Pohár ČLS - 2.kolo - distanční náhrada za zrušený závod Votice

Střelnice
Czech Republic
Kdekoli, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Počet střelců
242

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
April 29, 2021

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři 60+ WA720 60m
1
Ján Švantner (139A) Pohár ČLS 2.kolo
8.39 after 72 30629898 604 604 0
2
7.93 after 72 28728418 571 571 0
3
7.56 after 72 27626817 544 544 0
4
6.17 after 72 22721711 444 444 0
5
5.74 after 72 21819513 413 413 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři WA720 60m
1
8.93 after 72 326317714 643 643 0
2
8.88 after 72 318321016 639 639 0
3
8.64 after 72 313309016 622 622 0
4
Oto Habrdle (107A) Pohár ČLS 2.kolo
8.51 after 72 31729693 613 613 0
5
8.04 after 72 29928027 579 579 0
6
7.97 after 72 29627826 574 574 0
7
7.9 after 72 29127864 569 569 0
8
Rudolf Bilka (127A) Pohár ČLS 2.kolo
7.79 after 72 28327842 561 561 0
9
7.58 after 72 27627027 546 546 0
10
6.67 after 72 24123941 480 480 0
11
6.25 after 72 23621402 450 450 0
12
4.88 after 72 22212904 351 351 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Seniorky WA720 60m
1
7.96 after 72 28029318 573 573 0
2
7.79 after 72 28227914 561 561 0
3
7.07 after 72 25425522 509 509 0
4
6.93 after 72 25824101 499 499 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži WA720 70m
1
Erik Ebermann (13A) Pohár ČLS 2.kolo
9.1 after 72 3273281018 655 655 0
2
9.1 after 72 3283271010 655 655 0
3
9.01 after 72 3243251114 649 649 0
4
Jan Vožech (14A) Pohár ČLS 2.kolo
9.01 after 72 324325816 649 649 0
5
Adam Li (177A) Pohár ČLS 2.kolo
9 after 72 3263221017 648 648 0
6
8.97 after 72 327319314 646 646 0
7
Karel Neuwirth (109A) Pohár ČLS 2.kolo
8.47 after 72 30930126 610 610 0
8
8.33 after 72 303297312 600 600 0
9
Martin Zahradník (123A) Pohár ČLS 2.kolo
8.03 after 72 27830018 578 578 0
10
8 after 72 29328319 576 576 0
11
Michal Prosba (67A) Pohár ČLS 2.kolo
7.68 after 72 26528805 553 553 0
12
7.46 after 72 27925817 537 537 0
13
Jan Vlachovský (17A) Pohár ČLS 2.kolo
7.43 after 72 27426136 535 535 0
14
Pavel Smažík ml. (69A) Pohár ČLS 2.kolo
7.15 after 72 26425125 515 515 0
15
6.89 after 72 24924702 496 496 0
16
David Henžlík (57A) Pohár ČLS 2.kolo
6.56 after 72 22724507 472 472 0
17
6.47 after 72 23822823 466 466 0
18
Luděk Brettl (68A) Pohár ČLS 2.kolo
6.47 after 72 24422221 466 466 0
19
6.11 after 72 21622403 440 440 0
20
Tomáš Kuda (151A) Pohár ČLS 2.kolo
4.76 after 72 14719601 343 343 0
21
Martin Kýr (153A) Pohár ČLS 2.kolo
3.03 after 72 1348400 218 218 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy WA720 70m
1
8.76 after 72 320311813 631 631 0
2
Iveta Zahrádková (284A) Pohár ČLS 2.kolo
7.96 after 72 288285210 573 573 0
3
7.85 after 72 279286114 565 565 0
4
7.68 after 72 28027309 553 553 0
5
6.63 after 72 23324405 477 477 0
6
5.89 after 72 22120321 424 424 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři WA720 70m
1
9.1 after 72 333322819 655 655 0
2
8.67 after 72 311313615 624 624 0
3
8.5 after 72 30730548 612 612 0
4
David Palyza (59A) Pohár ČLS 2.kolo
8.15 after 72 28829945 587 587 0
5
Martin Pekárek (115A) Pohár ČLS 2.kolo
8.07 after 72 285296113 581 581 0
6
Viktor Jackiv (276A) Pohár ČLS 2.kolo
7.54 after 72 27926404 543 543 0
7
6.92 after 72 25824043 498 498 0
8
6.21 after 72 22022703 447 447 0
9
5.53 after 72 18021840 398 398 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky WA720 70m
1
Eva Šebestová (119A) Pohár ČLS 2.kolo
8.24 after 72 30628746 593 593 0
2
8.21 after 72 28630537 591 591 0
3
8.1 after 72 28330039 583 583 0
4
Tereza Mundlová (281A) Pohár ČLS 2.kolo
7.9 after 72 29327619 569 569 0
5
7.35 after 72 26526426 529 529 0
6
Eliška Opálková (137A) Pohár ČLS 2.kolo
6.96 after 72 26323815 501 501 0
7
6.19 after 72 22122503 446 446 0
8
6.18 after 72 24020512 445 445 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti WA720 60m
1
Matěj Špinar (84A) Pohár ČLS 2.kolo
9.15 after 72 323336525 659 659 0
2
Šimon Bárta (78A) Pohár ČLS 2.kolo
9.1 after 72 330325918 655 655 0
3
Richard Krejčí (290A) Pohár ČLS 2.kolo
9.01 after 72 3293201413 649 649 0
4
Lukáš Fritsch (19A) Pohár ČLS 2.kolo
8.65 after 72 313310313 623 623 0
5
8.64 after 72 30531767 622 622 0
6
8.6 after 72 312307611 619 619 0
7
8.5 after 72 301311413 612 612 0
8
8.36 after 72 30130127 602 602 0
9
8.36 after 72 30230025 602 602 0
10
Martin Hámor Ml. (66A) Pohár ČLS 2.kolo
8.19 after 72 300290211 590 590 0
11
8.01 after 72 28629124 577 577 0
12
7.97 after 72 28229228 574 574 0
13
Ondřej Boťa (15A) Pohár ČLS 2.kolo
7.64 after 72 28426613 550 550 0
14
7.46 after 72 26926837 537 537 0
15
Vít Kučera (95A) Pohár ČLS 2.kolo
7.46 after 72 26227514 537 537 0
16
Jakub Štětka (283A) Pohár ČLS 2.kolo
7.32 after 72 26626114 527 527 0
17
Jan Stiegler (1A) Pohár ČLS 2.kolo
7.17 after 72 25026634 516 516 0
18
Tomáš Prokop (279A) Pohár ČLS 2.kolo
7.06 after 72 25725124 508 508 0
19
Adam Urban (309A) Pohár ČLS 2.kolo
6.72 after 72 25522901 484 484 0
20
Jakub Stuš (144A) Pohár ČLS 2.kolo
5.42 after 72 19319702 390 390 0
21
David Hromádka (288A) Pohár ČLS 2.kolo
5.33 after 72 19019400 384 384 0
22
3.13 after 72 1279800 225 225 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky WA720 60m
1
8.71 after 72 31231549 627 627 0
2
Nikola Svobodná (80A) Pohár ČLS 2.kolo
8.63 after 72 303318513 621 621 0
3
7.76 after 72 27728218 559 559 0
4
7.6 after 72 26128622 547 547 0
5
7.51 after 72 26727431 541 541 0
6
7.44 after 72 25628007 536 536 0
7
Barbora Solnická (158A) Pohár ČLS 2.kolo
7.01 after 72 25924613 505 505 0
8
Marie Heřmanová (274A) Pohár ČLS 2.kolo
7 after 72 24625835 504 504 0
9
Meda Čapková (278A) Pohár ČLS 2.kolo
6.99 after 72 24625723 503 503 0
10
Alice Nádherná (297A) Pohár ČLS 2.kolo
5.99 after 72 21421712 431 431 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žáci ŽWA720 40/30m
1
Petr Líňa (178A) Pohár ČLS 2.kolo
8.38 after 72 31029329 603 603 0
2
7.81 after 72 283279111 562 562 0
3
7.81 after 72 28627606 562 562 0
4
7.65 after 72 27227916 551 551 0
5
7.58 after 72 26428214 546 546 0
6
7.36 after 72 26626432 530 530 0
7
7.29 after 72 26226332 525 525 0
8
6.96 after 72 27123013 501 501 0
9
6.9 after 72 24924816 497 497 0
10
Daniil Petrikin (61A) Pohár ČLS 2.kolo
6.86 after 72 28221209 494 494 0
11
Jonáš Nekl (83A) Pohár ČLS 2.kolo
5.94 after 72 25017805 428 428 0
12
Ondřej Zach (74A) Pohár ČLS 2.kolo
5.5 after 72 23116503 396 396 0
13
5.13 after 72 18418511 369 369 0
14
4.81 after 72 13521100 346 346 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně ŽWA720 40/30m
1
Michaela Adámková (117A) Pohár ČLS 2.kolo
7.79 after 72 28927225 561 561 0
2
7.31 after 72 26626024 526 526 0
3
Sofie Axmannová (126A) Pohár ČLS 2.kolo
6.71 after 72 25822506 483 483 0
4
6.65 after 72 24423501 479 479 0
5
6.19 after 72 21722902 446 446 0
6
Anna Peterková (96A) Pohár ČLS 2.kolo
6.11 after 72 20623402 440 440 0
7
6.06 after 72 23620005 436 436 0
8
5.25 after 71 20017302 373 373 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci ŽWA720 30/20m
1
8.83 after 72 315321812 636 636 0
2
Antonín Peterka (97A) Pohár ČLS 2.kolo
8.13 after 72 29029526 585 585 0
3
Filip Veselý (94A) Pohár ČLS 2.kolo
8.08 after 72 29728525 582 582 0
4
7.5 after 72 27426633 540 540 0
5
7.44 after 72 26826846 536 536 0
6
7.29 after 72 24827733 525 525 0
7
7.21 after 72 25326623 519 519 0
8
Nikolaj Jackiv (293A) Pohár ČLS 2.kolo
7.06 after 72 24925913 508 508 0
9
Teodor Zaujec (89A) Pohár ČLS 2.kolo
6.35 after 72 22023701 457 457 0
10
5.93 after 72 21920803 427 427 0
11
5.28 after 72 18619402 380 380 0
12
4.69 after 72 16517300 338 338 0
13
Josef Janda (145A) Pohár ČLS 2.kolo
4.56 after 72 17215611 328 328 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně ŽWA720 30/20m
1
Alžběta Tichá (77A) Pohár ČLS 2.kolo
8.5 after 72 31729577 612 612 0
2
8.19 after 72 29129919 590 590 0
3
Natali Bulínová (118A) Pohár ČLS 2.kolo
7.68 after 72 26828515 553 553 0
4
7.04 after 72 23926805 507 507 0
5
7.03 after 72 26124505 506 506 0
6
4.88 after 72 17018114 351 351 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Reflexní luk Žáci 9-10 let ŽWA720 20/10m
1
9.19 after 72 315347924 662 662 0
2
9.04 after 72 323328718 651 651 0
3
8.28 after 72 29030637 596 596 0
4
7.42 after 72 24628834 534 534 0
5
7.01 after 72 21828736 505 505 0
6
Samuel Choc (150A) Pohár ČLS 2.kolo
1.83 after 72 498301 132 132 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Reflexní luk Žákyně 9-10 let ŽWA720 20/10m
1
Jennifer Kroca (280A) Pohár ČLS 2.kolo
8.92 after 72 313329312 642 642 0
2
5.63 after 72 16324203 405 405 0
3
2.81 after 72 1267600 202 202 0
4
2.71 after 72 7112400 195 195 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m X10 Celkem
Reflexní luk Žáci 6-8 let ŽWA720 10/10m
1
6.68 after 72 27320826 481 481 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m X10 Celkem
Reflexní luk Žákyně 6-8 let ŽWA720 10/10m
1
8.29 after 72 29330428 597 597 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři WA720 50m
1
8.72 after 72 322306512 628 628 0
2
Ivan Králik (310A) Pohár ČLS 2.kolo
8.71 after 72 32130659 627 627 0
3
8.65 after 72 30531869 623 623 0
4
Miroslav Miča (311A) Pohár ČLS 2.kolo
8.49 after 72 305306514 611 611 0
5
Pavel Smažík st. (64A) Pohár ČLS 2.kolo
8.15 after 72 30528266 587 587 0
6
7.94 after 72 30626665 572 572 0
7
Ivo Solnický (157A) Pohár ČLS 2.kolo
7.64 after 72 26328729 550 550 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži WA720 50m
1
9.67 after 72 3503462821 696 696 0
2
Martin Vaněk (295A) Pohár ČLS 2.kolo
9.64 after 72 3443502128 694 694 0
3
Pavel Pěnčík (308A) Pohár ČLS 2.kolo
9.57 after 72 3463431032 689 689 0
4
9.56 after 72 3443442124 688 688 0
5
9.28 after 72 3383301220 668 668 0
6
Leos Bartoš (312A) Pohár ČLS 2.kolo
9.21 after 72 3293341510 663 663 0
7
Pavel Pokorný (18A) Pohár ČLS 2.kolo
8.89 after 72 317323512 640 640 0
8
Martin Heřman (272A) Pohár ČLS 2.kolo
8.31 after 72 298300216 598 598 0
9
7.72 after 72 27328317 556 556 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy WA720 50m
1
Martina Zikmundová (65A) Pohár ČLS 2.kolo
9.6 after 72 3483431827 691 691 0
2
8.72 after 72 315313913 628 628 0
3
Lenka Kadetová (313A) Pohár ČLS 2.kolo
8.43 after 72 30130639 607 607 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Junioři WA720 50m
1
Tomáš Holub (60A) Pohár ČLS 2.kolo
8.31 after 72 30129749 598 598 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Kadeti WA720 50m
1
8.69 after 72 315311714 626 626 0
2
8.44 after 72 31129747 608 608 0
3
Lukáš Immer (294A) Pohár ČLS 2.kolo
6.74 after 72 22426124 485 485 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Kladkový luk Starší žáci ŽWA720 40/30m
1
8.61 after 72 314306610 620 620 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Senioři - Muži - 50m round
1
6.36 after 72 25120701 458 458 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Senioři WA720CLS 30m
1
7.97 after 72 28329118 574 574 0
2
7.58 after 72 27027617 546 546 0
3
7.46 after 72 27126634 537 537 0
4
7.1 after 72 25825333 511 511 0
5
7.01 after 72 24725823 505 505 0
6
6.64 after 72 21826002 478 478 0
7
4.71 after 72 16417510 339 339 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Seniorky WA720CLS 30m
1
Alena Dvoršťáková (116A) Pohár ČLS 2.kolo
6.13 after 72 20923202 441 441 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Holý luk Muži WA720 50m
1
8.5 after 72 303309310 612 612 0
2
Pavel Kučera (181A) Pohár ČLS 2.kolo
8.44 after 72 30030846 608 608 0
3
8.32 after 72 307292212 599 599 0
4
Tomáš Veverka (299A) Pohár ČLS 2.kolo
8.22 after 72 29729519 592 592 0
5
Jan Klein (296A) Pohár ČLS 2.kolo
7.88 after 72 28528238 567 567 0
6
Michal Čech (176A) Pohár ČLS 2.kolo
7.81 after 72 27928318 562 562 0
7
7.76 after 72 28427503 559 559 0
8
7.71 after 72 29326223 555 555 0
9
Zdeněk Kužel (93A) Pohár ČLS 2.kolo
7.54 after 72 26128224 543 543 0
10
7.47 after 72 26527304 538 538 0
11
7.35 after 72 25627303 529 529 0
12
6.97 after 72 27322927 502 502 0
13
Pavel Rajňačok (54A) Pohár ČLS 2.kolo
6.74 after 72 24024506 485 485 0
14
Petr Gala (138A) Pohár ČLS 2.kolo
6.71 after 72 24423902 483 483 0
15
6.33 after 72 20924713 456 456 0
16
Tomáš Grňa (90A) Pohár ČLS 2.kolo
5.54 after 72 22717205 399 399 0
17
Radek Pavlas (98A) Pohár ČLS 2.kolo
5.07 after 72 16919604 365 365 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Holý luk Ženy WA720 50m
1
7.82 after 72 29127234 563 563 0
2
7.74 after 72 27628127 557 557 0
3
7.58 after 72 27227412 546 546 0
4
7.21 after 72 25826115 519 519 0
5
6.94 after 72 24325706 500 500 0
6
6.51 after 72 23023936 469 469 0
7
6.51 after 72 23723211 469 469 0
8
5.22 after 72 20517112 376 376 0
9
Lenka Kramperová (86A) Pohár ČLS 2.kolo
4.39 after 72 16714900 316 316 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 30m round
1
5.82 after 72 20621331 419 419 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Junioři WA720CLS 30m
1
Jan Dobrý (4A) Pohár ČLS 2.kolo
7.61 after 72 28426467 548 548 0
2
4.43 after 72 14617301 319 319 0
3
4.25 after 71 16413810 302 302 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Juniorky WA720CLS 30m
1
6.94 after 72 26024017 500 500 0
2
6.81 after 72 23725351 490 490 0
3
6.44 after 72 22623812 464 464 0
4
Nikol Ježková (251A) Pohár ČLS 2.kolo
5.39 after 72 19819002 388 388 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Kadeti WA720CLS 30m
1
6.86 after 72 24524909 494 494 0
2
5.69 after 72 22318705 410 410 0
3
Daniel Lakva (186A) Pohár ČLS 2.kolo
5.29 after 72 17920201 381 381 0
4
3.75 after 72 15311701 270 270 0
5
3.17 after 72 9912901 228 228 0
6
1.56 after 72 605200 112 112 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Kadetky WA720CLS 30m
1
5.64 after 72 19021605 406 406 0
2
5.42 after 72 19419600 390 390 0
3
3.78 after 72 14412800 272 272 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Starší žáci ŽWA720 30m
1
7.36 after 72 27225824 530 530 0
2
4.85 after 72 15919002 349 349 0
3
4.38 after 72 13118401 315 315 0
4
2.56 after 72 1216311 184 184 0
5
2.11 after 72 876500 152 152 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Starší žákyně ŽWA720 30m
1
7.69 after 72 288266211 554 554 0
2
6.93 after 72 24125833 499 499 0
3
5.01 after 72 16020104 361 361 0
4
4.92 after 72 17018401 354 354 0
5
3.78 after 72 13813403 272 272 0
6
3.42 after 72 13111503 246 246 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m20m X10 Celkem
Holý luk Mladší žáci ŽWA720 20m
1
Jan Krejčí (101A) Pohár ČLS 2.kolo
7.15 after 72 26525035 515 515 0
2
Petr Kučera (173A) Pohár ČLS 2.kolo
5.64 after 72 20819822 406 406 0
3
Štěpán Zach (87A) Pohár ČLS 2.kolo
4.78 after 72 15818601 344 344 0
4
4.51 after 72 16815700 325 325 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Holý luk Žáci 9-10 let ŽWA720 20/10m
1
7.28 after 72 24927515 524 524 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL