Republic
Počet střelců
98

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 15, 2016

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři, WA 720
1
8.33 after 72 29230829 600 600 0
2
8.26 after 72 29430146 595 595 0
3
8.25 after 72 294300211 594 594 0
4
8.22 after 72 30428847 592 592 0
5
8.17 after 72 306282015 588 588 0
6
8.11 after 72 30128309 584 584 0
7
8.08 after 72 301281012 582 582 0
8
8.08 after 72 29129127 582 582 0
9
7.89 after 72 289279010 568 568 0
10
7.85 after 72 28428109 565 565 0
11
7.82 after 72 28427928 563 563 0
12
7.79 after 72 26629524 561 561 0
13
7.76 after 72 27928023 559 559 0
14
7.72 after 72 290266510 556 556 0
15
7.65 after 72 26228913 551 551 0
16
7.61 after 72 25928916 548 548 0
17
7.58 after 72 26628023 546 546 0
18
7.39 after 72 27026204 532 532 0
19
7.22 after 72 24627426 520 520 0
20
7.21 after 72 26725208 519 519 0
21
6.96 after 72 22527635 501 501 0
22
6.82 after 72 23325813 491 491 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Seniorky, WA 720
1
8.29 after 72 303294311 597 597 0
2
7.28 after 72 25726723 524 524 0
3
5.78 after 72 23218401 416 416 0
4
5.06 after 72 23013414 364 364 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži, WA 720
1
8.89 after 72 320320616 640 640 0
2
8.79 after 72 316317511 633 633 0
3
8.78 after 72 32231099 632 632 0
4
8.76 after 72 317314417 631 631 0
5
8.75 after 72 32031099 630 630 0
6
8.65 after 72 313310713 623 623 0
7
8.65 after 72 312311310 623 623 0
8
8.56 after 72 30730967 616 616 0
9
8.51 after 72 304309413 613 613 0
10
8.46 after 72 307302510 609 609 0
11
8.46 after 72 30330639 609 609 0
12
8.4 after 72 302303011 605 605 0
13
8.39 after 72 303301411 604 604 0
14
8.32 after 72 282317410 599 599 0
15
8.32 after 72 30529444 599 599 0
16
8.29 after 72 30429359 597 597 0
17
8.24 after 72 29330035 593 593 0
18
8.18 after 72 29629394 589 589 0
19
8.1 after 72 293290014 583 583 0
20
8.1 after 72 28729639 583 583 0
21
8.1 after 72 28130238 583 583 0
22
8.1 after 72 29329016 583 583 0
23
8.07 after 72 28629517 581 581 0
24
8.04 after 72 294285110 579 579 0
25
8.01 after 72 29028736 577 577 0
26
7.93 after 72 27529629 571 571 0
27
7.92 after 72 27929108 570 570 0
28
7.88 after 72 28428347 567 567 0
29
7.82 after 72 28328035 563 563 0
30
7.81 after 72 29027214 562 562 0
31
7.76 after 72 282277011 559 559 0
32
7.69 after 72 28027425 554 554 0
33
7.68 after 72 27128244 553 553 0
34
7.67 after 72 27128116 552 552 0
35
7.67 after 72 27627605 552 552 0
36
7.65 after 72 27627533 551 551 0
37
7.64 after 72 27227807 550 550 0
38
7.64 after 72 28126907 550 550 0
39
7.63 after 72 26828117 549 549 0
40
7.54 after 72 28126234 543 543 0
41
Petr Duba (16A) Kvalifikace
7.54 after 72 27426904 543 543 0
42
7.44 after 72 27526108 536 536 0
43
7.39 after 72 26926324 532 532 0
44
7.08 after 72 25125907 510 510 0
45
6.93 after 72 26723224 499 499 0
46
5.58 after 72 20120104 402 402 0
47
7.92 after 36 285001 285 285 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy, WA 720
1
8.69 after 72 309317313 626 626 0
2
8.47 after 72 30230849 610 610 0
3
8.32 after 72 29830106 599 599 0
4
8.25 after 72 290304211 594 594 0
5
8.11 after 72 29429019 584 584 0
6
8.08 after 72 30128129 582 582 0
7
7.94 after 72 280292210 572 572 0
8
7.94 after 72 29627627 572 572 0
9
7.83 after 72 28527906 564 564 0
10
7.81 after 72 27628639 562 562 0
11
7.76 after 72 27328621 559 559 0
12
7.6 after 72 27727008 547 547 0
13
7.42 after 72 25927533 534 534 0
14
7.14 after 72 27024405 514 514 0
15
7.11 after 72 26424825 512 512 0
16
7.06 after 72 24626234 508 508 0
17
6.67 after 72 23624416 480 480 0
18
6.26 after 72 23521613 451 451 0
19
6.03 after 72 21022401 434 434 0
20
6 after 72 20822421 432 432 0
21
5.78 after 72 21620015 416 416 0
22
5.76 after 72 19122400 415 415 0
23
5.51 after 72 17921813 397 397 0
24
4.79 after 72 15918601 345 345 0
25
3.35 after 72 1984300 241 241 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
ARCUS Plzeň RMM
1727 / 2160
Vladislav Ševčák 292308 600/720
Pavel Vlček 289279 568/720
Zdeněk Horáček 279280 559/720
2
Prostějov RMM
1713 / 2160
Milan Hajduk 304288 592/720
Zdeněk Zapletal 284281 565/720
Ivo Macenauer 290266 556/720
3
TJ Sokol Kostelec RMM
1708 / 2160
Zdeněk Smolka 301283 584/720
Jiří František 284279 563/720
Oldřich Malý 266295 561/720
4
LK Litvínov RMM
1643 / 2160
Josef Stejskal 294300 594/720
Petr Kašprák 259289 548/720
Petr Sedlák 225276 501/720
5
LK Votice RMM
1593 / 2160
Jaroslav Kratochvíl 301281 582/720
Zdeněk Kocura 246274 520/720
Milan Matěja 233258 491/720
6
SLAVIA Praha RMM
1447 / 2160
Jan Toul 262289 551/720
František Preclík 270262 532/720
Alice Korbelová 230134 364/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
MIX TJ Sokol Vršovice
1106 / 1440
Milan Reich 0291
291
582/720
Anna Licehamrová 0257
267
524/720
2
MIX LK Litvínov
1010 / 1440
Josef Stejskal 0294
300
594/720
Eva Zelená 0232
184
416/720
3
MIX SLAVIA Praha
915 / 1440
Jan Toul 0262
289
551/720
Alice Korbelová 0230
134
364/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
1. LK Plzeň "A" RM
1850 / 2160
Jan Vožech 313310 623/720
Tadeáš Kalvas 312311 623/720
Matěj Jech 303301 604/720
2
LK Votice RM
1821 / 2160
Petr Heinrich 320320 640/720
Michal Novotný 307302 609/720
Eva Aisbrychová 296276 572/720
3
Prostějov RM
1820 / 2160
Michal Hlahůlek 322310 632/720
František Hajduk 282317 599/720
Kamil Kovář 296293 589/720
4
TJ Ostrava RM
1786 / 2160
David Jaroch 320310 630/720
Jakub Jančík 302303 605/720
Marcel Slavík 276275 551/720
5
Patriot Brno RM
1774 / 2160
Zuzana Páníková 302308 610/720
Petra Morávková 290304 594/720
Karel Pejčoch 279291 570/720
6
Spartak Chrást RM
1763 / 2160
Lukáš Král 305294 599/720
Petr Polanský 293290 583/720
Pavel Mudra 286295 581/720
7
TJ Sokol Vršovice RM "A"
1750 / 2160
Jaromír Termer 304309 613/720
Martin Štěpánek 281302 583/720
Vlastimil Krejčí 280274 554/720
8
SK Start Praha RM
1729 / 2160
Radek Beránek 307309 616/720
Jan Menger 283280 563/720
Michal Keicher 281269 550/720
9
TJ Liberec RM
1723 / 2160
Martin Bulíř 303306 609/720
Pavel Jurák 290272 562/720
Vít Vaníček 276276 552/720
10
LK Rokycany RM
1645 / 2160
Pavel Stejskal 293300 593/720
Martin Kreutzer 271282 553/720
Michal Hodač 267232 499/720
11
TJ Sokol Vršovice RM
1534 / 2160
Ondřej Frühauf 271281 552/720
Pavel Habásko 272278 550/720
Alexandra Lerlová 208224 432/720
12
1. LK Plzeň "B" RM
1455 / 2160
Marek Janout 281262 543/720
Daniel Machatý 251259 510/720
Patrik Dimov 201201 402/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
LO TJ Ostrava RW
1725 / 2160
Gabriela Pytlíková 294290 584/720
Miroslava Kulhavá 301281 582/720
Lucie Šindlerová 273286 559/720
2
1. LK Plzeň "A" RW
1653 / 2160
Jana Cimická 280292 572/720
Klára Nechutná 277270 547/720
Tereza Boudová 259275 534/720
3
SK Start Praha RW
1643 / 2160
Jindřiška Vaněčková 298301 599/720
Eliška Künzelová 285279 564/720
Daria Drozdenko 236244 480/720
4
1. LK Plzeň "B" RW
1375 / 2160
Veronika Jonáková 246262 508/720
Kateřina Špalková 235216 451/720
Tereza Brandová 216200 416/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
MIX SK Start Praha
1215 / 1440
Radek Beránek 307309 616/720
Jindřiška Vaněčková 298301 599/720
2
MIX LO TJ Ostrava
1214 / 1440
David Jaroch 320310 630/720
Gabriela Pytlíková 294290 584/720
3
MIX LK Votice
1212 / 1440
Petr Heinrich 320320 640/720
Eva Aisbrychová 296276 572/720
4
MIX LK ARCUS Plzeň
1209 / 1440
Ondřej Kníže 293290 583/720
Marie Horáčková 309317 626/720
5
MIX 1.LK Plzeň
1195 / 1440
Jan Vožech 313310 623/720
Jana Cimická 280292 572/720
6
MIX Patriot Brno
1180 / 1440
Karel Pejčoch 279291 570/720
Zuzana Páníková 302308 610/720
7
MIX Lukostřelba Prostějov
1144 / 1440
Michal Hlahůlek 322310 632/720
Petra Indráková 264248 512/720
8
MIX Spastic Handicap
1139 / 1440
Václav Košťál 290287 577/720
Markéta Sidková 276286 562/720
9
MIX TJ Sokol Vršovice
1045 / 1440
Jaromír Termer 304309 613/720
Alexandra Lerlová 208224 432/720
10
MIX TJ Spartak Chrást
944 / 1440
Lukáš Král 305294 599/720
Karolína Řezáčová 159186 345/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL