1.kolo terčové ligy - přímé soutěže - distanční forma

Střelnice
Czech Republic
Kdekoli, celá ČR, Czech Republic
Počet střelců
76

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
May 12, 2021

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži WA720 70m
1
9.08 after 72 3163381021 654 654 0
2
9.08 after 72 322332815 654 654 0
3
8.99 after 72 320327620 647 647 0
4
Martin Hámor (18A) pátek 14.5.2021
8.85 after 72 319318518 637 637 0
5
8.72 after 72 31531358 628 628 0
6
8.65 after 72 32030377 623 623 0
7
Gergo Deak (6B) středa 12.5.2021
8.54 after 72 304311410 615 615 0
8
8.47 after 72 304306610 610 610 0
9
8.43 after 72 30430352 607 607 0
10
Karel Sedláček (17A) úterý 11.5.2021
8.33 after 72 30329797 600 600 0
11
8.33 after 72 29330758 600 600 0
12
8.31 after 72 29330546 598 598 0
13
8.28 after 72 30728918 596 596 0
14
8.15 after 72 29129654 587 587 0
15
8.08 after 72 278304211 582 582 0
16
8.07 after 72 29029165 581 581 0
17
8.07 after 72 29528608 581 581 0
18
Michal Prosba (18D) pátek 14.5.2021
8.01 after 72 29628118 577 577 0
19
Tomáš Bouda (18C) pátek 14.5.2021
8.01 after 72 29428309 577 577 0
20
8 after 72 28129525 576 576 0
21
Karel Souček (10C) neděle 9.5.2021
7.97 after 72 28628825 574 574 0
22
Daniel Kraváček (17B) úterý 11.5.2021
7.97 after 72 28828615 574 574 0
23
Michael Pohl (17D) úterý 11.5.2021
7.92 after 72 29427617 570 570 0
24
Martin Ondra (10A) neděle 9.5.2021
7.92 after 72 28928134 570 570 0
25
7.89 after 72 27629235 568 568 0
26
Daniel Vališ (6C) středa 12.5.2021
7.85 after 72 27429134 565 565 0
27
Vít Vejražka (18B) pátek 14.5.2021
7.82 after 72 26829528 563 563 0
28
Michal Dufek (10B) neděle 9.5.2021
7.79 after 72 28327845 561 561 0
29
7.5 after 72 26727319 540 540 0
30
7.24 after 72 26026118 521 521 0
31
7.22 after 72 27124903 520 520 0
32
7.13 after 72 26424906 513 513 0
33
Jiří Salajka (17C) úterý 11.5.2021
6.74 after 72 25123413 485 485 0
34
6.53 after 72 23823213 470 470 0
35
Jan Kohoutek (10E) neděle 9.5.2021
6.06 after 72 22621024 436 436 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy WA720 70m
1
9.15 after 72 329330719 659 659 0
2
8.57 after 72 30731019 617 617 0
3
8.22 after 72 30328945 592 592 0
4
8.15 after 72 28130619 587 587 0
5
8.03 after 72 29528358 578 578 0
6
7.94 after 72 28129158 572 572 0
7
7.92 after 72 28128954 570 570 0
8
7.78 after 72 26629439 560 560 0
9
7.68 after 72 27527829 553 553 0
10
7.53 after 72 27426817 542 542 0
11
7.46 after 72 25728014 537 537 0
12
7.39 after 72 26526715 532 532 0
13
7.29 after 72 26326216 525 525 0
14
7.25 after 72 25326933 522 522 0
15
7.1 after 72 25925211 511 511 0
16
7.03 after 72 24426215 506 506 0
17
6.85 after 72 24325003 493 493 0
18
6.69 after 72 22925312 482 482 0
19
6.19 after 72 21023612 446 446 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži WA720 50m
1
Martin Vaněk (7A) úterý 11.5.2021
9.69 after 72 3453531932 698 698 0
2
9.68 after 72 3513461634 697 697 0
3
9.61 after 72 3473452026 692 692 0
4
9.4 after 72 3413361126 677 677 0
5
9.39 after 72 3373391024 676 676 0
6
9.36 after 72 340334726 674 674 0
7
9.36 after 72 3423321616 674 674 0
8
9.33 after 72 3313411122 672 672 0
9
9.29 after 72 3393301025 669 669 0
10
9.29 after 72 342327925 669 669 0
11
Jakub Habásko (16A) pátek 14.5.2021
9.21 after 72 335328178 663 663 0
12
Zdeněk Mejzlík (16B) pátek 14.5.2021
9.19 after 72 3313311117 662 662 0
13
9.07 after 72 329324422 653 653 0
14
8.76 after 72 312319513 631 631 0
15
Pavel Pokorný (7D) úterý 11.5.2021
8.75 after 72 31531579 630 630 0
16
Robert Ryvola (16C) pátek 14.5.2021
8.61 after 72 314306611 620 620 0
17
Lukáš Immer (7C) úterý 11.5.2021
7.56 after 72 29025418 544 544 0
18
7.47 after 72 27826046 538 538 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy WA720 50m
1
9.44 after 72 3383421322 680 680 0
2
9.13 after 72 328329314 657 657 0
3
8.94 after 72 324320923 644 644 0
4
8.64 after 72 309313411 622 622 0
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - 50m round
1
CM I.KLK Praha "A"
2042 / 2160
Vladimír Brada 347345 692/720
Oskar Kišš 337339 676/720
Filip Reitmeier 340334 674/720
2
CM TJ ZP Nola Teplice
2040 / 2160
Pavel Zaoral 351346 697/720
Leos Bartoš 342332 674/720
Ivan Králik 342327 669/720
3
CM I.KLK Praha "B"
2014 / 2160
Karolína Celmanová 338342 680/720
Osvald Celman 341336 677/720
Andrea Celmanová 328329 657/720
4
CM SK Start Praha
2000 / 2160
Martin Vaněk 345353 698/720
František Hadaš ml KL 331341 672/720
Pavel Pokorný 315315 630/720
5
CM Lukostřelba Klecany
1966 / 2160
Martin Dufek 339330 669/720
Jakub Ečer 329324 653/720
Marcela Blailová 324320 644/720
6
CM Patriot Brno
1945 / 2160
Jakub Habásko 335328 663/720
Zdeněk Mejzlík 331331 662/720
Robert Ryvola 314306 620/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
RW SK Start Praha
1729 / 2160
Jindřiška Vaněčková 307310 617/720
Iveta Zahrádková 281306 587/720
Tereza Mundlová 263262 525/720
2
RW Lukostřelba Prostějov
1710 / 2160
Eliška Koleňáková 295283 578/720
Nikola Lettlová 281291 572/720
Eliška Novotná 266294 560/720
3
RW LK ARCUS Plzeň
1663 / 2160
Marie Horáčková 329330 659/720
Johana Horáčková 259252 511/720
Aneta Bolehovská 243250 493/720
4
RW 1. LK Plzeň 1925
1655 / 2160
Tereza Boudová 281289 570/720
Jana Cimická 275278 553/720
Klára Nechutná 265267 532/720
5
RW Lukostřelba Ostrava
1635 / 2160
Klára Grapová 303289 592/720
Eva Kuhejdová 257280 537/720
Martina Bartošová 244262 506/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
RM 1. LK Plzeň 1925
1884 / 2160
Erik Ebermann 316338 654/720
Jan Vožech 320303 623/720
Matěj Jech 304303 607/720
2
RM Lukostřelba Prostějov
1862 / 2160
Michal Hlahůlek 320327 647/720
Josef Křesala 315313 628/720
Michael Roba 291296 587/720
3
RM SK Start Praha
1823 / 2160
Gergo Deak 304311 615/720
František Hadaš ml RL 304306 610/720
Martin Chaloupský 293305 598/720
4
RM LK ESKA Cheb
1791 / 2160
Martin Hámor 319318 637/720
Michal Prosba 296281 577/720
Tomáš Bouda 294283 577/720
5
RM TJ Sokol Praha Vršovice
1756 / 2160
Jaromír Termer 322332 654/720
Pavel Hradecký 295286 581/720
Vlastimil Krejčí 260261 521/720
6
RM Patriot Brno
1744 / 2160
Karel Sedláček 303297 600/720
Daniel Kraváček 288286 574/720
Michael Pohl 294276 570/720
7
RM Lukostřelba Ostrava
1726 / 2160
Vojtěch Chyla 278304 582/720
Marcel Slavík 281295 576/720
Rostislav Páník 276292 568/720
8
RM LO TJ Start Brno
1705 / 2160
Karel Souček 286288 574/720
Martin Ondra 289281 570/720
Michal Dufek 283278 561/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL