28. mistrovství České republiky dorostu v halové lukostřelbě - 2018

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
136

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
March 4, 2018

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
9.37 after 60 2812813123 562 562 0
2
9.23 after 60 2772772624 554 554 0
3
9.2 after 60 2782742721 552 552 0
4
8.9 after 60 2722621927 534 534 0
5
8.78 after 60 269258934 527 527 0
6
8.58 after 60 2602551024 515 515 0
7
8.43 after 60 252254922 506 506 0
8
8.38 after 60 2722311231 503 503 0
9
8.2 after 60 233259922 492 492 0
10
8.08 after 60 242243616 485 485 0
11
7.77 after 60 2332331014 466 466 0
12
7.43 after 60 209237820 446 446 0
13
7.43 after 60 204242614 446 446 0
14
7.37 after 60 220222817 442 442 0
15
7.28 after 60 224213814 437 437 0
16
7.15 after 60 225204615 429 429 0
17
7.05 after 60 197226510 423 423 0
18
6.58 after 60 2161791117 395 395 0
19
6.45 after 60 177210614 387 387 0
20
5.83 after 60 187163113 350 350 0
21
5.8 after 60 181167211 348 348 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
9.32 after 60 2822773119 559 559 0
2
8.75 after 60 2662591723 525 525 0
3
8.52 after 60 2552561318 511 511 0
4
8.5 after 60 2512591417 510 510 0
5
8.5 after 60 2582521321 510 510 0
6
8.22 after 60 232261822 493 493 0
7
8.2 after 60 248244720 492 492 0
8
7.7 after 60 2572051218 462 462 0
9
7.68 after 60 2292321010 461 461 0
10
7.62 after 60 219238614 457 457 0
11
7.43 after 60 227219413 446 446 0
12
6.82 after 60 199210714 409 409 0
13
6.55 after 60 220173310 393 393 0
14
5.85 after 60 16918239 351 351 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
9.4 after 60 2822822828 564 564 0
2
9.15 after 60 2752742031 549 549 0
3
8.98 after 60 2692701825 539 539 0
4
8.78 after 60 2692581819 527 527 0
5
8.77 after 60 2712551818 526 526 0
6
8.7 after 60 2592631723 522 522 0
7
8.67 after 60 2672531329 520 520 0
8
8.63 after 60 2542641819 518 518 0
9
8.57 after 60 2532611521 514 514 0
10
8.52 after 60 2552561719 511 511 0
11
8.52 after 60 2592521325 511 511 0
12
8.52 after 60 2562551317 511 511 0
13
8.48 after 60 2522571025 509 509 0
14
8.35 after 60 2542471019 501 501 0
15
8.23 after 60 234260921 494 494 0
16
8.15 after 60 2402491317 489 489 0
17
8.13 after 60 242246920 488 488 0
18
8.05 after 60 245238714 483 483 0
19
7.93 after 60 2402361214 476 476 0
20
7.7 after 60 2222401016 462 462 0
21
7.68 after 60 2332281010 461 461 0
22
7.68 after 60 228233617 461 461 0
23
7.63 after 60 219239620 458 458 0
24
7.55 after 60 231222714 453 453 0
25
7.4 after 60 207237514 444 444 0
26
7.38 after 60 217226811 443 443 0
27
7.38 after 60 238205616 443 443 0
28
7.08 after 60 218207523 425 425 0
29
7.07 after 60 200224817 424 424 0
30
6.95 after 60 222195619 417 417 0
31
6.85 after 60 197214415 411 411 0
32
Adam Misar (10D) Skupina 1
6.48 after 60 199190310 389 389 0
33
6.43 after 60 21916787 386 386 0
34
5.93 after 60 225131511 356 356 0
35
5.3 after 60 15216655 318 318 0
36
5.22 after 60 14017325 313 313 0
37
4.43 after 60 12314317 266 266 0
38
3.4 after 60 1109422 204 204 0
39
0 after 0 0000 0 0 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
8.78 after 60 2672601624 527 527 0
2
8.42 after 60 2532521425 505 505 0
3
8.38 after 60 2542491020 503 503 0
4
8.33 after 60 2422581024 500 500 0
5
8.32 after 60 259240923 499 499 0
6
8.28 after 60 2402571022 497 497 0
7
8.28 after 60 253244823 497 497 0
8
8.18 after 60 2502411319 491 491 0
9
8.05 after 60 2352481014 483 483 0
10
8 after 60 2382421012 480 480 0
11
7.95 after 60 2202571017 477 477 0
12
7.82 after 60 2382311310 469 469 0
13
7.82 after 60 2312381014 469 469 0
14
7.67 after 60 219241913 460 460 0
15
7.52 after 60 2492021015 451 451 0
16
7.45 after 60 226221518 447 447 0
17
7.37 after 60 230212814 442 442 0
18
7.33 after 60 210230814 440 440 0
19
7.25 after 60 205230514 435 435 0
20
7.22 after 60 220213712 433 433 0
21
7.18 after 60 228203616 431 431 0
22
7.08 after 60 208217613 425 425 0
23
6.93 after 60 201215913 416 416 0
24
6.67 after 60 175225515 400 400 0
25
6.6 after 60 187209810 396 396 0
26
6.57 after 60 203191412 394 394 0
27
6.5 after 60 21018068 390 390 0
28
6.42 after 60 185200311 385 385 0
29
6.1 after 60 16520198 366 366 0
30
5.85 after 60 18216939 351 351 0
31
5.67 after 60 16217878 340 340 0
32
5.38 after 60 12020328 323 323 0
33
5.13 after 60 14216636 308 308 0
34
4.17 after 60 1727835 250 250 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
9.15 after 60 2722771343 549 549 0
2
9.03 after 60 2722701141 542 542 0
3
7.97 after 60 235243319 478 478 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Juniorky
1
9.25 after 60 2782772036 555 555 0
2
9.23 after 60 2782761936 554 554 0
3
8.9 after 60 264270645 534 534 0
4
8.7 after 60 264258639 522 522 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Junioři
1
6.12 after 60 20416366 367 367 0
2
5.57 after 60 16816629 334 334 0
3
5.43 after 60 15816835 326 326 0
4
5.25 after 60 17713815 315 315 0
5
4.6 after 60 13713925 276 276 0
6
4.4 after 60 13113325 264 264 0
7
4.03 after 60 11412803 242 242 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadeti
1
7.25 after 60 226209712 435 435 0
2
6.45 after 60 19519229 387 387 0
3
6.4 after 60 19419035 384 384 0
4
6.07 after 60 20016436 364 364 0
5
5.57 after 60 16616838 334 334 0
6
5.05 after 60 13716631 303 303 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadetky
1
7.13 after 60 22520385 428 428 0
2
5.93 after 60 18217439 356 356 0
3
5.38 after 60 14817523 323 323 0
4
4.93 after 60 14015603 296 296 0
5
4.6 after 60 12115532 276 276 0
6
3.68 after 60 12010106 221 221 0
7
3.68 after 60 11510602 221 221 0
8
3.33 after 60 1099102 200 200 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Junioři - Muži - 18m round
1
BCM Kyšice
1176 / 1800
Kateřina Filipová 225203 428/600
Lukáš Horský 194190 384/600
Marek Müller 200164 364/600
2
BCM Karviná
990 / 1800
Jiří Szotkowski 226209 435/600
Vojtěch Laryš 166168 334/600
Michaela Bouzková 115106 221/600
3
BJM Kyšice
913 / 1800
Jan Vejvoda 168166 334/600
Jiří Bernard 177138 315/600
Daniel Jílek 131133 264/600
4
BCW Český les
820 / 1800
Klára Mužíková 148175 323/600
Denisa Hrušková 121155 276/600
Tereza Dischingerová 120101 221/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Muži - 18m round
1
RJM Start Praha
1607 / 1800
Vojtěch Chochola 277277 554/600
František Heřmánek 269258 527/600
Jonáš Čábelka 271255 526/600
2
RJM LK CERE "A"
1551 / 1800
David Vítovec 278274 552/600
David Vostřez 252254 506/600
Klára Stýblová 232261 493/600
3
RJM 1.LK Plzeň "B"
1455 / 1800
Petr Noháč 269258 527/600
Patrik Dimov 259252 511/600
Marek Šimurda 222195 417/600
4
RJM 1.LK Plzeň "A"
1432 / 1800
Matěj Jech 272262 534/600
Dominik Kalvas 272231 503/600
Adam Bárta 216179 395/600
5
RJM ESKA Cheb
1368 / 1800
Tomáš Bouda 260255 515/600
Pavel Smažík ml. 220222 442/600
Karel Blažek 197214 411/600
6
RJM Start Brno
1309 / 1800
Vojtěch Sýkora 242243 485/600
Filip Foltýn 224213 437/600
Robert Klem 177210 387/600
7
RJM LK CERE "B"
1217 / 1800
Marek Holub 204242 446/600
Matyáš Davídek 197226 423/600
Vít Pešaut 181167 348/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Ženy - 18m round
1
RJW LK Votice
1478 / 1800
Barbora Kramperová 282277 559/600
Monika Březinová 258252 510/600
Veronika Klápová 199210 409/600
2
RJW Ostrava
1429 / 1800
Klára Grapová 255256 511/600
Tereza Dudkevičová 229232 461/600
Eva Kuhejdová 219238 457/600
3
RJW 1.LK Plzeň
1380 / 1800
Barbora Soukupová 266259 525/600
Kateřina Špalková 257205 462/600
Michaela Eisenreichová 220173 393/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Muži - 18m round
1
RCM LK Znojmo
1510 / 1800
Jan Pluhař 275274 549/600
Martin Pekárek 254264 518/600
Matěj Fučík 238205 443/600
2
RCM Ostrava
1503 / 1800
Dominik Petr Orel 259263 522/600
Boris Vojnar 267253 520/600
Ondřej Pekárek 228233 461/600
3
RCM ARCUS PLzeň
1496 / 1800
Jakub Bešta 269270 539/600
Samuel Švinger 242246 488/600
Radka Štádlerová 238231 469/600
4
RCM LK Litvínov
1416 / 1800
Lukáš Kraner 255256 511/600
Michaela Rjabiová 238242 480/600
Vojtěch Žampach 218207 425/600
5
RCM Prostějov
1416 / 1800
Filip Jahn 256255 511/600
Lukáš Preclík 233228 461/600
Michael Roba 207237 444/600
6
RCM LK Votice
1415 / 1800
Radek Trojášek 253261 514/600
Matěj Špinar 219239 458/600
Šimon Bárta 217226 443/600
7
RCM TJ Opava
1371 / 1800
Jiří Herák 282282 564/600
Jakub Hradil 234260 494/600
Adam Beinhauer 140173 313/600
8
RCM Sokol Vršovice
1357 / 1800
Petr Černý 252257 509/600
Filip Choděra 222240 462/600
Jakub Kopřiva 219167 386/600
9
RCM LK CERE
1262 / 1800
Daniel Amler 240236 476/600
Lenka Novysedláková 187209 396/600
Rozálie Vlachová 210180 390/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 18m round
1
RCW Ostrava "A"
1501 / 1800
Aneta Venhudová 267260 527/600
Nikola Grošaftová 250241 491/600
Kateřina Juřicová 235248 483/600
2
RCW 1.LK Plzeň
1449 / 1800
Martina Vojtová 254249 503/600
Denisa Šperlová 259240 499/600
Jana Bosáková 226221 447/600
3
RCW Start Praha
1426 / 1800
Adéla Čížková 240257 497/600
Meda Čapková 231238 469/600
Tereza Veverková 219241 460/600
4
RCW LK Znojmo
1421 / 1800
Nikola Lettlová 253252 505/600
Eva Šebestová 242258 500/600
Eliška Opálková 201215 416/600
5
RCW Ostrava "B"
1260 / 1800
Natálie Kuczová 205230 435/600
Zuzana Adámková 228203 431/600
Aneta Wágnerová 203191 394/600
6
RCW ARCUS PLzeň
1041 / 1800
Petra Bednářová 210230 440/600
Johana Horáčková 182169 351/600
Markéta Bednářová 17278 250/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL