31. mistrovství České republiky v terénní lukostřelbě dospělých a dorostu - soutěže ČLS

Střelnice
Czech Republic
Alfrédov, Kostelec, Plzensky, Czech Republic
Okruh, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
107

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 5, 2022

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Senioři - Červený kolík
1
Michal Heřman (16A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.63 after 72 1661671820 333 333 0
2
Vlastimil Krejčí (13A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.81 after 72 1331411013 274 274 0
3
Robert Reichl st. (13C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.43 after 72 124123412 247 247 0
4
Pavel Vlček (13D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.35 after 72 109132512 241 241 0
5
2.29 after 72 887704 165 165 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Muži - Červený kolík
1
Tadeáš Kalvas (15A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.76 after 72 1701731725 343 343 0
2
Petr Heinrich (14B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.51 after 72 1581671615 325 325 0
3
4.31 after 72 1541561216 310 310 0
4
Ondřej Kníže (15B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 1491581416 307 307 0
5
Josef Křesala (16B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 1471601117 307 307 0
6
Jakub Laciga (16D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.21 after 72 1401631019 303 303 0
7
Filip Hoška (14D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.17 after 72 1431571312 300 300 0
8
Petr Polanský (16C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.01 after 72 133156914 289 289 0
9
Petr Kotík (15C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.79 after 72 132141413 273 273 0
10
David Henžlík (14A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.51 after 72 12512857 253 253 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Ženy - Červený kolík
1
Jindřiška Vaněčková (15D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.21 after 72 1601431310 303 303 0
2
Johana Horáčková (19B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.75 after 72 131139812 270 270 0
3
Jana Holásková (19A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.26 after 72 11811748 235 235 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Junioři - Červený kolík
1
Michael Roba (17A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.39 after 72 1531631717 316 316 0
2
František Heřmánek (18B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.19 after 72 143159423 302 302 0
3
Daniel Cajthaml (18A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.03 after 72 1431471116 290 290 0
4
Jonáš Čábelka (17B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.74 after 72 126143613 269 269 0
5
David Palyza (28B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.54 after 72 122133412 255 255 0
6
Viktor Jackiv (28A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.24 after 72 10612747 233 233 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Juniorky - Červený kolík
1
Monika Továrnická (17D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.25 after 72 156150820 306 306 0
2
Nikola Svobodná (17C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.01 after 72 143146519 289 289 0
3
Eliška Koleňáková (18D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.6 after 72 11814196 259 259 0
4
Tereza Mundlová (19D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.24 after 72 96137311 233 233 0
5
Kristýna Řezáčová (19C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.07 after 72 112109316 221 221 0
6
Adéla Čížková (28C) 31. MČR dospělých a dorostu
2.18 after 72 1045323 157 157 0
7
Kateřina Herdová (28D) 31. MČR dospělých a dorostu
1.86 after 72 795545 134 134 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Kadeti - Modrý kolík
1
Richard Krejčí (9D) 31. MČR dospělých a dorostu
5 after 72 1831772328 360 360 0
2
Matyáš Mlíka (10B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.47 after 72 1551671322 322 322 0
3
Lukáš Fritsch (9A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.31 after 72 1571531513 310 310 0
4
Mikuláš Kastl (9C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.92 after 72 143139109 282 282 0
5
Jan Stiegler (10C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.44 after 72 11613249 248 248 0
6
Tomáš Lapský (10A) 31. MČR dospělých a dorostu
2.79 after 72 85116312 201 201 0
7
Tomáš Chaloupek (9B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.56 after 72 889635 184 184 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Kadetky - Modrý kolík
1
Andrea Louvarová (12C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.32 after 72 1581531320 311 311 0
2
Tereza Veverková (8A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 147160924 307 307 0
3
Edita Dufková (27B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.21 after 72 1511521116 303 303 0
4
Alice Nádherná (11C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.15 after 72 1481511113 299 299 0
5
Kateřina Krninská (12A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.1 after 72 133162920 295 295 0
6
Natálie Saxlová (12D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.79 after 72 140133714 273 273 0
7
Běla Kupková (12B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.4 after 72 125120313 245 245 0
8
Nikola Perlíková (11B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.96 after 72 1159824 213 213 0
9
Barbora Solnická (27D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.48 after 60 11594213 209 209 0
10
Denisa Česneková (27A) 31. MČR dospělých a dorostu
2.67 after 72 1058744 192 192 0
11
Hana Ptáčková (11D) 31. MČR dospělých a dorostu
2.65 after 72 8910229 191 191 0
12
Sandra Vacková (8B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.18 after 72 748313 157 157 0
13
Kateřina Levá (11A) 31. MČR dospělých a dorostu
0.76 after 72 411401 55 55 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kladkový luk Senioři - Červený kolík
1
Aleš Vankát (21C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.85 after 72 1781712620 349 349 0
2
Pavel Šrut (21B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.72 after 72 1781621923 340 340 0
3
Ladislav Krumpolec (20B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.67 after 72 1691671721 336 336 0
4
4.65 after 72 1721632018 335 335 0
5
Miroslav Dušek (20A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.63 after 72 1741591620 333 333 0
6
Ivo Solnický (21A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.5 after 72 1601641124 324 324 0
7
4.32 after 72 1671441226 311 311 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kladkový luk Muži - Červený kolík
1
5.5 after 72 1962004324 396 396 0
2
Martin Vaněk (22B) 31. MČR dospělých a dorostu
5.4 after 72 1951944119 389 389 0
3
Pavel Zaoral (22A) 31. MČR dospělých a dorostu
5.25 after 72 1881903226 378 378 0
4
Martin Dufek (23C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.97 after 72 1731852425 358 358 0
5
David Špinar (22D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.89 after 72 1761762029 352 352 0
6
Karel Böhm (22C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.74 after 72 1701711827 341 341 0
7
Martin Kronďák (24A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.43 after 72 1601591222 319 319 0
8
Tomáš Budín (23D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.28 after 72 141167924 308 308 0
9
Jan Černý KL (23B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.08 after 72 147147621 294 294 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kladkový luk Junioři - Červený kolík
1
Ladislav Černý (23A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.72 after 72 1711691827 340 340 0
2
Lukáš Immer (24D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.49 after 72 1561671323 323 323 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Senioři - Modrý kolík
1
Miroslav Krticka (2D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.69 after 72 128138615 266 266 0
2
Pavel Cimpl (1B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.54 after 72 126129106 255 255 0
3
3.42 after 72 112134811 246 246 0
4
3.28 after 72 12710978 236 236 0
5
3 after 72 9711949 216 216 0
6
2.72 after 72 979925 196 196 0
7
Zbyněk Ambrož (1A) 31. MČR dospělých a dorostu
2.69 after 72 9210228 194 194 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Seniorky - Modrý kolík
1
Martina Macková (1D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.24 after 72 11411937 233 233 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Muži - Modrý kolík
1
4.35 after 72 1571561614 313 313 0
2
Petr Macák (4D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.31 after 72 1551551416 310 310 0
3
Tomáš Ehl (25A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.31 after 72 1551551023 310 310 0
4
Jiří Březina (3B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 144163818 307 307 0
5
František Hadaš ml HL (25C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.08 after 72 1411531218 294 294 0
6
Michal Čech (4A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.68 after 72 132133713 265 265 0
7
Milan Hladil (3C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.57 after 72 110147317 257 257 0
8
Pavel Kučera (3D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.54 after 72 131124712 255 255 0
9
Tomáš Grňa (25B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.53 after 72 130124311 254 254 0
10
Václav Bláha (3A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.43 after 72 125122711 247 247 0
11
Jan Klein (4B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.36 after 72 12012279 242 242 0
12
Tomáš Veverka (26C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.25 after 72 13010428 234 234 0
13
René Król (4C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.14 after 72 10811857 226 226 0
14
Radek Pavlas (26B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.76 after 72 8511415 199 199 0
15
Miroslav Urda (26D) 31. MČR dospělých a dorostu
1.9 after 72 667104 137 137 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Ženy - Modrý kolík
1
Zuzana Müllerová (7C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.4 after 72 12112438 245 245 0
2
Veronika Neufusová (5C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.11 after 72 10511929 224 224 0
3
Helena Jeřábková HL (6C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.06 after 72 10511557 220 220 0
4
Radka Navrátilová (5A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.04 after 72 1209937 219 219 0
5
2.93 after 72 98113312 211 211 0
6
Jarmila Holicová (6B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.69 after 72 989636 194 194 0
7
Kateřina Metelková (7B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.57 after 72 899627 185 185 0
8
2.54 after 72 988526 183 183 0
9
Klára Mužíková (5D) 31. MČR dospělých a dorostu
0.06 after 72 4000 4 4 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Junioři - Modrý kolík
1
Jan Dobrý (25D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.56 after 72 1601681523 328 328 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Juniorky - Modrý kolík
1
2.88 after 72 9910883 207 207 0
2
Denisa Hrušková (6D) 31. MČR dospělých a dorostu
2.21 after 72 788127 159 159 0
3
Markéta Čechurová (6A) 31. MČR dospělých a dorostu
1.5 after 72 416702 108 108 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Kadetky - Žlutý kolík
1
Ema Navrátilová (8D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.38 after 72 121122412 243 243 0
2
Kristýna Mužíková (8C) 31. MČR dospělých a dorostu
1.86 after 72 627212 134 134 0
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Smíšené - Dospělí - Mixed-tým - FITA Field - 1 day
1
I. KLK Praha
1019 / 1296
Filip Reitmeier 196200 396/432
Petr Nižnanský 157156 313/432
Michal Hlahůlek 154156 310/432
2
SK Start Praha
986 / 1296
Martin Vaněk 195194 389/432
Jindřiška Vaněčková 160143 303/432
František Hadaš ml HL 141153 294/432
3
LK Votice I
981 / 1296
Aleš Vankát 178171 349/432
Petr Heinrich 158167 325/432
Jiří Březina 144163 307/432
4
LK Votice III
895 / 1296
David Špinar 176176 352/432
Nikola Svobodná 143146 289/432
Tomáš Grňa 130124 254/432
5
Lukostřelba Prostějov
881 / 1296
Karel Böhm 170171 341/432
Michael Roba 153163 316/432
Veronika Neufusová 105119 224/432
6
TJ Sokol Praha Vršovice
858 / 1296
Martin Dufek 173185 358/432
Vlastimil Krejčí 133141 274/432
René Król 108118 226/432
7
TJ Slavia Karlovy Vary
839 / 1296
Petr Macák 155155 310/432
Jan Černý KL 147147 294/432
Jana Holásková 118117 235/432
8
LK Votice II
780 / 1296
Tomáš Budín 141167 308/432
Petr Kotík 132141 273/432
Radek Pavlas 85114 199/432
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Kadeti - Muži - FITA Field - 1 day
1
LK CERE A (RU18M)
920 / 1296
Matyáš Mlíka 155167 322/432
Edita Dufková 151152 303/432
Kateřina Krninská 133162 295/432
2
SK Start Praha (RU18M)
912 / 1296
Richard Krejčí 183177 360/432
Tereza Veverková 147160 307/432
Běla Kupková 125120 245/432
3
1.LK Plzeň 1935 (RU18M)
869 / 1296
Andrea Louvarová 158153 311/432
Lukáš Fritsch 157153 310/432
Jan Stiegler 116132 248/432
4
LK CERE B (RU18M)
532 / 1296
Hana Ptáčková 89102 191/432
Tomáš Chaloupek 8896 184/432
Sandra Vacková 7483 157/432
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Barebow - Dospělí - Mixed-tým - FITA Field - 1 day
1
1.LK Plzeň 1935
990 / 1296
Tadeáš Kalvas 170173 343/432
Jan Dobrý 160168 328/432
Martin Kronďák 160159 319/432
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Junioři - Muži - FITA Field - 1 day
1
1.LK Plzeň 1935 (RU21M)
817 / 1296
Monika Továrnická 156150 306/432
Daniel Cajthaml 143147 290/432
Kristýna Řezáčová 112109 221/432
2
SK Start Praha (RU21M)
804 / 1296
František Heřmánek 143159 302/432
Jonáš Čábelka 126143 269/432
Viktor Jackiv 106127 233/432
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL