27. mistrovství České republiky žactva v terčové lukostřelbě 2018

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Praha, Czech Republic
Počet střelců
93

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 10, 2018

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
9.35 after 72 345328926 673 673 0
2
9 after 72 330318518 648 648 0
3
8.6 after 72 317302712 619 619 0
4
8.5 after 72 31230069 612 612 0
5
8.38 after 72 30030327 603 603 0
6
8.35 after 72 30829329 601 601 0
7
8.31 after 72 30129748 598 598 0
8
8.28 after 72 30429248 596 596 0
9
8.22 after 72 30229027 592 592 0
10
8.21 after 72 296295312 591 591 0
11
8.18 after 72 29229749 589 589 0
12
8.08 after 72 30327905 582 582 0
13
8.01 after 72 30926847 577 577 0
14
7.99 after 72 29727836 575 575 0
15
7.89 after 72 28927928 568 568 0
16
7.83 after 72 28827619 564 564 0
17
7.74 after 72 27827926 557 557 0
18
7.54 after 72 26827524 543 543 0
19
7.47 after 72 26727114 538 538 0
20
7.36 after 72 26326713 530 530 0
21
7.06 after 72 26024834 508 508 0
22
6.93 after 72 27322622 499 499 0
23
6.82 after 72 24724412 491 491 0
24
6.75 after 72 22526131 486 486 0
25
6.72 after 72 24424004 484 484 0
26
6.67 after 72 27820207 480 480 0
27
6.6 after 72 24123402 475 475 0
28
5.96 after 72 23419513 429 429 0
29
5.83 after 72 21820212 420 420 0
30
5.19 after 72 23513912 374 374 0
31
4.17 after 72 15714300 300 300 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
8.71 after 72 304323515 627 627 0
2
8.69 after 72 308318613 626 626 0
3
8.58 after 72 316302416 618 618 0
4
8.47 after 72 30530517 610 610 0
5
8.42 after 72 31529148 606 606 0
6
8.31 after 72 300298511 598 598 0
7
8.31 after 72 30029859 598 598 0
8
8.21 after 72 30528657 591 591 0
9
8.06 after 72 29029078 580 580 0
10
7.92 after 72 29527544 570 570 0
11
7.79 after 72 28827307 561 561 0
12
7.75 after 72 28427434 558 558 0
13
7.71 after 72 27927637 555 555 0
14
7.67 after 72 27427834 552 552 0
15
7.4 after 72 27126214 533 533 0
16
6.89 after 72 25124515 496 496 0
17
6.6 after 72 26121422 475 475 0
18
6.39 after 72 24721303 460 460 0
19
6.31 after 72 22123314 454 454 0
20
6.29 after 72 24420927 453 453 0
21
6.14 after 72 22621620 442 442 0
22
5.89 after 72 22020414 424 424 0
23
5.15 after 72 19717411 371 371 0
24
4.53 after 72 17914711 326 326 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
9.32 after 72 3323391120 671 671 0
2
9.14 after 72 329329025 658 658 0
3
7.6 after 72 258289010 547 547 0
4
7.6 after 72 27227505 547 547 0
5
7.5 after 72 25728316 540 540 0
6
7.42 after 72 25827607 534 534 0
7
7.35 after 72 26226707 529 529 0
8
7.24 after 72 25226904 521 521 0
9
7.19 after 72 26025816 518 518 0
10
6.94 after 72 23126913 500 500 0
11
6.42 after 72 19726544 462 462 0
12
6.4 after 72 21424707 461 461 0
13
6.36 after 72 22123705 458 458 0
14
6.22 after 72 23021811 448 448 0
15
5.85 after 72 21121001 421 421 0
16
5.65 after 72 21818911 407 407 0
17
5.39 after 72 18720133 388 388 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
8.75 after 72 316314411 630 630 0
2
8.4 after 72 30130428 605 605 0
3
8.07 after 72 29029129 581 581 0
4
7.97 after 72 28029413 574 574 0
5
7.86 after 72 26929735 566 566 0
6
7.63 after 72 28026938 549 549 0
7
7.53 after 72 28026226 542 542 0
8
7.4 after 72 26227133 533 533 0
9
7.35 after 72 27425510 529 529 0
10
7.32 after 72 27325407 527 527 0
11
7.13 after 72 23128212 513 513 0
12
7 after 72 26124332 504 504 0
13
6.54 after 72 24622513 471 471 0
14
6.5 after 72 23922902 468 468 0
15
6.38 after 72 22823114 459 459 0
16
5.74 after 72 20820512 413 413 0
17
5.4 after 72 21317602 389 389 0
18
4.61 after 72 16316900 332 332 0
19
4.58 after 72 13419611 330 330 0
20
4.04 after 72 12316801 291 291 0
21
3.22 after 72 12810411 232 232 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
RMM 1. LK Plzeň 1935
1734 / 2160
Daniel Bouřil 329329 658/720
Lukáš Fritsch 258289 547/720
Petr Stehlík 262267 529/720
2
RMM LO TJ Ostrava "A"
1729 / 2160
Lukáš Liberda 332339 671/720
Jakub Dekař 257283 540/720
Ondřej Křižák 260258 518/720
3
RMM LO TJ Opava
1556 / 2160
Eliška Dohnalová 274255 529/720
Tea Večerková 273254 527/720
Vojtěch Rýpar 231269 500/720
4
RMM TJ Sokol Šanov
1549 / 2160
Lucie Klepáčková 269297 566/720
Daniel Kovář 252269 521/720
Patrik Weiser 197265 462/720
5
RMM SK Bystřice
1541 / 2160
Dalibor Křivánek 272275 547/720
Veronika Vrtišková 262271 533/720
Matyáš Křivánek 214247 461/720
6
RMM ARCUS Plzeň
1267 / 2160
Alexander Fišer 221237 458/720
František Hrubý 211210 421/720
Tomáš Smaha 187201 388/720
7
RMM LO TJ Ostrava "B"
1169 / 2160
Sebastián Kula 230218 448/720
Natálie Homolová 213176 389/720
Adéla Hladíková 163169 332/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
RMW LK Znojmo
1704 / 2160
Sofie Axmannová 290291 581/720
Michaela Adámková 280294 574/720
Eliška Larvová 280269 549/720
2
RMW SK Start Praha
1585 / 2160
Tereza Veverková 316314 630/720
Barbora Brettlová 280262 542/720
Ronja Divíšek 208205 413/720
3
RMW TJ Spartak Chrást
853 / 2160
Dominika Provazníková 134196 330/720
Nikola Perlíková 123168 291/720
Johana Heřmanová 128104 232/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
1 LK Plzeň 1935 (RXO)
1171 / 1440
Daniel Bouřil 0329
329
658/720
Monika Továrnická 0231
282
513/720
2
LO TJ Sokol Šanov (RXO)
1087 / 1440
Daniel Kovář 0252
269
521/720
Lucie Klepáčková 0269
297
566/720
3
SK Bystřice (RMO)
1080 / 1440
Dalibor Křivánek 0272
275
547/720
Veronika Vrtišková 0262
271
533/720
4
LO MH Ostrava (RMO)
1060 / 1440
Lukáš Liberda 0332
339
671/720
Natálie Homolová 0213
176
389/720
5
LO Opava (RMO)
1029 / 1440
Vojtěch Rýpar 0231
269
500/720
Eliška Dohnalová 0274
255
529/720
6
MKM Odolena Voda (RXO)
993 / 1440
Radek Řeřicha 0258
276
534/720
Karolína Turková 0228
231
459/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m
1
RSM Start Praha
1879 / 2160
František Heřmánek 345328 673/720
Meda Čapková 305305 610/720
Richard Krejčí 304292 596/720
2
RSM Prostějov
1816 / 2160
Václav Vybíral 312300 612/720
Ondřej Martínek 300303 603/720
David Šmíd 308293 601/720
3
RSM LK Votice
1810 / 2160
Šimon Bárta 330318 648/720
Matěj Špinar 317302 619/720
Zdeněk Kužel ml. 268275 543/720
4
RSM LO TJ Ostrava "A"
1743 / 2160
Jan Ohnoutek 301297 598/720
Miroslav Přeček 309268 577/720
Radim Kokeš 289279 568/720
5
RSM LK ESKA Cheb
1640 / 2160
Martin Hámor Ml. 302290 592/720
Petr Sacher 288276 564/720
Jan Thomas Bubanec 244240 484/720
6
RSM 1. LK Plzeň 1935
1555 / 2160
Jan Stiegler 292297 589/720
Ondřej Pašek 247244 491/720
Kateřina Krátká 261214 475/720
7
RSM TJ Sokol Vršovice
1546 / 2160
Lucie Nevolová 290290 580/720
Tomáš Janoušek 225261 486/720
Jakub Kopřiva 278202 480/720
8
RSM TJ Spartak Chrást
1489 / 2160
Kristýna Řezáčová 288273 561/720
Adam Soukup 273226 499/720
Jakub Stuš 234195 429/720
9
RSM TJ Start Brno
1322 / 2160
Kristýna Fišerová 247213 460/720
Michaela Juráčková 226216 442/720
Adam Střihavka 218202 420/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Ženy - WA 720 40m 30m
1
RSW LO TJ Ostrava "A"
1851 / 2160
Nikola Grošaftová 304323 627/720
Karolína Miženková 308318 626/720
Adéla Karásková 300298 598/720
2
RSW LO TJ Ostrava "B"
1538 / 2160
Gabriela Macháčová 274278 552/720
Anna Tomášková 271262 533/720
Gabriela Paříková 244209 453/720
3
RSW LO TJ Opava
1465 / 2160
Denisa Tomanová 300298 598/720
Aneta Tomanová 251245 496/720
Denisa Popelková 197174 371/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
SK Start Praha (RSO)
1283 / 1440
František Heřmánek 0345
328
673/720
Meda Čapková 0305
305
610/720
2
Lukostrelba Prostějov (RSO)
1230 / 1440
Václav Vybíral 0312
300
612/720
Eliška Koleňáková 0316
302
618/720
3
LO MH Ostrava (RSO)
1225 / 1440
Jan Ohnoutek 0301
297
598/720
Nikola Grošaftová 0304
323
627/720
4
LK CERE (RSO)
1081 / 1440
Matěj Šitra 0241
234
475/720
Rozálie Vlachová 0315
291
606/720
5
LK Votice (RXO)
1072 / 1440
Šimon Bárta 0330
318
648/720
Nikola Svobodná 0220
204
424/720
6
TJ Sokol Vršovice (RSO)
1066 / 1440
Tomáš Janoušek 0225
261
486/720
Lucie Nevolová 0290
290
580/720
7
1 LK Plzeň 1935 (RXO)
1064 / 1440
Jan Stiegler 0292
297
589/720
Kateřina Krátká 0261
214
475/720
8
LO Spartak Chrást (RSO)
1060 / 1440
Adam Soukup 0273
226
499/720
Kristýna Řezáčová 0288
273
561/720
9
LO TJ Start Brno (RXO)
880 / 1440
Adam Střihavka 0218
202
420/720
Kristýna Fišerová 0247
213
460/720
10
SK SPLZ (RXO)
828 / 1440
Jáchym Procházka 0235
139
374/720
Sára Toulcová 0221
233
454/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL