Chrástecké šípy 2020 - 5.kolo

Střelnice
Czech Republic
Tělocvična TJ Spartak Chrást, Chrást, Czech Republic
Počet střelců
115

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 25, 2020

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
David Bárta 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
Miloš Bárta 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Jiří Buňata 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Filip Hoška 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Tadeáš Kalvas 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Tomáš Kuda 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Tereza Brandová 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
Jana Cimická 3.Skupina (pátek 15:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
Adam Bárta 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
Jakub Bešta 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Ondřej Pašek 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Jakub Stuš 3.Skupina (pátek 15:30)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Simon Gabriel 4. Skupina (pátek 18:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Filip Schulz 2. Skupina (sobota)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Jiří Kába 2. Skupina (sobota)
0 after 0 0000 0 0 0
1
Adam Kruba 3.Skupina (pátek 15:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
Josef Janda 3.Skupina (pátek 15:30)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 8 let - Ženy - 2x10m
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
Miloš Milfait 2. Skupina (sobota)
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Junioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
0 after 0 0000 0 0 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL