83. mistrovství České republiky dospělých v terčové lukostřelbě 2017

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, , Czech Republic
Počet střelců
133

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 6, 2017

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
8.64 after 72 309313610 622 622 0
2
8.63 after 72 31031178 621 621 0
3
8.25 after 72 300294111 594 594 0
4
8.25 after 72 298296010 594 594 0
5
8.11 after 72 301283015 584 584 0
6
8.1 after 72 29229146 583 583 0
7
8.08 after 72 29029225 582 582 0
8
Ivan Králik (27B) Nové Město n. M.
7.96 after 72 28428954 573 573 0
9
7.92 after 72 27529549 570 570 0
10
7.92 after 72 28828234 570 570 0
11
7.89 after 72 27329544 568 568 0
12
Petr Kašprák (28B) Nové Město n. M.
7.83 after 72 28827606 564 564 0
13
7.75 after 72 27828017 558 558 0
14
Petr Sedlák (26B) Nové Město n. M.
7.69 after 72 26728707 554 554 0
15
7.63 after 72 27627308 549 549 0
16
7.35 after 72 26926015 529 529 0
17
7.01 after 72 24725804 505 505 0
18
Zdeněk Kužílek (27A) Nové Město n. M.
6.36 after 72 22523303 458 458 0
19
Zdeněk Kocura (25B) Nové Město n. M.
5.81 after 72 21220600 418 418 0
20
5.25 after 72 19518300 378 378 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Seniorky
1
8.04 after 72 29028949 579 579 0
2
7.33 after 72 25027812 528 528 0
3
Marcela Kozáková (30C) Nové Město n. M.
6.56 after 72 23224025 472 472 0
4
5.38 after 72 19319402 387 387 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži
1
8.99 after 72 322325519 647 647 0
2
Radek Beránek (2C) Nové Město n. M.
8.99 after 72 323324814 647 647 0
3
David Vítovec (15B) Nové Město n. M.
8.85 after 72 321316610 637 637 0
4
Jan Vožech (8A) Nové Město n. M.
8.78 after 72 320312511 632 632 0
5
Michal Sivák (8D) Nové Město n. M.
8.75 after 72 319311616 630 630 0
6
Matěj Jech (5A) Nové Město n. M.
8.74 after 72 322307413 629 629 0
7
Martin Hámor (3B) Nové Město n. M.
8.72 after 72 316312314 628 628 0
8
Karel Pejčoch (6D) Nové Město n. M.
8.68 after 72 31231339 625 625 0
9
8.61 after 72 317303213 620 620 0
10
8.56 after 72 30431246 616 616 0
11
Karel Sedláček (7D) Nové Město n. M.
8.51 after 72 313300312 613 613 0
12
Pavel Mudra (11B) Nové Město n. M.
8.49 after 72 31729439 611 611 0
13
Pavel Jurák (15D) Nové Město n. M.
8.44 after 72 30030848 608 608 0
14
8.42 after 72 297309611 606 606 0
15
8.42 after 72 305301411 606 606 0
16
8.36 after 72 297305510 602 602 0
17
Milan Šustr (10A) Nové Město n. M.
8.33 after 72 303297511 600 600 0
18
8.32 after 72 29030918 599 599 0
19
8.31 after 72 29630216 598 598 0
20
8.26 after 72 29829749 595 595 0
21
8.24 after 72 30029337 593 593 0
22
8.21 after 72 304287413 591 591 0
23
Jan Kohoutek (13A) Nové Město n. M.
8.19 after 72 30228819 590 590 0
24
8.18 after 72 29129838 589 589 0
25
8.17 after 72 29029865 588 588 0
26
8.15 after 72 30028726 587 587 0
27
8.13 after 72 28829747 585 585 0
28
Tomáš Bouda (2B) Nové Město n. M.
8.13 after 72 30028534 585 585 0
29
Jiří Salajka (9D) Nové Město n. M.
8.04 after 72 279300011 579 579 0
30
8.01 after 72 29428389 577 577 0
31
8.01 after 72 291286010 577 577 0
32
8.01 after 72 28828917 577 577 0
33
Michal Keicher (4C) Nové Město n. M.
7.94 after 72 28328958 572 572 0
34
7.93 after 72 27929225 571 571 0
35
7.93 after 72 27529606 571 571 0
36
7.86 after 72 28028646 566 566 0
37
Marek Janout (4A) Nové Město n. M.
7.86 after 72 28827827 566 566 0
38
7.79 after 72 28128007 561 561 0
39
Adam Bárta (3A) Nové Město n. M.
7.76 after 72 285274410 559 559 0
40
Karel Souček (15A) Nové Město n. M.
7.76 after 72 28127805 559 559 0
41
7.71 after 72 279276212 555 555 0
42
Martin Ondra (12A) Nové Město n. M.
7.71 after 72 29126426 555 555 0
43
7.68 after 72 26129219 553 553 0
44
Jakub Prax (14A) Nové Město n. M.
7.64 after 72 26928127 550 550 0
45
Pavel Smažík st. (5B) Nové Město n. M.
7.58 after 72 27826836 546 546 0
46
Pavel Smažík ml. (4B) Nové Město n. M.
7.35 after 72 26626325 529 529 0
47
Josef Pova (5C) Nové Město n. M.
7.26 after 72 26026314 523 523 0
48
David Vostřez (14B) Nové Město n. M.
7.19 after 72 25126713 518 518 0
49
Marek Dostál (11D) Nové Město n. M.
6.78 after 72 26422413 488 488 0
50
6.68 after 72 22725402 481 481 0
51
6.64 after 72 25622202 478 478 0
52
6.61 after 72 26221424 476 476 0
53
5.4 after 72 19419501 389 389 0
54
0 after 0 0000 0 0 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
8.51 after 72 31929478 613 613 0
2
8.49 after 72 304307711 611 611 0
3
Eva Aisbrychová (20A) Nové Město n. M.
8.44 after 72 298310211 608 608 0
4
8.42 after 72 30030618 606 606 0
5
Barbora Kramperová (21A) Nové Město n. M.
8.31 after 72 30829049 598 598 0
6
Jana Cimická (20D) Nové Město n. M.
8.24 after 72 30329055 593 593 0
7
8.18 after 72 29429519 589 589 0
8
8.1 after 72 29828516 583 583 0
9
7.99 after 72 28329248 575 575 0
10
7.96 after 72 28928415 573 573 0
11
7.86 after 72 27828841 566 566 0
12
Tereza Boudová (17D) Nové Město n. M.
7.72 after 72 28227454 556 556 0
13
Petra Morávková (23A) Nové Město n. M.
7.63 after 72 28326634 549 549 0
14
7.6 after 72 27427319 547 547 0
15
7.22 after 72 25426622 520 520 0
16
7.1 after 72 26724417 511 511 0
17
7.03 after 72 25924704 506 506 0
18
6.81 after 72 24824204 490 490 0
19
6.69 after 72 25123102 482 482 0
20
6.33 after 72 22722911 456 456 0
21
6.32 after 72 23721805 455 455 0
22
Iveta Zahrádková (21C) Nové Město n. M.
5.96 after 72 20022903 429 429 0
23
5.58 after 72 19920313 402 402 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři
1
9.15 after 72 328331620 659 659 0
2
9.11 after 72 324332913 656 656 0
3
9.04 after 72 326325917 651 651 0
4
8.78 after 72 322310416 632 632 0
5
Svatopluk Tšpon (40C) Nové Město n. M.
8.61 after 72 318302512 620 620 0
6
8.58 after 72 305313414 618 618 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži
1
9.74 after 72 3513502629 701 701 0
2
Martin Vaněk (32C) Nové Město n. M.
9.63 after 72 3493441731 693 693 0
3
9.57 after 72 3403491925 689 689 0
4
9.56 after 72 3463421825 688 688 0
5
9.39 after 72 3403361618 676 676 0
6
Ondřej Peroutka (34D) Nové Město n. M.
9.33 after 72 3323401222 672 672 0
7
9.19 after 72 332330915 662 662 0
8
9.18 after 72 328333625 661 661 0
9
9.11 after 72 322334817 656 656 0
10
Radek Štěpina (35D) Nové Město n. M.
9.07 after 72 329324719 653 653 0
11
9.07 after 72 322331320 653 653 0
12
Zdeněk Mejzlík (33C) Nové Město n. M.
9.06 after 72 3303221616 652 652 0
13
Vít Dvořák (35C) Nové Město n. M.
9 after 72 3223261113 648 648 0
14
9 after 72 328320416 648 648 0
15
8.93 after 72 322321316 643 643 0
16
8.93 after 72 323320610 643 643 0
17
Petr Nesvadba (34C) Nové Město n. M.
8.86 after 72 315323513 638 638 0
18
Karel Davídek (31B) Nové Město n. M.
8.5 after 72 29931338 612 612 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy
1
Martina Zikmundová (36B) Nové Město n. M.
9.08 after 72 332322915 654 654 0
2
Petra Zikmundová (37B) Nové Město n. M.
8.92 after 72 32132188 642 642 0
3
Dagmar Neumanová (37C) Nové Město n. M.
8.76 after 72 316315415 631 631 0
4
8.35 after 72 29830359 601 601 0
5
Jana Peroutková (36C) Nové Město n. M.
8.1 after 72 288295510 583 583 0
6
8.06 after 72 289291210 580 580 0
7
7.65 after 72 27927216 551 551 0
8
7.53 after 72 27127137 542 542 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Mixed-tým - 60m round
1
LO TMHO (RXO)
1149 / 1440
Petyo Kishev 275295 570/720
Dana Masárová 290289 579/720
2
SK SPL (RXO)
945 / 1440
Jan Toul 278280 558/720
Alice Korbelová 193194 387/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RMM)
1770 / 2160
Pavel Vlček 300294 594/720
Vladislav Ševčák 298296 594/720
Robert Reichl st. 290292 582/720
2
TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997 (RMM)
1722 / 2160
Zdeněk Smolka 301283 584/720
Ivo Macenauer 288282 570/720
Jiří František 273295 568/720
3
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RMM)
1698 / 2160
Dana Masárová 290289 579/720
Petyo Kishev 275295 570/720
Jiří Šusta 276273 549/720
4
LK Litvínov (RMM)
1691 / 2160
Ivan Králik 284289 573/720
Petr Kašprák 288276 564/720
Petr Sedlák 267287 554/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - 70m round
1
Lukostr O (RXO)
883 / 1440
Dušan Slimařík 227254 481/720
Diana Ritterová 199203 402/720
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
Patriot Brno (RM)
1868 / 2160
Michal Sivák 319311 630/720
Karel Pejčoch 312313 625/720
Karel Sedláček 313300 613/720
2
1. LK Plzeň 1935 (RM)
1861 / 2160
Jan Vožech 320312 632/720
Matěj Jech 322307 629/720
Milan Šustr 303297 600/720
3
TJ Sokol Praha Vršovice (RM)
1842 / 2160
Jaromír Termer 322325 647/720
Martin Štěpánek 297305 602/720
Pavel Habásko 300293 593/720
4
SK Start Praha (RM)
1822 / 2160
Radek Beránek 323324 647/720
Vojtěch Chochola 296302 598/720
František Hadaš ml RL 294283 577/720
5
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (RM)
1811 / 2160
Jakub Laciga 304312 616/720
Tomáš Jusko 297309 606/720
Tomáš Beneš 291298 589/720
6
Lukostřelba Prostějov (RM)
1803 / 2160
Kamil Kovář 317303 620/720
František Hajduk 305301 606/720
Josef Křesala 291286 577/720
7
LO TJ SPARTAK Chrást (RM)
1798 / 2160
Pavel Mudra 317294 611/720
Lukáš Král 290309 599/720
Petr Polanský 290298 588/720
8
LO TJ Dynamo Liberec (RM)
1774 / 2160
Pavel Jurák 300308 608/720
Martin Bulíř 298297 595/720
Vít Vaníček 275296 571/720
9
LK ESKA Cheb (RM)
1759 / 2160
Martin Hámor 316312 628/720
Tomáš Bouda 300285 585/720
Pavel Smažík st. 278268 546/720
10
LK CERE (RM)
1753 / 2160
David Vítovec 321316 637/720
Barbora Kramperová 308290 598/720
David Vostřez 251267 518/720
11
LO TJ Start Brno (RM)
1704 / 2160
Jan Kohoutek 302288 590/720
Karel Souček 281278 559/720
Martin Ondra 291264 555/720
12
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RM)
1422 / 2160
Marcel Slavík 279276 555/720
Pavel Miženko 256222 478/720
Jakub Grepl 194195 389/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava "A" (RW)
1771 / 2160
Eliška Masná 319294 613/720
Lucie Šindlerová 298285 583/720
Miroslava Kulhavá 283292 575/720
2
1. LK Plzeň 1935 "A" (RW)
1696 / 2160
Jana Cimická 303290 593/720
Tereza Boudová 282274 556/720
Tereza Brandová 274273 547/720
3
LO TJ Mariánské Hory Ostrava "B" (RW)
1685 / 2160
Klára Grapová 300306 606/720
Marcela Jarochová 289284 573/720
Eva Kuhejdová 259247 506/720
4
SK Start Praha (RW)
1603 / 2160
Eva Aisbrychová 298310 608/720
Eliška Künzelová 278288 566/720
Iveta Zahrádková 200229 429/720
5
1. LK Plzeň 1935 "B" (RW)
1393 / 2160
Klára Nechutná 251231 482/720
Silvie Bouřilová 227229 456/720
Kateřina Špalková 237218 455/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
SK Start Praha (RXO)
1255 / 1440
Radek Beránek 323324 647/720
Eva Aisbrychová 298310 608/720
2
LK CERE (RXO)
1235 / 1440
David Vítovec 321316 637/720
Barbora Kramperová 308290 598/720
3
1 LK Plzen 1935 (RXO)
1225 / 1440
Jan Vožech 320312 632/720
Jana Cimická 303290 593/720
4
Spastic (RXO)
1180 / 1440
Václav Košťál 304287 591/720
Markéta Sidková 294295 589/720
5
Patriot (RXO)
1179 / 1440
Michal Sivák 319311 630/720
Petra Morávková 283266 549/720
6
LO Ostrava (RXO)
1168 / 1440
Marcel Slavík 279276 555/720
Eliška Masná 319294 613/720
7
TJ Vrsovice (RXO)
1137 / 1440
Jaromír Termer 322325 647/720
Alexandra Lerlová 248242 490/720
8
LO TSC (RXO)
1131 / 1440
Pavel Mudra 317294 611/720
Karolína Řezáčová 254266 520/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound (Guest) - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix C
1
Bows CCHK (CXO)
1236 / 1440
Pavel Zaoral 322334 656/720
Pavlína Rudolfová 289291 580/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
Lukostřelba Prostějov (CM)
2030 / 2160
Marcel Pavlík 351350 701/720
Vladislav Michejda 340336 676/720
Petr Musil 322331 653/720
2
I. Královský lukostřelecký klub z.s. "A" (CM)
2028 / 2160
Filip Reitmeier 340349 689/720
Vladimír Brada 346342 688/720
Pavel Pícha 326325 651/720
3
LK ESKA Cheb (CM)
1989 / 2160
Martin Vaněk 349344 693/720
Martina Zikmundová 332322 654/720
Petra Zikmundová 321321 642/720
4
REXBOW s.r.o. (CM)
1956 / 2160
Ondřej Peroutka 332340 672/720
Radek Štěpina 329324 653/720
Dagmar Neumanová 316315 631/720
5
Bows club "Chimera" Hradec Králové (CM)
1955 / 2160
Adolf Janko 324332 656/720
Pavel Zaoral 322334 656/720
Ivan Doležal 322321 643/720
6
Patriot Brno (CM)
1938 / 2160
Zdeněk Mejzlík 330322 652/720
Vít Dvořák 322326 648/720
Petr Nesvadba 315323 638/720
7
SK Nové Město nad Metují (CM)
1921 / 2160
Jaroslav Zelenka 328333 661/720
Jiří Sedláček 328331 659/720
Lenka Kuncová 298303 601/720
8
I. Královský lukostřelecký klub z.s. "B" (CM)
1736 / 2160
Osvald Celman 323320 643/720
Andrea Celmanová 279272 551/720
Alexandra Oplíštilová 271271 542/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix C
1
LK Eska Cheb (CXO)
1347 / 1440
Martin Vaněk 349344 693/720
Martina Zikmundová 332322 654/720
2
REXBOW (CXO)
1303 / 1440
Ondřej Peroutka 332340 672/720
Dagmar Neumanová 316315 631/720
3
SK NMNM (CXO)
1262 / 1440
Jaroslav Zelenka 328333 661/720
Lenka Kuncová 298303 601/720
4
I KLK (CXO)
1240 / 1440
Filip Reitmeier 340349 689/720
Andrea Celmanová 279272 551/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL