21. mistrovství České republiky žactva v terénní lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Park Doubravka, Plzeň, Plzensky, Czech Republic
Počet střelců
47

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 14, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
4.07 after 72 1641291016 293 293 0
2
3.86 after 72 146132516 278 278 0
3
Matyáš Mlíka (8B) 21. MČR žactva
3.85 after 72 1431341016 277 277 0
4
3.19 after 72 11511528 230 230 0
5
3.03 after 72 10910945 218 218 0
6
2.63 after 72 1058438 189 189 0
7
2.42 after 72 938114 174 174 0
8
1.86 after 72 577725 134 134 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
3.94 after 72 148136515 284 284 0
2
3.92 after 72 143139618 282 282 0
3
3.78 after 72 141131315 272 272 0
4
3.35 after 72 11412727 241 241 0
5
3.04 after 72 116103613 219 219 0
6
2.79 after 72 9310838 201 201 0
7
2.33 after 72 8385010 168 168 0
8
2.28 after 72 659913 164 164 0
9
1.5 after 72 327610 108 108 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
3.81 after 72 137137313 274 274 0
2
2.42 after 72 779725 174 174 0
3
2.38 after 72 927923 171 171 0
4
Daniel Morkes (25B) 21. MČR žactva
2.38 after 72 809114 171 171 0
5
Vít Pavlas (25A) 21. MČR žactva
2.06 after 72 707823 148 148 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
3.89 after 72 137143318 280 280 0
2
3.67 after 72 12813649 264 264 0
3
Edita Dufková (6D) 21. MČR žactva
3.38 after 72 115128410 243 243 0
4
3.32 after 72 11612337 239 239 0
5
3.21 after 72 12310859 231 231 0
6
2.99 after 72 9012559 215 215 0
7
2.44 after 72 958108 176 176 0
8
1.75 after 72 458104 126 126 0
9
1.65 after 72 635604 119 119 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Starší žáci
1
2.67 after 72 1088444 192 192 0
2
2.46 after 72 859243 177 177 0
3
2.28 after 72 659942 164 164 0
4
2.01 after 72 717411 145 145 0
5
1.99 after 72 855804 143 143 0
6
1.88 after 72 686712 135 135 0
7
1.51 after 72 614804 109 109 0
8
1.11 after 72 443610 80 80 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Starší žákyně
1
3.47 after 72 118132510 250 250 0
2
2.67 after 72 949818 192 192 0
3
2.63 after 72 1117816 189 189 0
4
2.14 after 72 837122 154 154 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Mladší žákyně
1
3 after 72 11210418 216 216 0
2
2.81 after 72 97105111 202 202 0
3
1.51 after 72 694015 109 109 0
4
1.33 after 72 623410 96 96 0
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Starší žáci - Muži - FITA Field - 1 day
1
RSM 1. LK Plzeň 1935 "A"
844 / 1296
Monika Továrnická 148136 284/432
Andrea Louvarová 143139 282/432
Lukáš Fritsch 146132 278/432
2
RSM 1. LK Plzeň 1935 "B"
712 / 1296
Daniel Bouřil 164129 293/432
Simon Gabriel 115115 230/432
Ondřej Kilian 10584 189/432
3
RSM LK Votice
490 / 1296
Jakub Pobořil 109109 218/432
Andrea Kuželová 6599 164/432
Anna Peterková 3276 108/432
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Mladší žáci - Muži - FITA Field - 1 day
1
RMM LK ARCUS Plzeň
671 / 1296
Eliška Fialová 137143 280/432
Julie Krettová 90125 215/432
Zuzana Francová 9581 176/432
2
RMM SK Bystřice
631 / 1296
Dalibor Křivánek 137137 274/432
Viktorie Budínová 123108 231/432
Johana Filípková 4581 126/432
3
RMM LK Votice
583 / 1296
Štěpánka Grňová 128136 264/432
Filip Veselý 9279 171/432
Vít Pavlas 7078 148/432
4
RMM JIM Archery club Kyšice
532 / 1296
Anna Dudová 116123 239/432
Maxim Gibiš 7797 174/432
Rozárie Krobová 6356 119/432
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Barebow - Starší žáci - Muži - FITA Field - 1 day
1
BSM Lukostřelci Českého lesa "A"
548 / 1296
Anežka Šimková 97105 202/432
Kristýna Mužíková 9498 192/432
Markéta Andrlová 8371 154/432
2
BSM MKM Odolena Voda
402 / 1296
Ondřej Vítek 8592 177/432
Vojtěch Zemánek 7174 145/432
Daniel Růžička 4436 80/432
3
BSM Lukostřelci Českého lesa "B"
387 / 1296
Richard Staněk 8558 143/432
Daniel Pirožinský 6867 135/432
Karolína Benešová 6940 109/432
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL