3. MISTROVSTVÍ ČR V TERČOVÉ LUKOSTŘELBĚ HOLÝCH LUKŮ

Shooting places
Czech Republic
Praha Strahov, Praha 6, Kraj Praha, Czech Republic
Number of archers
85

Základné informácie

Trieda
National Championships
Asociácia
WA - World Archery Federation
Obmedzenie
Open

Info o dátume

Začiatok
Ukončenie
finálna prihláška
June 15, 2021

Kontaktné informácie

Webstránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 30m30m X10 Finále
Holý luk Senioři WA720CLS 30m
1
Pavel Cimpl (11B) 3. MČR holých luků
7.04 after 72 24626122 507 507 0
2
6.79 after 72 24524402 489 489 0
3
Petr Nehasil (13C) 3. MČR holých luků
6.75 after 72 22925701 486 486 0
4
6.35 after 72 21823913 457 457 0
5
5.85 after 72 21720412 421 421 0
6
Zbyněk Ambrož (12B) 3. MČR holých luků
5.78 after 72 21719922 416 416 0
7
Petr Škarek (13B) 3. MČR holých luků
5.61 after 72 18821600 404 404 0
8
4.04 after 72 12916210 291 291 0
9
Marc Macaspac (12C) 3. MČR holých luků
3.92 after 72 14413801 282 282 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Holý luk Muži WA720 50m
1
8.28 after 72 301295311 596 596 0
2
8.28 after 72 28830865 596 596 0
3
8.25 after 72 30129336 594 594 0
4
8.24 after 72 29929409 593 593 0
5
8.21 after 72 29030119 591 591 0
6
Jiří Březina (18A) 3. MČR holých luků
8.17 after 72 29329549 588 588 0
7
Michal Čech (23A) 3. MČR holých luků
8.17 after 72 29829025 588 588 0
8
Tomáš Veverka (25C) 3. MČR holých luků
8.08 after 72 29029229 582 582 0
9
Jan Klein (24C) 3. MČR holých luků
7.9 after 72 29027935 569 569 0
10
Milan Hladil (22C) 3. MČR holých luků
7.88 after 72 298269110 567 567 0
11
Petr Hartl (20C) 3. MČR holých luků
7.69 after 72 28526918 554 554 0
12
Jan Dobrý (18C) 3. MČR holých luků
7.69 after 72 28027416 554 554 0
13
7.61 after 72 27327506 548 548 0
14
7.46 after 72 25628135 537 537 0
15
7.39 after 72 26027228 532 532 0
16
Lukáš Lattenberg (19C) 3. MČR holých luků
7.35 after 72 261268110 529 529 0
17
7.29 after 72 25227314 525 525 0
18
Ondřej Vítek (25A) 3. MČR holých luků
7.26 after 72 25826534 523 523 0
19
Richard Kocourek (23C) 3. MČR holých luků
7.24 after 72 26825342 521 521 0
20
Stanislav Hála (18D) 3. MČR holých luků
7.24 after 72 25027123 521 521 0
21
7.06 after 72 24925934 508 508 0
22
Zdeněk Kužel (20A) 3. MČR holých luků
7.01 after 72 25425112 505 505 0
23
Pavel Kučera (24A) 3. MČR holých luků
6.69 after 72 23824413 482 482 0
24
Filip Hoška (19B) 3. MČR holých luků
6.29 after 72 23022314 453 453 0
25
Tomáš Veselý (22A) 3. MČR holých luků
5.93 after 72 19922812 427 427 0
26
Tomáš Grňa (19A) 3. MČR holých luků
5.83 after 72 20221801 420 420 0
27
Pavel Rajňačok (22D) 3. MČR holých luků
5.5 after 72 16523102 396 396 0
28
Radek Pavlas (21A) 3. MČR holých luků
5.28 after 72 21116901 380 380 0
29
Marek Bednář (18B) 3. MČR holých luků
5.13 after 72 15921010 369 369 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 50m50m X10 Finále
Holý luk Ženy WA720 50m
1
7.43 after 72 28225363 535 535 0
2
7.39 after 72 27425832 532 532 0
3
Martina Macková (17C) 3. MČR holých luků
7.36 after 72 26226805 530 530 0
4
7.35 after 72 26826117 529 529 0
5
6.9 after 72 21827913 497 497 0
6
6.85 after 72 25324006 493 493 0
7
6.67 after 72 24323722 480 480 0
8
6.32 after 72 23422121 455 455 0
9
6.13 after 72 22821311 441 441 0
10
Sandra Hüllerová (17A) 3. MČR holých luků
5.44 after 72 18221004 392 392 0
11
4.51 after 72 15616910 325 325 0
12
Kateřina Drapáková (17B) 3. MČR holých luků
4.42 after 72 16715110 318 318 0
13
Sára Ditrichová (16C) 3. MČR holých luků
3.5 after 72 13711500 252 252 0
14
Lucie Čechová (14C) 3. MČR holých luků
3.43 after 72 1559211 247 247 0
Pos. Športovec Average arrow 30m30m X10 Finále
Holý luk Junioři WA720CLS 30m
1
René Okapal (9B) 3. MČR holých luků
5.71 after 72 20320811 411 411 0
Pos. Športovec Average arrow 30m30m X10 Finále
Holý luk Juniorky WA720CLS 30m
1
3.39 after 72 12611812 244 244 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 30m30m X10 Finále
Holý luk Kadeti WA720CLS 30m
1
6.38 after 72 25120823 459 459 0
2
Daniel Lakva (9C) 3. MČR holých luků
5.79 after 72 20021712 417 417 0
3
4.76 after 72 17816502 343 343 0
4
Jakub Vlasák (10C) 3. MČR holých luků
4.5 after 72 15616800 324 324 0
5
Vojtěch Kalina (10B) 3. MČR holých luků
3.35 after 72 13710402 241 241 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 30m30m X10 Finále
Holý luk Kadetky WA720CLS 30m
1
5.18 after 72 21915403 373 373 0
2
4.78 after 72 16118302 344 344 0
3
4.08 after 72 15414010 294 294 0
4
3.89 after 72 14014002 280 280 0
5
2.75 after 72 9710100 198 198 0
6
1.93 after 72 904900 139 139 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 30m30m X10 Finále
Holý luk Starší žáci ŽWA720 30m
1
7.85 after 72 27229317 565 565 0
2
5.03 after 72 20815401 362 362 0
3
3.81 after 72 15312100 274 274 0
4
3.78 after 72 12015200 272 272 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 30m30m X10 Finále
Holý luk Starší žákyně ŽWA720 30m
1
7.24 after 72 26925231 521 521 0
2
Kristýna Drapáková (5C) 3. MČR holých luků
6.29 after 72 20924411 453 453 0
3
5.99 after 72 24418722 431 431 0
4
5.93 after 72 17225513 427 427 0
5
5.01 after 72 16919202 361 361 0
6
4.49 after 72 16615710 323 323 0
7
3.74 after 72 13013900 269 269 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 20m20m X10 Finále
Holý luk Mladší žáci ŽWA720 20m
1
Petr Kučera (1B) 3. MČR holých luků
6.58 after 72 25022412 474 474 0
2
Oliver Mužík (1C) 3. MČR holých luků
6.18 after 72 22522013 445 445 0
3
Štěpán Zach (3A) 3. MČR holých luků
5.58 after 72 19420802 402 402 0
4
Jan Krejčí (2A) 3. MČR holých luků
5.44 after 72 18820400 392 392 0
5
5.32 after 72 20218132 383 383 0
6
Kvido Solnař (2C) 3. MČR holých luků
5.15 after 72 16420702 371 371 0
7
Filip Chum (1A) 3. MČR holých luků
4.79 after 72 17517012 345 345 0
8
4.35 after 72 14416900 313 313 0
Pos. Športovec Average arrow 20m20m X10 Finále
Holý luk Mladší žákyně ŽWA720 20m
1
2.9 after 72 10410501 209 209 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 70m Sum Finále
Outdoor - Barebow - Kadeti - Universal - Team Mix S
1
SK Lukostřelba Libichov
832 / 1440
Vít Szecsenyi 0251
208
459/720
Julie Pořízková 0219
154
373/720
2
Lukostřelba Olomouc
697 / 1440
Daniel Lakva 0200
217
417/720
Markéta Schneiderová 0140
140
280/720
3
MKM Odolena Voda
687 / 1440
Ondřej Vítek 0178
165
343/720
Yvonne Železníková 0161
183
344/720
4
LO TJ Jiskra Humpolec
439 / 1440
Vojtěch Kalina 0137
104
241/720
Veronika Černá 097
101
198/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 30m30m Sum Finále
Outdoor - Barebow - Starší žiaci - Muž - 30m round
1
BZSM Lukostřelba Olomouc
1355 / 2160
Jonáš Vaculík 272293 565/720
Veronika Doleželová 269252 521/720
Michaela Tesařová ml. 130139 269/720
2
BZSM SK Lukostřelba Libichov
1115 / 2160
Eva Kalinová 244187 431/720
Julie Hoffmanová 169192 361/720
Anežka Kopalová 166157 323/720
3
BZSM MKM Odolena Voda
908 / 2160
Vojtěch Zemánek 208154 362/720
Šimon Mödritzer 153121 274/720
Mikuláš Vosáhlo 120152 272/720
QUALIFICATION
Pos. Tím 30m30m Sum Finále
Outdoor - Barebow - Starší žiaci - Universal - 30m round
1
Lukostřelba Olomouc
1086 / 1440
Jonáš Vaculík 272293 565/720
Veronika Doleželová 269252 521/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 20m20m Sum Finále
Outdoor - Barebow - Mladší žiaci - Muž - 20m round
1
BZMM MKM Odolena Voda
1170 / 2160
Petr Kučera 250224 474/720
Vojtěch Putna 202181 383/720
Tomáš Vojtěch 144169 313/720
2
BZMM LK Votice
1139 / 2160
Štěpán Zach 194208 402/720
Jan Krejčí 188204 392/720
Filip Chum 175170 345/720
3
BZMM TJ Jiskra Humpolec
1025 / 2160
Oliver Mužík 225220 445/720
Kvido Solnař 164207 371/720
Petra Mazancová 104105 209/720
QUALIFICATION
Pos. Tím 20m20m Sum Finále
Outdoor - Barebow - Mladší žiaci - Universal - 20m round
1
LO TJ Jiskra Humpolec
654 / 1440
Oliver Mužík 225220 445/720
Petra Mazancová 104105 209/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 50m50m Sum Finále
Outdoor - Barebow - Dospelí - Muž - 50m round
1
BM SK Start Praha A
1745 / 2160
František Hadaš ml HL 288308 596/720
Tomáš Veverka 290292 582/720
Milan Hladil 298269 567/720
2
BM Lukostřelba Libichov
1714 / 2160
Pavel Bajtl 301295 596/720
Vladimír Fajta 299294 593/720
Martin Šafr 252273 525/720
3
BM SK Start Praha B
1620 / 2160
Jan Klein 290279 569/720
Martina Macková 262268 530/720
Richard Kocourek 268253 521/720
4
BM Lukostřelba Kroměříž
1617 / 2160
Michal Hoffman HL 273275 548/720
Zdeněk Vaňhara 256281 537/720
Bohuslav Kadrnka 260272 532/720
5
BM Lukostřelba Olomouc
1593 / 2160
Michal Čech 298290 588/720
Ondřej Vítek 258265 523/720
Pavel Kučera 238244 482/720
6
BM LK Votice
1520 / 2160
Jiří Březina 293295 588/720
Zdeněk Kužel 254251 505/720
Tomáš Veselý 199228 427/720
7
BM TJ Sokol Vlkoš
1475 / 2160
Petr Hartl 285269 554/720
Lukáš Lattenberg 261268 529/720
Sandra Hüllerová 182210 392/720
8
BM TJ Jiskra Humpolec
1359 / 2160
Martin Vavřička 290301 591/720
Stanislav Hála 250271 521/720
Lucie Čechová 15592 247/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Tím 70m Sum Finále
Outdoor - Barebow - Dospelí - Universal - Team Mix S
1
SK Lukostřelba Libichov
1128 / 1440
Pavel Bajtl 0301
295
596/720
Věra Majerová 0274
258
532/720
2
SK Start Praha
1126 / 1440
František Hadaš ml HL 0288
308
596/720
Martina Macková 0262
268
530/720
3
I. Královský LK Praha
1049 / 1440
Petr Nižnanský 0301
293
594/720
Monika Nymburská 0234
221
455/720
4
Lukostřelba Kroměříž
1041 / 1440
Michal Hoffman HL 0273
275
548/720
Veronika Neufusová 0253
240
493/720
5
Lukostřelba Olomouc
1029 / 1440
Michal Čech 0298
290
588/720
Jarmila Kučerová 0228
213
441/720
6
TJ Sokol Vlkoš
946 / 1440
Petr Hartl 0285
269
554/720
Sandra Hüllerová 0182
210
392/720
7
LK Brno 05
931 / 1440
Pavel Rajňačok 0165
231
396/720
Michaela Wičarová Štroblová 0282
253
535/720
8
LO TJ Jiskra Humpolec
838 / 1440
Martin Vavřička 0290
301
591/720
Lucie Čechová 0155
92
247/720
Niesú tu už žiadne ďalšie statusy

  Competition admin

  Actions

Advertise on rcherz.com
Please select discipline
Please select format
Please select age category
Please select gender
Please select bow type



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL