Pohár ČLS - 1.kolo ligy

Shooting places
Moravskoslezsky, Czech Republic
Střelnice LO Mariánské Hory, Ostrava, Czech Republic
Number of archers
78

Základné informácie

Trieda
Other Events
Asociácia
WA - World Archery Federation
Obmedzenie
Open

Info o dátume

Začiatok
Ukončenie
Predbežná prihláška
April 1, 2019
finálna prihláška
April 30, 2019

Attached File

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Dospelí - Muž - 70m round
1
8.68 after 72 312313515 625 625 0
2
8.61 after 72 30531569 620 620 0
3
8.6 after 72 31230797 619 619 0
4
8.56 after 72 31030647 616 616 0
5
8.44 after 72 31229619 608 608 0
6
8.32 after 72 304295311 599 599 0
7
8.29 after 72 29929819 597 597 0
8
8.22 after 72 294298212 592 592 0
9
8.18 after 72 30228745 589 589 0
10
8.08 after 72 30128107 582 582 0
11
8.04 after 72 29228739 579 579 0
12
8.01 after 72 30427326 577 577 0
13
7.99 after 72 29128426 575 575 0
14
7.96 after 72 29228156 573 573 0
15
7.89 after 72 28128725 568 568 0
16
7.85 after 72 28328218 565 565 0
17
7.81 after 72 26729546 562 562 0
18
7.81 after 72 27728526 562 562 0
19
7.81 after 72 27928316 562 562 0
20
7.78 after 72 27328715 560 560 0
21
7.67 after 72 27727513 552 552 0
22
7.63 after 72 25529425 549 549 0
23
7.61 after 72 26828036 548 548 0
24
7.56 after 72 28525944 544 544 0
25
7.54 after 72 27626724 543 543 0
26
7.43 after 72 26227343 535 535 0
27
7.28 after 72 28024443 524 524 0
28
7.22 after 72 23029026 520 520 0
29
7.21 after 72 23228717 519 519 0
30
7.1 after 72 25725416 511 511 0
31
6.89 after 72 24125516 496 496 0
32
5.56 after 72 17922101 400 400 0
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Dospelí - Žena - 70m round
1
8.33 after 72 303297411 600 600 0
2
7.71 after 72 29625915 555 555 0
3
Markéta Sidková (14B) default
-
7.71 after 72 29326204 555 555 0
4
7.53 after 72 269273012 542 542 0
5
7.47 after 72 27526303 538 538 0
6
7.36 after 72 27925115 530 530 0
7
7.25 after 72 25127106 522 522 0
8
7.04 after 72 25625114 507 507 0
9
6.75 after 72 22925710 486 486 0
10
6.17 after 72 21423002 444 444 0
11
6.08 after 72 22121703 438 438 0
12
5.83 after 72 22719311 420 420 0
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Juniori - Muž - 70m round
1
8.67 after 72 310314211 624 624 0
2
8.28 after 72 30029635 596 596 0
3
8.15 after 72 28730067 587 587 0
4
8.04 after 72 29228739 579 579 0
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Juniori - Žena - 70m round
1
8.18 after 72 30428525 589 589 0
2
7.25 after 72 26425846 522 522 0
3
6.82 after 72 25223913 491 491 0
4
6.69 after 72 23724530 482 482 0
5
6.22 after 72 22622215 448 448 0
Pos. Športovec Average arrow 60m60m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muž - 60m round
1
8.76 after 72 318313513 631 631 0
2
8.47 after 72 296314313 610 610 0
Pos. Športovec Average arrow 60m60m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Kadeti - Žena - 60m round
1
8.4 after 72 30629959 605 605 0
2
8.33 after 72 29930157 600 600 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Outdoor - Compound - Seniori - Muž - 50m round
1
8.93 after 72 319324511 643 643 0
2
8.83 after 72 307329818 636 636 0
3
8.83 after 72 3243121014 636 636 0
4
8.67 after 72 30731749 624 624 0
5
7.11 after 72 23927351 512 512 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Outdoor - Compound - Seniori - Žena - 50m round
1
8.79 after 72 317316114 633 633 0
2
7.74 after 72 27528228 557 557 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Outdoor - Compound - Dospelí - Muž - 50m round
1
9.61 after 72 3453472324 692 692 0
2
9.54 after 72 3443431924 687 687 0
3
Leos Bartoš (18A) default
-
9.5 after 72 3413431428 684 684 0
4
9.39 after 72 3343421628 676 676 0
5
9.39 after 72 3363401421 676 676 0
6
9.32 after 72 335336920 671 671 0
7
9.26 after 72 3343331022 667 667 0
8
9.19 after 72 3373251218 662 662 0
9
8.81 after 72 321313612 634 634 0
10
6.99 after 72 24026312 503 503 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Outdoor - Compound - Dospelí - Žena - 50m round
1
9.18 after 72 336325721 661 661 0
2
8.49 after 72 300311513 611 611 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Outdoor - Compound - Juniori - Žena - 50m round
1
8.63 after 72 300321514 621 621 0
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Outdoor - Compound - Kadeti - Žena - 50m round
1
8.97 after 72 326320913 646 646 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 70m70m Sum Finále
Outdoor - Recurve - Dospelí - Muž - 70m round
1
Lukostřelba Prostějov (RM)
1836 / 2160
Josef Křesala 310314 624/720
Michal Hlahůlek 305315 620/720
Kamil Kovář 294298 592/720
2
1. LK Plzeň 1935 (RM)
1772 / 2160
Tadeáš Kalvas 312313 625/720
Matěj Jech 292287 579/720
Jan Vožech 281287 568/720
3
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s. (RM)
1757 / 2160
David Jaroch 312307 619/720
Marcel Slavík 292281 573/720
Rostislav Páník 283282 565/720
4
Patriot Brno (RM)
1747 / 2160
Karel Sedláček 312296 608/720
Michael Pohl 304273 577/720
Jiří Salajka 277285 562/720
5
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s. (RM)
1740 / 2160
Tomáš Beneš 304295 599/720
Tomáš Jusko 302287 589/720
Michal Keicher 277275 552/720
6
LK ESKA Cheb (RM)
1732 / 2160
Martin Hámor 310306 616/720
Vít Vejražka 299298 597/720
Pavel Smažík ml. 232287 519/720
7
TJ Sokol Praha Vršovice (RM)
1684 / 2160
Pavel Habásko 292287 579/720
Pavel Jurák 279283 562/720
Vlastimil Krejčí 276267 543/720
8
SK Start Praha (RM)
1681 / 2160
Martin Chaloupský 291284 575/720
František Hadaš ml RL 267295 562/720
Vojtěch Škořepa 285259 544/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 70m70m Sum Finále
Outdoor - Recurve - Dospelí - Žena - 70m round
1
1. LK Plzeň 1935 (RW)
1668 / 2160
Jana Cimická 303297 600/720
Klára Nechutná 275263 538/720
Eliška Beránková 279251 530/720
2
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s. (RW)
1622 / 2160
Klára Grapová 304285 589/720
Marcela Jarochová 269273 542/720
Eva Kuhejdová 252239 491/720
3
SK Start Praha (RW)
1515 / 2160
Monika Březinová 251271 522/720
Jana Vikukelová 256251 507/720
Eliška Künzelová 229257 486/720
4
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RW)
1447 / 2160
Eva Aisbrychová 296259 555/720
Johana Horáčková 226222 448/720
Aneta Bolehovská 214230 444/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 50m50m Sum Finále
Outdoor - Compound - Dospelí - Muž - 50m round
1
Patriot Brno (CM)
2005 / 2160
Michal Sivák 334342 676/720
Jakub Habásko 334333 667/720
Zdeněk Mejzlík 337325 662/720
2
LK Litvínov (CM)
2003 / 2160
Leos Bartoš 341343 684/720
Pavel Zaoral 336340 676/720
Ivan Králik 319324 643/720
3
I. Královský LK "A" (CM)
1984 / 2160
Filip Reitmeier 345347 692/720
Oskar Kišš 335336 671/720
Alexandra Oplíštilová 300321 621/720
4
SK Start Praha (CM)
1982 / 2160
Martin Vaněk 344343 687/720
Jana Peroutková 336325 661/720
František Hadaš ml KL 321313 634/720
5
I. Královský LK "B" (CM)
1915 / 2160
Karolína Celmanová 326320 646/720
Pavel Pícha 307329 636/720
Andrea Celmanová 317316 633/720
6
SK RAPID Praha (CM)
1705 / 2160
Václav Luňáček 324312 636/720
Hana Veselá 275282 557/720
Vladimír Veselý 239273 512/720
Niesú tu už žiadne ďalšie statusy

  Competition admin

  Actions

Advertise on rcherz.com
Please select discipline
Please select format
Please select age category
Please select gender
Please select bow type



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL