26. mistrovství České republiky žactva v terčové lukostřelbě 2017 - copy

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Praha, Czech Republic
Počet střelců
99

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 28, 2017

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
8.82 after 72 324311910 635 635 0
2
8.68 after 72 319306313 625 625 0
3
8.56 after 72 31330349 616 616 0
4
8.51 after 72 31729676 613 613 0
5
8.25 after 72 29230236 594 594 0
6
8.14 after 72 298288110 586 586 0
7
8.1 after 72 291292211 583 583 0
8
8.03 after 72 296282111 578 578 0
9
7.99 after 72 29727826 575 575 0
10
7.85 after 72 29127436 565 565 0
11
7.83 after 72 28428028 564 564 0
12
7.79 after 72 29027153 561 561 0
13
7.78 after 72 28327725 560 560 0
14
7.74 after 72 28527257 557 557 0
15
7.63 after 72 28126827 549 549 0
16
7.42 after 72 27026426 534 534 0
17
7.04 after 72 25725014 507 507 0
18
7.03 after 72 25824828 506 506 0
19
6.93 after 72 25024924 499 499 0
20
6.71 after 72 26122201 483 483 0
21
6.53 after 72 23323700 470 470 0
22
6.28 after 72 23521701 452 452 0
23
6.04 after 72 23220304 435 435 0
24
5.86 after 72 20821403 422 422 0
25
5.76 after 72 22019513 415 415 0
26
5.38 after 72 21717004 387 387 0
27
5.15 after 72 21116002 371 371 0
28
5.01 after 72 18717413 361 361 0
29
4.96 after 72 18017701 357 357 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
8.86 after 72 325313515 638 638 0
2
8.78 after 72 317315715 632 632 0
3
8.5 after 72 30730548 612 612 0
4
8.46 after 72 30530428 609 609 0
5
8.22 after 72 29130143 592 592 0
6
8.1 after 72 30028348 583 583 0
7
8.07 after 72 29828324 581 581 0
8
7.97 after 72 29028435 574 574 0
9
7.71 after 72 278277212 555 555 0
10
7.65 after 72 28526621 551 551 0
11
7.6 after 72 28526254 547 547 0
12
7.58 after 72 27427234 546 546 0
13
7.49 after 72 27926006 539 539 0
14
7.35 after 72 26326604 529 529 0
15
7.32 after 72 27425324 527 527 0
16
7.25 after 72 26925317 522 522 0
17
6.9 after 72 25224514 497 497 0
18
6.86 after 72 24924543 494 494 0
19
6.19 after 72 21822801 446 446 0
20
6.04 after 72 19823713 435 435 0
21
5.94 after 72 22919911 428 428 0
22
5.64 after 72 19221402 406 406 0
23
5.31 after 72 19418800 382 382 0
24
5.25 after 72 19018802 378 378 0
25
4.74 after 72 18615510 341 341 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
9.15 after 72 3373221312 659 659 0
2
9.06 after 72 3373151019 652 652 0
3
8.97 after 72 328318616 646 646 0
4
8.78 after 72 320312315 632 632 0
5
8.72 after 72 320308813 628 628 0
6
8.57 after 72 31230558 617 617 0
7
8.46 after 72 30130846 609 609 0
8
8.36 after 72 29131158 602 602 0
9
8.35 after 72 30030136 601 601 0
10
7.9 after 72 28028909 569 569 0
11
7.85 after 72 295270211 565 565 0
12
7.83 after 72 29726727 564 564 0
13
7.75 after 72 30325549 558 558 0
14
7.61 after 72 26927907 548 548 0
15
7.46 after 72 25628122 537 537 0
16
7.43 after 72 24928622 535 535 0
17
6.26 after 72 22522614 451 451 0
18
6.14 after 72 22821414 442 442 0
19
6.13 after 72 20523611 441 441 0
20
4.5 after 72 18314112 324 324 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
8.54 after 72 308307314 615 615 0
2
8.49 after 72 305306411 611 611 0
3
8.47 after 72 299311113 610 610 0
4
8.42 after 72 302304214 606 606 0
5
8.29 after 72 30629144 597 597 0
6
8.18 after 72 29929029 589 589 0
7
8.03 after 72 28629227 578 578 0
8
8.01 after 72 28029758 577 577 0
9
8.01 after 72 290287310 577 577 0
10
7.99 after 72 29428136 575 575 0
11
7.94 after 72 279293412 572 572 0
12
7.72 after 72 27028654 556 556 0
13
7.61 after 72 28326515 548 548 0
14
7.46 after 72 28525214 537 537 0
15
7.42 after 72 25727717 534 534 0
16
7.04 after 72 26324413 507 507 0
17
7 after 72 26324124 504 504 0
18
6.85 after 72 23326014 493 493 0
19
6.85 after 72 25024303 493 493 0
20
6.64 after 72 25422401 478 478 0
21
6.08 after 72 21322512 438 438 0
22
5.78 after 72 17723900 416 416 0
23
5.67 after 72 21019801 408 408 0
24
5.57 after 72 19620502 401 401 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Kladkový luk Starší žákyně
1
9.25 after 72 3343321415 666 666 0
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RBM)
1876 / 2160
Miroslav Přeček 328318 646/720
Radim Kokeš 320308 628/720
Lukáš Liberda 291311 602/720
2
1. LK Plzeň 1935 (RBM)
1840 / 2160
Daniel Bouřil 337322 659/720
Jan Stiegler 312305 617/720
Ondřej Pašek 297267 564/720
3
LK Votice, z.s. (RBM)
1809 / 2160
Zdeněk Kužel ml. 337315 652/720
Matěj Špinar 301308 609/720
Richard Krejčí 269279 548/720
4
SK Bystřice - oddíl lukostřelby (RBM)
1684 / 2160
Šimon Bárta 320312 632/720
Jakub Zeman 300301 601/720
Jan Rozehnal 225226 451/720
5
LO TJ SPARTAK Chrást (RBM)
1571 / 2160
Kristýna Řezáčová 306291 597/720
Jakub Stuš 303255 558/720
Nikola Perlíková 177239 416/720
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Ženy - WA 720 40m 30m
1
Lukostřelba Prostějov (RKW)
1794 / 2160
Bára Machalíková 325313 638/720
Eliška Novotná 305304 609/720
Eliška Koleňáková 285262 547/720
2
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RKW)
1752 / 2160
Zuzana Cholevová 317315 632/720
Kateřina Juřicová 290284 574/720
Nikola Grošaftová 274272 546/720
3
SK Start Praha (RKW)
1462 / 2160
Adéla Čížková 269253 522/720
Eliška Hrabáková 249245 494/720
Tereza Mundlová 218228 446/720
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m
1
LK Znojmo z.s. "A" (RKM)
1786 / 2160
Jan Pluhař 324311 635/720
Martin Pekárek 292302 594/720
Patrik Bilka 285272 557/720
2
LO TJ Mariánské Hory Ostrava "A" (RKM)
1739 / 2160
Vojtěch Chyla 319306 625/720
Štěpán Kalus 291274 565/720
Prokop Veselý 281268 549/720
3
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RKM)
1733 / 2160
Radka Štádlerová 291301 592/720
Samuel Švinger 298288 586/720
Alžběta Vašáková 278277 555/720
4
LK CERE (RKM)
1717 / 2160
Rozálie Vlachová 298283 581/720
David Palyza 297278 575/720
Daniel Amler 290271 561/720
5
SK Start Praha (RKM)
1705 / 2160
Jonáš Čábelka 313303 616/720
František Heřmánek 291292 583/720
Karel Blažek 258248 506/720
6
LK Litvínov (RKM)
1686 / 2160
Kateřina Sedláčková 300283 583/720
Vít Rajdl 284280 564/720
Michaela Rjabiová 279260 539/720
7
TJ Sokol Praha Vršovice (RKM)
1568 / 2160
Jakub Kopřiva 296282 578/720
Adam Čermín 257250 507/720
Tomáš Janoušek 261222 483/720
8
LK Znojmo z.s. "B" (RKM)
1496 / 2160
Nikola Lettlová 307305 612/720
Anna Axamitová 274253 527/720
Kryštof Vala 180177 357/720
9
LO TJ Sokol Šanov (RKM)
1327 / 2160
Matěj Fučík 270264 534/720
Vojtěch Reichl 220195 415/720
Sára Machálková 190188 378/720
10
LO TJ SPARTAK Chrást (RKM)
1248 / 2160
Tomáš Heřman 235217 452/720
Kateřina Beňová 198237 435/720
Kryštof Vilém Revaj 187174 361/720
11
LO TJ Mariánské Hory Ostrava "B" (RKM)
1228 / 2160
Jan Ohnoutek 232203 435/720
Jakub Juras 208214 422/720
Rudolf Ptaszek 211160 371/720
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RBW)
1836 / 2160
Karolína Miženková 308307 615/720
Gabriela Paříková 305306 611/720
Adéla Karásková 299311 610/720
2
LK Votice, z.s. (RBW)
1659 / 2160
Nikola Svobodná 290287 577/720
Natálie Trojášková 294281 575/720
Johana Barrera 263244 507/720
3
SK Start Praha (RBW)
1654 / 2160
Tereza Veverková 286292 578/720
Meda Čapková 279293 572/720
Sára Votřelová 263241 504/720
4
Lukostřelba Prostějov (RBW)
1548 / 2160
Tereza Svobodová 280297 577/720
Adéla Chaloupková 250243 493/720
Žaneta Svobodová 254224 478/720
5
LK Znojmo z.s. (RBW)
1534 / 2160
Michaela Adámková 299290 589/720
Eliška Larvová 285252 537/720
Valentina Pavlíková 210198 408/720
6
LO TJ Opava (RBW)
1450 / 2160
Aneta Tomanová 270286 556/720
Denisa Tomanová 233260 493/720
Agáta Blahetková 196205 401/720
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
LO MH Ostrava (RSO)
1257 / 1440
Vojtěch Chyla 0319
306
625/720
Zuzana Cholevová 0317
315
632/720
2
LK Znojmo (RSO)
1247 / 1440
Jan Pluhař 0324
311
635/720
Nikola Lettlová 0307
305
612/720
3
Lukostrelba Prostějov (RSO)
1198 / 1440
Ondřej Martinek 0283
277
560/720
Bára Machalíková 0325
313
638/720
4
LK ARCUS (RSO)
1178 / 1440
Samuel Švinger 0298
288
586/720
Radka Štádlerová 0291
301
592/720
5
LK CERE (RSO)
1156 / 1440
David Palyza 0297
278
575/720
Rozálie Vlachová 0298
283
581/720
6
LK Litvínov (RSO)
1147 / 1440
Vít Rajdl 0284
280
564/720
Kateřina Sedláčková 0300
283
583/720
7
SK Start Praha (RSO)
1138 / 1440
Jonáš Čábelka 0313
303
616/720
Adéla Čížková 0269
253
522/720
8
TJ Sokol Vršovice (RSO)
984 / 1440
Jakub Kopřiva 0296
282
578/720
Adéla Choděrová 0192
214
406/720
9
LO Sokol Šanov (RSO)
912 / 1440
Matěj Fučík 0270
264
534/720
Sára Machálková 0190
188
378/720
10
LO Spartak Chrást (RSO)
887 / 1440
Tomáš Heřman 0235
217
452/720
Kateřina Beňová 0198
237
435/720
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
LO MH Ostrava (RMO)
1261 / 1440
Miroslav Přeček 0328
318
646/720
Karolína Miženková 0308
307
615/720
2
LK Votice (RMO)
1229 / 1440
Zdeněk Kužel ml. 0337
315
652/720
Nikola Svobodná 0290
287
577/720
3
SK Bystřice (RMO)
1180 / 1440
Šimon Bárta 0320
312
632/720
Jana Klápová 0283
265
548/720
4
LO Spartak Chrást (RMO)
1155 / 1440
Jakub Stuš 0303
255
558/720
Kristýna Řezáčová 0306
291
597/720
5
Lukostřelba Prostějov (RMO)
1146 / 1440
David Šmíd 0280
289
569/720
Tereza Svobodová 0280
297
577/720
6
LO Opava (RMO)
998 / 1440
Vojtěch Rýpar 0228
214
442/720
Aneta Tomanová 0270
286
556/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL