Finále I.Ligy mužů a Finále Ligy žen 2019/2020

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala TJ JIskra, Humpolec, Vysocina, Czech Republic
Počet střelců
56

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 13, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
Oto Habrdle (13D) Finále I.Ligy mužů
9.27 after 60 2722843018 556 556 0
2
8.85 after 60 2652661328 531 531 0
3
Michal Dufek (12D) Finále I.Ligy mužů
8.77 after 60 2612651522 526 526 0
4
Jiří Salajka (8C) Finále I.Ligy mužů
8.6 after 60 2642521620 516 516 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Seniorky
1
6.6 after 60 193203712 396 396 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Muži
1
Erik Ebermann (10C) Finále I.Ligy mužů
9.58 after 60 2902853819 575 575 0
2
Milan Šustr (13A) Finále I.Ligy mužů
9.48 after 60 2812883324 569 569 0
3
Martin Hámor (3B) Finále I.Ligy mužů
9.42 after 60 2872783418 565 565 0
4
Tadeáš Kalvas (12B) Finále I.Ligy mužů
9.42 after 60 2842813025 565 565 0
5
9.4 after 60 2822823320 564 564 0
6
9.4 after 60 2772873026 564 564 0
7
9.37 after 60 2762863123 562 562 0
8
Vít Vejražka (6D) Finále I.Ligy mužů
9.33 after 60 2872732726 560 560 0
9
Karel Neuwirth (12C) Finále I.Ligy mužů
9.3 after 60 2752832725 558 558 0
10
Martin Novák (11D) Finále I.Ligy mužů
9.23 after 60 2742802328 554 554 0
11
9.22 after 60 2762773017 553 553 0
12
Tomáš Bouda (4D) Finále I.Ligy mužů
9.22 after 60 2752782721 553 553 0
13
Martin Ondra (9B) Finále I.Ligy mužů
9.2 after 60 2782742328 552 552 0
14
Daniel Kraváček (7B) Finále I.Ligy mužů
9.18 after 60 2692823018 551 551 0
15
Michael Pohl (7D) Finále I.Ligy mužů
9.1 after 60 2692771537 546 546 0
16
Martin Zahradník (11B) Finále I.Ligy mužů
9.05 after 60 2762672423 543 543 0
17
9.03 after 60 2712712027 542 542 0
18
Michal Sivák (9D) Finále I.Ligy mužů
9 after 60 2702701828 540 540 0
19
Karel Souček (11A) Finále I.Ligy mužů
8.87 after 60 2652671721 532 532 0
20
Michal Prosba (5B) Finále I.Ligy mužů
8.85 after 60 2572741922 531 531 0
21
8.67 after 60 2572631923 520 520 0
22
Karel Pejčoch (6B) Finále I.Ligy mužů
8.48 after 60 2512581423 509 509 0
23
8.07 after 60 2432411317 484 484 0
24
Jan Kohoutek (8D) Finále I.Ligy mužů
8.05 after 60 238245919 483 483 0
25
Josef Podnecký (10D) Finále I.Ligy mužů
7.95 after 60 2312461118 477 477 0
26
5 after 60 19510557 300 300 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
9.52 after 60 2872843718 571 571 0
2
9.45 after 60 2862813321 567 567 0
3
9.08 after 60 2742712820 545 545 0
4
9.02 after 60 2752661730 541 541 0
5
8.57 after 60 2692451924 514 514 0
6
8.38 after 60 2452581023 503 503 0
7
8.32 after 60 2382611024 499 499 0
8
8.25 after 60 243252923 495 495 0
9
8.23 after 60 2532411220 494 494 0
10
8.02 after 60 228253921 481 481 0
11
7.9 after 60 2302441420 474 474 0
12
7.78 after 60 2352321413 467 467 0
13
3.77 after 60 4618026 226 226 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
9.5 after 60 2832873520 570 570 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
9.4 after 60 2842803321 564 564 0
2
9.25 after 60 2722832821 555 555 0
3
Eva Šebestová (2A) Finále Ligy žen
9.13 after 60 2742741931 548 548 0
4
8.9 after 60 2652691921 534 534 0
5
8.43 after 60 2682381625 506 506 0
6
8.17 after 60 254236914 490 490 0
7
7.97 after 60 2352431512 478 478 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
Martin Pekárek (10B) Finále I.Ligy mužů
8.45 after 60 2602471421 507 507 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
9.27 after 60 2722843115 556 556 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Vaněk (13A) Finále Ligy žen
9.63 after 60 2892893822 578 578 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
7.8 after 60 241227814 468 468 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
RM 1. LK Plzeň 1935
1709 / 1800
Erik Ebermann 290285 575/600
Milan Šustr 281288 569/600
Tadeáš Kalvas 284281 565/600
2
RM Lukostřelba Prostějov
1696 / 1800
Josef Křesala 283287 570/600
Michal Hlahůlek 277287 564/600
František Hajduk 276286 562/600
3
RM LK ESKA Cheb
1678 / 1800
Martin Hámor 287278 565/600
Vít Vejražka 287273 560/600
Tomáš Bouda 275278 553/600
4
RM LK Znojmo
1657 / 1800
Karel Neuwirth 275283 558/600
Oto Habrdle 272284 556/600
Martin Zahradník 276267 543/600
5
RM TJ Start Brno
1610 / 1800
Martin Ondra 278274 552/600
Karel Souček 265267 532/600
Michal Dufek 261265 526/600
6
RM Patriot Brno
1607 / 1800
Daniel Kraváček 269282 551/600
Michal Sivák 270270 540/600
Jiří Salajka 264252 516/600
7
RM SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA
1579 / 1800
Antonín Štěpán 276277 553/600
Michal Keicher 271271 542/600
Jakub Klíma 243241 484/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
RW LK ARCUS Plzeň
1646 / 1800
Marie Horáčková 287284 571/600
Aneta Bolehovská 275266 541/600
Johana Horáčková 265269 534/600
2
RW LK Znojmo
1618 / 1800
Nikola Lettlová 272284 556/600
Eva Šebestová 274274 548/600
Denisa Chaloupková 269245 514/600
3
RW Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory "A"
1613 / 1800
Klára Grapová 284280 564/600
Aneta Venhudová 272283 555/600
Eva Kuhejdová 253241 494/600
4
RW 1. LK Plzeň 1935
1554 / 1800
Jana Cimická 274271 545/600
Martina Vojtová 268238 506/600
Tereza Boudová 245258 503/600
5
RW SK Start Praha
1540 / 1800
Jindřiška Vaněčková 286281 567/600
Eliška Künzelová 238261 499/600
Iveta Zahrádková 230244 474/600
6
RW TJ SOKOL Praha Vršovice
1355 / 1800
Renata Dušková 228253 481/600
Lucie Podracká 235243 478/600
Alexandra Lerlová 193203 396/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL