25. mistrovství ČR žactva v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
fotbalový stadion Čafka, Znojmo, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
107

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 21, 2016

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m30m X10 Celkem
Starší žáci - Reflexní luk - ŽWA720
1
8.79 after 72 31431989 633 633 0
2
8.38 after 72 299304213 603 603 0
3
8.17 after 72 27831046 588 588 0
4
8.17 after 72 28030816 588 588 0
5
8.07 after 72 27530635 581 581 0
6
7.54 after 72 26028326 543 543 0
7
7.42 after 72 25228236 534 534 0
8
7.31 after 72 26126508 526 526 0
9
7.26 after 72 25426918 523 523 0
10
Jan Kršek (25C) kvalifikace
7.26 after 72 25826507 523 523 0
11
7.21 after 72 24527403 519 519 0
12
6.89 after 72 25524115 496 496 0
13
6.86 after 72 23226237 494 494 0
14
6.85 after 72 23525812 493 493 0
15
Adam Misar (26C) kvalifikace
6.72 after 72 24024407 484 484 0
16
6.64 after 72 20926906 478 478 0
17
6.56 after 72 21525713 472 472 0
18
Daniel Amler (24C) kvalifikace
6.51 after 72 22024904 469 469 0
19
6.51 after 72 20526412 469 469 0
20
6.38 after 72 19726223 459 459 0
21
6.25 after 72 22622403 450 450 0
22
6.17 after 72 21423004 444 444 0
23
Marek Sudík (28C) kvalifikace
6.03 after 72 19723711 434 434 0
24
6.01 after 72 21222103 433 433 0
25
6 after 72 19923311 432 432 0
26
5.74 after 72 19921423 413 413 0
27
5.74 after 72 18023301 413 413 0
28
5.64 after 72 18721903 406 406 0
29
5.4 after 72 19419501 389 389 0
30
5.25 after 72 17020802 378 378 0
31
David Palyza (27C) kvalifikace
5.08 after 72 16320310 366 366 0
32
4.06 after 72 13715501 292 292 0
33
3.28 after 72 7915701 236 236 0
34
3.1 after 72 8613701 223 223 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m30m X10 Celkem
Starší žákyně - Reflexní luk - ŽWA720
1
8.31 after 72 30928956 598 598 0
2
8.1 after 72 27331038 583 583 0
3
7.9 after 72 28528434 569 569 0
4
7.67 after 72 27627634 552 552 0
5
7.61 after 72 25129718 548 548 0
6
7.44 after 72 264272011 536 536 0
7
7.39 after 72 26127116 532 532 0
8
7.38 after 72 26626549 531 531 0
9
7.36 after 72 26326723 530 530 0
10
7.31 after 72 25327334 526 526 0
11
7.22 after 72 24227833 520 520 0
12
7.17 after 72 25526105 516 516 0
13
7.15 after 72 24427115 515 515 0
14
6.99 after 72 24226105 503 503 0
15
6.97 after 72 25125120 502 502 0
16
6.75 after 72 22626013 486 486 0
17
6.67 after 72 22026012 480 480 0
18
6.64 after 72 23824036 478 478 0
19
6.58 after 72 23823612 474 474 0
20
6.51 after 72 20826102 469 469 0
21
6.47 after 72 21425225 466 466 0
22
6.36 after 72 20425413 458 458 0
23
5.97 after 72 19923125 430 430 0
24
5.39 after 72 19319541 388 388 0
25
5 after 72 12323731 360 360 0
26
4.92 after 72 14720701 354 354 0
27
4.9 after 72 15919404 353 353 0
28
4.44 after 72 14817201 320 320 0
29
4.31 after 72 12019000 310 310 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žáci - Reflexní luk - ŽWA720
1
9.14 after 72 330328624 658 658 0
2
8.96 after 72 322323615 645 645 0
3
8.49 after 72 306305511 611 611 0
4
8.47 after 72 30630429 610 610 0
5
8.46 after 72 307302310 609 609 0
6
8.44 after 72 305303410 608 608 0
7
8.01 after 72 28529245 577 577 0
8
7.96 after 72 29727637 573 573 0
9
7.71 after 72 28327227 555 555 0
10
7.54 after 72 27327025 543 543 0
11
7.51 after 72 27127029 541 541 0
12
7.46 after 72 28425325 537 537 0
13
7.08 after 72 24426621 510 510 0
14
7.06 after 72 26024802 508 508 0
15
6.96 after 72 25724432 501 501 0
16
6.81 after 72 24624405 490 490 0
17
6.79 after 72 24424514 489 489 0
18
6.19 after 72 23421203 446 446 0
19
6.18 after 72 23920623 445 445 0
20
4.29 after 72 15515401 309 309 0
21
4.29 after 72 13417501 309 309 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žákyně - Reflexní luk - ŽWA720
1
8.89 after 72 321319614 640 640 0
2
8.14 after 72 29129538 586 586 0
3
7.96 after 72 28928438 573 573 0
4
7.93 after 72 286285611 571 571 0
5
7.89 after 72 28328525 568 568 0
6
7.82 after 72 28028327 563 563 0
7
7.81 after 72 27328918 562 562 0
8
7.65 after 72 27727404 551 551 0
9
7.57 after 72 27027523 545 545 0
10
7.54 after 72 26727627 543 543 0
11
7.46 after 72 27226515 537 537 0
12
7.24 after 72 24727426 521 521 0
13
7.13 after 72 24526816 513 513 0
14
6.56 after 72 24422820 472 472 0
15
6.43 after 72 24721615 463 463 0
16
6.19 after 72 19325313 446 446 0
17
5.83 after 72 20821204 420 420 0
18
5.54 after 72 20119803 399 399 0
19
5.08 after 72 17818800 366 366 0
20
4.28 after 72 15914902 308 308 0
21
4.04 after 72 13615511 291 291 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žáci - Kladkový luk - ŽWA720
1
9.29 after 72 339330032 669 669 0
2
7.88 after 72 27529207 567 567 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
LO TJ Ostrava "A" RMM
1806 / 2160
Nikola Grošaftová 321319 640/720
Miroslav Přeček 306305 611/720
Radim Kokeš 283272 555/720
2
LK Votice RMM
1769 / 2160
Zdeněk Kužel ml. 330328 658/720
Johana Barrera 283285 568/720
Nikola Svobodná 267276 543/720
3
1. LK Plzeň RMM
1670 / 2160
Daniel Bouřil 307302 609/720
Kateřina Herdová 277274 551/720
Jan Stiegler 244266 510/720
4
ŠLK Bystřice RMM
1636 / 2160
Šimon Bárta 322323 645/720
Jana Klápová 270275 545/720
Jan Rozehnal 234212 446/720
5
Start Praha RMM
1590 / 2160
František Heřmánek 305303 608/720
Tereza Veverková 273289 562/720
Sára Malinská 208212 420/720
6
LO TJ Ostrava "B" RMM
1577 / 2160
Rudolf Ptaszek 273270 543/720
Josefa Nerudová 247274 521/720
Adéla Karásková 245268 513/720
7
TJ Sokol Šanov RMM
1408 / 2160
Matěj Fučík 306304 610/720
Vojtěch Reichl 244245 489/720
Matyáš Haupt 155154 309/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
MIX LO TJ Ostrava RM
1251 / 1440
Miroslav Přeček 0306
305
611/720
Nikola Grošaftová 0321
319
640/720
2
MIX LK Votice RM
1226 / 1440
Zdeněk Kužel ml. 0330
328
658/720
Johana Barrera 0283
285
568/720
3
MIX ŠLK Bystřice RM
1190 / 1440
Šimon Bárta 0322
323
645/720
Jana Klápová 0270
275
545/720
4
MIX Start Praha RM
1170 / 1440
František Heřmánek 0305
303
608/720
Tereza Veverková 0273
289
562/720
5
MIX 1.LK Plzeň RM
1160 / 1440
Daniel Bouřil 0307
302
609/720
Kateřina Herdová 0277
274
551/720
6
MIX Prostějov RM
1150 / 1440
Ondřej Martinek 0285
292
577/720
Eliška Koleňáková 0289
284
573/720
7
MIX TJ Sokol Šanov RM
918 / 1440
Matěj Fučík 0306
304
610/720
Veronika Zoufalá 0159
149
308/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Muži - WA 720 50m 30m
1
LO TJ Ostrava "A" RSM
1717 / 2160
Dominik Petr Orel 314319 633/720
Boris Vojnar 280308 588/720
Bartoloměj Žák 255241 496/720
2
Praha Vršovice RSM
1516 / 2160
Tobiáš Tiele 260283 543/720
Matyáš Halamásek 254269 523/720
Kryštof Kříž 226224 450/720
3
LK Znojmo RSM
1514 / 2160
Ivo Stibůrek 299304 603/720
Darek Vaníček 209269 478/720
Patrik Bilka 212221 433/720
4
LK CERE RSM
1441 / 2160
Jan Kršek 258265 523/720
Adam Misar 240244 484/720
Marek Sudík 197237 434/720
5
LO TJ Ostrava "B" RSM
1386 / 2160
Prokop Veselý 245274 519/720
Natálie Kuczová 238240 478/720
Filip Cabák 194195 389/720
6
1. LK Plzeň RSM
1365 / 2160
Denisa Šperlová 238236 474/720
Josef Zalabák 197262 459/720
Jaroslav Vodrážka 199233 432/720
7
TJ Sokol Šanov RSM
1252 / 2160
Iveta Zifčáková 253273 526/720
Martin Pekárek 187219 406/720
Sára Machálková 148172 320/720
8
Spartak Chrást RSM
1208 / 2160
Tomáš Heřman 215257 472/720
Václav Rous 214230 444/720
Kryštof Řezáč 137155 292/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Ženy - WA 720 50m 30m
1
Prostějov RSW
1620 / 2160
Eliška Novotná 309289 598/720
Bára Machalíková 264272 536/720
Terezie Moudrá 226260 486/720
2
LO TJ Ostrava RSW
1615 / 2160
Aneta Venhudová 285284 569/720
Zuzana Cholevová 263267 530/720
Hana Baková 255261 516/720
3
LK Znojmo RSW
1595 / 2160
Eva Šebestová 251297 548/720
Nikola Lettlová 261271 532/720
Eliška Opálková 244271 515/720
4
ARCUS Plzeň RSW
1451 / 2160
Radka Štádlerová 273310 583/720
Petra Bednářová 220260 480/720
Markéta Bednářová 193195 388/720
5
ŠLK Bystřice RSW
1354 / 2160
Alžběta Vašáková 214252 466/720
Eliška Novotná 204254 458/720
Eliška Vyhnalová 199231 430/720
6
Start Praha RSW
1166 / 2160
Eliška Hrabáková 251251 502/720
Alžběta Volhejnová 147207 354/720
Adéla Čížková 120190 310/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
MIX LO TJ Ostrava RS
1202 / 1440
Dominik Petr Orel 0314
319
633/720
Aneta Venhudová 0285
284
569/720
2
MIX Prostějov RS
1179 / 1440
Michael Roba 0275
306
581/720
Eliška Novotná 0309
289
598/720
3
MIX LK Znojmo RS
1151 / 1440
Ivo Stibůrek 0299
304
603/720
Eva Šebestová 0251
297
548/720
4
MIX LK Litvínov RS
1078 / 1440
Vojtěch Žampach 0261
265
526/720
Kateřina Sedláčková 0276
276
552/720
5
MIX TJ Sokol Vršovice RS
1063 / 1440
Tobiáš Tiele 0260
283
543/720
Klára Charvátová 0242
278
520/720
6
MIX ARCUS Plzeň RS
1052 / 1440
Samuel Švinger 0205
264
469/720
Radka Štádlerová 0273
310
583/720
7
MIX Start Praha RS
1036 / 1440
Jonáš Čábelka 0252
282
534/720
Eliška Hrabáková 0251
251
502/720
8
MIX 1.LK Plzeň RS
933 / 1440
Josef Zalabák 0197
262
459/720
Denisa Šperlová 0238
236
474/720
9
MIX TJ Sokol Šanov RS
932 / 1440
Martin Pekárek 0187
219
406/720
Iveta Zifčáková 0253
273
526/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

  • Sledujte výsledky živě:
  • Uložit zveřejněná PDF:
    NEW!
Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL