28. mistrovství ČR dorostu v terčové lukostřelbě - soutěže ČLS

Střelnice
Czech Republic
Plzeň - Lobzy, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
95

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 19, 2019

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
8.71 after 72 313314614 627 627 0
2
8.42 after 72 307299012 606 606 0
3
8.32 after 72 303296211 599 599 0
4
8.29 after 72 303294510 597 597 0
5
8.19 after 72 29529519 590 590 0
6
8.18 after 72 285304111 589 589 0
7
7.76 after 72 28027931 559 559 0
8
7.44 after 72 27126526 536 536 0
9
7.15 after 72 25226305 515 515 0
10
7.14 after 72 26425014 514 514 0
11
7.13 after 72 26724615 513 513 0
12
Marek Holub (2D) Kvalifikace
6.85 after 72 25823513 493 493 0
13
6.08 after 72 20123704 438 438 0
14
6.03 after 72 19523903 434 434 0
15
5.88 after 72 22320001 423 423 0
16
5.81 after 72 20821021 418 418 0
17
5.79 after 72 19222522 417 417 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
8.51 after 72 309304311 613 613 0
2
8 after 72 27929725 576 576 0
3
7.69 after 72 28027444 554 554 0
4
7.33 after 72 26426461 528 528 0
5
7.21 after 72 25026924 519 519 0
6
7.15 after 72 26425101 515 515 0
7
7.03 after 72 25924715 506 506 0
8
6.64 after 72 24123701 478 478 0
9
6.6 after 72 23324204 475 475 0
10
6.58 after 72 24423015 474 474 0
11
6.44 after 72 22324133 464 464 0
12
6.24 after 72 20524450 449 449 0
13
4.75 after 72 18915310 342 342 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
8.99 after 72 323324118 647 647 0
2
8.92 after 72 318324511 642 642 0
3
8.85 after 72 315322720 637 637 0
4
8.74 after 72 31731279 629 629 0
5
Daniel Amler (15B) Kvalifikace
8.47 after 72 312298312 610 610 0
6
8.43 after 72 30330477 607 607 0
7
8.38 after 72 30130256 603 603 0
8
8.35 after 72 295306411 601 601 0
9
8.26 after 72 29929619 595 595 0
10
8.25 after 72 30029486 594 594 0
11
8.21 after 72 31028167 591 591 0
12
8.18 after 72 27631337 589 589 0
13
8.13 after 72 28729858 585 585 0
14
7.99 after 72 28728830 575 575 0
15
7.85 after 72 27928628 565 565 0
16
7.83 after 72 27029465 564 564 0
17
7.64 after 72 26328747 550 550 0
18
7.58 after 72 27127546 546 546 0
19
7.42 after 72 26926532 534 534 0
20
7.31 after 72 26226414 526 526 0
21
7.29 after 72 28024514 525 525 0
22
7.26 after 72 26026314 523 523 0
23
7.18 after 72 26924815 517 517 0
24
7.18 after 72 26225505 517 517 0
25
David Palyza (16B) Kvalifikace
7.04 after 72 26324443 507 507 0
26
6.88 after 72 24225304 495 495 0
27
6.63 after 72 23124614 477 477 0
28
6.36 after 72 18926930 458 458 0
29
6.35 after 72 22023724 457 457 0
30
5.99 after 72 23020111 431 431 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
8.86 after 72 317321511 638 638 0
2
8.53 after 72 305309610 614 614 0
3
8.42 after 72 31329367 606 606 0
4
8.38 after 72 29730648 603 603 0
5
8.36 after 72 31029218 602 602 0
6
8.32 after 72 29330649 599 599 0
7
8.1 after 72 290293210 583 583 0
8
8.04 after 72 290289210 579 579 0
9
7.97 after 72 27729736 574 574 0
10
7.85 after 72 28028548 565 565 0
11
7.76 after 72 28727236 559 559 0
12
7.72 after 72 26928724 556 556 0
13
7.58 after 72 27726947 546 546 0
14
7.56 after 72 27127314 544 544 0
15
7.54 after 72 27426923 543 543 0
16
7.32 after 72 25127613 527 527 0
17
7.29 after 72 24428123 525 525 0
18
7.24 after 72 26725422 521 521 0
19
7.15 after 72 27524026 515 515 0
20
6.89 after 72 24724934 496 496 0
21
6.65 after 72 24923001 479 479 0
22
6.57 after 72 22325011 473 473 0
23
6.53 after 72 22524540 470 470 0
24
6.5 after 72 24921904 468 468 0
25
6.25 after 72 22522503 450 450 0
26
6.21 after 72 22622103 447 447 0
27
5.94 after 72 23119712 428 428 0
28
5.39 after 72 22116701 388 388 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
9.1 after 72 331324621 655 655 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Juniorky
1
9.35 after 72 3383351119 673 673 0
2
8.86 after 72 324314614 638 638 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Kadeti - Muži - 50m round
1
Tomáš Holub (25B) Kvalifikace
7.32 after 72 27025746 527 527 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Kadeti - Ženy - 50m round
1
9.24 after 72 3353301121 665 665 0
2
8.89 after 72 318322911 640 640 0
3
6.44 after 72 24621803 464 464 0
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muži - 60m round
1
RCM SK Start Praha B
1854 / 2160
Jonáš Čábelka 318324 642/720
František Heřmánek 317312 629/720
Meda Čapková 290293 583/720
2
RCM Lukostřelba Ostrava M.H. "1"
1827 / 2160
Boris Vojnar 323324 647/720
Jan Ohnoutek 299296 595/720
Dominik Petr Orel 287298 585/720
3
RCM Lukostřelba Prostějov
1733 / 2160
Lukáš Preclík 300294 594/720
Michael Roba 276313 589/720
Václav Vybíral 263287 550/720
4
RCM LK CERE
1723 / 2160
Daniel Amler 312298 610/720
Rozálie Vlachová 313293 606/720
David Palyza 263244 507/720
5
RCM LK Znojmo
1719 / 2160
Nikola Lettlová 293306 599/720
Martin Pekárek 270294 564/720
Eva Šebestová 269287 556/720
6
RCM LK Votice
1701 / 2160
Matěj Špinar 295306 601/720
Šimon Bárta 287288 575/720
Nikola Svobodná 244281 525/720
7
RCM Lukostřelba Ostrava M.H. "2"
1674 / 2160
Vojtěch Chyla 301302 603/720
Ondřej Pekárek 271275 546/720
Štěpán Kalus 280245 525/720
8
RCM SK Start Praha A
1618 / 2160
Richard Krejčí 303304 607/720
Jakub Marisko 269265 534/720
Jakub Štětka 231246 477/720
9
RCM LK Litvínov
1462 / 2160
Vít Rajdl 262255 517/720
Jan Kadlec 242253 495/720
Michaela Rjabiová 225225 450/720
10
RCM TJ Sokol Praha Vršovice
1451 / 2160
Jakub Kopřiva 279286 565/720
Tomáš Janoušek 189269 458/720
Adéla Choděrová 231197 428/720
11
RCM MKM Odolena Voda
1374 / 2160
Eliška Chroustová 223250 473/720
Gabriela Balatá 225245 470/720
Kajetán Kočí 230201 431/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 60m round
1
RCW Lukostřelba Prostějov
1791 / 2160
Eliška Novotná 317321 638/720
Terezie Moudrá 290289 579/720
Eliška Koleňáková 277297 574/720
2
RCW Lukostřelba Ostrava M.H. "1"
1717 / 2160
Aneta Venhudová 305309 614/720
Hana Baková 287272 559/720
Natálie Kuczová 271273 544/720
3
RCW Lukostřelba Ostrava M.H. "2"
1710 / 2160
Zuzana Cholevová 310292 602/720
Kateřina Juřicová 280285 565/720
Aneta Wágnerová 274269 543/720
4
RCW LK ARCUS Plzeň
1411 / 2160
Eliška Rádlová 247249 496/720
Petra Bednářová 249219 468/720
Markéta Bednářová 226221 447/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Muži - 70m round
1
RJM 1. LK Plzeň 1935 "1"
1669 / 2160
Matěj Jech 303294 597/720
Patrik Dimov 280279 559/720
Adam Bárta 267246 513/720
2
RJW 1. LK Plzeň 1935
1636 / 2160
Eliška Honzíková 279297 576/720
Martina Vojtová 280274 554/720
Michaela Eisenreichová 259247 506/720
3
RJM LK CERE
1620 / 2160
David Vítovec 303296 599/720
Lenka Novysedláková 264264 528/720
Marek Holub 258235 493/720
4
RJW Lukostřelba Ostrava M.H.
1606 / 2160
Klára Grapová 309304 613/720
Eva Kuhejdová 264251 515/720
Martina Bartošová 241237 478/720
5
RJM TJ Sokol Praha Vršovice
1371 / 2160
Petr Černý 264250 514/720
Ondřej Šorm 195239 434/720
Filip Choděra 223200 423/720
6
RJM 1. LK Plzeň 1935 "2"
1305 / 2160
Jana Schořová 205244 449/720
Jan Vlachovský 201237 438/720
Marek Šimurda 208210 418/720
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Kadeti - Mixed-tým - 50m round
1
LK CERE (CXO)
991 / 1440
Tomáš Holub 270257 527/720
Zita Sommerová 246218 464/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - 60m round
1
RXC Lukostřelba Ostrava
1261 / 1440
Boris Vojnar 323324 647/720
Aneta Venhudová 305309 614/720
2
RXC Lukostřelba Prostějov
1232 / 1440
Lukáš Preclík 300294 594/720
Eliška Novotná 317321 638/720
3
RXC SK Start Praha
1225 / 1440
Jonáš Čábelka 318324 642/720
Meda Čapková 290293 583/720
4
RXC LK CERE
1216 / 1440
Daniel Amler 312298 610/720
Rozálie Vlachová 313293 606/720
5
RXC LK Znojmo
1163 / 1440
Martin Pekárek 270294 564/720
Nikola Lettlová 293306 599/720
6
RXC LK Votice
1126 / 1440
Matěj Špinar 295306 601/720
Nikola Svobodná 244281 525/720
7
RXC TJ Sokol Praha Vršovice
1111 / 1440
Jakub Kopřiva 279286 565/720
Lucie Nevolová 277269 546/720
8
RXC LK Litvínov
967 / 1440
Vít Rajdl 262255 517/720
Michaela Rjabiová 225225 450/720
9
RXC MKM Odolena Voda
904 / 1440
Kajetán Kočí 230201 431/720
Eliška Chroustová 223250 473/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Mixed-tým - 70m round
1
RXJ 1. LK Plzeň 1935
1173 / 1440
Matěj Jech 303294 597/720
Eliška Honzíková 279297 576/720
2
RXJ LK CERE
1127 / 1440
David Vítovec 303296 599/720
Lenka Novysedláková 264264 528/720
3
RXJ LK ARCUS Plzeň
1109 / 1440
Jakub Bešta 295295 590/720
Johana Horáčková 250269 519/720
4
RXJ TJ Sokol Praha Vršovice
989 / 1440
Petr Černý 264250 514/720
Lucie Podracká 233242 475/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL