26. mistrovství České republiky žactva v terčové lukostřelbě 2017 - copy

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Praha, Czech Republic
Počet střelců
99

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 28, 2017

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
27
0 after 0 0000 0 0 0
28
0 after 0 0000 0 0 0
29
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Starší žáci - Ženy - WA 720 40m 30m
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m
1
LK CERE (RKM)
0 / 1440
Daniel Amler 00 0/720
David Palyza 00 0/720
2
LK Znojmo z.s. "A" (RKM)
0 / 2160
Patrik Bilka 00 0/720
Jan Pluhař 00 0/720
Kryštof Vala 00 0/720
3
SK Start Praha (RKM)
0 / 2160
Jonáš Čábelka 00 0/720
František Heřmánek 00 0/720
Erik Rozkovec 00 0/720
4
TJ Sokol Praha Vršovice (RKM)
0 / 2880
Adam Čermín 00 0/720
Tomáš Janoušek 00 0/720
Jakub Kopřiva 00 0/720
Kryštof Kříž 00 0/720
5
LO TJ Mariánské Hory Ostrava "B" (RKM)
0 / 2160
Vojtěch Chyla 00 0/720
Jakub Juras 00 0/720
Štěpán Kalus 00 0/720
6
LO TJ Sokol Šanov (RKM)
0 / 2880
Matěj Fučík 00 0/720
Vojtěch Reichl 00 0/720
Sára Machálková 00 0/720
Adéla Šibalová 00 0/720
7
LO TJ SPARTAK Chrást (RKM)
0 / 2880
Tomáš Heřman 00 0/720
Kryštof Vilém Revaj 00 0/720
Barbora Beňová 00 0/720
Kateřina Beňová 00 0/720
8
LO TJ Mariánské Hory Ostrava "A" (RKM)
0 / 2160
Jan Ohnoutek 00 0/720
Rudolf Ptaszek 00 0/720
Prokop Veselý 00 0/720
9
LK Znojmo z.s. "B" (RKM)
0 / 2160
Martin Pekárek 00 0/720
Anna Axamitová 00 0/720
Nikola Lettlová 00 0/720
10
LK Litvínov (RKM)
0 / 2160
Vít Rajdl 00 0/720
Michaela Rjabiová 00 0/720
Kateřina Sedláčková 00 0/720
11
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RKM)
0 / 720
Samuel Švinger 00 0/720
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Ženy - WA 720 40m 30m
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RKW)
0 / 2880
Zuzana Cholevová 00 0/720
Nikola Grošaftová 00 0/720
Kateřina Juřicová 00 0/720
Gabriela Macháčová 00 0/720
2
SK Start Praha (RKW)
0 / 2880
Adéla Čížková 00 0/720
Eliška Hrabáková 00 0/720
Tereza Mundlová 00 0/720
Anna Smotlachová 00 0/720
3
Lukostřelba Prostějov (RKW)
0 / 2160
Eliška Koleňáková 00 0/720
Bára Machalíková 00 0/720
Eliška Novotná 00 0/720
4
LK CERE (RKW)
0 / 720
Rozálie Vlachová 00 0/720
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
SK Bystřice - oddíl lukostřelby (RBM)
0 / 2880
Šimon Bárta 00 0/720
Jan Rozehnal 00 0/720
Jiří Vyhnal 00 0/720
Jakub Zeman 00 0/720
2
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RBM)
0 / 2160
Radim Kokeš 00 0/720
Lukáš Liberda 00 0/720
Miroslav Přeček 00 0/720
3
LK Votice, z.s. (RBM)
0 / 2880
Richard Krejčí 00 0/720
Vít Kučera 00 0/720
Zdeněk Kužel ml. 00 0/720
Matěj Špinar 00 0/720
4
LO TJ Opava (RBM)
0 / 720
Vojtěch Rýpar 00 0/720
5
LO TJ SPARTAK Chrást (RBM)
0 / 2160
Jakub Stuš 00 0/720
Nikola Perlíková 00 0/720
Kristýna Řezáčová 00 0/720
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
LK Znojmo z.s. (RBW)
0 / 2160
Michaela Adámková 00 0/720
Eliška Larvová 00 0/720
Valentina Pavlíková 00 0/720
2
LK Votice, z.s. (RBW)
0 / 2160
Johana Barrera 00 0/720
Nikola Svobodná 00 0/720
Natálie Trojášková 00 0/720
3
LO TJ Opava (RBW)
0 / 2160
Agáta Blahetková 00 0/720
Aneta Tomanová 00 0/720
Denisa Tomanová 00 0/720
4
SK Start Praha (RBW)
0 / 2160
Meda Čapková 00 0/720
Tereza Veverková 00 0/720
Sára Votřelová 00 0/720
5
Lukostřelba Prostějov (RBW)
0 / 2160
Adéla Chaloupková 00 0/720
Tereza Svobodová 00 0/720
Žaneta Svobodová 00 0/720
6
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RBW)
0 / 3600
Adéla Karásková 00 0/720
Karolína Miženková 00 0/720
Josefa Nerudová 00 0/720
Gabriela Paříková 00 0/720
Denisa Popelková 00 0/720
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - WA 720 40m 30m
1
LK CERE (RSO)
0 / 1440
Daniel Amler 00 0/720
Rozálie Vlachová 00 0/720
2
LK Znojmo (RSO)
0 / 1440
Patrik Bilka 00 0/720
Anna Axamitová 00 0/720
3
SK Start Praha (RSO)
0 / 1440
Jonáš Čábelka 00 0/720
Adéla Čížková 00 0/720
4
TJ Sokol Vršovice (RSO)
0 / 1440
Adam Čermín 00 0/720
Adéla Choděrová 00 0/720
5
LO MH Ostrava (RSO)
0 / 1440
Vojtěch Chyla 00 0/720
Zuzana Cholevová 00 0/720
6
LO Sokol Šanov (RSO)
0 / 1440
Matěj Fučík 00 0/720
Sára Machálková 00 0/720
7
LO Spartak Chrást (RSO)
0 / 1440
Tomáš Heřman 00 0/720
Barbora Beňová 00 0/720
8
Lukostrelba Prostějov (RSO)
0 / 1440
Ondřej Martinek 00 0/720
Eliška Koleňáková 00 0/720
9
LK Litvínov (RSO)
0 / 1440
Vít Rajdl 00 0/720
Michaela Rjabiová 00 0/720
10
LK ARCUS (RSO)
0 / 1440
Samuel Švinger 00 0/720
Radka Štádlerová 00 0/720
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - WA 720 30m 20m
1
SK Bystřice (RMO)
0 / 1440
Šimon Bárta 00 0/720
Jana Klápová 00 0/720
2
LO MH Ostrava (RMO)
0 / 1440
Radim Kokeš 00 0/720
Adéla Karásková 00 0/720
3
LK Votice (RMO)
0 / 1440
Richard Krejčí 00 0/720
Johana Barrera 00 0/720
4
LO Opava (RMO)
0 / 1440
Vojtěch Rýpar 00 0/720
Agáta Blahetková 00 0/720
5
Lukostřelba Prostějov (RMO)
0 / 1440
David Šmíd 00 0/720
Adéla Chaloupková 00 0/720
6
LO Spartak Chrást (RMO)
0 / 1440
Jakub Stuš 00 0/720
Nikola Perlíková 00 0/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL