1. mistrovství ČR v terčové lukostřelbě holých luků

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Votice, Czech Republic
Počet střelců
75

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
June 15, 2019

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Senioři - Muži - 30m round
1
8.26 after 72 29230327 595 595 0
2
7.54 after 72 26727608 543 543 0
3
7.21 after 72 25726246 519 519 0
4
7.13 after 72 25226125 513 513 0
5
7.11 after 72 24726515 512 512 0
6
6.36 after 72 23022807 458 458 0
7
5.19 after 72 18518901 374 374 0
8
5.18 after 72 15921401 373 373 0
9
4.76 after 72 17516800 343 343 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 30m round
1
8.17 after 72 30328549 588 588 0
2
8.1 after 72 28729639 583 583 0
3
Václav Bláha (15D) Kvalifikace
8 after 72 29228456 576 576 0
4
7.86 after 72 27928736 566 566 0
5
7.64 after 72 27427616 550 550 0
6
7.57 after 72 28026505 545 545 0
7
7.19 after 72 27324524 518 518 0
8
7.17 after 72 26824836 516 516 0
9
7.06 after 72 29021844 508 508 0
10
6.93 after 72 27422534 499 499 0
11
6.86 after 72 26922505 494 494 0
12
6.85 after 72 24424924 493 493 0
13
6.81 after 72 223267011 490 490 0
14
6.79 after 72 25423544 489 489 0
15
6.72 after 72 26122334 484 484 0
16
6.72 after 72 24523933 484 484 0
17
6.64 after 72 24223644 478 478 0
18
6.54 after 72 23223903 471 471 0
19
6.53 after 72 22724306 470 470 0
20
6.53 after 72 23423604 470 470 0
21
6.47 after 72 23323311 466 466 0
22
6.44 after 72 23123303 464 464 0
23
6.35 after 72 23222502 457 457 0
24
6.31 after 72 22223212 454 454 0
25
6.31 after 72 21723701 454 454 0
26
5.92 after 72 18224425 426 426 0
27
5.78 after 72 20621002 416 416 0
28
5.6 after 72 18521814 403 403 0
29
5.5 after 72 20818812 396 396 0
30
5.43 after 72 17921202 391 391 0
31
4.49 after 72 16116210 323 323 0
32
3.39 after 72 11712700 244 244 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 30m round
1
7.39 after 72 27425814 532 532 0
2
7.36 after 72 26626423 530 530 0
3
7.32 after 72 25627145 527 527 0
4
7.26 after 72 25227122 523 523 0
5
7.21 after 72 26925015 519 519 0
6
6.89 after 72 24625014 496 496 0
7
6.38 after 72 26119824 459 459 0
8
6.21 after 72 21523231 447 447 0
9
4.71 after 72 20013900 339 339 0
10
4.44 after 72 15216801 320 320 0
11
4.06 after 72 14714510 292 292 0
12
4.03 after 72 13715311 290 290 0
13
3.57 after 72 12912800 257 257 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Kadeti - Muži - 30m round
1
5.9 after 72 22120401 425 425 0
2
5.85 after 72 22020101 421 421 0
3
5.75 after 72 21619802 414 414 0
4
4.56 after 72 16915902 328 328 0
5
4.44 after 72 16715300 320 320 0
6
2.99 after 72 8612900 215 215 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Kadeti - Ženy - 30m round
1
6.47 after 72 23822833 466 466 0
2
5.83 after 72 22419602 420 420 0
3
5.38 after 72 19319402 387 387 0
4
4.56 after 72 17515300 328 328 0
5
4.14 after 72 18211622 298 298 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Starší žáci - Ženy - 30m round
1
5.24 after 72 19618122 377 377 0
2
4.39 after 72 16015602 316 316 0
3
4.31 after 72 14116900 310 310 0
4
2.96 after 72 1239000 213 213 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m20m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Mladší žáci - Ženy - 20m round
1
7.51 after 72 28225906 541 541 0
2
7.26 after 72 27025335 523 523 0
3
6.56 after 72 24223004 472 472 0
4
5.78 after 72 22818805 416 416 0
5
3.58 after 72 11814000 258 258 0
6
3.24 after 72 1646911 233 233 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Muži - 30m round
1
BM Lukostřelba Klecany
1708 / 2160
Vladimír Fajta 292303 595/720
Tomáš Zahradník 287296 583/720
Květoslava Rokos 266264 530/720
2
BM LK Votice I
1616 / 2160
Jiří Březina 303285 588/720
Zdeněk Kužel 274276 550/720
Tomáš Budín 242236 478/720
3
BM Lukostřelba Kroměříž
1437 / 2160
Zdeněk Vaňhara 247265 512/720
Bohuslav Kadrnka 232239 471/720
Michal Hoffman 217237 454/720
4
BM SK Lukostřelba Libichov
1380 / 2160
Věra Majerová 252271 523/720
Martin Šafr 245239 484/720
Josef Jelínek 159214 373/720
5
BM TJ JIskra Humpolec
1351 / 2160
Martin Vavřička 273245 518/720
Miroslav Háva 252261 513/720
Petra Tetivová 152168 320/720
6
BM SK RAPID Praha
1335 / 2160
Jan Neruda 244249 493/720
František Pangrác 182244 426/720
Petr Bartoš 206210 416/720
7
BM LK ARCUS Plzeň
1305 / 2160
Jiří Kopecký 290218 508/720
Filip Hoška 222232 454/720
Zbyněk Ambrož 175168 343/720
8
BM LK Votice II
1246 / 2160
Prokop Filípek 233233 466/720
David Špinar 232225 457/720
Tomáš Veselý 161162 323/720
9
BCM SK Lukostřelba Libichov
1228 / 2160
Jerry Stegenga 220201 421/720
Julie Pořízková 224196 420/720
Eliška Šafrová 193194 387/720
10
BCM Archery club Kyšice
1062 / 2160
Vojtěch Molík 216198 414/720
Marek Müller 169159 328/720
Filip Vokůrka 167153 320/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
Lukostřelba Klecany (BXO)
1113 / 1440
Tomáš Zahradník 0287
296
583/720
Květoslava Rokos 0266
264
530/720
2
SK Lukostřelba Libichov (BXO)
1007 / 1440
Martin Šafr 0245
239
484/720
Věra Majerová 0252
271
523/720
3
LK Brno 05 (BXO)
997 / 1440
Luboš Vachl 0234
236
470/720
Michaela Wičarová Štroblová 0256
271
527/720
4
JIM Archery club Kyšice (BXO)
923 / 1440
Luděk Babjak 0231
233
464/720
Zuzana Müllerová 0261
198
459/720
5
LO TJ Jiskra Humpolec (BXO)
838 / 1440
Martin Vavřička 0273
245
518/720
Petra Tetivová 0152
168
320/720
6
LK Tachov (BXO)
823 / 1440
Michal Krynický 0261
223
484/720
Kateřina Drapáková 0200
139
339/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Kadeti - Mixed-tým - Team Mix S
1
JIM Archery club Kyšice (BXO)
880 / 1440
Vojtěch Molík 0216
198
414/720
Kateřina Filipová 0238
228
466/720
2
SK Lukostřelba Libichov (BXO)
845 / 1440
Vít Szecsenyi 0221
204
425/720
Julie Pořízková 0224
196
420/720
3
MKM Odolena Voda (BXO)
543 / 1440
Ondřej Vítek 086
129
215/720
Yvonne Železníková 0175
153
328/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL