84. mistrovství České republiky dospělých v terčové lukostřelbě 2018

Střelnice
Jihomoravsky, Czech Republic
Default Shooting Place, , Czech Republic
Počet střelců
137

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 12, 2018

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
8.81 after 72 317317616 634 634 0
2
8.43 after 72 311296510 607 607 0
3
8.36 after 72 302300111 602 602 0
4
8.31 after 72 29130728 598 598 0
5
8.24 after 72 300293311 593 593 0
6
8.22 after 72 29130139 592 592 0
7
8.21 after 72 29429724 591 591 0
8
8.18 after 72 29729256 589 589 0
9
8.14 after 72 29029639 586 586 0
10
8.13 after 72 28530029 585 585 0
11
8.03 after 72 27730182 578 578 0
12
7.88 after 72 26630127 567 567 0
13
7.76 after 72 27828124 559 559 0
14
7.63 after 72 27227717 549 549 0
15
7.56 after 72 27526946 544 544 0
16
7.51 after 72 26827344 541 541 0
17
7.43 after 72 26027514 535 535 0
18
7.43 after 72 25627904 535 535 0
19
7.38 after 72 26127025 531 531 0
20
7.32 after 72 27425324 527 527 0
21
7.24 after 72 28323861 521 521 0
22
7.13 after 72 24526814 513 513 0
23
7.01 after 72 25025504 505 505 0
24
6.94 after 72 25424602 500 500 0
25
5.85 after 72 19922202 421 421 0
26
4.97 after 72 17018811 358 358 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Seniorky
1
8.26 after 72 28630928 595 595 0
2
7.79 after 72 27928236 561 561 0
3
7.58 after 72 26328313 546 546 0
4
5.54 after 72 21618304 399 399 0
5
5.08 after 72 18318302 366 366 0
QUALIFICATION
1 / 24
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži
1
8.99 after 72 32532289 647 647 0
2
8.68 after 72 313312511 625 625 0
3
8.65 after 72 316307711 623 623 0
4
8.6 after 72 298321514 619 619 0
5
8.6 after 72 312307214 619 619 0
6
8.58 after 72 31530359 618 618 0
7
8.5 after 72 30730599 612 612 0
8
8.5 after 72 30930338 612 612 0
9
8.43 after 72 301306511 607 607 0
10
8.38 after 72 285318210 603 603 0
11
8.35 after 72 29730427 601 601 0
12
8.28 after 72 29230429 596 596 0
13
8.28 after 72 28930735 596 596 0
14
8.26 after 72 297298512 595 595 0
15
8.25 after 72 29629828 594 594 0
16
8.25 after 72 29130314 594 594 0
17
8.19 after 72 29030055 590 590 0
18
8.14 after 72 29828858 586 586 0
19
8.14 after 72 28430224 586 586 0
20
8.11 after 72 29029429 584 584 0
21
8.03 after 72 29228624 578 578 0
22
8.03 after 72 28429415 578 578 0
23
8.01 after 72 28729038 577 577 0
24
8 after 72 29428239 576 576 0
25
7.93 after 72 28228913 571 571 0
26
7.89 after 72 28428462 568 568 0
27
7.85 after 72 276289011 565 565 0
28
7.85 after 72 28428155 565 565 0
29
7.83 after 72 28028454 564 564 0
30
7.68 after 72 25729644 553 553 0
31
7.58 after 72 27027626 546 546 0
32
7.5 after 72 27226875 540 540 0
33
7.4 after 72 27525826 533 533 0
34
7.4 after 72 28125225 533 533 0
35
7.4 after 72 26426924 533 533 0
36
7.36 after 72 24928105 530 530 0
37
7.35 after 72 24028934 529 529 0
38
7.31 after 72 25627005 526 526 0
39
7.29 after 72 26526024 525 525 0
40
7.25 after 72 26325935 522 522 0
41
7.24 after 72 26925215 521 521 0
42
6.9 after 72 25724019 497 497 0
43
6.9 after 72 25923805 497 497 0
44
6.86 after 72 23525923 494 494 0
45
6.86 after 72 25523914 494 494 0
46
6.79 after 72 22526422 489 489 0
47
6.78 after 72 24824034 488 488 0
48
6.76 after 72 25822924 487 487 0
49
6.72 after 72 22725724 484 484 0
50
6.69 after 72 22226011 482 482 0
51
6.61 after 72 22724932 476 476 0
52
6.53 after 72 22424602 470 470 0
53
6.53 after 72 22624402 470 470 0
54
6.11 after 72 22421613 440 440 0
55
6.07 after 72 21821923 437 437 0
56
5.99 after 72 22021104 431 431 0
57
5.78 after 72 20121505 416 416 0
58
5.6 after 72 21219111 403 403 0
59
5.14 after 72 16920104 370 370 0
60
5.04 after 72 17319003 363 363 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
8.68 after 72 314311415 625 625 0
2
8.61 after 72 315305711 620 620 0
3
8.36 after 72 30130137 602 602 0
4
8 after 72 28429283 576 576 0
5
7.76 after 72 28427513 559 559 0
6
7.75 after 72 26829018 558 558 0
7
7.71 after 72 27827726 555 555 0
8
7.64 after 72 27327735 550 550 0
9
7.6 after 72 27826957 547 547 0
10
7.56 after 72 27626808 544 544 0
11
7.53 after 72 28725529 542 542 0
12
7.42 after 72 28325118 534 534 0
13
7.42 after 72 26427007 534 534 0
14
7.15 after 72 25126440 515 515 0
15
7.14 after 72 26425033 514 514 0
16
7.04 after 72 26124613 507 507 0
17
6.96 after 72 25324821 501 501 0
18
6.79 after 72 24324612 489 489 0
19
6.57 after 72 23324002 473 473 0
20
6.43 after 72 26619724 463 463 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři
1
9.28 after 72 3313371024 668 668 0
2
9.17 after 72 3333271314 660 660 0
3
8.93 after 72 3283151111 643 643 0
4
8.83 after 72 326310514 636 636 0
5
8.51 after 72 296317311 613 613 0
6
8.43 after 72 288319312 607 607 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži
1
9.65 after 72 3463492126 695 695 0
2
9.57 after 72 3403491231 689 689 0
3
9.53 after 72 3423442022 686 686 0
4
9.38 after 72 3293461621 675 675 0
5
9.36 after 72 334340826 674 674 0
6
9.35 after 72 3293441323 673 673 0
7
9.35 after 72 333340723 673 673 0
8
9.31 after 72 3373331118 670 670 0
9
9.19 after 72 3353271116 662 662 0
10
9.13 after 72 321336919 657 657 0
11
9.13 after 72 3253321610 657 657 0
12
8.86 after 72 317321614 638 638 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy
1
9.26 after 72 3273401220 667 667 0
2
9.21 after 72 337326721 663 663 0
3
8.96 after 72 330315615 645 645 0
4
8.35 after 72 30829358 601 601 0
5
8.31 after 72 305293511 598 598 0
6
8.31 after 72 303295411 598 598 0
7
8.24 after 72 28730667 593 593 0
8
8.22 after 72 28630649 592 592 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
RMM LK ARCUS Plzeň
1782 / 2160
Michal Heřman 317317 634/720
Pavel Vlček 297292 589/720
Vladislav Ševčák 278281 559/720
2
RMM LO TJ M.H. Ostrava
1741 / 2160
Dana Masárová 286309 595/720
Petyo Kishev 285300 585/720
Jana Bednářová 279282 561/720
3
RMM Lukostřelba Prostějov
1712 / 2160
Jiří Hetman 294297 591/720
Milan Hajduk 290296 586/720
Zdeněk Zapletal 256279 535/720
4
RMM TJ Sokol Kostelec
1669 / 2160
Oldřich Malý 300293 593/720
Zdeněk Smolka 268273 541/720
Jiří František 260275 535/720
5
RMM LO TJ Spartak Chrást
1540 / 2160
Robert Reichl st. 291307 598/720
Zdeněk Haber 283238 521/720
Ivan Šembera 199222 421/720
6
RMM LO TJ Start Brno
1371 / 2160
Svatopluk Tšpon 245268 513/720
Jiří Šusta 254246 500/720
Pavel Berlinský 170188 358/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
LO TJ M.H. Ostrava (RXO)
1180 / 1440
Petyo Kishev 0285
300
585/720
Dana Masárová 0286
309
595/720
2
LO TJ Sokol Praha Vršovice (RXO)
1148 / 1440
Vlastimil Krejčí 0302
300
602/720
Alexandra Lerlová 0263
283
546/720
3
SK Slavia Praha (RXO)
944 / 1440
Jan Toul 0277
301
578/720
Alice Korbelová 0183
183
366/720
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
RM 1.LK Plzeň 1935 "A"
1871 / 2160
Erik Ebermann 325322 647/720
Jan Vožech 316307 623/720
Tadeáš Kalvas 297304 601/720
2
RM LK ESKA Cheb
1827 / 2160
Vít Vejražka 298321 619/720
Martin Hámor 307305 612/720
Tomáš Bouda 292304 596/720
3
RM Lukostřelba Prostějov
1799 / 2160
Josef Křesala 309303 612/720
Michal Hlahůlek 285318 603/720
František Hajduk 290294 584/720
4
RM SK Slavia Praha
1754 / 2160
Jakub Laciga 290300 590/720
Tomáš Beneš 298288 586/720
Michal Keicher 292286 578/720
5
RM LK Znojmo
1753 / 2160
Karel Neuwirth 313312 625/720
Martin Zahradník 297298 595/720
Jaroslav Hon 281252 533/720
6
RM LO TJ Spartak Chrást
1736 / 2160
Lukáš Král 312307 619/720
Pavel Mudra 280284 564/720
Petr Polanský 257296 553/720
7
RM Patriot Brno
1721 / 2160
Karel Sedláček 301306 607/720
Karel Pejčoch 284284 568/720
Jiří Salajka 270276 546/720
8
RM LO TJ Start Brno
1688 / 2160
Martin Ondra 291303 594/720
Karel Souček 276289 565/720
Jakub Prax 240289 529/720
9
RM 1.LK Plzeň 1935 "B"
1669 / 2160
Milan Šustr 289307 596/720
Jiří Buňata 272268 540/720
Marek Janout 275258 533/720
10
RM LO TJ M.H. Ostrava
1656 / 2160
David Jaroch 284302 586/720
Marcel Slavík 294282 576/720
Miroslav Juřica 235259 494/720
11
RM SK Start Praha
1587 / 2160
Jindřiška Vaněčková 301301 602/720
Iveta Zahrádková 251264 515/720
Vojtěch Skořepa 226244 470/720
12
RM LO TJ Opava
1481 / 2160
Petr Prašivka 269252 521/720
Roman Mandrla 227257 484/720
Petr Lichnovský 227249 476/720
13
RM 1.LK Plzeň 1935 "C"
1350 / 2160
Martin Kronďák 257240 497/720
David Bárta 218219 437/720
Miloš Bárta 201215 416/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
RW LO TJ M.H. Ostrava
1727 / 2160
Klára Grapová 314311 625/720
Marcela Jarochová 268290 558/720
Eva Kuhejdová 276268 544/720
2
RW LK ARCUS Plzeň
1710 / 2160
Marie Horáčková 315305 620/720
Eva Aisbrychová 284292 576/720
Aneta Bolehovská 264250 514/720
3
RW 1.LK Plzeň 1935 "A"
1583 / 2160
Tereza Boudová 287255 542/720
Jana Cimická 283251 534/720
Barbora Soukupová 261246 507/720
4
RW 1.LK Plzeň 1935 "B"
1512 / 2160
Klára Nechutná 273277 550/720
Eliška Beránková 243246 489/720
Tereza Brandová 233240 473/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
LO TJ Ostrava (RXO)
1211 / 1440
David Jaroch 284302 586/720
Klára Grapová 314311 625/720
2
1 LK Plzeň 1935 (RXO)
1197 / 1440
Erik Ebermann 325322 647/720
Klára Nechutná 273277 550/720
3
LK Znojmo (RXO)
1184 / 1440
Karel Neuwirth 313312 625/720
Zuzana Škarková 284275 559/720
4
Lukostřelba Prostějov (RXO)
1146 / 1440
Josef Křesala 309303 612/720
Petra Indráková 264270 534/720
5
LO TJ Sokol Kostelec na Hané (RXO)
1124 / 1440
Karel Böhm 287290 577/720
Miroslava Kulhavá 278269 547/720
6
LO TJ Spartak Chrást (RXO)
1082 / 1440
Lukáš Král 312307 619/720
Karolína Řezáčová 266197 463/720
7
SK Start Praha (RXO)
1072 / 1440
Vojtěch Skořepa 226244 470/720
Jindřiška Vaněčková 301301 602/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
CM I.Královský LK Praha "A"
2037 / 2160
Filip Reitmeier 340349 689/720
Vladimír Brada 342344 686/720
Osvald Celman 335327 662/720
2
CM LK ESKA Cheb
2025 / 2160
Martin Vaněk 346349 695/720
Martina Zikmundová 327340 667/720
Petra Zikmundová 337326 663/720
3
CM Patriot Brno
2000 / 2160
Pavel Pěnčík 329344 673/720
Michal Sivák 337333 670/720
Zdeněk Mejzlík 321336 657/720
4
CM I.Královský LK Praha "B"
1981 / 2160
Vladimír Podhajský 329346 675/720
Pavel Pícha 331337 668/720
Oskar Kišš 317321 638/720
5
CM REXBOW
1976 / 2160
Ondřej Peroutka 334340 674/720
Radek Štěpina 325332 657/720
Jana Peroutková 330315 645/720
6
CM SK Nové Město n.M.
1894 / 2160
Jiří Sedláček 333327 660/720
Jaroslav Zelenka 326310 636/720
Lenka Kuncová 303295 598/720
7
CM I.Královský LK Praha "C"
1786 / 2160
Andrea celmanova 308293 601/720
Alexandra Oplíštilová 287306 593/720
Karolína Celmanová 286306 592/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix C
1
LK ESKA Cheb (CXO)
1362 / 1440
Martin Vaněk 346349 695/720
Martina Zikmundová 327340 667/720
2
REXBOW (CXO)
1319 / 1440
Ondřej Peroutka 334340 674/720
Jana Peroutková 330315 645/720
3
I. Královksý LK Praha (CXO)
1290 / 1440
Filip Reitmeier 340349 689/720
Andrea celmanova 308293 601/720
4
Bows Club Chimera (CXO)
1271 / 1440
Pavel Zaoral 333340 673/720
Pavlína Rudolfová 305293 598/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL