28. mistrovství ČR žactva v halové lukostřelbě - copy

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala TJ Jiskra, Humpolec, Vysocina, Czech Republic
Počet střelců
133

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 10, 2020

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
9.25 after 60 2752802527 555 555 0
2
8.95 after 60 2652721531 537 537 0
3
8.9 after 60 2642701826 534 534 0
4
8.82 after 60 2622671823 529 529 0
5
8.8 after 60 2722561724 528 528 0
6
8.78 after 60 2572701723 527 527 0
7
8.68 after 60 2572641226 521 521 0
8
8.65 after 60 2542651621 519 519 0
9
8.6 after 60 2622541124 516 516 0
10
8.53 after 60 2592531421 512 512 0
11
8.48 after 60 2602491218 509 509 0
12
8.43 after 60 2442621024 506 506 0
13
8.42 after 60 2512541319 505 505 0
14
8.23 after 60 244250918 494 494 0
15
8.12 after 60 245242712 487 487 0
16
7.88 after 60 2412321014 473 473 0
17
7.82 after 60 232237716 469 469 0
18
7.63 after 60 2202381113 458 458 0
19
7.63 after 60 229229513 458 458 0
20
7.52 after 60 225226713 451 451 0
21
7.5 after 60 223227512 450 450 0
22
7.18 after 60 229202913 431 431 0
23
7.07 after 60 21021438 424 424 0
24
7.05 after 60 20521877 423 423 0
25
6.78 after 60 21419398 407 407 0
26
6.62 after 60 19420346 397 397 0
27
6.5 after 60 19319749 390 390 0
28
6.17 after 60 219151211 370 370 0
29
5.6 after 60 15518130 336 336 0
30
5.03 after 60 16014224 302 302 0
31
3.35 after 60 9410723 201 201 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
9.38 after 60 2802832925 563 563 0
2
9.17 after 60 2752752426 550 550 0
3
9.17 after 60 2752752326 550 550 0
4
9.03 after 60 2642781731 542 542 0
5
8.82 after 60 2662631724 529 529 0
6
8.8 after 60 2662621428 528 528 0
7
8.75 after 60 2602651519 525 525 0
8
8.62 after 60 2622551027 517 517 0
9
8.58 after 60 2602551416 515 515 0
10
8.4 after 60 2582461021 504 504 0
11
8.33 after 60 2472531217 500 500 0
12
8.22 after 60 253240820 493 493 0
13
8.02 after 60 234247719 481 481 0
14
7.95 after 60 231246919 477 477 0
15
7.95 after 60 235242422 477 477 0
16
7.88 after 60 229244721 473 473 0
17
7.85 after 60 238233611 471 471 0
18
7.73 after 60 231233715 464 464 0
19
7.68 after 60 238223717 461 461 0
20
7.6 after 60 241215417 456 456 0
21
7.5 after 60 229221518 450 450 0
22
7.08 after 60 211214611 425 425 0
23
6.98 after 60 21420576 419 419 0
24
6.95 after 60 22019748 417 417 0
25
6.48 after 60 18920046 389 389 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
9.23 after 60 2772772427 554 554 0
2
8.55 after 60 2542591127 513 513 0
3
8.42 after 60 2542511022 505 505 0
4
8.33 after 60 253247921 500 500 0
5
8.28 after 60 2512461318 497 497 0
6
8.03 after 60 247235910 482 482 0
7
7.92 after 60 237238519 475 475 0
8
7.9 after 60 2522221015 474 474 0
9
7.9 after 60 248226820 474 474 0
10
7.87 after 60 2182541716 472 472 0
11
7.82 after 60 23423597 469 469 0
12
7.77 after 60 225241516 466 466 0
13
7.73 after 60 232232616 464 464 0
14
7.65 after 60 236223612 459 459 0
15
7.63 after 60 232226513 458 458 0
16
7.53 after 60 236216414 452 452 0
17
7.48 after 60 23121868 449 449 0
18
7.35 after 60 223218510 441 441 0
19
7.3 after 60 207231510 438 438 0
20
7.05 after 60 20721666 423 423 0
21
6.07 after 60 16020435 364 364 0
22
6.07 after 60 18517923 364 364 0
23
6.03 after 60 193169511 362 362 0
24
5.87 after 60 17817415 352 352 0
25
5.68 after 60 172169010 341 341 0
26
3.92 after 60 13210302 235 235 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
9.25 after 60 2772782723 555 555 0
2
9.18 after 60 2692822230 551 551 0
3
8.92 after 60 2672681136 535 535 0
4
8.9 after 60 2702641531 534 534 0
5
8.83 after 60 2662641819 530 530 0
6
8.78 after 60 2642631521 527 527 0
7
8.77 after 60 2632631325 526 526 0
8
8.65 after 60 2582611621 519 519 0
9
8.65 after 60 2522671621 519 519 0
10
8.53 after 60 2542581423 512 512 0
11
8.37 after 60 2472551025 502 502 0
12
8.33 after 60 2472531219 500 500 0
13
8.28 after 60 2472501115 497 497 0
14
8.08 after 60 238247617 485 485 0
15
7.88 after 60 241232617 473 473 0
16
7.65 after 60 233226109 459 459 0
17
7.63 after 60 223235713 458 458 0
18
6.9 after 60 21420078 414 414 0
19
6.6 after 60 18521166 396 396 0
20
6.3 after 60 20017827 378 378 0
21
5.83 after 60 18017027 350 350 0
22
4.32 after 60 12213712 259 259 0
QUALIFICATION
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Mladší žáci
1
7.92 after 60 2432321015 475 475 0
2
7 after 60 209211610 420 420 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Starší žáci
1
7.87 after 60 239233717 472 472 0
2
7.43 after 60 232214912 446 446 0
3
7.27 after 60 22021638 436 436 0
4
6.18 after 60 20216943 371 371 0
5
5.97 after 60 18217646 358 358 0
6
3.62 after 60 11310411 217 217 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Starší žákyně
1
7.92 after 60 246229818 475 475 0
2
7.7 after 60 232230416 462 462 0
3
6.62 after 60 20219559 397 397 0
4
6.08 after 60 19017527 365 365 0
5
5.95 after 60 18816919 357 357 0
6
5.68 after 60 18215925 341 341 0
7
1.58 after 60 514401 95 95 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Mladší žáci
1
7.55 after 60 228225517 453 453 0
2
6.75 after 60 216189214 405 405 0
3
6.4 after 60 19618847 384 384 0
4
6.27 after 60 19917758 376 376 0
5
6.22 after 60 18418946 373 373 0
6
5.55 after 60 18814515 333 333 0
7
5.43 after 60 18713918 326 326 0
8
3.9 after 60 10612812 234 234 0
9
3.58 after 60 9412104 215 215 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Mladší žákyně
1
8.08 after 60 242243919 485 485 0
2
7.72 after 60 227236715 463 463 0
3
6.32 after 60 198181210 379 379 0
4
5.77 after 60 18416226 346 346 0
5
5.12 after 60 16813923 307 307 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
BMM Lukostřelci Českého lesa
1175 / 1800
Anežka Šimková 227236 463/600
Richard Staněk 216189 405/600
Květa Dvořáčková 168139 307/600
2
BMM LK Votice
975 / 1800
Filip Chum 196188 384/600
Jan Krejčí 199177 376/600
Štěpán Zach 94121 215/600
3
BMM TJ Jiskra Humpolec
939 / 1800
Eva Kalinová 198181 379/600
Mikuláš Kment 187139 326/600
Oliver Mužík 106128 234/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Starší žáci - Muži - 18m round
1
RSM Lukostřelba Ostrava
1596 / 1800
Lukáš Liberda 275280 555/600
Sebastián Kula 262267 529/600
Ondřej Křižák 259253 512/600
2
RSM 1.LK Plzeň 1935 "A"
1587 / 1800
Monika Továrnická 275275 550/600
Daniel Bouřil 257264 521/600
Lukáš Fritsch 262254 516/600
3
RSM Lukostřelba Prostějov
1539 / 1800
Madlen Maková 260265 525/600
Marek Hajnyš 260249 509/600
Jakub Šomek 251254 505/600
4
RSM LK Znojmo
1536 / 1800
Adam Paulenka 264270 534/600
Michaela Adámková 260255 515/600
Jan Sháněl 245242 487/600
5
RSM LK Votice
1481 / 1800
Jakub Pobořil 257270 527/600
Andrea Kuželová 235242 477/600
Anna Peterková 231246 477/600
6
RSM Odolena Voda
1410 / 1800
Radek Řeřicha 241232 473/600
Kateřina Plechatá 229244 473/600
Karolína Turková 231233 464/600
7
RSM TJ Sokol Šanov
1382 / 1800
Lucie Klepáčková 262255 517/600
Patrik Weiser 220238 458/600
Daniel Kovář 214193 407/600
8
RSM 1.LK Plzeň 1935 "B"
1366 / 1800
Andrea Louvarová 253240 493/600
Petr Stehlík 223227 450/600
Ondřej Kilian 205218 423/600
9
RSM LK CERE
1362 / 1800
Matyáš Mlíka 244262 506/600
Daniil Petrikin 229202 431/600
Dominika Bílíková 211214 425/600
10
RSM SK Přerov 1908
1317 / 1800
Martin Úrubek 232237 469/600
Jan Spáčil 229229 458/600
David Blaťák 193197 390/600
11
RSM Lukostřelba Kroměříž
1249 / 1800
František Pospíšil 272256 528/600
Karolína Hoffmanová 214205 419/600
Josef Dohnal 160142 302/600
12
RSM LO TJ Opava
1188 / 1800
Stanislav Keder 265272 537/600
Linda Lacová 229221 450/600
Lukáš Jarnot 94107 201/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
RMM Lukostřelba Ostrava "A"
1538 / 1800
Adéla Hladíková 269282 551/600
Rudolf Vojvodík 254251 505/600
Alexandr Nosek 247235 482/600
2
RMM LK Znojmo
1524 / 1800
Sofie Axmannová 264263 527/600
Tadeáš Paleček 253247 500/600
Natali Bulínová 247250 497/600
3
RMM SK Bystřice
1465 / 1800
Dalibor Křivánek 277277 554/600
Ondřej Chlupsa 236223 459/600
Radek Tomis 236216 452/600
4
RMM LK Votice
1408 / 1800
Antonín Peterka 254259 513/600
Filip Veselý 218254 472/600
Jonáš Nekl 207216 423/600
5
RMM Lukostřelba Ostrava "B"
1313 / 1800
Ondřej Kološ 251246 497/600
Martin Česelský 237238 475/600
Tadeáš Valčík 172169 341/600
6
RMM TJ Sokol Šanov
1267 / 1800
Tomáš Šibal 232232 464/600
Samuel Weiser 223218 441/600
Kamil Klepáček ml. 193169 362/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
RMW LK ARCUS Plzeň
1542 / 1800
Eliška Fialová 267268 535/600
Zuzana Francová 270264 534/600
Julie Krettová 241232 473/600
2
RMW LK Votice
1521 / 1800
Viktorie Budínová 252267 519/600
Alžběta Tichá 247255 502/600
Štěpánka Grňová 247253 500/600
3
RMW LO TJ Opava
1481 / 1800
Tea Večerková 277278 555/600
Eliška Dohnalová 254258 512/600
Žaneta Berková 214200 414/600
4
RMW Lukostřelba Kroměříž
1443 / 1800
Libuše Ondrušková 263263 526/600
Amélie Malcharová 233226 459/600
Anna Kadrnková 223235 458/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL