24. MCR dospělých a dorostu v terénní lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Zámecký park Kozel, Šťáhlavy, Plzensky, Czech Republic
Final Field, Kozel, Czech Republic
Počet střelců
105

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 20, 2015

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Senioři - Reflexní luk - WA Terénní
1
3.86 after 72 136142912 278 278 0
2
3.67 after 72 13413088 264 264 0
3
3.65 after 72 129134611 263 263 0
4
3.44 after 72 123125312 248 248 0
5
3.39 after 72 122122411 244 244 0
6
3.38 after 72 127116513 243 243 0
7
3.31 after 72 12811028 238 238 0
8
3.24 after 72 121112311 233 233 0
9
2.76 after 72 9510413 199 199 0
10
2.36 after 72 967421 170 170 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Muži - Reflexní luk - WA Terénní
1
4.49 after 72 1571661026 323 323 0
2
4.47 after 72 1601621224 322 322 0
3
4.39 after 72 159157722 316 316 0
4
4.17 after 72 1521481212 300 300 0
5
4.14 after 72 1441541017 298 298 0
6
4.14 after 72 1401581013 298 298 0
7
4.14 after 72 142156819 298 298 0
8
4.13 after 72 143154820 297 297 0
9
3.96 after 72 141144216 285 285 0
10
3.79 after 72 134139612 273 273 0
11
3.79 after 72 135138414 273 273 0
12
3.74 after 72 134135714 269 269 0
13
3.49 after 72 12912256 251 251 0
14
2.56 after 72 1008446 184 184 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Ženy - Reflexní luk - WA Terénní
1
4.18 after 72 1401611117 301 301 0
2
4.07 after 72 148145817 293 293 0
3
4.06 after 72 137155914 292 292 0
4
3.86 after 72 124154613 278 278 0
5
3.57 after 72 114143613 257 257 0
6
2.76 after 72 1009927 199 199 0
7
2.68 after 72 8810529 193 193 0
8
2.33 after 72 779108 168 168 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Junioři - Reflexní luk - WA Terénní
1
3.53 after 72 128126711 254 254 0
2
3.07 after 72 120101211 221 221 0
3
3 after 3 9000 9 9 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Juniorky - Reflexní luk - WA Terénní
1
4.22 after 72 154150720 304 304 0
2
3.68 after 72 13513088 265 265 0
3
3.43 after 72 122125216 247 247 0
4
3.14 after 72 10012628 226 226 0
5
3.11 after 72 120104311 224 224 0
6
2.07 after 72 688112 149 149 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kadeti - Reflexní luk - WA Terénní
1
4.67 after 72 1691671818 336 336 0
2
David Vítovec (19D) Kvalifikace
4.44 after 72 1531671421 320 320 0
3
David Vostřez (18D) Kvalifikace
4.01 after 72 148141917 289 289 0
4
3.94 after 72 144140610 284 284 0
5
3.93 after 72 145138713 283 283 0
6
3.9 after 72 146135521 281 281 0
7
3.76 after 72 135136814 271 271 0
8
3.68 after 72 126139515 265 265 0
9
3.21 after 72 112119510 231 231 0
10
3.21 after 72 11411736 231 231 0
11
2.81 after 72 90112610 202 202 0
12
2.75 after 72 8910924 198 198 0
13
2.53 after 72 948833 182 182 0
14
Vít Pešaut (20D) Kvalifikace
1.9 after 72 696802 137 137 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kadetky - Reflexní luk - WA Terénní
1
4.17 after 72 1541461120 300 300 0
2
3.69 after 72 129137616 266 266 0
3
3.61 after 72 14611489 260 260 0
4
3.5 after 72 123129511 252 252 0
5
3.31 after 72 11812066 238 238 0
6
3.13 after 72 10212338 225 225 0
7
2.65 after 72 929926 191 191 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Muži - Kladkový luk - WA Terénní
1
5.53 after 72 1972014227 398 398 0
2
5.42 after 72 1931974218 390 390 0
3
Petr Dolejsi (22C) Kvalifikace
5.08 after 72 1851812825 366 366 0
4
4.92 after 72 1731812326 354 354 0
5
4.9 after 72 1681852127 353 353 0
6
4.89 after 72 1781742225 352 352 0
7
4.86 after 72 1691811928 350 350 0
8
4.81 after 72 1671791924 346 346 0
9
4.78 after 72 1701741631 344 344 0
10
4.76 after 72 1681751827 343 343 0
11
4.74 after 72 1681731330 341 341 0
12
4.68 after 72 1621751234 337 337 0
13
4.57 after 72 1691601622 329 329 0
14
4.56 after 72 1651631528 328 328 0
15
3.74 after 72 129140612 269 269 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Ženy - Kladkový luk - WA Terénní
1
4.22 after 72 1491551315 304 304 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Muži - Holý luk - WA Terénní
1
4.15 after 72 1531461018 299 299 0
2
4 after 72 153135918 288 288 0
3
3.86 after 72 147131914 278 278 0
4
3.81 after 72 149125911 274 274 0
5
3.74 after 72 122147118 269 269 0
6
3.44 after 72 132116511 248 248 0
7
3.33 after 72 12311728 240 240 0
8
3.26 after 72 129106415 235 235 0
9
Jiří Hora (15C) Kvalifikace
3.11 after 72 114110410 224 224 0
10
3.04 after 72 114105611 219 219 0
11
2.94 after 72 10211025 212 212 0
12
2.85 after 72 10110468 205 205 0
13
2.76 after 72 8111838 199 199 0
14
2.74 after 72 9410309 197 197 0
15
2.71 after 72 1098642 195 195 0
16
2.56 after 72 958915 184 184 0
17
2.04 after 72 717606 147 147 0
18
2 after 72 717325 144 144 0
19
1.65 after 72 596012 119 119 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Ženy - Holý luk - WA Terénní
1
4.06 after 72 1451471123 292 292 0
2
3.67 after 72 1361281012 264 264 0
3
3.38 after 72 122121315 243 243 0
4
2.58 after 72 8310346 186 186 0
5
0.9 after 72 283700 65 65 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kadeti - Holý luk - WA Terénní
1
3.19 after 72 110120110 230 230 0
2
3.15 after 72 117110214 227 227 0
3
2.38 after 72 828927 171 171 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Smíšené - Dospělí - Mixed-tým - FITA Field - 1 day
1
I. KLK "C"
964 / 1296
Vladimír Brada 197201 398/432
Jakub Laciga 157166 323/432
Kateřina Němcová 122121 243/432
2
I. KLK "A"
957 / 1296
Filip Reitmeier 193197 390/432
Tadeáš Kalvas 144154 298/432
Marián Jurík 122147 269/432
3
LK Votice
942 / 1296
Tomáš Laifr 167179 346/432
Petr Heinrich 160162 322/432
Jiří Březina 149125 274/432
4
SK Start Praha "B"
937 / 1296
Ladislav Krumpolec 178174 352/432
Jindřiška Vaněčková 148145 293/432
Martina Macková 145147 292/432
5
SK Start Praha "A"
929 / 1296
David Urban 168185 353/432
Martin Vaněk 142156 298/432
Milan Hladil 147131 278/432
6
I. KLK "B"
880 / 1296
Pavel Pícha 173181 354/432
Jaromír Vikukel 136142 278/432
Viktor Siegel 132116 248/432
7
LK Litvínov
776 / 1296
Miroslav Krtička 170174 344/432
Ivan Králik 121112 233/432
Vít Míka 81118 199/432
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - FITA Field - 1 day
1
1. LK Plzeň 1935 "B"
1042 / 1728
Dominik Kalvas 144140 284/432
Matěj Jech 146135 281/432
Barbora Soukupová 123129 252/432
Kristýna Kališová 102123 225/432
2
1. LK Plzeň 1935 "A"
880 / 1728
Patrik Dimov 126139 265/432
Adam Bárta 112119 231/432
Jan Vlachovský 90112 202/432
Petr Holický 9488 182/432
3
LK Votice Kad.
814 / 1296
Monika Březinová 154146 300/432
Filip Štamfr 145138 283/432
David Štamfr 114117 231/432
4
LK CERE
746 / 1296
David Vítovec 153167 320/432
David Vostřez 148141 289/432
Vít Pešaut 6968 137/432
5
LK ARCUS Plzeň, z.s.
729 / 1296
Matěj Vojáček 135136 271/432
Johana Horáčková 146114 260/432
Matěj Tyrpekl 89109 198/432
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL