26. Mistrovství ČR dospělých v halové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Prostějov, Czech Republic
Počet střelců
210

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 29, 2016

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
9.1 after 60 2702762126 546 546 0
2
8.97 after 60 2562822722 538 538 0
3
8.93 after 60 2742621727 536 536 0
4
8.9 after 60 2512831926 534 534 0
5
8.73 after 60 2652591624 524 524 0
6
8.67 after 60 2562641226 520 520 0
7
8.63 after 60 2642541323 518 518 0
8
8.58 after 60 2622531127 515 515 0
9
8.55 after 60 2632501918 513 513 0
10
8.45 after 60 2472601420 507 507 0
11
8.43 after 60 259247823 506 506 0
12
8.42 after 60 2532521717 505 505 0
13
8.4 after 60 2372671325 504 504 0
14
8.37 after 60 252250924 502 502 0
15
8.27 after 60 2492471314 496 496 0
16
8.23 after 60 2492451215 494 494 0
17
8.22 after 60 2602331121 493 493 0
18
8.18 after 60 2442471219 491 491 0
19
8.15 after 60 2412481317 489 489 0
20
8.12 after 60 2372501213 487 487 0
21
8.12 after 60 2542331025 487 487 0
22
7.93 after 60 2382381810 476 476 0
23
7.77 after 60 232234914 466 466 0
24
7.53 after 60 214238813 452 452 0
25
7.52 after 60 2202311216 451 451 0
26
7.38 after 60 2192241013 443 443 0
27
7.37 after 60 209233719 442 442 0
28
7.23 after 60 213221613 434 434 0
29
6.7 after 60 203199713 402 402 0
30
6.65 after 60 20419566 399 399 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Seniorky
1
8.13 after 60 246242720 488 488 0
2
6.95 after 60 186231615 417 417 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Muži
1
9.65 after 60 2882914019 579 579 0
2
9.62 after 60 2852924116 577 577 0
3
9.55 after 60 2842893621 573 573 0
4
9.48 after 60 2852843421 569 569 0
5
9.47 after 60 2862823224 568 568 0
6
9.42 after 60 2852803124 565 565 0
7
9.35 after 60 2742872926 561 561 0
8
9.18 after 60 2752762228 551 551 0
9
9.17 after 60 2682822620 550 550 0
10
9.17 after 60 2762742426 550 550 0
11
9.15 after 60 2752742029 549 549 0
12
9.1 after 60 2752712522 546 546 0
13
9.1 after 60 2742722027 546 546 0
14
9.08 after 60 2742711930 545 545 0
15
9.08 after 60 2682771928 545 545 0
16
9.05 after 60 2682752223 543 543 0
17
9.05 after 60 2682751828 543 543 0
18
9.03 after 60 2652772129 542 542 0
19
9.03 after 60 2642782123 542 542 0
20
9.02 after 60 2672741336 541 541 0
21
9 after 60 2672732426 540 540 0
22
9 after 60 2722682221 540 540 0
23
9 after 60 2622782220 540 540 0
24
9 after 60 2632772026 540 540 0
25
8.98 after 60 2722672420 539 539 0
26
8.92 after 60 2702652026 535 535 0
27
8.92 after 60 2652701825 535 535 0
28
8.92 after 60 2742611723 535 535 0
29
8.87 after 60 2662661826 532 532 0
30
8.85 after 60 2632682123 531 531 0
31
8.82 after 60 2562731821 529 529 0
32
8.82 after 60 2642651622 529 529 0
33
8.78 after 60 2702571723 527 527 0
34
8.75 after 60 2642612219 525 525 0
35
8.75 after 60 2562691525 525 525 0
36
8.72 after 60 2672561332 523 523 0
37
8.68 after 60 2532681522 521 521 0
38
8.62 after 60 2652521523 517 517 0
39
8.62 after 60 2522651229 517 517 0
40
8.62 after 60 2572601224 517 517 0
41
8.6 after 60 2612551425 516 516 0
42
8.57 after 60 2552591521 514 514 0
43
8.55 after 60 2432702018 513 513 0
44
8.52 after 60 2532581718 511 511 0
45
8.43 after 60 2562501718 506 506 0
46
8.42 after 60 2532521218 505 505 0
47
8.42 after 60 248257823 505 505 0
48
8.4 after 60 2562481519 504 504 0
49
8.28 after 60 2492481123 497 497 0
50
8.23 after 60 2492451321 494 494 0
51
8.22 after 60 2362571224 493 493 0
52
8.2 after 60 2612311421 492 492 0
53
8.18 after 60 2422491713 491 491 0
54
8.17 after 60 2582321612 490 490 0
55
Petr Duba (19B) 3. skupina
8.12 after 60 2412461216 487 487 0
56
8.12 after 60 2352521121 487 487 0
57
8.03 after 60 251231921 482 482 0
58
7.92 after 60 2432321114 475 475 0
59
7.9 after 60 2262481515 474 474 0
60
7.87 after 60 2162561712 472 472 0
61
7.83 after 60 254216920 470 470 0
62
7.82 after 60 2252441017 469 469 0
63
7.82 after 60 219250917 469 469 0
64
7.52 after 60 2192321011 451 451 0
65
7.45 after 60 224223618 447 447 0
66
7.38 after 60 223220919 443 443 0
67
7.02 after 60 206215813 421 421 0
68
7.02 after 60 187234516 421 421 0
69
6.82 after 60 2151941112 409 409 0
70
6.72 after 60 220183812 403 403 0
71
6.62 after 60 20918857 397 397 0
72
6.45 after 60 18320447 387 387 0
73
5.52 after 60 15417739 331 331 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
9.28 after 60 2712863118 557 557 0
2
9.25 after 60 2772782723 555 555 0
3
9.2 after 60 2832692425 552 552 0
4
9.12 after 60 2762712424 547 547 0
5
9.07 after 60 2642802519 544 544 0
6
9.05 after 60 2722711633 543 543 0
7
9.03 after 60 2742681631 542 542 0
8
9 after 60 2702702023 540 540 0
9
8.98 after 60 2702691924 539 539 0
10
8.83 after 60 2642661920 530 530 0
11
8.8 after 60 2582701820 528 528 0
12
8.73 after 60 2632611520 524 524 0
13
8.7 after 60 2572651721 522 522 0
14
8.65 after 60 2692501821 519 519 0
15
8.53 after 60 2502621421 512 512 0
16
8.43 after 60 2532531518 506 506 0
17
8.33 after 60 2562441426 500 500 0
18
8.25 after 60 2502451022 495 495 0
19
8.17 after 60 2372531019 490 490 0
20
8.03 after 60 2412411517 482 482 0
21
7.95 after 60 2282491412 477 477 0
22
7.93 after 60 242234920 476 476 0
23
7.68 after 60 232229816 461 461 0
24
7.67 after 60 239221616 460 460 0
25
7.52 after 60 221230618 451 451 0
26
7.48 after 60 229220513 449 449 0
27
7.43 after 60 2082381012 446 446 0
28
7.42 after 60 23221389 445 445 0
29
7.28 after 60 207230617 437 437 0
30
7.23 after 60 206228814 434 434 0
31
5.43 after 60 18614059 326 326 0
32
4.73 after 60 14414044 284 284 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Muži
1
9.58 after 60 2872883525 575 575 0
2
9.57 after 60 2852893426 574 574 0
3
9.57 after 60 2872873426 574 574 0
4
9.52 after 60 2872843129 571 571 0
5
9.47 after 60 2862823722 568 568 0
6
9.47 after 60 2822862930 568 568 0
7
9.43 after 60 2832832634 566 566 0
8
9.42 after 60 2852802830 565 565 0
9
9.4 after 60 2812832730 564 564 0
10
9.4 after 60 2852792534 564 564 0
11
9.38 after 60 2802832337 563 563 0
12
9.37 after 60 2812812434 562 562 0
13
9.37 after 60 2832792336 562 562 0
14
9.32 after 60 2802792333 559 559 0
15
9.25 after 60 2732821839 555 555 0
16
9.23 after 60 2772771740 554 554 0
17
9.22 after 60 2712821837 553 553 0
18
9.18 after 60 2772741541 551 551 0
19
9.18 after 60 2742771443 551 551 0
20
9.13 after 60 2702781441 548 548 0
21
9.13 after 60 2772711344 548 548 0
22
9.1 after 60 2722741242 546 546 0
23
9.07 after 60 2712731142 544 544 0
24
8.85 after 60 263268845 531 531 0
25
8.7 after 60 270252836 522 522 0
26
8.65 after 60 265254837 519 519 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Ženy
1
9.3 after 60 2762822038 558 558 0
2
9.02 after 60 2742671237 541 541 0
3
8.85 after 60 271260839 531 531 0
4
8.83 after 60 2622681133 530 530 0
5
8.6 after 60 2682481027 516 516 0
6
8.53 after 60 253259433 512 512 0
7
8.05 after 60 225258526 483 483 0
8
6.02 after 60 178183212 361 361 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Muži
1
8.32 after 60 256243726 499 499 0
2
8.15 after 60 2442451213 489 489 0
3
8.05 after 60 246237917 483 483 0
4
8.05 after 60 256227915 483 483 0
5
8.02 after 60 247234317 481 481 0
6
7.93 after 60 238238119 476 476 0
7
7.88 after 60 241232618 473 473 0
8
7.8 after 60 220248815 468 468 0
9
7.77 after 60 225241817 466 466 0
10
7.65 after 60 226233515 459 459 0
11
7.62 after 60 234223520 457 457 0
12
7.53 after 60 219233415 452 452 0
13
7.4 after 60 231213109 444 444 0
14
7.23 after 60 207227511 434 434 0
15
7.22 after 60 20622779 433 433 0
16
7.15 after 60 221208712 429 429 0
17
7.1 after 60 22120597 426 426 0
18
7.05 after 60 221202411 423 423 0
19
7.03 after 60 220202511 422 422 0
20
6.73 after 60 189215310 404 404 0
21
6.7 after 60 21318956 402 402 0
22
6.7 after 60 19720528 402 402 0
23
6.68 after 60 18921267 401 401 0
24
6.57 after 60 20219239 394 394 0
25
6.17 after 60 19317754 370 370 0
26
4.1 after 60 8416206 246 246 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Ženy
1
8.83 after 60 2662641922 530 530 0
2
8.35 after 60 250251923 501 501 0
3
8.05 after 60 2512321312 483 483 0
4
7.42 after 60 22422158 445 445 0
5
7.18 after 60 19623568 431 431 0
6
6.57 after 60 20019429 394 394 0
7
6.5 after 60 18320747 390 390 0
8
6.4 after 60 18619839 384 384 0
9
6.12 after 60 17719054 367 367 0
10
6.1 after 60 17818837 366 366 0
11
5.67 after 60 16417625 340 340 0
12
4.65 after 60 13214715 279 279 0
13
3.17 after 60 8910111 190 190 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Dospělí - Muži - 18m round
1
SK Start Praha "A" BM
1481 / 1800
Regina Jirkalová 250251 501/600
Milan Hladil 256243 499/600
František Hadaš ml KL 247234 481/600
2
I. KLK "A" BM
1427 / 1800
Petr Nižnanský 256227 483/600
Luboš Jansa 238238 476/600
Viktor Siegel 220248 468/600
3
SK Start Praha "B" BM
1413 / 1800
Martina Macková 266264 530/600
David Urban 234223 457/600
Miloslav Martinek 221205 426/600
4
Humpolec BM
1322 / 1800
Miroslav Háva 244245 489/600
Jiří Moravec 225241 466/600
Eva Šílová 177190 367/600
5
Juventus Karviná BM
1238 / 1800
Václav Buriánek 206227 433/600
Martin Karas 189215 404/600
Martin Kobylka 189212 401/600
6
Bystřice BM
1208 / 1800
Jiří Vyhnal st. 231213 444/600
Zita Platilová 200194 394/600
Jiří Radochlib 193177 370/600
7
Votice BM
1100 / 1800
Bohumil Spálenka st. 219233 452/600
Petr Míka 213189 402/600
Jiří Mašín 84162 246/600
8
I. KLK "B" BM
1086 / 1800
Pavel Vlk 221202 423/600
Lucie Horáčková 186198 384/600
Kateřina Žižková 132147 279/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Senioři - Muži - 18m round
1
Prostějov RMM
1535 / 1800
Milan Hajduk 265259 524/600
Zdeněk Zapletal 262253 515/600
Jiří Smrček 249247 496/600
2
LK ARCUS RMM
1534 / 1800
Vladislav Ševčák 256282 538/600
Štefan Cehelský 256264 520/600
Zdeněk Horáček 238238 476/600
3
Litvínov RMM
1532 / 1800
Josef Stejskal 274262 536/600
Petr Kašprák 253252 505/600
Ivan Králik 244247 491/600
4
SKP Vsetín RMM
1530 / 1800
Daniel Šrámek 270276 546/600
Miroslav Meluzín 264254 518/600
Petr Osička 232234 466/600
5
Start Brno RMM
1334 / 1800
Augustin Kůra 241248 489/600
Jiří Šusta 219224 443/600
Pavel Berlinský 203199 402/600
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
1.LK Plzeň "A" RM
1685 / 1800
Tadeáš Kalvas 288291 579/600
Jan Vožech 274287 561/600
Matěj Jech 274271 545/600
2
Start Praha RM
1647 / 1800
Vojtěch Chochola 275276 551/600
Oldřich Hašek 276274 550/600
František Hadaš ml RL 274272 546/600
3
LK ARCUS RM
1634 / 1800
Marie Horáčková 277278 555/600
Šimon Bárta 262278 540/600
Ondřej Kníže 272267 539/600
4
LK ESKA Cheb RM
1628 / 1800
Martin Hámor 286282 568/600
Vít Vejražka 268275 543/600
Michal Prosba 257260 517/600
5
Prostějov RM
1628 / 1800
Dominik Chlachula 268277 545/600
František Hajduk 265277 542/600
Michal Hlahůlek 267274 541/600
6
TJ Sokol Praha Vršovice RM
1626 / 1800
Jaromír Termer 284289 573/600
Pavel Habásko 272268 540/600
Milan Reich 263250 513/600
7
I. Královský LK "B" RM
1624 / 1800
Aleš Změlík 285284 569/600
Václav Košťál 285280 565/600
Jana Vikukelová 237253 490/600
8
TJ Ostrava RM
1592 / 1800
David Jaroch 285292 577/600
Marcel Slavík 253268 521/600
Lubomír Sukač 249245 494/600
9
1.LK Plzeň "B" RM
1586 / 1800
Daniel Machatý 270265 535/600
Marek Janout 274261 535/600
Patrik Dimov 261255 516/600
10
LK Rokycany RM
1579 / 1800
Pavel Stejskal 275271 546/600
Martin Kreutzer 264278 542/600
Michal Hodač 242249 491/600
11
LO TJ START Brno RM
1574 / 1800
Jakub Prax 268282 550/600
Martin Ondra 270257 527/600
Jakub Hendrych 249248 497/600
12
LK Votice RM
1572 / 1800
Barbora Kramperová 272271 543/600
Eva Aisbrychová 274268 542/600
zdenek Kocura 254233 487/600
13
Patriot Brno RM
1556 / 1800
Karel Pejčoch 275274 549/600
Jiří Salajka 243270 513/600
Karel Sedláček 249245 494/600
14
ČVUT RM
1553 / 1800
Tomáš Beneš 263268 531/600
Jan Černý 265252 517/600
Jiří Jelínek 248257 505/600
15
Spartak Chrást RM
1509 / 1800
Pavel Mudra 265270 535/600
Petr Polanský 267256 523/600
Zdeněk Haber 220231 451/600
16
I. Královský LK "A" RM
1491 / 1800
Martin Ládyš 264265 529/600
Vojtěch Hloušek 235252 487/600
Jiří Tesař 243232 475/600
17
Slavia Praha RM
1478 / 1800
František Preclík 237267 504/600
Jakub Laciga 261231 492/600
Jan Preclik 251231 482/600
18
LO TJ Opava "A" RM
1402 / 1800
Zdeněk Jaroch 253258 511/600
Martin Sloviak 254216 470/600
Petr Lichnovský 206215 421/600
19
LO TJ Opava "B" RM
1394 / 1800
Tomáš Prašivka 226248 474/600
Ladislav Gilík 219250 469/600
Petr Prašivka 219232 451/600
20
Přerov RM
1375 / 1800
Jaroslav Malošík 247260 507/600
Martin Bucher 224223 447/600
Jakub Hložek 187234 421/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
LO TJ Ostrava "A" RW
1618 / 1800
Zuzana Páníková 283269 552/600
Gabriela Šudřichová 276271 547/600
Miroslava Kulhavá 269250 519/600
2
1.LK Plzeň "A" RW
1594 / 1800
Jana Cimická 264280 544/600
Eliška Beránková 258270 528/600
Veronika Bárová 257265 522/600
3
Start Praha RW
1534 / 1800
Jindřiška Vaněčková 271286 557/600
Babeta Wünschová 256244 500/600
Daria Drozdenko 228249 477/600
4
LO TJ Ostrava "B" RW
1495 / 1800
Lucie Šindlerová 250262 512/600
Dalimila Mališová 250245 495/600
Dana Masárová 246242 488/600
5
Olomouc RW
1394 / 1800
Diana Ritterová 241241 482/600
Lucie Borková 232229 461/600
Tereza Lausová 221230 451/600
6
1.LK Plzeň "B" RW
1382 / 1800
Veronika Jonáková 242234 476/600
Regina Kalinová 239221 460/600
Kristýna Kališová 208238 446/600
7
Start Brno RW
1212 / 1800
Alena Dostálová 229220 449/600
Tereza Procházková 207230 437/600
Eva Praxová 186140 326/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Dospělí - Muži - 18m round
1
Spastic CM
1714 / 1800
Marek Kálal 287288 575/600
Leoš Bartoš 287284 571/600
David Drahonínský 282286 568/600
2
I. Královský LK CM
1712 / 1800
Filip Reitmeier 285289 574/600
Vladimír Brada 287287 574/600
Pavel Pícha 281283 564/600
3
Patriot "A" CM
1682 / 1800
Petr Verner 286282 568/600
Zdeněk Mejzlík 280283 563/600
Vít Novák 274277 551/600
4
REXBOW CM
1672 / 1800
Ondřej Peroutka 283283 566/600
Radek Štěpina 285280 565/600
Jana Peroutková 274267 541/600
5
Start Praha CM
1659 / 1800
Pavel Šrut 280279 559/600
Martin Vaněk 277277 554/600
Ladislav Krumpolec 272274 546/600
6
Patriot "B" CM
1579 / 1800
Vít Dvořák 270278 548/600
Svatopluk Tšpon 277271 548/600
Lucie Nováková 225258 483/600
7
ESKA Cheb CM
1577 / 1800
Petra Zikmundová 271260 531/600
Martina Zikmundová 262268 530/600
Zdeňka Smažíková 268248 516/600
8
ČVUT CM
1395 / 1800
Jan Černý KL 270252 522/600
Anna Plachá 253259 512/600
Adéla Čeplová 178183 361/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

  • Sledujte výsledky živě:
  • Uložit zveřejněná PDF:
    NEW!
Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL