26. MČR dorostu v terčové lukostřelbě 2017

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Prague, Czech Republic
Střelnice LK CERE, Praha, Czech Republic
Finálová střelnice, Praha, Czech Republic
Počet střelců
76

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 13, 2017

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
David Vítovec (2A) MČR Dorostu 2017
8.6 after 72 316303516 619 619 0
2
8.22 after 72 29729541 592 592 0
3
Matěj Jech (3C) MČR Dorostu 2017
7.97 after 72 28129308 574 574 0
4
Karel Neuwirth (1D) MČR Dorostu 2017
7.86 after 72 27329324 566 566 0
5
7.85 after 72 28228334 565 565 0
6
7.78 after 72 28927156 560 560 0
7
Tomáš Bouda (2B) MČR Dorostu 2017
7.72 after 72 28227408 556 556 0
8
7.69 after 72 29026444 554 554 0
9
David Vostřez (1A) MČR Dorostu 2017
7.68 after 72 27827523 553 553 0
10
7.53 after 72 26827415 542 542 0
11
7.13 after 72 26325017 513 513 0
12
Daniel Mohr (4A) MČR Dorostu 2017
6.29 after 72 22422912 453 453 0
13
Jan Šmejkal (3A) MČR Dorostu 2017
4.64 after 72 18614801 334 334 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
8.61 after 72 29232898 620 620 0
2
Barbora Kramperová (5A) MČR Dorostu 2017
8.28 after 72 298298210 596 596 0
3
7.67 after 72 29725518 552 552 0
4
7.19 after 72 25925904 518 518 0
5
7.13 after 72 25026334 513 513 0
6
6.5 after 72 24622203 468 468 0
7
6.38 after 72 21224701 459 459 0
8
6.33 after 72 25620033 456 456 0
9
6.29 after 72 23921414 453 453 0
10
5.76 after 72 19422103 415 415 0
11
Tereza Kramlová (6A) MČR Dorostu 2017
3.28 after 72 10912701 236 236 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
8.82 after 72 311324717 635 635 0
2
8.28 after 72 306290410 596 596 0
3
8.24 after 72 289304510 593 593 0
4
8.22 after 72 30728537 592 592 0
5
Jiří Herák (13B) MČR Dorostu 2017
8.19 after 72 29729369 590 590 0
6
Adam Bárta (11A) MČR Dorostu 2017
7.82 after 72 27928424 563 563 0
7
7.78 after 72 278282410 560 560 0
8
7.72 after 72 27328325 556 556 0
9
7.5 after 72 26327716 540 540 0
10
Lukáš Kraner (11C) MČR Dorostu 2017
7.46 after 72 28125612 537 537 0
11
7.33 after 72 26126753 528 528 0
12
7.33 after 72 25327508 528 528 0
13
7.25 after 72 26525703 522 522 0
14
7.22 after 72 26825215 520 520 0
15
David Palyza (8C) MČR Dorostu 2017
7.14 after 72 25925517 514 514 0
16
7.11 after 72 25625624 512 512 0
17
Patrik Dimov (12A) MČR Dorostu 2017
7.03 after 72 27323322 506 506 0
18
6.97 after 72 24525724 502 502 0
19
Vít Pešaut (10C) MČR Dorostu 2017
6.97 after 72 24126103 502 502 0
20
Adam Čapoun (10A) MČR Dorostu 2017
6.83 after 72 23525722 492 492 0
21
Ivo Stibůrek (9A) MČR Dorostu 2017
6.72 after 72 23025412 484 484 0
22
6.58 after 72 23523902 474 474 0
23
6.39 after 72 22723322 460 460 0
24
Jakub Eichler (12C) MČR Dorostu 2017
5.92 after 72 19223413 426 426 0
25
Adam Misar (9C) MČR Dorostu 2017
5.56 after 72 19920101 400 400 0
26
5.31 after 72 20417802 382 382 0
27
Adam Homola (7A) MČR Dorostu 2017
4.86 after 72 19115911 350 350 0
28
4.85 after 72 14820110 349 349 0
29
Daniel Amler (7C) MČR Dorostu 2017
4.74 after 72 18415700 341 341 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
8.89 after 72 320320616 640 640 0
2
8.19 after 72 29829216 590 590 0
3
7.79 after 72 29226937 561 561 0
4
7.57 after 72 27027514 545 545 0
5
7.38 after 72 25727405 531 531 0
6
7.19 after 72 24327534 518 518 0
7
7.03 after 72 25625023 506 506 0
8
6.92 after 72 26922903 498 498 0
9
6.85 after 72 25723623 493 493 0
10
6.74 after 72 23624903 485 485 0
11
6.54 after 72 22025112 471 471 0
12
Eva Šebestová (17A) MČR Dorostu 2017
6.39 after 72 22024001 460 460 0
13
Lenka Novysedláková (17C) MČR Dorostu 2017
6.35 after 72 22822912 457 457 0
14
6.19 after 72 20923711 446 446 0
15
Klára Stýblová (18C) MČR Dorostu 2017
6.08 after 72 21122715 438 438 0
16
5.82 after 72 20821124 419 419 0
17
5.28 after 72 18719300 380 380 0
18
5.18 after 72 18918400 373 373 0
19
3.26 after 72 11112400 235 235 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
8.53 after 72 31030469 614 614 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Kadetky
1
8.9 after 72 325316149 641 641 0
2
Petra Zikmundová (19B) MČR Dorostu 2017
8.82 after 72 317318315 635 635 0
3
7.81 after 72 29526726 562 562 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muži - 60m round
1
Lukostřelba Prostějov (RCM)
1753 / 2160
Josef Křesala 311324 635/720
Michael Roba 306290 596/720
Jonáš Čábelka 265257 522/720
2
1. LK Plzeň 1935 (RCM)
1647 / 2160
Adam Bárta 279284 563/720
Josef Zalabák 273283 556/720
Jan Vlachovský 253275 528/720
3
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RCM)
1607 / 2160
Dominik Petr Orel 289304 593/720
Boris Vojnar 263277 540/720
Vojtěch Schneider 235239 474/720
4
TJ Sokol Praha Vršovice (RCM)
1492 / 2160
Petr Černý 268252 520/720
Filip Choděra 256256 512/720
Tobiáš Tiele 227233 460/720
5
LK Znojmo z.s. (RCM)
1436 / 2160
Adam Čapoun 235257 492/720
Ivo Stibůrek 230254 484/720
Eva Šebestová 220240 460/720
6
LK Votice, z.s. (RCM)
1428 / 2160
Radek Trojášek 278282 560/720
Natalie Kronusová 243275 518/720
Adam Homola 191159 350/720
7
LK CERE "A" (RCM)
1357 / 2160
David Palyza 259255 514/720
Vít Pešaut 241261 502/720
Daniel Amler 184157 341/720
8
LK CERE "B" (RCM)
1295 / 2160
Lenka Novysedláková 228229 457/720
Klára Stýblová 211227 438/720
Adam Misar 199201 400/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 60m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RCW)
1775 / 2160
Klára Grapová 320320 640/720
Aneta Venhudová 298292 590/720
Martina Bartošová 270275 545/720
2
LO TJ Sokol Šanov (RCW)
1509 / 2160
Zuzana Škarková 257274 531/720
Iveta Zifčáková 257236 493/720
Veronika Klápová 236249 485/720
3
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RCW)
1114 / 2160
Johana Horáčková 256250 506/720
Markéta Bednářová 189184 373/720
Petra Bednářová 111124 235/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - Team Mix S
1
LO MH Ostrava (RXO)
1233 / 1440
Dominik Petr Orel 0289
304
593/720
Klára Grapová 0320
320
640/720
2
1 LK Plzeň 1935 (RXO)
1124 / 1440
Adam Bárta 0279
284
563/720
Barbora Soukupová 0292
269
561/720
3
LK ARCUS (RXO)
1098 / 1440
Jakub Bešta 0307
285
592/720
Johana Horáčková 0256
250
506/720
4
LK Votice (RXO)
1078 / 1440
Radek Trojášek 0278
282
560/720
Natalie Kronusová 0243
275
518/720
5
TJ Sokol Vrsovice (RXO)
991 / 1440
Petr Černý 0268
252
520/720
Lucie Podracká 0220
251
471/720
6
LK CERE (RXO)
971 / 1440
David Palyza 0259
255
514/720
Lenka Novysedláková 0228
229
457/720
7
LK Znojmo (RXO)
952 / 1440
Adam Čapoun 0235
257
492/720
Eva Šebestová 0220
240
460/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Muži - 70m round
1
1 LK Plzeň 1935 (RJM)
1681 / 2160
Matěj Jech 281293 574/720
Jiří Buňata 282283 565/720
Dominik Kalvas 268274 542/720
2
LK ARCUS Plzeň (RJM)
1680 / 2160
Marie Horáčková 292328 620/720
Vojtěch Chochola 297295 592/720
Aneta Bolehovská 246222 468/720
3
LO HM OSTRAVA (RJM)
1630 / 2160
Filip Vach 289271 560/720
Lucie Šindlerová 297255 552/720
Eva Kuhejdová 259259 518/720
4
LK CERE "A" (RJM)
1625 / 2160
David Vítovec 316303 619/720
David Vostřez 278275 553/720
Daniel Mohr 224229 453/720
5
LK CERE "B" (RJM)
1166 / 2160
Barbora Kramperová 298298 596/720
Jan Šmejkal 186148 334/720
Tereza Kramlová 109127 236/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK CERE (RXO)
1215 / 1440
David Vítovec 316303 619/720
Barbora Kramperová 298298 596/720
2
LK ARCUS (RXO)
1212 / 1440
Vojtěch Chochola 297295 592/720
Marie Horáčková 292328 620/720
3
LO MH Ostrava (RXO)
1112 / 1440
Filip Vach 289271 560/720
Lucie Šindlerová 297255 552/720
4
1 LK Plzeň 1935 (RXO)
1087 / 1440
Matěj Jech 281293 574/720
Eliška Beránková 250263 513/720
5
TJ Sokol Vrsovice (RXO)
966 / 1440
Tomáš Kovář 263250 513/720
Lenka Obdržálková 239214 453/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL