Pohár olympijských nadějí 1.kolo

Střelnice
Czech Republic
Pionýrská louka, Kroměříž, Zlinsky, Czech Republic
Počet střelců
36

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
CLS - Český lukostřelecký svaz
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
May 5, 2024

Kontaktní informace

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - 60+ - Muži - WA720 60m
1
Zdeněk Vaňhara Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - 50+ - Muži - WA720 60m
1
Michal Hoffman RL Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
0 after 0 0000 0 0 0
2
Tomáš Valenta Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - WA720 70m
1
Veronika Neufusová RL Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - U21 - Muži - WA720 70m
1
Lukáš Dudek Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
František Heřmánek Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
Michal Juřena Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
František Pospíšil Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
5
Jan Sháněl Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - U21 - Ženy - WA720 70m
1
Nikola Grošaftová Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
Karolína Konečná Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
Mariia Kovalenko Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
Kateřina Krninská Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
5
Vendula Štěpánková Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
6
Tereza Veverková Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - U18 - Muži - WA720 60m
1
Petr Balouš Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
Petr Líňa Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
Martin Matějka Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
Daniel Morkes Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
5
Matěj Rambousek Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - U18 - Ženy - WA720 60m
1
Karolína Cápalová Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
Veronika Doleželová Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
Markéta Fliegerová Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
Ema Javůrková Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
5
Anna Kadlecová Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
6
Emma Knoblochová Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
7
Běla Kupková Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
8
Mia Prejdová Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
9
Kateřina Schmidtová ml. Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
10
Alžběta Soušková Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
11
Kateřina Špačková Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
12
Katka Švaříčková Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
13
Michaela Tesař Pohár olympijských nadějí 1.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - WA720 50m
1
Filip Reitmeier Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - U21 - Muži - WA720 50m
1
Lukáš Immer Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - U18 - Muži - WA720 50m
1
Filip Reitmeier ml. Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
0 after 0 0000 0 0 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL