85. mistrovství ČR dospělých v terčové lukostřelbě ELIMINACE - copy

Střelnice
Czech Republic
Plzeň - Lobzy, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
131

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 12, 2019

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
8.83 after 72 308328914 636 636 0
2
8.15 after 72 30128637 587 587 0
3
8.07 after 72 29029182 581 581 0
4
8 after 72 292284012 576 576 0
5
7.94 after 72 29427839 572 572 0
6
7.78 after 72 26929136 560 560 0
7
7.68 after 72 29525826 553 553 0
8
7.67 after 72 26528714 552 552 0
9
7.5 after 72 27826226 540 540 0
10
7.44 after 72 27925713 536 536 0
11
7.42 after 72 24728729 534 534 0
12
7.36 after 72 25927123 530 530 0
13
7.11 after 72 25325928 512 512 0
14
6.96 after 72 24625511 501 501 0
15
6.93 after 72 23726222 499 499 0
16
6.92 after 72 24725126 498 498 0
17
6.74 after 72 23525012 485 485 0
18
6.54 after 72 22724423 471 471 0
19
6.39 after 72 21524510 460 460 0
20
6.28 after 72 24021202 452 452 0
21
4.26 after 72 20610101 307 307 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Seniorky
1
8.17 after 72 29629244 588 588 0
2
7.18 after 72 26025706 517 517 0
3
7.03 after 72 24725923 506 506 0
4
6.92 after 72 25224616 498 498 0
5
6.61 after 72 25322324 476 476 0
6
3.5 after 72 13112100 252 252 0
QUALIFICATION
1 / 32
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži
1
8.79 after 72 319314612 633 633 0
2
8.76 after 72 319312114 631 631 0
3
8.75 after 72 314316711 630 630 0
4
8.74 after 72 32130857 629 629 0
5
8.58 after 72 309309213 618 618 0
6
8.54 after 72 30031578 615 615 0
7
8.54 after 72 31030539 615 615 0
8
8.51 after 72 30930458 613 613 0
9
8.49 after 72 302309410 611 611 0
10
8.43 after 72 301306511 607 607 0
11
8.32 after 72 293306110 599 599 0
12
8.32 after 72 306293010 599 599 0
13
8.31 after 72 29830037 598 598 0
14
8.26 after 72 28930664 595 595 0
15
8.25 after 72 28830639 594 594 0
16
8.17 after 72 28830025 588 588 0
17
8.08 after 72 29928337 582 582 0
18
8.07 after 72 28729434 581 581 0
19
8.06 after 72 29128926 580 580 0
20
7.92 after 72 298272110 570 570 0
21
7.92 after 72 27629412 570 570 0
22
7.88 after 72 29027727 567 567 0
23
7.82 after 72 28128239 563 563 0
24
7.79 after 72 27628545 561 561 0
25
7.72 after 72 28027616 556 556 0
26
7.71 after 72 28527018 555 555 0
27
7.68 after 72 27827545 553 553 0
28
7.68 after 72 27328025 553 553 0
29
7.65 after 72 28626516 551 551 0
30
7.64 after 72 27028025 550 550 0
31
7.61 after 72 26328535 548 548 0
32
7.61 after 72 27627216 548 548 0
33
7.6 after 72 26628156 547 547 0
34
7.58 after 72 29325315 546 546 0
35
7.58 after 72 26727903 546 546 0
36
7.47 after 72 27426424 538 538 0
37
7.46 after 72 26926836 537 537 0
38
7.46 after 72 26127615 537 537 0
39
7.44 after 72 26227429 536 536 0
40
7.33 after 72 25327514 528 528 0
41
7.32 after 72 27725028 527 527 0
42
7.07 after 72 25825115 509 509 0
43
6.92 after 72 26423416 498 498 0
44
6.83 after 72 24424805 492 492 0
45
6.78 after 72 23825001 488 488 0
46
6.49 after 72 21924800 467 467 0
47
6.47 after 72 22324303 466 466 0
48
6.43 after 72 21524827 463 463 0
49
6.43 after 72 23223111 463 463 0
50
6.42 after 72 21724512 462 462 0
51
6.17 after 72 23121312 444 444 0
52
6.11 after 72 22221812 440 440 0
53
5.28 after 72 18119913 380 380 0
54
5.11 after 72 18018801 368 368 0
55
5.08 after 72 16919701 366 366 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
8.63 after 72 319302412 621 621 0
2
8.33 after 72 305295412 600 600 0
3
7.89 after 72 28028818 568 568 0
4
7.44 after 72 26127523 536 536 0
5
7.44 after 72 27026605 536 536 0
6
7.36 after 72 27225816 530 530 0
7
7.29 after 72 26825726 525 525 0
8
7.17 after 72 25825803 516 516 0
9
7.06 after 72 25425433 508 508 0
10
6.99 after 72 24925412 503 503 0
11
6.76 after 72 25523225 487 487 0
12
6.56 after 72 23623605 472 472 0
13
6.51 after 72 24622340 469 469 0
14
6.33 after 72 23422211 456 456 0
15
6.14 after 72 24719515 442 442 0
16
6.14 after 72 22621611 442 442 0
17
5.83 after 72 17924126 420 420 0
18
5.31 after 72 15722502 382 382 0
19
5.24 after 72 17420300 377 377 0
20
5.03 after 72 15820401 362 362 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři
1
9.1 after 72 332323617 655 655 0
2
9.01 after 72 322327620 649 649 0
3
8.97 after 72 3223241413 646 646 0
4
8.93 after 72 3173261016 643 643 0
5
8.78 after 72 315317317 632 632 0
6
8.32 after 72 284315310 599 599 0
7
8.13 after 72 29429168 585 585 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži
1
9.6 after 72 3423491531 691 691 0
2
9.51 after 72 3453401627 685 685 0
3
9.49 after 72 3363471725 683 683 0
4
9.43 after 72 3363431819 679 679 0
5
9.39 after 72 3343421221 676 676 0
6
9.36 after 72 338336926 674 674 0
7
9.24 after 72 335330922 665 665 0
8
9.22 after 72 337327828 664 664 0
9
9.19 after 72 331331620 662 662 0
10
9.15 after 72 329330822 659 659 0
11
9.03 after 72 3313191114 650 650 0
12
8.71 after 72 315312812 627 627 0
13
8.26 after 72 291304310 595 595 0
14
7.72 after 72 28427213 556 556 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy
1
9.21 after 72 3343291316 663 663 0
2
8.79 after 72 315318811 633 633 0
3
8.71 after 72 312315211 627 627 0
4
8.57 after 72 301316512 617 617 0
5
8.46 after 72 307302510 609 609 0
6
8.42 after 72 292314511 606 606 0
7
8.33 after 72 30929168 600 600 0
8
6.9 after 72 26822953 497 497 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
RMM LK ARCUS Plzeň "A"
1784 / 2160
Michal Heřman 308328 636/720
Vladislav Ševčák 292284 576/720
Štefan Cehelský 294278 572/720
2
RMM LK Litvínov
1621 / 2160
Jana Bednářová 296292 588/720
Ivan Králik 247287 534/720
Petr Kašprák 237262 499/720
3
RMM LO TJ Spartak Chrást
1606 / 2160
Robert Reichl st. 290291 581/720
Zdeněk Haber 278262 540/720
Ivan Šembera 235250 485/720
4
RMM LK ARCUS Plzeň "B"
1575 / 2160
Pavel Vlček 269291 560/720
Dana Masárová 260257 517/720
Vladimír Vlček 247251 498/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK ARCUS Plzeň MIX
1153 / 1440
Michal Heřman 0308
328
636/720
Dana Masárová 0260
257
517/720
2
LK Litvínov MIX
1122 / 1440
Ivan Králik 0247
287
534/720
Jana Bednářová 0296
292
588/720
3
TJ Sokol Praha Vršovice MIX
1042 / 1440
Vlastimil Krejčí 0279
257
536/720
Alexandra Lerlová 0247
259
506/720
4
Lukostřelba Ostrava MIX
1006 / 1440
Pavel Miženko 0259
271
530/720
Olga Macháčová 0253
223
476/720
5
SK SLAVIA PRAHA MIX
805 / 1440
Jan Toul 0295
258
553/720
Alice Korbelová 0131
121
252/720
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
RM 1. LK Plzeň "1"
1835 / 2160
Erik Ebermann 319314 633/720
Tadeáš Kalvas 301306 607/720
Jan Vožech 289306 595/720
2
RM Lukostřelba Prostějov
1799 / 2160
Michal Hlahůlek 319312 631/720
Kamil Kovář 288300 588/720
František Hajduk 291289 580/720
3
RM LK ESKA Cheb
1795 / 2160
Martin Hámor 321308 629/720
Vít Vejražka 309304 613/720
Tomáš Bouda 273280 553/720
4
RM TJ Sokol Vršovice
1703 / 2160
Jaromír Termer 314316 630/720
Pavel Stejskal 287294 581/720
Pavel Habásko 244248 492/720
5
RM SK SLAVIA PRAHA
1701 / 2160
Tomáš Beneš 306293 599/720
Jakub Laciga 285270 555/720
Michal Keicher 266281 547/720
6
RM 1. LK Plzeň "2"
1661 / 2160
Marek Janout 281282 563/720
Patrik Dimov 270280 550/720
Milan Šustr 276272 548/720
7
RM LK ARCUS Plzeň
1656 / 2160
Ondřej Kníže 288306 594/720
Jakub Bešta 278275 553/720
Filip Hoška 258251 509/720
8
RM Patriot Brno
1635 / 2160
Michael Pohl 280276 556/720
Karel Pejčoch 286265 551/720
Jiří Salajka 253275 528/720
9
RM LK Votice
1630 / 2160
Eva Aisbrychová 280288 568/720
Martin Kotík 293253 546/720
Monika Březinová 258258 516/720
10
RM LO TJ Opava "A"
1612 / 2160
Jiří Herák 302309 611/720
Petr Prašivka 274264 538/720
Ladislav Gilík 232231 463/720
11
RM SK Start Praha
1582 / 2160
Radek Beránek 309309 618/720
Vojtěch Škořepa 264234 498/720
Petr Zdráhal 223243 466/720
12
RM 1. LK Plzeň "3"
1556 / 2160
Jiří Buňata 290277 567/720
Martin Novák 277250 527/720
David Bárta 217245 462/720
13
RM Lukostřelba Ostrava
1402 / 2160
Marcel Slavík 267279 546/720
Richard Kula 238250 488/720
Jakub Grepl 180188 368/720
14
RM LO TJ Opava "B"
1190 / 2160
Roman Vítek 231213 444/720
Petr Lichnovský 181199 380/720
Tomáš Prašivka 169197 366/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
RW LK ARCUS Plzeň
1626 / 2160
Marie Horáčková 319302 621/720
Johana Horáčková 270266 536/720
Aneta Bolehovská 246223 469/720
2
RW 1. LK Plzeň "1"
1569 / 2160
Klára Nechutná 261275 536/720
Jana Cimická 272258 530/720
Eliška Beránková 249254 503/720
3
RW 1. LK Plzeň "2"
1467 / 2160
Michaela Eisenreichová 254254 508/720
Eliška Honzíková 255232 487/720
Tereza Brandová 236236 472/720
4
RW 1. LK Plzeň "3"
1318 / 2160
Lucie Kronďáková 234222 456/720
Silvie Bouřilová 226216 442/720
Veronika Lebowski 179241 420/720
5
RW LO TJ Spartak Chrást
1121 / 2160
Karolína Řezáčová 157225 382/720
Barbora Stušová 174203 377/720
Kamila Štruncová 158204 362/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
SK Start Praha MIX
1218 / 1440
Radek Beránek 309309 618/720
Jindřiška Vaněčková 305295 600/720
2
LK ARCUS Plzeň MIX
1215 / 1440
Ondřej Kníže 288306 594/720
Marie Horáčková 319302 621/720
3
1 LK Plzeň 1935 MIX
1169 / 1440
Erik Ebermann 319314 633/720
Klára Nechutná 261275 536/720
4
LK Votice MIX
1114 / 1440
Martin Kotík 293253 546/720
Eva Aisbrychová 280288 568/720
5
Patriot Brno MIX
998 / 1440
Michael Pohl 280276 556/720
Kateřina Vrchovecká 247195 442/720
6
LO TJ Spartak Chrást MIX
943 / 1440
Petr Polanský 276285 561/720
Karolína Řezáčová 157225 382/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
CM I.Královský LK "A"
2038 / 2160
Vladimír Brada 342349 691/720
Filip Reitmeier 336347 683/720
Oskar Kišš 337327 664/720
2
CM REXBOW
2007 / 2160
Martin Vaněk 345340 685/720
Jana Peroutková 334329 663/720
Ondřej Peroutka 329330 659/720
3
CM Patriot Brno
1982 / 2160
Michal Sivák 334342 676/720
Zdeněk Mejzlík 338336 674/720
Svatopluk Tšpon 315317 632/720
4
CM Lukostřelba Klecany
1921 / 2160
Jakub Ečer 335330 665/720
Martin Dufek 331319 650/720
Marcela Blailová 292314 606/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix C
1
REXBOW MIX
1348 / 1440
Martin Vaněk 345340 685/720
Jana Peroutková 334329 663/720
2
I. Královský LK MIX
1324 / 1440
Vladimír Brada 342349 691/720
Andrea Celmanová 315318 633/720
3
Lukostřelba Klecany MIX
1271 / 1440
Jakub Ečer 335330 665/720
Marcela Blailová 292314 606/720
4
SK Nové Město MIX
1227 / 1440
Tomáš Vrzal 315312 627/720
Lenka Kuncová 309291 600/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL