Přebor holých luků 2018 v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
LK CERE, Praha, Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
67

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
June 18, 2018

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Senioři Holý luk
1
Miroslav Háva (10A) Přebor holých luků
7.35 after 72 26926012 529 529 0
2
7.25 after 72 25526744 522 522 0
3
7.01 after 72 26424122 505 505 0
4
6.88 after 72 25524014 495 495 0
5
6.74 after 72 24224313 485 485 0
6
6.56 after 72 25222007 472 472 0
7
Miloslav Martinek (9B) Přebor holých luků
6.38 after 72 22223713 459 459 0
8
5.63 after 72 21419131 405 405 0
9
4.96 after 72 18816911 357 357 0
10
Luděk Ragas (9C) Přebor holých luků
4.13 after 72 15514201 297 297 0
11
3.94 after 72 13714703 284 284 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Muži Holý luk
1
7.75 after 72 27728123 558 558 0
2
Michal Skramlík (3B) Přebor holých luků
7.74 after 72 27528209 557 557 0
3
7.36 after 72 26426623 530 530 0
4
Jan Klein (5D) Přebor holých luků
7.21 after 72 26825113 519 519 0
5
Vít Míka (4B) Přebor holých luků
7.17 after 72 26824834 516 516 0
6
7.11 after 72 26125122 512 512 0
7
7.06 after 72 26024822 508 508 0
8
Milan Hladil (3D) Přebor holých luků
7.04 after 72 24226514 507 507 0
9
Václav Bláha (3C) Přebor holých luků
7.03 after 72 25924703 506 506 0
10
David Urban (2D) Přebor holých luků
6.99 after 72 25025313 503 503 0
11
Prokop Filípek (6C) Přebor holých luků
6.94 after 72 24525532 500 500 0
12
Jiří Březina (4C) Přebor holých luků
6.67 after 72 23224822 480 480 0
13
Tomáš Budín (7C) Přebor holých luků
6.65 after 72 26221715 479 479 0
14
Zdeněk Kužel (5C) Přebor holých luků
6.51 after 72 24622331 469 469 0
15
Filip Hoška (7B) Přebor holých luků
5.99 after 72 22320801 431 431 0
16
Miroslav Krtička (2B) Přebor holých luků
5.94 after 72 22820031 428 428 0
17
Luboš Vachl (7D) Přebor holých luků
5.78 after 72 19921701 416 416 0
18
Marc Macaspac (4D) Přebor holých luků
5.61 after 72 19520905 404 404 0
19
Martin Kozumplík (6D) Přebor holých luků
5.58 after 72 18421801 402 402 0
20
5.25 after 72 20817001 378 378 0
21
Ladislav Svoboda (2C) Přebor holých luků
5.11 after 72 18818021 368 368 0
22
5.07 after 72 18617910 365 365 0
23
Jaroslav Šmejkal (5B) Přebor holých luků
5.04 after 72 17518801 363 363 0
24
3.79 after 72 13214101 273 273 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Ženy Holý luk
1
Martina Macková (10B) Přebor holých luků
7.71 after 72 27727826 555 555 0
2
6.9 after 72 24425304 497 497 0
3
6.5 after 72 24622233 468 468 0
4
6.43 after 72 24322002 463 463 0
5
6.36 after 72 22023822 458 458 0
6
Lucia Frgelecová (11B) Přebor holých luků
5.82 after 72 22519414 419 419 0
7
5.76 after 72 20720825 415 415 0
8
Ludmila Bartošová (11C) Přebor holých luků
5.76 after 72 21420101 415 415 0
9
5.64 after 72 18721912 406 406 0
10
5 after 72 20615401 360 360 0
11
4.6 after 72 17815311 331 331 0
12
Kateřina Drapáková (13D) Přebor holých luků
4.31 after 72 15815211 310 310 0
13
4.26 after 72 18112601 307 307 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Kadeti Holý luk
1
5.58 after 72 20919301 402 402 0
2
4.97 after 72 18817011 358 358 0
3
Adam Tomi (15D) Přebor holých luků
3.78 after 72 14412810 272 272 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Kadetky Holý luk
1
5.93 after 72 22919803 427 427 0
2
4.54 after 72 17914802 327 327 0
3
3.08 after 72 11111110 222 222 0
4
2.44 after 72 7510100 176 176 0
5
1.63 after 72 793800 117 117 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Starší žáci Holý luk
1
6.35 after 72 22922810 457 457 0
2
Pavel Stupka (16B) Přebor holých luků
6.15 after 72 22621723 443 443 0
3
Jiří Svoboda (16A) Přebor holých luků
6.08 after 72 21822003 438 438 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m20m X10 Celkem
Mladší žáci Holý luk
1
6.44 after 72 24122323 464 464 0
2
4.44 after 72 17114900 320 320 0
3
4.25 after 72 14815811 306 306 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m20m X10 Celkem
Mladší žákyně Holý luk
1
7.21 after 72 270249111 519 519 0
2
Jana Šmejkalová (18A) Přebor holých luků
6.93 after 72 25924014 499 499 0
3
6.61 after 72 23823812 476 476 0
4
Kristýna Drapáková (17A) Přebor holých luků
6.38 after 72 22423505 459 459 0
5
2.4 after 72 878600 173 173 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Mixed-tým - 30m round
1
SK Start Praha "A"
1581 / 2160
Martina Macková 277278 555/720
Jan Klein 268251 519/720
Milan Hladil 242265 507/720
2
Klecany "A"
1503 / 2160
Tomáš Zahradník 264266 530/720
Vladimír Fajta 264241 505/720
Marcela Blailová 246222 468/720
3
LK Litvínov
1501 / 2160
Michal Skramlík 275282 557/720
Vít Míka 268248 516/720
Miroslav Krtička 228200 428/720
4
LK Votice
1459 / 2160
Prokop Filípek 245255 500/720
Jiří Březina 232248 480/720
Tomáš Budín 262217 479/720
5
SK Start Praha "B"
1366 / 2160
David Urban 250253 503/720
Miloslav Martinek 222237 459/720
Marc Macaspac 195209 404/720
6
LK Brno 05
1332 / 2160
Michaela Wičarová Štroblová 244253 497/720
Lucia Frgelecová 225194 419/720
Luboš Vachl 199217 416/720
7
JIM Archery club Kyšice
1195 / 2160
Ľubomíra Kubová 220238 458/720
Zuzana Müllerová 187219 406/720
Hana Steinbergerová 178153 331/720
8
Klecany "B"
1066 / 2160
Květoslava Rokos 207208 415/720
Michal Fejks 208170 378/720
Rudolf Rokos 132141 273/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL