Test KLK

Střelnice
Czech Republic
LK ESKA Cheb, Cheb, Karlovarsky, Czech Republic
ESKA CHeb 2, Cheb, Czech Republic
Počet střelců
76

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 1, 2016

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 60m round
1
8.44 after 72 319289315 608 608 0
2
7.42 after 72 26826614 534 534 0
3
6.6 after 72 22724811 475 475 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
1
8.88 after 72 317322314 639 639 0
2
8.67 after 72 313311516 624 624 0
3
8.17 after 72 289299210 588 588 0
4
7.64 after 72 26728308 550 550 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round
1
8.18 after 72 29529419 589 589 0
2
8.01 after 72 27829933 577 577 0
3
6.71 after 72 25323002 483 483 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři, WA720
1
8.75 after 72 317313411 630 630 0
2
8.68 after 72 314311613 625 625 0
3
8.14 after 72 29429248 586 586 0
4
7.46 after 72 26327418 537 537 0
5
7.43 after 72 27526016 535 535 0
6
7.08 after 72 25725303 510 510 0
7
6.32 after 72 23122423 455 455 0
8
6.19 after 72 23920704 446 446 0
9
Jan Cihlář (5A) Kvalifikace
4.99 after 72 18517400 359 359 0
10
Daniel Mohr (6A) Kvalifikace
3.88 after 72 17810110 279 279 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky, WA720
1
8.79 after 72 314319615 633 633 0
2
8.1 after 72 289294710 583 583 0
3
7.93 after 72 29327816 571 571 0
4
7.24 after 72 26126024 521 521 0
5
7.04 after 72 25924814 507 507 0
6
6.28 after 72 22422805 452 452 0
7
5.56 after 72 18121901 400 400 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti, WA720
1
9.14 after 72 336322919 658 658 0
2
8.9 after 72 319322617 641 641 0
3
8.71 after 72 322305118 627 627 0
4
8.56 after 72 312304416 616 616 0
5
8.54 after 72 30531049 615 615 0
6
8.46 after 72 30030929 609 609 0
7
8.11 after 72 27930537 584 584 0
8
David Vítovec (12B) Kvalifikace
8 after 72 28629017 576 576 0
9
8 after 72 28429232 576 576 0
10
7.88 after 72 28728036 567 567 0
11
7.83 after 72 272292110 564 564 0
12
7.67 after 72 27927312 552 552 0
13
7.53 after 72 27227025 542 542 0
14
7.39 after 72 25827444 532 532 0
15
6.94 after 72 25224812 500 500 0
16
Jan Šmejkal (14B) Kvalifikace
6.83 after 72 24924341 492 492 0
17
6.63 after 72 23324404 477 477 0
18
6.6 after 72 22724812 475 475 0
19
6.18 after 72 23221300 445 445 0
20
5.5 after 72 19220412 396 396 0
21
5.38 after 72 20218502 387 387 0
22
Vít Pešaut (10B) Kvalifikace
5.36 after 72 16721901 386 386 0
23
5.29 after 72 18819303 381 381 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky, WA720
1
8.44 after 72 29930949 608 608 0
2
8.38 after 72 30529859 603 603 0
3
7.78 after 72 28127935 560 560 0
4
7.67 after 72 28127114 552 552 0
5
7.36 after 72 25527506 530 530 0
6
7.26 after 72 24427934 523 523 0
7
7.14 after 72 26225226 514 514 0
8
7.06 after 72 26724114 508 508 0
9
6.93 after 72 25924007 499 499 0
10
6.85 after 72 24025311 493 493 0
11
6.76 after 72 23525211 487 487 0
12
6.65 after 72 23024922 479 479 0
13
6.65 after 72 23424512 479 479 0
14
6.42 after 72 23023221 462 462 0
15
Hana Grohová (18B) Kvalifikace
6.21 after 72 20524211 447 447 0
16
5.67 after 72 22618201 408 408 0
17
5.56 after 72 21918102 400 400 0
18
5.42 after 72 23215821 390 390 0
19
5.31 after 72 17021212 382 382 0
20
4.78 after 72 15219202 344 344 0
21
4.18 after 72 13316801 301 301 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round
1
9.57 after 72 3453441727 689 689 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Kadetky, WA720
1
8.63 after 72 312309610 621 621 0
2
8.38 after 72 297306311 603 603 0
3
7.49 after 72 25628324 539 539 0
4
7.06 after 72 27123724 508 508 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 70m round
1
LK ESKA Cheb
1611 / 2160
Vít Vejražka 313311 624/720
Pavel Smažík ml. 275260 535/720
Adéla Jalovcová 224228 452/720
2
SK Start Praha
589 / 720
Jindřiška Vaněčková 295294 589/720
3
LK Litvínov
550 / 720
Tomáš Belinger 267283 550/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava
1668 / 2160
David Jaroch 317313 630/720
Lucie Šindlerová 289294 583/720
Michalis Joannidis 231224 455/720
2
LK ARCUS Plzeň, z.s.
1658 / 2160
Marie Horáčková 314319 633/720
Aleš Změlík 314311 625/720
Aneta Bolehovská 181219 400/720
3
Patriot Brno
1108 / 1440
Petra Morávková 293278 571/720
Tomáš Raška 263274 537/720
4
LK CERE
1084 / 2160
Jiří Štefan 239207 446/720
Jan Cihlář 185174 359/720
Daniel Mohr 178101 279/720
5
TJ Sokol Praha Vršovice
510 / 720
Tomáš Kovář 257253 510/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL