29. mistrovství České republiky dorostu v terčové lukostřelbě

Střelnice
Moravskoslezsky, Czech Republic
FK Slavia Opava, Opava, Moravskoslezsky, Czech Republic
Počet střelců
92

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 17, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
8.44 after 72 30130765 608 608 0
2
8.24 after 72 296297110 593 593 0
3
8.03 after 72 29228655 578 578 0
4
8.01 after 72 28629146 577 577 0
5
7.97 after 72 27529915 574 574 0
6
7.86 after 72 27429228 566 566 0
7
7.86 after 72 27229434 566 566 0
8
7.68 after 72 26828552 553 553 0
9
7.56 after 72 27027427 544 544 0
10
7.29 after 72 27425102 525 525 0
11
6.82 after 72 25723423 491 491 0
12
6.17 after 72 19225224 444 444 0
13
6.03 after 72 19224213 434 434 0
14
5.89 after 72 20821613 424 424 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
7.88 after 72 28528269 567 567 0
2
7.82 after 72 27229114 563 563 0
3
7.78 after 72 26629436 560 560 0
4
7.5 after 72 26727333 540 540 0
5
7.25 after 72 26925324 522 522 0
6
7.07 after 72 23827106 509 509 0
7
6.99 after 72 25125201 503 503 0
8
6.93 after 72 24725222 499 499 0
9
6.82 after 72 24324815 491 491 0
10
6.69 after 72 22325900 482 482 0
11
6.29 after 72 19925401 453 453 0
12
6.26 after 72 21923223 451 451 0
13
6.14 after 72 22022202 442 442 0
14
5.83 after 72 21120901 420 420 0
15
5.71 after 72 19421722 411 411 0
16
4.82 after 72 16118613 347 347 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
8.93 after 72 324319615 643 643 0
2
8.64 after 72 302320912 622 622 0
3
8.63 after 72 306315511 621 621 0
4
8.61 after 72 30631438 620 620 0
5
8.57 after 72 304313412 617 617 0
6
8.19 after 72 28430649 590 590 0
7
8.17 after 72 30228648 588 588 0
8
8.14 after 72 28829806 586 586 0
9
8.06 after 72 28929147 580 580 0
10
8 after 72 28429256 576 576 0
11
7.93 after 72 29128036 571 571 0
12
7.9 after 72 27629326 569 569 0
13
Daniel Amler (22A) Kvalifikace
7.89 after 72 28528343 568 568 0
14
7.86 after 72 28328317 566 566 0
15
7.63 after 72 26828128 549 549 0
16
7.63 after 72 26128843 549 549 0
17
7.47 after 72 27826025 538 538 0
18
David Palyza (21A) Kvalifikace
7.44 after 72 27126508 536 536 0
19
7.39 after 72 24728526 532 532 0
20
7.36 after 72 26027036 530 530 0
21
7.35 after 72 24228727 529 529 0
22
7.32 after 72 25627134 527 527 0
23
7.15 after 72 25625916 515 515 0
24
7.03 after 72 24725932 506 506 0
25
6.96 after 72 26024116 501 501 0
26
6.88 after 72 24924623 495 495 0
27
6.68 after 72 22026105 481 481 0
28
6.43 after 72 21225104 463 463 0
29
6.43 after 72 22024312 463 463 0
30
6.42 after 72 25021222 462 462 0
31
5.97 after 72 20422610 430 430 0
32
5.58 after 72 19920311 402 402 0
33
5.46 after 72 21218105 393 393 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
8.64 after 72 306316513 622 622 0
2
8.33 after 72 292308411 600 600 0
3
8.04 after 72 28329673 579 579 0
4
7.92 after 72 28528536 570 570 0
5
7.89 after 72 27229627 568 568 0
6
7.78 after 72 29226805 560 560 0
7
7.76 after 72 27428515 559 559 0
8
7.75 after 72 256302211 558 558 0
9
7.69 after 72 27727738 554 554 0
10
7.54 after 72 26927434 543 543 0
11
7.43 after 72 26826705 535 535 0
12
7.42 after 72 24928543 534 534 0
13
7.4 after 72 26227138 533 533 0
14
7.24 after 72 25526613 521 521 0
15
7.13 after 72 25625724 513 513 0
16
7.13 after 72 25026305 513 513 0
17
7 after 72 24825612 504 504 0
18
6.88 after 72 23725803 495 495 0
19
6.79 after 72 24724222 489 489 0
20
6.68 after 72 22425752 481 481 0
21
6.54 after 72 24222911 471 471 0
22
6.36 after 72 22823012 458 458 0
23
6.31 after 72 20524920 454 454 0
24
6.31 after 72 22223202 454 454 0
25
5.74 after 72 20820503 413 413 0
26
5.64 after 72 20120533 406 406 0
27
5.43 after 72 17721422 391 391 0
28
5.42 after 72 18320701 390 390 0
29
4.75 after 72 16018201 342 342 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muži - 60m round
1
RCM SK Start Praha "A"
1881 / 2160
Richard Krejčí 324319 643/720
František Heřmánek 306315 621/720
Viktor Jackiv 304313 617/720
2
RCM LK Votice
1764 / 2160
Matěj Špinar 306314 620/720
Šimon Bárta 284306 590/720
Nikola Svobodná 277277 554/720
3
RCM LK Znojmo
1699 / 2160
Nikola Lettlová 283296 579/720
Martin Pekárek 291280 571/720
Patrik Bilka 261288 549/720
4
RCM Lukostřelba Ostrava "A"
1695 / 2160
Jan Ohnoutek 302286 588/720
Vojtěch Chyla 289291 580/720
Lukáš Liberda 256271 527/720
5
RCM Lukostřelba Prostějov
1682 / 2160
Václav Vybíral 288298 586/720
Jan Čalkovský 283283 566/720
Ondřej Martinek 260270 530/720
6
RCM SK Start Praha "B"
1663 / 2160
Jakub Štětka 284292 576/720
Tomáš Prokop 268281 549/720
Jakub Marisko 278260 538/720
7
RCM LO TJ Opava
1595 / 2160
Denisa Tomanová 274285 559/720
Aneta Tomanová 255266 521/720
Jakub Hradil 256259 515/720
8
RCM TJ Sokol Praha Vršovice
1565 / 2160
Jakub Kopřiva 276293 569/720
Lucie Nevolová 262271 533/720
Kryštof Kříž 212251 463/720
9
RCM Lukostřelba Ostrava "B"
1524 / 2160
Radim Kokeš 247285 532/720
Miroslav Přeček 242287 529/720
Jakub Juras 220243 463/720
10
RCM LK CERE
1497 / 2160
Daniel Amler 285283 568/720
David Palyza 271265 536/720
Tomáš Chaloupek 212181 393/720
11
RCM 1. LK Plzeň 1935 "A"
1482 / 2160
Daniel Bouřil 247259 506/720
Lukáš Fritsch 249246 495/720
Ondřej Pašek 220261 481/720
12
RCM 1. LK Plzeň 1935 "B"
1349 / 2160
Kristýna Řezáčová 250263 513/720
Jan Stiegler 204226 430/720
Monika Továrnická 201205 406/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 60m round
1
RCW Lukostřelba Prostějov
1792 / 2160
Eliška Koleňáková 306316 622/720
Eliška Novotná 292308 600/720
Terezie Moudrá 285285 570/720
2
RCW SK Start Praha
1624 / 2160
Tereza Veverková 272296 568/720
Meda Čapková 269274 543/720
Tereza Mundlová 256257 513/720
3
RCW Lukostřelba Ostrava "A"
1590 / 2160
Karolína Miženková 292268 560/720
Zuzana Cholevová 268267 535/720
Natálie Kuczová 237258 495/720
4
RCW Lukostřelba Ostrava "B"
1428 / 2160
Josefa Nerudová 247242 489/720
Anna Tomášková 224257 481/720
Adéla Karásková 228230 458/720
5
RCW LK CERE
1266 / 2160
Rozálie Vlachová 249285 534/720
Barbora Dolenská 183207 390/720
Sandra Prokopová 160182 342/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - Team Mix S
1
SK Start Praha
1211 / 1440
Richard Krejčí 0324
319
643/720
Tereza Veverková 0272
296
568/720
2
Lukostřelba Prostějov
1208 / 1440
Václav Vybíral 0288
298
586/720
Eliška Koleňáková 0306
316
622/720
3
LK Votice
1174 / 1440
Matěj Špinar 0306
314
620/720
Nikola Svobodná 0277
277
554/720
4
LK Znojmo
1150 / 1440
Martin Pekárek 0291
280
571/720
Nikola Lettlová 0283
296
579/720
5
Lukostřelba Ostrava
1148 / 1440
Jan Ohnoutek 0302
286
588/720
Karolína Miženková 0292
268
560/720
6
TJ Sokol Praha Vršovice
1102 / 1440
Jakub Kopřiva 0276
293
569/720
Lucie Nevolová 0262
271
533/720
7
LK CERE
1102 / 1440
Daniel Amler 0285
283
568/720
Rozálie Vlachová 0249
285
534/720
8
LO TJ Opava
1074 / 1440
Jakub Hradil 0256
259
515/720
Denisa Tomanová 0274
285
559/720
9
1. LK Plzeň 1935
1019 / 1440
Daniel Bouřil 0247
259
506/720
Kristýna Řezáčová 0250
263
513/720
10
MKM Odolena Voda
906 / 1440
Kajetán Kočí 0199
203
402/720
Eliška Chroustová 0248
256
504/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Muži - 70m round
1
RJM Lukostřelba Prostějov
1767 / 2160
Josef Křesala 301307 608/720
Michael Roba 296297 593/720
Lukáš Preclík 274292 566/720
2
RJM 1. LK Plzeň 1935
1684 / 2160
Patrik Dimov 275299 574/720
Jaroslav Slovák 272294 566/720
Jan Vlachovský 270274 544/720
3
RJM LK Znojmo
1589 / 2160
Filip Jahn 292286 578/720
Eva Šebestová 285282 567/720
Ivo Stibůrek 192252 444/720
4
RJM Lukostřelba Ostrava
1329 / 2160
Hana Baková 199254 453/720
Aneta Wágnerová 220222 442/720
Ondřej Pekárek 192242 434/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Ženy - 70m round
1
RJW 1. LK Plzeň 1935
1584 / 2160
Martina Vojtová 272291 563/720
Michaela Eisenreichová 269253 522/720
Eliška Honzíková 247252 499/720
2
RJW Lukostřelba Ostrava
1511 / 2160
Klára Grapová 266294 560/720
Aneta Venhudová 267273 540/720
Martina Bartošová 194217 411/720
3
RJW LK ARCUS Plzeň
1411 / 2160
Johana Horáčková 238271 509/720
Eliška Rádlová 223259 482/720
Petra Bednářová 211209 420/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK Znojmo
1145 / 1440
Filip Jahn 292286 578/720
Eva Šebestová 285282 567/720
2
1. LK Plzeň 1935
1137 / 1440
Patrik Dimov 275299 574/720
Martina Vojtová 272291 563/720
3
LO TJ Opava
1080 / 1440
Jiří Herák 286291 577/720
Eliška Opálková 251252 503/720
4
Lukostřelba Ostrava
1051 / 1440
Boris Vojnar 257234 491/720
Klára Grapová 266294 560/720
5
LK ARCUS Plzeň
1034 / 1440
Jakub Bešta 274251 525/720
Johana Horáčková 238271 509/720
6
TJ Sokol Praha Vršovice
875 / 1440
Filip Choděra 208216 424/720
Lucie Podracká 219232 451/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL