Finále 1.Ligy mužů a Finále Ligy žen

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala TJ JIskra, Humpolec, Vysocina, Czech Republic
Počet střelců
55

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 10, 2019

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
9.27 after 60 2782782821 556 556 0
2
8.52 after 60 2602511328 511 511 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Muži
1
9.57 after 60 2812934014 574 574 0
2
9.57 after 60 2882863622 574 574 0
3
9.5 after 60 2792913520 570 570 0
4
9.48 after 60 2852843225 569 569 0
5
9.45 after 60 2892783323 567 567 0
6
9.4 after 60 2832813221 564 564 0
7
9.37 after 60 2802822630 562 562 0
8
9.35 after 60 2892722923 561 561 0
9
9.17 after 60 2722782227 550 550 0
10
9.15 after 60 2752742821 549 549 0
11
9.07 after 60 2692752126 544 544 0
12
9.03 after 60 2692732126 542 542 0
13
9 after 60 2772632226 540 540 0
14
8.93 after 60 2672691725 536 536 0
15
8.92 after 60 2612742421 535 535 0
16
8.92 after 60 2752601923 535 535 0
17
8.92 after 60 2652701629 535 535 0
18
8.85 after 60 2662651626 531 531 0
19
8.77 after 60 2612651328 526 526 0
20
8.65 after 60 2722471719 519 519 0
21
8.58 after 60 2522631522 515 515 0
22
8.57 after 60 2452691223 514 514 0
23
8.48 after 60 255254825 509 509 0
24
8.23 after 60 2502441222 494 494 0
25
8.17 after 60 2532371114 490 490 0
26
7.83 after 60 253217819 470 470 0
27
7.82 after 60 237232518 469 469 0
28
7.75 after 60 232233717 465 465 0
29
7.67 after 60 2382221212 460 460 0
30
7.32 after 60 220219817 439 439 0
31
7.32 after 60 229210714 439 439 0
32
6.93 after 60 201215817 416 416 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
8.92 after 60 2702652519 535 535 0
2
8.9 after 60 2622722522 534 534 0
3
8.52 after 60 2642471420 511 511 0
4
8.4 after 60 2602441622 504 504 0
5
8.33 after 60 251249726 500 500 0
6
8.32 after 60 249250723 499 499 0
7
8.22 after 60 2572361116 493 493 0
8
8.05 after 60 2232602016 483 483 0
9
7.78 after 60 251216815 467 467 0
10
7.2 after 60 23319958 432 432 0
11
7.17 after 60 205225613 430 430 0
12
7.08 after 60 202223514 425 425 0
13
6.42 after 60 192193616 385 385 0
14
6.38 after 60 181202412 383 383 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
9.07 after 60 2682761828 544 544 0
2
8.85 after 60 2652662717 531 531 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
9.3 after 60 2782802921 558 558 0
2
8.17 after 60 243247719 490 490 0
3
6.78 after 60 20720087 407 407 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
9.2 after 60 2792732425 552 552 0
2
8.77 after 60 2622641624 526 526 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
RM Lukostřelba Prostějov
1688 / 1800
Michal Hlahůlek 281293 574/600
František Hajduk 279291 570/600
Josef Křesala 268276 544/600
2
RM 1. LK Plzeň 1935
1646 / 1800
Erik Ebermann 289272 561/600
Tadeáš Kalvas 272278 550/600
Milan Šustr 261274 535/600
3
RM LK ESKA Cheb
1644 / 1800
Vít Vejražka 283281 564/600
Martin Hámor 275274 549/600
Tomáš Bouda 265266 531/600
4
RM SK SLAVIA PRAHA
1637 / 1800
Tomáš Beneš 280282 562/600
Jakub Laciga 269275 544/600
Tomáš Jusko 266265 531/600
5
RM TJ Sokol Vršovice
1614 / 1800
Jaromír Termer 289278 567/600
Pavel Habásko 267269 536/600
Vlastimil Krejčí 260251 511/600
6
RM TJ Start Brno
1565 / 1800
Martin Ondra 277263 540/600
Karel Souček 275260 535/600
Marek Dostál 253237 490/600
7
RM SK Start Praha
1552 / 1800
František Hadaš ml RL 288286 574/600
Oldřich Hašek 255254 509/600
Vojtěch Skořepa 237232 469/600
8
RM Patriot Brno
1551 / 1800
Karel Sedláček 269273 542/600
Karel Pejčoch 252263 515/600
Michael Pohl 250244 494/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
RW 1. LK Plzeň 1935
1569 / 1800
Eliška Beránková 270265 535/600
Jana Cimická 262272 534/600
Klára Nechutná 251249 500/600
2
RW LO Mariánské Hory
1559 / 1800
Klára Grapová 278280 558/600
Marcela Jarochová 264247 511/600
Eva Kuhejdová 243247 490/600
3
RW LK Znojmo
1432 / 1800
Eva Šebestová 262264 526/600
Denisa Chaloupková 249250 499/600
Barbora Hegerová 207200 407/600
4
RW SK Start Praha
1427 / 1800
Eliška Künzelová 260244 504/600
Jana Vikukelová 257236 493/600
Iveta Zahrádková 205225 430/600
5
RW Lukostřelba Olomouc
1324 / 1800
Terezie Sedláková 251216 467/600
Diana Ritterová 233199 432/600
Adéla Mlčáková 202223 425/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL